38447
  • Brenor
    #33809
    Sziasztok kedves játékosok

    A War Thunder magyarítása kínosan közel került ahhoz, hogy hivatalosan bekerüljön a játékba. Még néhány Enciklopédia és Történelmi háttéranyag leírása hiányzik, de már a játék maga elkészült így használható is. Az anyagokat már le is adtuk, de valószínűleg nem fogják betenni csak a következő nagy patchben. (Legalábbis az eddigi plusz nyelveknek nem volt külön launcher patch)

    Addig amíg ez megtörténik tovább javítgatjuk és keressük a hibákat, de egyrészt ez pár embernek túlságosan megterhelő lenne és a szabadidőnk sem végtelen, ráadásul már rengetegen várják is.
    Ezért mostantól időnként ki fogom ide postolni a tesztverzió letöltési oldalát, valamint ott meg fogjátok találni az útmutatót is a használatához.

    Aktuális verzió:
    LINK (katt ide)

    A hibajelentéseket a [email protected] címre várjuk!

    Jó szórakozást mindenkinek!
  • Coral Springs
    #33808
    Ja nekem is ez jutott eszembe. Előfordul hogy connect hiba miatt kidob a játék vissza a hangárba, majd amikor újra csatlakozok mindig ugyanazt a pályát kapom vissza. Aki kilépked egy csatából az így jár, ha nem is a csapatod küld melegebbre a játék bosszul meg téged.
  • a.carkey
    #33807
    Ha kilépsz, újra megkapod minimum kétszer az adott pályát. :)

    Bombázóval is tudsz irtani a pályán. Kevesebbet, mint vadászként, de tudsz. Na meg foglalni is király bombázóval. Ha nincs big gunos emberke, akkor még le is tudsz szállni, fel is, pl. egy B17-B24 valamelyikével.
  • Amaymon
    #33806
    Elég nehéz spotolni még 200-ról is, ha beáll olyan helyzetbe.
  • WinT
    #33805
    Kipróbáltam ezt a mixed RB-t, bementem egy La-5-el tankos csatába, miután az ellenséges gépek elfogytak raktam rá két 50 kilós bombát. Viszont nem tudtam targetolni az ellenséges tankokat ez normális? Ott keringtem az 'A' pontunk fölött 200 méteren, láttam, hogy foglalja az ellenség, de nem láttam hol dekkol. :(
  • Susarc
    #33804
    5 bomberral nem nagyon adok hozzá a dominationhoz :P


    júni 2 jaja....vmi ausztrál/ázsiai szerver? :P
  • Sturm44
    #33803
    Úúú... de szerethettek téged ezek a után a csapattársaid! :-)
  • ladista
    #33802
    Június 2?
  • Susarc
    #33801
    NEM AKAROK DOMNINATIONON 5 bombázóval játsszani D

  • Susarc
    #33800
    a mocskos Domintaiont nem lehetne valahogy ignorálni ha bejelentkezem ?:P kéne pénz farm
  • vajakos21
    #33799
    Azt az eventet utàlom.Rus winre van írva.Szerencsére okosan rus ger van normálon...miért kell eggyidöben ugyanazoknak a nemzeteknek lenni???
    Ráadásul kevesen is viszik,hála a kivàló rus br besorolásnak..
  • Amaymon
    #33798
    Fordult a mérleg nyelve ya1b vs 109 SB eventen eddig létszám hátrányból lehozták a yakok az eventet. Most fordítva, bár létszám fölényből nyer a germán. Elég régen mentem rajta nem tudom melyik peccs okozta.
  • WinT
    #33797
    Ez a B-25 RB módban miért repül ilyen féloldalasan? Elvileg egyenesben tartom a masinát és mégis ferdén áll az egész mintha sérült lenne. Elég zavaró célzás közben.
  • Volfram42
    #33796
    Nincs, az nehéz vadász. A bombázó variánsokban van azaz a Pe-2-ben.
  • JethroHUN
    #33795
    Pe3-ban van bomba célzó?
  • vajakos21
    #33794
    Álló célra mehetsz ,mint a stukával.Szàlkeresztel célzol,kiold majd felhúz.Csinálj custom battlet( tankosat persze) ott ai kon gyakorolhatsz.Kurszk pl nagy és sík,tankok jól láthatóak.
  • WinT
    #33793
    Ezt nem láttam még, köszi, így tényleg tök egyszerűnek tűnik. Kíváncsi leszek a gyakorlatra. :)
  • vajakos21
    #33792
    Tegnap pont il2 szedett ki bombával.Gratuláltam is neki.Nem ördöngösség,csak gyakorlás kérdése Magasságra kell figyelni hogy magadst ne robbantsd fel .Mozgóra könnyebb mint bombernézetből bomberrel.Akár vadásszal is,bár én vadászra nem rakok bombát( nagy néha spec.esetben)
  • Amaymon
    #33791
    Exactly. Egyszerű mint a faék.
  • Rue East
    #33790
    Messzire nem kellett volna menni, mert itt van a tutorialok menüpont alatt.
    http://youtu.be/HP_9PMml-Ls
  • Amaymon
    #33789
    Talán annyi, hogy rávezetéssel megy a bomba. Nem vízszintesen dobom, hanem enyhén rázuhanok kioldom és kissé módosult, de hasonló a pályán halad tovább a töltet. Elég alacsonyan oldom ki.
  • Amaymon
    #33788
    Én nem tudok guidet erre, cockpitból dobom érzésre. Test map épületein gyakoroltam be :)
  • WinT
    #33787
    No ehhez esetleg valami guide esetleg, mert én már próbálkoztam elég sokat hogy hogyan is kellene a bombákkal célozni célkereszt nélkül, de nem túl sikeresen. Pedig jó lenne megtanulni...
  • Coral Springs
    #33786
    Majd valamikor én is kipróbálom ezt az IL-2 -t, de én tuti hogy nem rakok rá semmi felesleges súlyt, vadászni fogok vele.
  • Amaymon
    #33785
    Erről jut eszembe van felső határa, mekkora tankot tud kivinni BR szerint. Egy IL2 vagy IL2M raksival, bombával?
  • Amaymon
    #33784
    Fenét dobod félre, 2-es tierben egy bomba (vagy 2.) egy tank. Kis gyakorlás kérdése és megtanulható a pontra dobás szálkereszt nélkül még cockpit-ból is.
  • bgabor
    #33783
    IL-2ből indulás után dobjátok ki a 4X100 kg bombaterhet, sokkal könnyebb lesz utána a gép. Azok a kis bombák így bombacélzó célkereszt nélkül semmit se érnek, mivel célkereszt nélkül simán mellédobod, és ezek az apró bombák csak telitalálatkor sebeznek.
  • JethroHUN
    #33782
    Nálam van a gond vagy a játék szerverével? Folyamatosan 60% packet loss. Vagy több, csak néha megy le 0-ára.
  • Amaymon
    #33781
    Elhiszem én, lusta lennék megnézni :)
  • Amaymon
    #33780
    Fullra fejlesztve is alig tud teherrel felszállni. Régebben RB-n simán keringőzött a Zerokkal szó szerint. Azóta nerfelték jogosan.
  • f24sg
    #33779
    megvan a replay, ha kell..:)
  • f24sg
    #33778
    Hát igen, erre írtam, h túlterhelt...

