38447
  • Susarc
    #33769
    az FM azért nem árkád...,de valóban árkád jellege van a mixelt harcnak
  • JethroHUN
    #33768
    Csak szerintem arcade FM alapján repülnek a repülők GF-realsitic battle módba? Sőt a levegőbe is kezdenek, ez így nem túl jó.
  • Susarc
    #33767
    ez az ember nagyon kőkemény!


  • Brenor
    #33766
    Megkérnék minden kedves magyar játékost aki szeretne (ugyan miért ne szeretne) magyar medálokat is látni a játékban nyomjon egy +1-et (A felfele mutató zöld nyilacska az 1. post jobb alsó sarkán) az alábbi kezdeményezésre:
    Magyar Medálokat a War Thunderbe
  • vajakos21
    #33765
    http://warthunder.com/en/news/620/current/
    Finn a hónap ásza (reméljük magyarig eljutnak :)
  • bgabor
    #33764
    Az új, összecsapott Squadron Battle koncenpció két óra alatt bukott meg. A nyolcas csapatban nincsenek lockolva a repülők/tankok aránya, élelmes lengyel klános bejönnek a csatába nyolc repülővel... Légvédelmi teherautót nem lehet hozni mert Squadron Battlebe csak tier 3-4et lehet hozni...
  • bgabor
    #33763
    Jutalom, ja. Egyszer volt aranyosztás, akkor 35.000 aranyat oszottak szét, ebből 20.000-et az első csapat kapott. Na, ebből a 35.000-ből lett a hangzatos "nearly 100k Golden Eagles have been shared out". Bullshit.


    "Firstly, Squadron combat will now involve not only aircraft, but also ground vehicles. In the modes of realistic and simulator combat with no respawns, so commanders will have to carefully and strategically choose the selection of equipment before the fight ."

    Ebből meg akkor nyilván az következik hogy Squadron Battlebe csak orosz és német repülőket lehet bevinni(lévén hogy nincsenek amerikai,angolm japán tankok a játékban és RB és SB módban csak egy nemzet harceszközeit lehet bevinni).
    Rákérdeztem hivatalos fórumon, persze nem reagáltak semmit. No comment. Megy a szokásos Gaijinféle agyatlan orosz kapkodás ezerrel.
  • Glo
    #33762
    Változások és Reset a Squadron battle-ben


    De azért jutott valami jutalom is :))
  • Sith
    #33761
    Az FPS dropp miatt kb 4 gépet vertem oda... végre
  • Coral Springs
    #33760
    Update 29.5.14 (1.41.7.50)
  • Coral Springs
    #33759
  • Susarc
    #33758
    messza ahogy lekapja a shooting start :D
  • Coral Springs
    #33757
    Kezdett ellaposodni a sorozat a 10 -ik felé, de ebben van pár finomság megint.

  • Glo
    #33756
    A vírusirtód eltette magának karanténba :)

    Nem kell letöltened újra. Menj a Launcherben a kis csavarkulcs ikonra, aztán nyomj egy "Check files"-t. Ez végigfut és letölti ami hiányzik. Addig a vírusirtódat kapcsold ki :)
  • Susarc
    #33755
    http://live.warthunder.com/feed/camouflages/
  • 77PXDrebil
    #33754
    Na most meg nem indul a WT a launcher után kidobja ,hogy a winfos nem leli az aces.exe fájlt. Mi a megoldás? Remélem nem kell letölteni újra.
  • 77PXDrebil
    #33753
    Hol találom ezeket a skineket? Van letölthető példány, esetleg üres?
  • a.carkey
    #33752
    Pedig a skineket főleg te látod sokat. :)


  • a.carkey
    #33751
    Én azt vettem észre a patch óta (az időnként előjövő hipp-hopp laggok mellett), hogy kevesebb a felhős, ködös pálya, és ami van, ott is sokkal jobban lehet látni, ráadásul dobtak valami grafikus update szerű dolgot, mert még annál is szebb lett a game, mint volt. A felhő/köd szinte már életszerű. Nagyon tetszik az új.



