38447
  • Coral Springs
    #33569
    Érdekes hogy a játékban mennyire újnak, modernnek tűnnek ezek a gépek, azt megnézve egy ilyen videót esik le hány éves gépek is ezek. Ellenben a tankos részen viszont rendesen látszik az idő vasfoga, és hogy nem mai gépekkel megy a guriga.
  • Coral Springs
    #33568
  • Coral Springs
    #33567
    Leginkább hajókapitánynak tudnálak elképzelni mint vadászpilótának, a hajós rész neked kötelező darab lesz.
  • erasmus4
    #33566
    Persze az aranydíjazás az csak a jetfightok után járjon, de attól még mehetnének low tier klán csaták. Legalább sokszínűbb lenne a játék.
  • a.carkey
    #33565
    Np. Nincs ezzel baj. Egy modi majd megoldja a direkt linket.
  • Her Laca
    #33564
    Coralnak:) Meg akit még érdekel.
  • 77PXDrebil
    #33563
    Nem teljesen, de nem titkolom a kilétemet. Bár nem szép az arcom, de nem is kell szégyellnem. :)
  • a.carkey
    #33562
    Biztos így akartad linkelni?
  • Amaymon
    #33561
    Nem szarral gurigázol :)

    Akartam írni, hogy németek ellen nem lesz rossz, de stock géppel indultál.
  • Glo
    #33560
    Persze, meg is tudja nézni. A nagyobb patchek után sajna a régieket nem játssza le, szóval amit 1.41 előtt vettél fel azokat nem tuti h vissza tudod nézni.
  • sulouos
    #33559
    Igen, ha a replayre gondolsz, ki kell másolni a játék mappájából, utána bárki megnézheti.
  • 77PXDrebil
    #33558
    Át lehet küldeni másnak a felvett missönt?
  • 77PXDrebil
    #33557
    előző kép
  • 77PXDrebil
    #33556
    Tévedtem bár ezt a partit elbuktunk az F6F többet adott az elvártnál.:) Ez négy humán és ebből kettő mögülem indult:)
  • vajakos21
    #33555
    Finn légierő,és finn festés,ha valakit érdekel. Esetleg Herr Laca?
    http://warthunder.com/en/news/594/current/
  • Sith
    #33554
    Szerintem ha valaki eljut odáig hogy eredményes legyen squadron ban nem 3 napja kezdte...
  • Amaymon
    #33553
    Nem a jetben van a pénz, hanem hogy meglegyen minél több géped. Márpedig, ha rákényszerítenék a squadokat, hogy mivel repüljenek, akkor nem csak gépenként eltérő skill-t tudnák villogtatni, hanem a vasakat is be kellene szerezni először.
  • bgabor
    #33552
    Szerintem te is érzékeled hogy a fejlesztőknek érdeke hogy a rangos, aranydíjazású kláncsaták top jetek között follyanak le, és ne két nap alatt kihúzható tier3-as propisok között. A jet kifejlesztése azért legtöbbször prémium számla mellett történik, sokszor még prémium géppel is.

    A feljesztők részéről a jetben van a pénz, nem a La-5ben. A WoTban sem véletlenül az irdatlan drága és hosszasan kifejleszthető Tier10es tankok részvételével van a CW.
  • Amaymon
    #33551
    "Nincs külön versenykategória kissebb tierű gépeknek, így olyanokkal jönni időpocsékolás."

    Ez elég nagy baj, ha a gladiators-ban próbára teszik a squadokat különféle gépekkel én itt is gépre pontosan bekorlátoznám mivel lehet menni az eventen aranyért.
  • Sith
    #33550
    Igen mert jelenleg nem jól működik... Valamiért oda tették a különböző tiereket (ami nem is hülyeség csak mű kód hét ne végre) szerintem senkinek nem esik le a gyűrű az ujjáról ha a cl13 ból áttül egy la5 be pld
  • bgabor
    #33549
    A játék valóvan nem csak a jetekről szól, de a Squadron battle igen.
  • bgabor
    #33548
    Lehetne ja, mint írtam nincsenek külön versenykategóriák csak egy van, és ott nyilván a jetes csapatok fogják elérni a legtöbb pontot.

    Amit amúgy te írsz az más, a CW-ket kizárólag tier10-es tankokkal vívják.
  • Sith
    #33547
    Ez egy félkész feature vagy bug ami a kis tiert opatja, ezt kár sz építeni, a játék nem csak a jetekről szól.
  • gezu1025
    #33546
    Az nem CW hanem 42 össztierű "csapat" csaták. Gyakorlatilag 5 T8-as tank +2 T1-es. A WOT VB-t is ilyen rendszerben bonyolították le.

    De ez egy dolog, és arra is igaz az amit bgabor írt. Vagy hozod a t8-as tankot, vagy meghalsz.
  • Caterpillar
    #33545
    Ha jól tudom a CW 8-as tankokkal is megy, sőt ha jól rémlik van olyan amikor 2 Loltraktor is tartozik a csapatba...

