38447
  • jocking
    #33729
    Update 1.41.7.44
    27/05/2014
    Author: The War Thunder Team

    - Sounds in tutorial have been fixed. Reduced music volume when instructor is speaking.
    - Fixed first country and vehicle selection for new players.
    - Rearm ammunition during respawn on tank battles has been fixed.
    - Added warnings when control keys have not been assigned.
    - Some text fixes.
    - Fixed issue when ‘auto-connect’ option wasn’t saved.
    - Some interface fixes.
    - Several client crashes have been fixed.
  • Glo
    #33728
    Az emberi hülyeség kódolva van. Régen az ilyenek kiszelektálódtak, mert nem volt újra "To Battle" gomb.
  • robi3
    #33727
    ebbe a kuban eventbe bele kódolva, hogy egy bf109-nek bele kell rongyolnia egy fw190-be? 4-szer játszottam és szinte forgatókönyv szerint a felszállás után 4-5mp-el egymásnak mentek 4 játékból ez így 4-szer megtörtént legutoljára engem csaptak el, de látszott rajta hogy nem véletlen volt, ugyanazon az íven emelkedett ahol én csak a 109-es ugye gyorsabb, direkt figyeltem azt is, hogy nem-e ugyanaz a játékos, de mindig mások. Érdekes...
  • Coral Springs
    #33726
    Gyönyörű ez a játék. Ezt a részt nem is láttam korábban, egy enemy menekült "ki a pályáról" amikor felfedeztem.

  • RiCSi1234
    #33725
    engem most az zavar, hogy egy 6 magos AMD-n, egy 650 GTX oc-s DD5-ös videókártyán, 8 giga fasza rammal is, néha spontán fps csökkenéseket csinál egy tized másodpercre, annyira nem zavaró, de észreveszem. Meg ha nemzetet váltok is, azt is lassan teszi. Most egy jó vinyó van benne.. Nem értem,. remélem nem nálam van a hiba. :(
  • Coral Springs
    #33724
    Van egy csomó új bug is, az egyik ami engem leginkább zavar hogy a lőszert nem tölti fel automatikusan, hiába van beállítva. Ilyenekre korábban egyből jött egy hotfix, most meg semmi.
  • Glo
    #33723
    Ha két örök elégedetlenkedő összejön :))

    Már párszor kiveséztük miért nem érdemes a két játékot összehasonlítani, nem fogom végtelen plusz egyedszer megtenni.

    Várjátok ki a worldWr módot, ott majd lesz térképfoglalós ténykedés.
  • bgabor
    #33722
    Ez sajnos így van.
  • Pluskast
    #33721
    Ők is csak oroszok mint a wot fejlesztői.....
  • bgabor
    #33720
    Valamiért mostanában a Gaijin amúgy is hibát hibára halmoz.
    A félkész GF open bétába küldése, a tegnapi lolkategóriás event, a múltkori peccs ami olyan durván szétcseszte a battle ratingokat, a működésképtelen Squadron Battles funkció, stb.

    Nem tudom mi van velük mostanában.
  • bgabor
    #33719
    Nem erről beszéltem. Arról beszéltem hogy ez nem elég motíváció hogy az emberek Squadron Battlere adják a fejüket.

    Azért nem mert momentán a Squadron csaták megvalósítása borzasztó kezdetleges. A fő probléma hogy a Squadron csatáknál az, hogy nincs meghatározva egy időablak amikor mennek az ilyenek, hanem bármikor rá lehet nyomni. Emiatt aztán az is csodának számít, ha két csapat véletlenül egyszerre várakozik Sq.B. csatára (csúcsidőben, este nyolc után), nemhogy még meccsméket legyen ami azonos tierű csapatokat vezessen egymásnak.

    Jó két és fél órát várakozunk minden este három-négy meccsért. És ez az amit az emberek nem fognak felvállalni havi 250 goldos jutalomért cserébe.
    Ezt még tehát át kell dolgozniuk. Érdemes lenne a WoT féle megoldást átvenni szerintem, az ottani térképfoglalós megoldásnál már délután ki van írva, hogy aznap este melyik csapat játszik melyik ellen, és pontosan mikor.
  • Coral Springs
    #33718
    Akkor megnőnek az esélyei arra, hogy nem ő hagyja ott a fogát. De amúgy jah, nem ilyen egyszerű a dogfight, csak egyszerűen fogalmazok.
  • Pluskast
    #33717
    Nos, lehet az én információm már elavultak, de tudtommal az Me 262 HG2 és 3, illetve a BV-215 és Ta-183 nem fognak bekerülni a német ágba. Ezért került be helyettük a németekhez a Mig-15 és a Sabre. Ha nem így van akkor valaki gyorsan javítson ki, hogy tévedek :)
  • Sith
    #33716
    Nem mintha utána néztem volna de miért is nem fognak bele kerülni? Nyilván nem a jövő héten de szerintem van még idejük
  • Pluskast
    #33715
    Tök jó képek, csak kár, hogy a benne szereplő gépek egy része nem lesz benne a játékban :(
  • Glo
    #33714
    Nem elég az ingyen arany? De borzasztó, komolyan :D
  • bgabor
    #33713
    Ja és nem az egész klán kap, csak a húsz Squadron Battleben legaktívabb player.
  • bgabor
    #33712
    Na, megvolt az első "aranyosztás" Squadron Battlekért.
    Harmadik helyért fejenként kemény 250 aranyat kaptunk. Másodikért 500, elsőért 1000 aranyat. Azt mondjuk nem kötötték az orrunkra hogy milyen gyakran lesz aranyosztás, hetente, kéthetente, havonta, nem tudni.

