38447
  • Volfram42
    #33849
    olvasgattam a reakciomat. Vegyesek. En orulok neki, ha nem rontjak el akkor jo lesz szerintem. Valaszolt is az egyik fejleszto az altalam fontos gondokra. Az AAA valtoztatva lesz. Ez jo hir. A duelekben megfontoljak mi legyen a bombazokkal. Ugyanjs jelenleg azok a legjobb vadaszom a jatekban SB modban.
    En remelem megoldja a sorbanallast es, hogy nem lesz annyi ai repulo. Ami szornyu, mert hordakban repulnek mogottem mindig. Illetve lesz ertelme a kissebb bombazokbak. A napokban repultunk harman eleg sokat SBD-el. Tudtuk, hogy nem nyerhetunk csatat. A strategiI celok kidobasat tartottuk szem elott mielott lelonek minket. Ugyanis 5v5 eseten adott 3sbd a mi oldalunkon meg ket valamk ami van, hogy fel se szall. A masik oldalon alltalaban 5 vadaszgep var minket. Szoval harc az idovel. Ezt remelem megoldjak ezzel a valtoztatassal.
    Ekezetekert, kulalakert elnezest. Telefonrol vagyok.
  • Coral Springs
    #33848
    Én elhiszem hogy van akit már általánosban megvágtak földrajzból, de tényleg az időszámításon kell vitázni ? Engem például jobban érdekelne a mai változásokkal kapcsolatban az SB játékosok véleménye, mint ez a semmitmondó eszmecsere.
  • Caterpillar
    #33847
    Tiszta sor, télen.. Nyáron, nyári időszámítás, +2...
  • jocking
    #33846
    Az meg megint más kérdés, hogy amikor még én néztem az oldalt, akkor nem írták bele update-ként, hogy 1 órával meghosszabbították a karbantartást...
  • jocking
    #33845
    GMT az a Greenwich-i idő. Ehhez képest nálunk 1 órával van több, nem kettővel...
  • f24sg
    #33844
    "Soon, we plan to make some changes in Simulator Battle mode. After the release of Ground Forces, this mode has become much more popular, the majority of players preferring mixed plane and tank battles while “pure” air battles are less than 10%." itt

    Azé az eléggé "szopjá'ki", nem?! PjÚr eer báttlz --> less than 10%!
  • balagebalage1
    #33843
    nocsak megint jön valami patch?
  • Caterpillar
    #33842
    Mond e valamit az a mozaikszó, hogy GMT?

    Ha nem akkor a rossz hír az, hogy az a dél az két órával később van mint nálunk... A lényeg, hogy a GMT 12:00 az nálunk 14:00...
  • jocking
    #33841
    Néztem, de ez délig volt, az meg már elmúlt 45 perce...
  • twi452
    #33840
    de a launchert látod és benne a híreket :)
    War Thunder servers maintenance - June 4th
  • jocking
    #33839
    Mi a franc van? Nem enged be a játék... :S
  • Sturm44
    #33838
    Szerintem csak rá rakott egy svájci zászlót a felségjelzések (decals) közül. Ahogy elvileg a magyar zászlóból is lehet csinálni majdnem korhű vezérsík festést.
  • bgabor
    #33837
    Szerintem az egész user created contentnek az lenne a lényege, hogy a fejlesztők helyett a játékosok elkészítsenek dolgokat, amik aztán alapos tesztelés után bekerülnek a játékba.
  • vajakos21
    #33836
    Remélem nem engednek be mindenféle mázolmányt.Ha goldot akarnak azt megtehetik úgy is hogy eredeti festéseket tolnak be és goldért unlockolható.
  • Amaymon
    #33835
    Lehet egy fejlesztő tesztelgette a custom festést :)

    Szvsz óriási biznisz lenne nekik, ha goldért fel lehetne mázolni egy tetszőleges skin-t, amit a többi játékos is láthat.
  • a.carkey
    #33834
    Előbb lőtt le egy svájci festésű G6. Ezért kérdeztem :D
  • twi452
    #33833
    csak ez van meg az alap


    lehet fel volt matricázva nem? :)
  • twi452
    #33832
    akkor lehet, hogy van xD
    én arra emlékszem ami az egyik hírben volt és ott user skint használtak a screenshothoz :)
    mindjárt meglesem :)
  • a.carkey
    #33831
    Akkor lehet látni a user skineket repülés közben.
  • twi452
    #33830
    meg tudod nézni a skineket a játékban de szerintem nincs :)
  • a.carkey
    #33829
    Ne haragudjatok, de volt valamikor svájci piros alapon fehér keresztes ME109G6 skin? Nem user, hivatalos.
  • BaleniX
    #33828
    KÖTELEZŐ FÓRUM HOZZÁSZÓLÁS MINDENKINEK!

