38447
  • Panlaj
    #38046
    Ilyet most kaptam először.
  • Brenor
    #38045
    1.53 "Tűzvihar" - 4. Dev Szerver Nyitás
  • kissssss
    #38044
    mentem néhány kört a mostani spanyol event csatában..... ruszkiknak kb esélyük sincs :D

    de legalább ez egy jó alkalom hogy kimaxoljam a do17E-t.
  • Brenor
    #38043
    Q&A Kirill Yudintsevvel - Válogatás
  • Cobra.
    #38042
    Megint egy "vicces" párbaj, ahol nem lesz meccs, mert ki szivatná magát a B-1 meg E-1-el I-16-ok ellen?
  • Brenor
    #38041
    Légi Párbajok: Bf 109 vs. I-16
  • Brenor
    #38040
    7v7 Taktikai Csata Bajnokság
  • Brenor
    #38039
    [Bajnokság] I. Thunder Kupa - Összefoglaló
  • Brenor
    #38038
    1.53 "Tűzvihar" Frissítés - 3. Dev Szerver Nyitás
  • Brenor
    #38037
    Szerver Frissítés 2015.10.19
  • Panlaj
    #38036
    Úgy tűnik működik a dolog. Segített az órajelek visszavétele.
    Sikerült összekaparni az 1 hetes prémium tagságra az aranyat. Most élvezkedem, meg gyűjtöm az 1 hónaposra.
  • Brenor
    #38035
    1.53 "Tűzvihar" - 2. Dev Szerver Nyitás
  • vajakos21
    #38034
    És a lényeg, hogy nem br alapu összeállitás van...meg persze nem érek rá este :-(
  • Brenor
    #38033
    [Elhúzódó Összecsapás] Szimulátor Teszt Meghosszabbítva!
  • kissssss
    #38032
    pedig már kezdtem megijedni hogy véletlenül kapni fogunk valami ingyenes repülőt.
  • Brenor
    #38031
    Nyugi prémium lesz ;)
    Más japó egyébként most nem is jön, de valszeg 1-2 patchen belül érkezik az A7M2 is erősebb fegyverzettel és motorral, miután megszedték magukat abból, hogy a japcsi fanok ha A7M szériával akarnak repülmni akkor még csak ez van.
  • kissssss
    #38030
    úr isten... hogy lehetséges ez, japán gép dev blogon? biztos csak képzelődöm.....
  • Brenor
    #38029
    [Fejlesztői Napló] A7M1 (NK9H)
  • Brenor
    #38028
    [Különleges] Harckocsi Párbaj - Hellcat vs. Pz.IV/70
  • Brenor
    #38027
    Friss (tegnap esti) hírek:

    [Fejlesztői Napló] E-100

    Fejlesztett Képzettségek az 1.53 Frissítésben

    6. "Elhúzódó Összecsapás" Tesztüzem
  • Panlaj
    #38026
    Köszönöm a javaslatot. Lejjebb vettem a videokártya órajeleit. Meglátjuk, hogy mi lesz így.
  • Brenor
    #38025


    Előzetes 1.53 Frissítésfeljegyzés
  • e57
    #38024
    Nagy esély van rá, hogy videokártya probléma.
    Nekem is így viselkedett a játék. Nvidia 660-as videokártyám van. Visszavettem 20MHz-et a GPU órajelből, 10MHz-et a video kártya órajelből. Ez után teljesen stabillá vált a játék, és ezek a kicsi módosítások észrevehető teljesítmény csökkenést nem okoztak.

    Az ehhez szükséges állítgató programot a videokártya gyártója biztosította (gigabyte).
  • Brenor
    #38023
    1.53 "Tűzvihar" - Nyitva a Teszt Szerver!
  • Sherman0070
    #38022
    Gondolom még mindig 1 órát lehet tesztelni azt is 00:00 és 01:00 között.
  • Brenor
    #38021
    1.53 tölthető a dev kliensben! Valószínű hogy a héten már lesz dev szerver nyitás is. Aki fel akar majd menni, az már most töltse le, mert több mint 8 GB lesz a frissítés!
  • kissssss
    #38020
    "megnövekedett packet loss."