    Nem nevezném túl erős motívációnak.
  • Her Laca
    #33711
    És ha az ellenfeled is ismeri a gépét? Akkor mi van? Nem ilyen egyszerű ez azért.
  • Amaymon
    #33710
    De ha fejlődni akar kénytelen free-ben is menni valamennyit. Ott meg baromi zavaró, "yeahhh az ott egy p47"..."ok az haver", a sziluett alapján (táv miatta nevét még nem írta ki). Következő pillanatban meg a bandita hátba lő :D
  • Amaymon
    #33709
    "Az mi a faszomért van hogy 10 -ből 7 csata olyan felhős, hogy a gépemet sem látom nem hogy ami előttem van ?!"

    Nem tudom ez engem is felbosszantott annyira, hogy inkább mentem pár kör CloD-ot. Utálom a WT felhő generátorát, ráadásul a BoS-é is ugyanolyan lesz :o De az nem mentesíti ennek a 2-5km-ig összefüggő felhőzetét, ráadásul túlnyomórészt 90%-os map lefedettséggel, no comment...
  • Rue East
    #33708
    Igazad van, menjen a kolléga eventre, ott nincs ilyen.
  • robi3
    #33707
    nekem is feltűnt, BnZ gépekkel nagyon szívás
  • Coral Springs
    #33706
    Az mi a faszomért van hogy 10 -ből 7 csata olyan felhős, hogy a gépemet sem látom nem hogy ami előttem van ?!

    Korábban még ennyire súlyos nem volt a helyzet, nem is érdekelt, de most már tényleg túlműködik a felhőgenerátor. Kezdem úgy érezni hogy ez is valami stratégiai húzás, mindenki menjen csak forgolódni 200 méteren, minél több a lelőtt gép annál több új crew kell, annál jobban fogy a pénz, és minderre a megoldás ha váltasz aranyat. Persze én nem megyek forgolódni, csak felbasz ha úgy telik egy csata hogy tejködben tapogatózok.
  • Amaymon
    #33705
    "SB-ben tényleg elég visszás dolog is lehet, de ez a játék nem SB-re van tervezve, hanem árkádra."

    Ez nem teljesen igaz, a normál eventeket pont, hogy a kifinomultabb RB/SB-nek csinálják. Ebben a pillanatban (bár ennek más oka van) még RB sincs az event listán csak SB. Mostani peccsekben, pl rohadt jó lett a t3-as 109-ek kezelése instructor nélkül. SB-n gyorsan végig söpört a dolog és elég sok angol válaszként erre 20mm-es tájfunnal megy.
  • robi3
    #33704
    megbolondulok a military exercise pályán való szaggatástól és ráadásul minden szaggatásnál reccsenik a hangfal is, 50 fps-nél is valami tipp.
  • Coral Springs
    #33703
    Nem elfogult. Ő is csak azt hangsúlyozza amit én is oly sokszor emlegettem, ha ismered a géped nincs ellenfeled. Ez alapigazság.

    Majd rászánom magam hogy pénzt rakjak a játékba, megveszem az amerikai Bf 109 -et, és megmutatom hogy kell egy német géppel repülni.
  • RiCSi1234
    #33702
    A főnököm biztos örülne, ha emiatt maradnék ki holnap délelőtt. :P
  • twi452
    #33701
    viszont holnap délután 2-ig még van időd rá :D
    én úgy 40 tank killnél járok...xD
    vagyis tegnap ennyihez volt kedvem ma még el sem indítottam :D
  • RiCSi1234
    #33700
    Ó, hát akkor most gyújtom magamra az erdőt... köszi.
  • twi452
    #33699
    repülve csak 500-at :) a másik 500ért 500 tankos kill is kell xD
  • robi3
    #33698
    megnézni hol lehet, hogy mennyinél tartok?
  • RiCSi1234
    #33697
    74 Air Targets-nél járok RB-ben, de már tele a tököm.. És tényleg 2 napot adtak arra, hogy 1000 lópikulát(GE-t) összeszedjünk?!
  • twi452
    #33696
    senki más nem látja rajtad kívül :D
    amúgy olyanra fested amilyenre akarod bármilyen képszerkesztővel :)
  • 77PXDrebil
    #33695
    Be lehet rakni külsős skint?

    Mik a paraméterek?
  • a.carkey
    #33694
    Már ez se igaz amióta a user skin is bekerült. :D
  • Rue East
    #33693
    A prémium gépek, amik ugye különlegesek. Na már most egy zsákmányolt gépnél kevesebb különleges van. SB-ben tényleg elég visszás dolog is lehet, de ez a játék nem SB-re van tervezve, hanem árkádra. Ott meg ugye a csapatokat se nemzetek szerint állítja össze a gép, teljesen mindegy milyen nemzet gépeit viszed.
  • Her Laca
    #33692
    Azért tesó mert te máson szocializálódtál,a wartündér az más világ:))
  • 77PXDrebil
    #33691
    Egyszerű a kérdésem és a problémám: Miért kell a németeknek szövi géppark?

    Ezen vagyok kiakadva és nem rátok hanem a "gazsira" ahogy emlegetitek. Itt a legegyszerűbb a váltás: Amcsi géppel akarsz repülni? Kattintasz egyet a menüben és repülsz vele. Persze azon nem a luftwaffe kereszt van ez igaz, de ebbe a témába azért én nem mennék bele.

    Egyébként Laca megint van igazságod.:)
  • Rue East
    #33690
    Nem igazán értem. Te azokkal repülsz amiket szeretsz, te választásod. Adjunk hozzá egy másfeles szorzót a killjeidhez vagy mit szeretnél kommunikálni?
    Szintén nem tudom értelmezni, ezt a meg kell tanulni dolgot.
    Nem, nem kell megtanulni. Lehet, de nem kötelező.