    Mindenki számára egyaránt fontos kell, hogy legyen az, hogy a volt Magyar Királyi Honvéd Légierő kitüntetéseit is meg lehessen szerezni a játékban. Annak érdekében, hogy a játék fejlesztői komolyan vegyék amit akarunk, sok embernek kell támogatni az ötletet. A támogatottság mértéke a hozzászólások számán múlik.

    Éppen ezért elrendelem, hogy minden magyar War Thunder játékos köteles legalább egy hozzászólást az alábbi fórumbejegyzések MINDEGYIKÉHEZ megejteni. Ha lehet egy egy mondattal támogasd az ötletet, de "+1" hozzászólás is megfelel.
    Felkértük a román játékosokat, hogy támogassák az ötletünket, cserébe mi is támogatjuk az övéket, ennek jegyében teszem kötelezővé mindenki számára, hogy az övéket is támogassa.

    Maximum 1 percig tart az egész.

    Magyar: http://forum.warthunder.com/index.php?%2Ftopic%2F145756-hungarian-military-decorations-and-awards%2F
    Román: http://forum.warthunder.com/index.php?%2Ftopic%2F147090-romanian-military-ww2-medals-decorations-and-awards%2F%3Fp=2750393
  • a.carkey
    #33827
    Látod, látod. Aki ügyes, azt jutalmazza a játék. :)

    (Hogy mi értelme van ennek a francos szar pontnak, nem tudom ...)
  • Coral Springs
    #33826
    Japán géppel kell menni. Amúgy passz.
  • Susarc
    #33825
    instant*
  • Susarc
    #33824
    Corall hogy a püdös picsába lehet úgy megfordulni és insnat valakinek a seggében lenni ha a te géped végsebessége 150-el szarabb,alulról jössz emelkedned kell és ugye kurvanagyot fordulni...és nem meglövésnyi időről beszélünk hanem insnat 500 méterre a másik seggében lenni és közeledni közben én egy 2-3 fokos szögben relative egyegyenesen gyorsulok és semmilyen manőverrel nem lasstom magam.....HOGYAN CSINÁLJÁK?
  • Coral Springs
    #33823
    Hullákkal pózolni jobb ? Lásd mennyi botrány alakult ki akár az Afganisztáni háború kapcsán.
  • Susarc
    #33822
    megvan a vaskereszt legmagasabb fokozata 2000 megölt playerért némettel...a díja pedig 100!! átváltható fejlesztési pont :D amiből már van 9,5 millió :D
  • Amaymon
    #33821
    Háború vagy sem én ritka gusztustalannak tartom, amikor feliratozzák a bombákat és azzal pózol valaki.
  • Zuikaku
    #33820
    Ki-84 még durvább. Azzal még a Yak-3-asokat is lehet szivatni.
  • Susarc
    #33819
    1300 méteren kezdenek a vadászok.....2000 méterre jutok el 1 perc alatt FW109A5-el....az Orosz yak 3p már 4000 méterről zuhan rám és 2km és távolságból....WHAT THE FUCK?
  • Susarc
    #33818
    már az is csoda ,hogy eljutottál a célig és nem darált le az AAA :D
  • vajakos21
    #33817
    http://warthunder.com/en/news/629-Historic-Operation-Frantic-en

    http://index.hu/tudomany/2014/06/02/70_eve_bombaztak_szet_debrecent/
  • WinT
    #33816
    Kibombáztam az első humán tank ellenfelet, tök jó!
  • Amaymon
    #33815
    Régi szép idők...akkor ment ez a fajta kill steal.

    Pluszban most még az is idegesítő, hogy megsebzem SB-n elveszti a kontrollt lezuhan és csak crash, semmi jutalom.
  • Brenor
    #33814
    Egyedül a tankok leírása nincs benne, de az az angolban is csak egy laza Sooon szöveg :)
  • BaleniX
    #33813
    Rendben, köszi
  • bgabor
    #33812
    Persze, hiszen ugyanaz a program, nem két külön játék.
  • BaleniX
    #33811
    A tankosra is lesz?
  • Coral Springs
    #33810
    Nagyon fasza dolognak tartom hogy most már csak akkor kapod meg a kill -t egy gépért, ha az már felnyalta a földet, vagy meghalt a pilóta. Lelövök egy gépet, konkrétan az egyik szárnya már hiányzik, jön egy köcsög aki úgy érzi hogy még bele kell lőjön párat a roncsba, assist. Awesome !