38447
  • a.carkey
    #33609
    Ez most milyen hülyeség már megint ezektől a majmoktól?

  • a.carkey
    #33608
    Köszi.
  • Sith
    #33607
    Igen így értem, amit kifejlesztesz, megveszel stb az már úgy marad, nem fog elveszni.
  • Glo
    #33606
    Ez már az Open béta. Amit kifejlesztesz az megmarad, nem lesz wipe.
  • a.carkey
    #33605
    Most kimondottan a tankokra gondolok. Tehát elkezdem az egyik ágat, megvannak a vasak, és a béta végén maradnak is. Így érted?
  • Sith
    #33604
    Repülőknél tankoknál nem lesz reset, amit megveszel kifejlesztesz az úgy marad.
  • a.carkey
    #33603
    Egyébként hogy néz ez ki majd itt, nem WTAF bétáztam anno, fogalmam sincs. Amit kifejlesztesz most az open beta alatt GF tank, az megmarad, vagy az open beta után reset? Nekem a tankos rész egyébként nem jött be, pedig a wotot anno sokáig nyomtam.
  • Her Laca
    #33602
    Totális háború volt,persze volt egy két példa rá,hogy az emberség felülkerekedett,vagy ha úgy tetszik a lovagiasság,de Összességében én ezt már nem mondanám légi lovag korszaknak. Az emberek egymásnak estek és írtották egymást, de ez mindig is így volt csak most fejlettebb eszközeik voltak.
    Az első vh az azért volt talán más az elején repülés ügyileg mert egy merőben új dolgot csináltak,egyívású bátor emberek akik nemcsak egymással de egy új közeggel is meg kellett hogy kűzdjenek,tudták mik a nehézségek és tisztelték egymást.
  • 77PXDrebil
    #33601
    Laca részben igazad van. Főleg a végén mészárlás volt inkább. De voltak olyanok akik még próbálták tartani az magukat az elveikhez. Vannak szép történetek ha belegondolsz. Persze főleg a nyugati fronton. Keleten és a távol keleten nem volt jellemző.
  • Amaymon
    #33600
    Ám legyen, ha bele gondolok így két lábon állnak, mert olyan fajta motivációnak ott a squad event, amit te fogalmazol meg. A másik esetre ott a Gladiators, ami ugyanúgy goldért megy, de minden csapat szervezetten, teljesen azonos feltételek mellett harcol. Lehet jobb is így.
  • Amaymon
    #33599
    Nehéz kérdés, hogy melyiket hagynám ki. Az a baj, hogy AF-fel úgy fejlődtem mint az a valaki, aki elkezdi most GF-et tolni és nem hagyja abba. Majd lassanként összegyűlne neki minden T4-es tank, ahogy jön a content.
  • Her Laca
    #33598
    No azért ez az időszak már messze volt a légi lovagoktól:)
  • Amaymon
    #33597
    Totál ugyanez a véleményem. Csak két jetem van, egy német és egy ru mig dísznek, mert nem igen repültem velük.
  • vajakos21
    #33596
    Nem.vagy egyedül Drebil.Én is,lesz... a,jeteket:-). Ha fel jössz wt hun fórumra ott "sokan" vagyunk így.
  • 77PXDrebil
    #33595
    Na Laca megnéztem a videókat 1 db-ot láttam már 2 db-ot viccesnek találtam, :) De a videoklip szereplői nagyon úgy festettek mintha kolbászos koncsita előfutárai akarnának lenni. BRRRRRR kirázott a hideg.
  • 77PXDrebil
    #33594
    HÚÚÚ de kilógok a sorból. Nekem nem kellenek a jetek, nekem a jó öreg dugattyús technika a király. A repülés a légi harc hőskora, légi lovagok kora. A gázturbinák és a rakéták kiölték a szépséget a légi harcból.
  • a.carkey
    #33593
    Igazából te melyiket hagynád ki? A Jak ág vége pl. max. azért érné meg, hogy ha esetleg odakerül még valami, akkor pity-puty kifejleszthesd, egyébként szerintem simán ki lehet hagyni. Én Tierenként fejlesztek. Ha minden gépem maxos, ugrok a következő tierbe. Mivel most viszonylag sok új gép bekerült, vannak kifejlesztés utáni kimaxolási elmaradásaim, de a végén is kell majd akció. :)
  • Amaymon
    #33592
    Jah, de ha valaki akar kihagy egy vagy több típust és nem fejleszti fel mind.
  • bgabor
    #33591
    A különböző top jetek többnyire különböző ágak végén vannak.
  • a.carkey
    #33590
    Ez már nevetséges. Az új patchel megint elqurták a fejlesztést. T4es géppel az egyik 130% a másik 100% RPt hoz csatánként T5ös fejlesztésre. Ezt most hogy? :D Pl. Me109K4 130%, Ta152 100%, és minden más is. :)
  • a.carkey
    #33589
    Utálom a T4es ruszki bombázókat. Lepkefing amit a legcsúcsabb modell is magával cipel bevetésre ... Annyira visszafejlődés mindegyik a Yer után, mintha merciből trabantba ülnék ...
  • Amaymon
    #33588
    "Mint mondtam szerintem a Gaijin erősen érdekelt anyagilag abban hogy a pénzes versenyekre a játékosok mindig a legjobb top jetet akarják kihúzni."