    Úgy nyírtam őket ki, hogy szemből-oldalról közelítettem, ők meg szerintem túlságosan a földi célokra figyeltek. de hát ott voltam 2 km-en belül, ők is láthattak, mondom inkább előbb rájuk fordulok, úgy legalább 1% esélyem van. Egyik kigyulladt, 2 perc múlva esett, másik direktbe széthullott.

    De amúgy tényleg szenved az il-2, mert még SEMMI motor-upgarde nincs, és vmiért rátehetm így is a max terhet. De így is a kifutó legvégén, WEP-pel tudok épp felszállni.
  • Amaymon
    #33777
    Hogy a bánatba szedtél le vele p47-et? Nekem rakétával és bombateherrel alig marad a levegőben, kínlódva emelkedik, nyög alatta a motor.
  • f24sg
    #33776
    Komolyan mondom, hogy menjen már ez a játék a hétvégi abortusz maradékokkal a halálba!

    Újdonsült Yak-9U-mal kezdtem ma. Első 10 csata szórakoztató haladtam, majd jöttek a kázuár(?) playerek, akiknek látazólag köze nincs a játékhoz, szokásos fighteres ground attack, vagy 6+ km magasan sétarepül, miközben MINDENKI lenn harcol, 2000m felhőalap alatt.

    Jó, mondom akkor is USSR-t fejlesztek, kikapcs.ként megyek IL-2M-mel az IL-10-re...
    Hát nem lehet ground attackolni, mert ugye mindig van 1-2 kósza joe, aki az egyedül hagyott tank-vadászokra tör.
    Oké. Legutóbbi csatában TÚLTERHELT Il-2M-mel kilőttem 2 P-47-et, mondom mosmá megyek így 8 nagyobb rokettával + 4x100 kg bombával(!) megyek akkor groundra.
    Erre kilóméterekre a fő csatafelhőtől jön szembe egy kósza P-38G, nyilván olyan durva módon anÁlizál, hogy öröm nézni...

    AKKOR mégis mit lehet itt csinálni??? (azmá megvót, most tanul)
  • a.carkey
    #33775
    Martin Hessler ezredes jut róla eszembe a Halál ötven órájából ...
  • Her Laca
    #33774
    No azért Rudel-ről illik tudni még egy s mást.
    Amellett ,hogy egy eltökélt krapek volt és soha semmit sem adott fel (műlábbal hegycsúcsokat asszem valami közel 7 ezreset is megmászott a háború után),de pl haláláig meggyőződéses náci maradt (a meggyőződését sem adta föl) és Adolf feltétlen híve.
    Szerintem tipikus megtestesítője annak az embernek akik a harcban érzik igazán otthon magukat.Az biztos ,hogy félelmetes eredménylistája volt ,még Sztálin apó is kitüntetett figyelmet szánt rá.Mondhatjuk megismételhetetlen .
  • Susarc
    #33773
    ha hiszel valamiben vagy a hazádról,családodról van szó ez lenne a követendő példa!
  • Amaymon
    #33772
    Az nem semmi hogy 30x lelőtték és vissza mert ülni.
  • a.carkey
    #33771
    "1945 március 29-én amikor a hadvezetés újból ki akarta tüntetni, rájöttek, hogy Rudel őrnagy már a legmagasabb katonai kitüntetést is megkapta. Ezért Adolf Hitler csak az ő számára megalapította az „brilliánsokkal, kardokkal és arany tölgyfalombokkal ékesített lovagkeresztet”, amit egyedül Rudel kapott meg." :D
  • Amaymon
    #33770
    Nem minden mapon indul a levegőben, név szerint nem ismerem még annyira őket.