38447
  • Coral Springs
    #33889
    Fel-alá üldöztünk egy Corsair -t a Krymsk öbölben, de nem tudtuk elkapni. Közben folyamatosan lőttek a rombolók, már azon agyaltam hogy előbb utóbb valakit lefognak szedni, a barátunk műsorának valószínűleg ez is volt a célja. Aztán meg is lett az első áldozat, de az nem közülünk került ki. Az ilyen ember szerintem instant törölje a játékot, nem neki való.
  • Coral Springs
    #33888
    Nem kéne panaszkodjak mert kaptam két jó Cobra -t ingyen, de nem örülök annak hogy a jövőben tankos feladatokat is meg kell majd csinálni egy event teljesítéséhez. Én ha beülök egy tankba örülök ha egy kill -t néha összetudok hozni, nagyon nem áll rá nekem a kezem arra, de őszintén szólva nem is érdekelnek a tankok. Kipróbáltam, szép, hangulatos, de nem az én világom.
  • Ulvar
    #33887
    A jó ég áldja meg, hát nekem nem számolta bele a reggeli repcsis csatámat...
  • Brenor
    #33886
    Mi a beteg ebben? Hosszú hétvége van. Napi 4 óra játék, annyit még meló után is le szoktam nyomni nemhogy ünnepi otthondöglés alkalmával :D
  • twi452
    #33885
    már kikerült a szokásos helyre a 3 küldetés és beleszámolta a reggeliket :)
  • Susarc
    #33884
    70 csata az sacc/kb 10 perc/ darab...az 12 óra játék alaphangon :) ez beteg :D
  • a.carkey
    #33883
    Csak szólok, hogy anno akciósan 250 GEért adták ki egy napra a gépet, ami szarabb, mint US megfelelője, és gyengébb, mint a brit prém, ami csak abban különbözik a Bostontól, hogy az barna, és T1es ... :)
  • a.carkey
    #33882
    Ezt a faroknyaló játékot!

    Tegnap 4xes volt az RP az első csatáért Japánnal. Megcsináltam, 496 pontra adta a 4xest, volt vagy 6 meccs, mire nyertünk. Jól van, ez van. Reggel gyerekek 5kor keltettek minket, csak 8ra megyünk. Na, 6tól próbáltam egyet megnyerni a japókkal, és kb. fél órás megszakítással, ameddig elvittem a gyerekeket a megfelelő okt. intézménybe 11 vesztes csata egymás után. Ezek között volt 8, amikor 100 pont alatti különbség döntött. :D

    A japóktól direkt kivettem a bombereket, mert úgyis megvan az összes repcsi, és maxosak, akkor meg minek, ugye, supportálja a nyomi team saját magát, ha tudja. 9kor még nyomtam egyet naná, hogy a hülye hidden base pályán, naná, hogy a legrosszabb meccsem volt reggel, de akkor még kiszoptunk 0:17re. Na, mikor nyertünk egyet? Naná, hogy 9:24kor. :) A csata kezdetén még 4xes szorzót írt ki, így belevágtam. A két bázis közül a mienk purcant ki korábban. Amint vége lett a 4xesnek, azonnal nyertem Japánnal 11 lelőtt gép, 15 kilőtt célpont, 9 assist, 3900 pont. Na ha ezt 4xezi, marad a két T4es zero amit ki kell még fejlesztenem, és kész vagyok a japánokkal.

    Ezt komolyan direkt csinálta. :D
  • Glo
    #33881
    Jól sejted, azt csak a debriefing képernyőn mutatja.
  • Ulvar
    #33880
    Okés, akkor úgy számolom :). Ja és utólag a Battle Activyt hol találom? Néztem a csata eredményét, pénz xp szépen ott van, de a BA nincs...gondolom akkor utólag már nem tudom visszanézni, csak jól sejtem e?
  • Glo
    #33879
    Azt nem szokta, csak a humán kill-ek számítanak általában.
  • Ulvar
    #33878
    Az aranyos... :D Pl. Az AI gépek lelövését számolja e, ezért lett volna "fontos" most számomra.
  • twi452
    #33877
    a szokásos helyen kéne lennie de nincs sehol
    vagy számolja vagy nem.. :)
  • Ulvar
    #33876
    A mostani eventnek a számlálóját hol találom? Mert Achievementen belül nem látom.
  • bgabor
    #33875
    Akkor azt hiszem emiatt már nem kell aggódnunk. :D
  • twi452
    #33874
    én előbb kilőttem 2 artyt t-34el és belelőttem egy ellenséges játékosba aztán kétszer beleszaladtam egy-egy pz4-be és meghaltam
    90% activity pedig hát nem sok vizet zavartam sajnos :D