    Szvsz abban sokkal több pénz lenne, ha rákényszerítenék a squad event runnereket, hogy mindegyik ágon megvegyék és kimaxolják a gépeket, ráadásul azzal hosszabb ideig a játékhoz láncolják a versengőket. Illogikus, hogy miért küzdjön valaki goldért, ha már nincs miért goldért küzdeni, mert topon van.
  • bgabor
    #33587
    Ne nekem mond, én megyek minden nap a PUMÁban. Nem én problémázok rajta hogy miért kell jet hozzá.
  • Glo
    #33586
    Nem kötelező a squad battle-ben menni ám :)

    Ezer más helyen lehet ingyem GE-hez jutni annak aki akar.
  • 77PXDrebil
    #33585
    Lacának igaza van, annyival kiegészítve, hogy szerintem menjenek egy kört az egyik által választottal aztán viszont és ha döntés kell, akkor egy random géppel. Így lényegesen jobban föl lehet mérni a pilóták tudását.

    UI: Esetleg egy tizenkét tagú nemzetközi zsűri értékelhetné a kűröket egy 10 pontos skálán százados pontossággal.:) ez csak poén volt
  • bgabor
    #33584
    Erről kéne, de nem erről szól.

    Mint mondtam szerintem a Gaijin erősen érdekelt anyagilag abban hogy a pénzes versenyekre a játékosok mindig a legjobb top jetet akarják kihúzni.
    A top jet személye pedig mindig változik, plusz majd jönnek újak.
    Már jelenleg is ez zajlik, most a épp kanadai Sabret grindeli mindenki, prémium számlával és géppel.

    Ebből jön be majd az igazán nagy pénz a Gaijinnak.
  • Glo
    #33583
    Vannak ilyen versenyek is.

    Ugyanaz mint anno a Fortis il2 kupán. Van 3 csoportban 5-5 gép, elsőre kiválasztják a csoportot, aztán 1-1 gépet kilőnek a csapatok felváltva, és ami marad azzal küzdenek egymás ellen.
  • Her Laca
    #33582
    Bocs hogy belevauzok ,de itt nem arról kéne szólnia egy versenynek,hogy ki a jobb "pilóta"? A gép tök mindegy ,régen az IL2 es nemzetközi versenyeken is ugyanazok a gépek voltak mindenkinél így csak a tudás számított,ergo szvsz akármi lehet a vas,csak egyforma legyen.
    Mert azért a repülés az nem tankozás:)
  • bgabor
    #33581
    Lehet hogy elitista és nem helyes, de ez a bevett gyakorlat az ilyen játékoknál.

    Pl:League of Legendsben sem 10-es szintű, hanem maxos karakterekkel indulnak a nemzetközi versenyeken. World of Tanksben is csak a top tier tankok mennek CW-re. stb
  • vajakos21
    #33580
    "Persze az aranydíjazás az csak a jetfightok után
    járjon, "...ez milyen elitista hülyeség már ne haragudj...( mondom úgy hogy nem veszek részt ilyenekben,mielött valaki azt hinné magam miatt írom)
  • Her Laca
    #33579
    Normááááááááááááális?:)))) Nem is repked ,legalábbis én nem találkoztam vele az elmúlt években,tán egyszer kétszer próbálkozott ,de utána elmaradt:) De ő tudja:)
  • 77PXDrebil
    #33578
    Laca este megnézem, le vannak tiltva az ilyen filmnézős cuccok. :(

    Pletyka: Képzeld Sting, századunk oszlopos tagja, magára varratta a század emblémát. Szombaton történt a dolog, ha belemegy rakok föl képet a válláról.
  • Her Laca
    #33577
    Eszemben sem volt a szakmai önérzetedbe tapicskolni:))
    Na engesztelésül egy kis videó ahol csetlek botlok:)

    Ha nem látnád
    akkor erre kattints:)
  • 77PXDrebil
    #33576
    Csak hogy tudd a "repülőgép szerelő" nagyon pongyola megfogalmazás még megsértődik valaki...:) Szerelőnek a gépészeti jellegű szakágakat hívják, pl.: sárkány (repgép szerkezet), hajtómű és hidraulika stb. Valamint vannak a műszerész szakágak: elektromos-navigációs és rádió-lokátoros. Bizonyos mértékű szakmai sovinizmus érzékelhető a két szakirány között. :)


    Üdv: Drebil
  • Her Laca
    #33575
    meg erre
  • Her Laca
    #33574
    erre kattincs.
  • Her Laca
    #33573
    youtube
  • 77PXDrebil
    #33572
    Bocs Laca de itt a melóhelyen nem látom csak a szöveget a berakott kép nem jön be. :(
  • Her Laca
    #33571
    Drebil ha jól tudom repgépszerelő is:) Kötődik ő a repülő masinákhoz ,meg a körítéshez rendesen.
    Ó azok a csodálatos férfiak:)
  • Her Laca
    #33570
    Drebil! Ezt nem tudom láttad e már:) ATAG fórumon olvasgattam oszt ismét megakadt rajta a szemem:))