    Nem is értem mit vagy ezen felháborodva, simán lehetne Tier 1 és Tier 3 squad battle is, technikai akadálya nincs, és egyáltalán nem lenne kevésbé fun...
  • bgabor
    #33544
    Áruld már el mégis miért kéne figyelembe vennie? Squadron battlesban csúcsidőben, napközben este nyolckor is kábé három-négy csapat szokott várakozni. Ennyiből hogyan válogatna a meccsméker?

    Ezek kívül a Squadron Battles a játék endgame tartalma, ahol top jetes csapatok versengenek egymással aranyért. A legtöbb pontot szerző csapat kéthetente aranyat kap majd. Szerinted egy ilyen közegben mennyire versenyképes egy tier3-4 gépekkel rajthoz álló csapat? Ha olyan gépet hoznak, vessenek magukra ha leverik őket, ez emberi hülyeség, nem programbug.

    Megjegyezném, hogy ez a hírhedt World of Tanksban is pontosan ugyanígy van, ott a kláncsaták tier10-es tankok összecsapásai, és akik ennél kissebb tankot hoznak, azt megmosolyogják, és laposra verik. Nincs külön versenykategória kissebb tierű gépeknek, így olyanokkal jönni időpocsékolás.
  • bgabor
    #33543
    He-162se rossz egyáltalán, a gyenge pontja a fegyverzete, ami nem üt túl nagyot, meg most az idióta BR rendszer miatt a BR-je is nagyon magas, mint minden német jetnek, ezt nyilván hamar korrigálják, mert a hivatalos fórumokon minen harmadik hozzászólás erről szól.

    He-162 jó mozgékonyságú, jól kanyarodó, nagy végsebességű kis gép, WEP-el ellátva.
  • gezu1025
    #33542
    Mig-re megyek. :D
  • WinT
    #33541
    Ezt a torpedózást jól kiherélték. Az előző meccsben is próbálkoztam Wellingtonnal kiszedni pár rombolót, eddig csak annyi volt a megkötés, hogy 30 méternél magasabbról nem tudtad oldani a cuccot, most már azt is figyeli ha túl gyorsan repülsz. Aztán ha jól vettem észre a hajók is megtanultak célozni, egy batár nagy gép ilyen alacsonyan kis sebességgel easy target nekik. És ez AB, RB-n meg se merem próbálni. :(
  • erasmus4
    #33540
    Squadron battle-nél mostmár figyelembe veszik a BR-t? Régebben úgy olvastam hogy nem veszi, de azóta a patchel ez változhatott.
  • 77PXDrebil
    #33539
    A P39N teljes kifejlesztéséhez 18 missön kellett. Ez jó arány szerintetek?

    Most jön az F6F biztos nem lesz ilyen jó az arány.:)

    Üdv: Drebil

    ui: csak SB ben repülve
  • gstup
    #33538
    He 162? :) Felejtsd el. :)
  • gezu1025
    #33537
    Vicc az egész RB változás amit a 1.41 hozott. Így kívülről nézve. De kíváncsi lennék, hogyan néz ki egy átlag RB német jettel? Tényleg akkora szopás van? Mert van sabre és mig15 is, sőt videók alapján a rakétás hibrid 262-ők sem rosszak. Kíváncsi vagyok, mert nem kell sok a he 162hoz.
  • bgabor
    #33536
    Új patch. Természetesen az igazán problémás dolgokhoz, mint a német jetek battle ratingje, nem nyúltak.
  • Glo
    #33535
    Igen, a legutóbbi peccs óta a fedezékeknek is megvan a védőhatása.
  • 77PXDrebil
    #33534
    Csao hombres!

    Nem tudom feltűnt e nektek, de ebben a pecsben teljesen megváltozott a földi célok kilövése, kilőhetősége. Sokkal nehezebben lehet filézni a védett állásokat ágyúk, AAA, stb. Járművet még csak egyet lőttem azóta, de egyszer is próbálkoztam. Na majd kísérletezek. Meredekebben kell támadni és sokkal pontosabban lőni.

    Üdv: Drebil

  • Coral Springs
    #33533
    Teljesen más a földi és a légi hadviselés, mások a taktikák, a szabályok, máshogy kell érvényesülni. Jómagam otthonosan mozgok a levegőben, ám a földön céltalanul kóborlok össze vissza. Nem vagyok kiemelkedő se fps -ben, se harckocsizásban. Mondjuk hogy mit fogok teljesíteni a vízen arra majd kíváncsi leszek, mert a hajókat hasonlóképp preferálom mint a repülőket.

    Hogy a részletekre is kitérjek, szerintem az AF is épp úgy részletes mint a GF. Egy repülő más felépítésű mint egy tank, más a sebzése.
  • Amaymon
    #33532
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a GF-esek nagyobb hangsúlyt fektetnek a részletekre? Mondjuk van alapja elég statikus a dolog és a win a részletekbe van elrejtve. AF-ben nincs sok idő gondolkodni olyanokon, hogy melyik rücsköt lőjem meg :D
  • gezu1025
    #33531
    Csakhogy a cougar 51-ben repült először, és 1952 Novemberében már szolgalátban állt.
  • Susarc
    #33530
    o fcuk Black Hawk Down ofc :)