  • Coral Springs
    #33750
    Látják azt harc közben is, vagy aki spectator -ban épp engem néz. Engem az egyoldalú dolgok még egyik online játékban sem érdekeltek, itt se.
  • Coral Springs
    #33749
    Itt is csak ajánlgatják a letöltési linket, de a játékba nem kerültek bele.
  • Susarc
    #33748
    a másik emberke úgyis csak akkor látja egy pillanatra mikor lelőtted és kapja a killcam-et....engem szórakoztasson a látványa a szép kis gépemnek a többi túúúróóó! :)

  • Glo
    #33747
    Pár bekerül, most is lesz egy Messer-es Event, abba 2 is bekerült:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/144683-event-first-flight-of-the-bf109/
  • Susarc
    #33746
    a kis új szerelmem:)


  • Coral Springs
    #33745
    Azt tudja-e valaki, hogy a costum camouflage -ok közül némelyik bekerül-e majd a játékba ? Mert az oké hogy letudom tölteni őket, de így hogy más nem látja már nem annyira érdekes a dolog. Legalábbis engem nem igazán dobott fel hogy használhatok valamit amit csak én látok.
  • Coral Springs
    #33744
    Haveromnak nagyon megy ez a GF műsor, én meg örülök ha egy kill összejön per csata. (Egyik sem ai.)

  • vajakos21
    #33743
    Akkor jól gondoltam hogy egy alien :)
  • twi452
    #33742
    nem én mezei Csodabogar vagyok :)
  • vajakos21
    #33741
    Twi Te repülsz Pumas Csodabog4r ként?
  • Coral Springs
    #33740
    El kell kezdeni legalább egy km -ről lőni. A többség amúgy is 800m -en belül kezd tüzelni mert akkor jelenik meg a karika, te viszont azon legyél hogy minél távolabb tartsd az enemy -t. Eddig többször előfordult hogy már 8-900m -en égett az enemy, és mire közelebb jutott volna le is égett a picsába. Mindig figyeld hogy ki jön rád, és ha látsz valakit akkor válts irányt, hogy csak szép fokozatosan tudjon közeledni, és legyen időd. Ha hirtelen esik rád valaki, főleg nagy kaliberrel akkor esélyed sincs.
  • Susarc
    #33739
    én is szeretek turretezni,de sajnos sokszor egyből megnyiffan a gunner hiába maxos a vita+stami :D
  • Coral Springs
    #33738
    Utóbbi időben bombázgatok is, de nem azért mert szeretek bombázni, hanem mert bejön a turret kezelése. Ez gépenként különbözik, de ha egyszer ráérzer, megtanulsz vele célozni, akkor kegyetlenül lehet vele aprítani. Nem a sült galambot kell várni, hogy majd az automata lelövi. Be kell szépen ülni hátra és darálni, van hogy 5-6 gépet leszedek egy kör alatt.
  • Susarc
    #33737
    és az a poén,hogy ez árkád.....azért árkádba lőjjön már le legalább 2-3 gépet bazze
  • Susarc
    #33736
    hát igen....ezek számomra megmagyarázhatatlan dolgok....
  • Coral Springs
    #33735
    Ilyen alapon ez bármelyik géppel előfordulhatna, bármelyik map -on, csak mert az egyik lassabb mint a másik. Nonszensz, szimplán balfaszok.
  • Coral Springs
    #33734
    És ahhoz mennyire kell senkiházinak lenni, hogy a csapatomnak volt 7db tankja, míg az enemy -nek csak 1db, és innen mégis elbuktuk a csatát ?! A csata hátralévő idejében senkinek nem jutott eszébe hogy ki kéne nyírni azt az 1 kúrva tankot, mindeközben az enemy team kiszedte azt a maradék 7 -et. Hozzáteszem volt több csapattársamnak is bomba a gépén. Na ehhez kell ám tudomány kisapám, az emberi hülyeség tudománya.
  • Susarc
    #33733
    és a mai bestof :D 15 ember lelőtt 5 db gépet :D magamat nem merem megmutatni a sor elején a 2800 pontommal :D

  • Susarc
    #33732
    11 ember lelőtt 5 gépet nálunk enemy meg 7 gyerek 23 gépet.....ezek mennek.....
  • Susarc
    #33731
  • Susarc
    #33730
    YERekkel bementem pöppet pénzt farmolni / 5 meccs 200k/ ,de árulja már el valaki,hogyan lehet valaki annyira használhatatlan senkiházi,hogy egyetlen kúrva gépet nem képes lelőni még árkádban sem úgy,hogy közbe elveszj 4-5 gépet???? ja és a 15 emberből 9-10 ilyen 0 killes balfax mellé rak össze már fél órája.....

    engem annyira nem aggaszt,mert én szarrá keresem magam ,de az ilyenek minek játszanak egyáltalán?