    üdv a klubban.
  • Panlaj
    #38019
    Win 7 használok. Korábban, csak nagy ritkán fordult elő crash. Talán 3-4 alkalom 2014 tavasza óta. Most viszont nagyon besűrűsödött. A gépet teljesen újra indítom, csak ekkor tudom elindítani a játékot. Hétfőn volt, hogy elindítottam és kidobott. Újra próba, ekkor bejelentkeztem, elindítom a csatát. Tölti a pályát és kidob. Még egy próba, ekkor már betöltötte a pályát, választanám az eszközt, megint kidob. A gépet újraindítottam és tökéletesen működött. Én azt feltételezem, hogy menet közben a szerveren módosítgatnak. A chras reportot hagytam elküldeni. Azért át fogom nézni a drivereket is, hátha ott akad meg a játék.
  • Brenor
    #38018
    Ilyen hihetetlen lepattanók mindig is voltak, amikor be van drogozva a random generátor, de a stabilitási gondok már gyanúsabbak. Hétvégén squadron csata közepén kettőnknek is lecrashelt a játék, pedig nálam ilyesmi még sosem fordult elő. Bár nem tartom kizártam, hogy a kb 1 hetes win 10-em a hiba oka.
    Ha valakinek a neve előtt csillag van, akkor az PS4-en regisztrált a játékba, ezzel jelzi a rendszer. Asszem a PS4-en alapított klánokat is csillaggal jelöli.
  • Panlaj
    #38017
    A játékon belül is, és a crew-nél is ezt írta. Volt hasonló tapasztalatom Spittel is. Mostanában megszaporodtak a furcsaságok. Többször kidobál asztalra, megnövekedett packet loss. GF-nél olyan lepattanó, amik hihetetlenek. T-34 tornyát löttem meg 122mm-essel oldalról. Pontosan merőlegesen állt, nem is mozgott, de lepattant. Ekkor 0% volt a PL. Illetve több embernél látom, hogy a neve előtt egy csillag van. Az mit jelent?
  • Brenor
    #38016
    Annak a kijelzőnek ne higgyél, elismerten bugos, akárcsak a várólistán, hogy mennyien várnak csatára, és az adatlapodon a statisztika is. Egyszerűen képtelenek megjavítani már időtlen idők óta.
  • Panlaj
    #38015
    Megint csal a játék. Ezt tegnapelőtt vettem észre. LA-5 raktam be a BR-je miatt, arcade csatába mentem. Miután kivették a fejlesztés alatt lévő IL-2-emet, tanakodtam, hogy mit vigyek be. Akkor láttam, hogy az LA-5-ös emelkedője 30,9 m/s. Be is vittem, és úgy is emelkedett. A meccs végén a hangárban szintén ezt az értéket jelezte. Pár óra és egy ki-be lépést követően visszaállt. Ezt miért csinálja?


    Utoljára szerkesztette: Panlaj, 2015.10.14. 10:26:48
  • kissssss
    #38014
    köszönöm de nincs szükségem még egy munkahelyre, éppen elég a jelenlegi :)
  • Frenky
    #38013
    Hello! Leírom, akit érdekel csatlakozzon bátran! A DCS Virtual Hungarian Air Force egy zárt csoport! Azért hoztam létre, hogy egy helyen legyünk, akik HASZNÁLJÁK ezt a szimulátort. Digital Combat Simulator. Ezáltal mindenki számára elérhetők a létrehozott események, oktatási anyagok és információk. Céljaink között szerepel, hogy egy jó társaságban, kulturált keretek között tudjunk online repülni, képezzük magunkat, a kezdő pilótákat is. Olyan jelentkezőket veszünk fel, akik aktívan részt vesznek a közös többjátékos repüléseken. Az új jelentkezőknek részt kell venni egy TeamSpeak_en történő beszélgetésen, ez a felvételhez tartozik, valamint az alábbi adatokat el kell küldeni: Neved, a játékban használt neved, kedvenc géped, mennyi ideje használod a DCS-t! A tagoknak ajánlott, hogy repül online közösségben, a csoport által szervezett repüléseken, részt vesz. Jelentkezés és infó küldése ezen az elérhetőségen: [email protected] Üdv, HUNter
    DCS Virtual Hungarian Air Force HUNAF <-- FaceBook Csoport
  • Brenor
    #38012
    Sokkal több van kész mint 4, de a fejlesztők nem akarják részletekben berakni, csak akkor ha kész az összes ami kell a kezdéshez. Ez 27 tankot jelent.
  • Sherman0070
    #38011
    Hmmm 4 tankkal készültek el? Szerintem a community 10x gyorsabban készítene ha megadnák nekik a lehetőségeket...
  • Brenor
    #38010
    Kérdezzetek a Század Csatákról!
  • Brenor
    #38009
    Egynél többet nem raknak be, mert kell hagyni a későbbi patchekre is XD
  • kissssss
    #38008
    (troll mod on)

    kár hogy eddig csak 1 yak repülőt mutattak be, még több kellene mert még mindig olyan kevés van belőlük...

    (troll mod off)
  • Brenor
    #38007
    [Fejlesztői Napló] 1.53 Összeállítás