    ha így játszom nekem előbb jön össze a 70 csata mint a többi acsi :D
  • bgabor
    #33873
    Őszintén szólva én ezt a battle activity mutatót sosem értettem, mi alapján számolja. Ha lelövök egy meccsben 3 gépet, akkor oké hogy jó, de mi van ha nincs kill? Volt olyan meccsem ahol Yak-15el egyetlen killem nem volt, mégis én nyertem meg a meccset azáltal hogy az ellenséges propis vadászokat nem hagytam újratölteni hazamenni, hanem folyamtosan csalogattam/üldöztem őket, amíg az utolsó saját propisunk újratöltötte magát. Vagy említhetném amikor manőverező légiharcban fölközelben földnek csapja magát az ellnséges gép, az se az én killem.

    Tankos példával élve, lehet hogy én medium tankal elől a forgatagban csinálok 8 killt, de aki mondjuk prédára les valahol egy TD-vel, aztán néha lő egyet, annak vajon milyen lesz a battle activityje?
  • Glo
    #33872
    Hát nemtom, de aki nem valahol az üres térben vagy valami fekete lyuk környékén kóborol annak simán megvan minden csatából az 50%. Plusz ugye míg teljesítik az emberek a feladatokat addig is jön össze jópár csata (legalább a tankos részben 15-20, a repülősben is kell 20 minimum), utána már csak párat kell repülni a Bostonért.
  • bgabor
    #33871
    Ja, és azt nézzétek hogy 70 csata, amiben 50% felett volt a battle activity. Lesz az 80-100 csata is embertől függően, mire teljesíti ezt.
  • bgabor
    #33870
    Pláne egy Bosztonkáért ennyit vesződni. Na mindegy, akinek eddig nem volt poénzfarm gépe, az most szerezhet, ez jó.
  • RiCSi1234
    #33869
    Az a múltkori 1000 aranyas mizéria is bosszantóan rossz volt. Múlthéten rászántam magam, hogy veszek egy napos prémet, kb játszottam vagy 8-9 csatát, és meg is untam. Nemhogy 70-et. :) 1, vagy 1,5 hónap alatt talán játszom annyit. :)
  • twi452
    #33868
    a 70 csata azért fárasztó :)
    szerintem az elmúlt 2 hónapban nem mentem annyit összesen :)
  • Glo
    #33867
    Nem semmi :)

    És akkor hol vannak még a nagy nyári feladatok :))
  • twi452
    #33866
    tessék nem is mondtátok h lehet megint prém gépet szerezni :P :)
    és nem is olyan vészes, persze a prém gép sem olyan csábító mint szokott lenni :D

    http://warthunder.com/en/news/641-D-Day-the-beginning-of-the-end-of-the-War-en

    Complete the following tasks:

    Achievement 1 - destroy 70/35/20 enemy aircraft.

    Achievement 2 - destroy 70/70/70 enemy tanks in tank battles.

    Achievement 3 - In 70 battles - achieve at least 50% activity.

    Reward: 100,000 for all achievements (total possible 300,000 )

    Reward on completion of all achievements: collectible premium aircraft Boston Mk.I.
  • Susarc
    #33865
    faszmákos vagy,hogy nem szed le az AAA ! :) nekem 8 pubi a legtöbb ami eddig összejött,de enegem letakarít az AAA 10-ből 9x :)
  • Coral Springs
    #33864
    Már célkeresztben volt a következő, csak lefújták a csatát.

  • Rue East
    #33863
    Azt hiszem te másik időzónában élsz, mint mi földi halandók.
  • jocking
    #33862
    Ez is csak azt bizonyítja, hogy nekem van igazam.
  • Volfram42
    #33861
    Végigolvasva a reddites válaszokat:

    Jönnek britt jetek.
    A következő nagy patch-ben lesz új japán gép.
    Lesz távcső a tank parancsnoknak, de nem prioritás jelenleg.
    Tesztelték a rakétás földi egységeket, de nem tűnik nagy mókának, egy darab túl pontatlan és sebezhető. Egy szakasz már jó lenne, de azt meg egy ember nem kaphat érthető okokból.
    SB-n valószínűleg nem lesz térképen pötty. Nem tudta megerősíteni.
    Jönnek új pályák SB/RB módra, hamarosan devblogon megjelennek hírek róluk.
    B17 kap új DM-et.
    Kérdezték SB-n mi lesz a bombázókkal, lesznek-e nerfelve. Nem volt konkrét válasz csak annyi, hogy véges lőszerrel nem lesznek olyan jók a lövészek.
    Bizonyos bombázók terhét fogják növelni.

    Tuti kihagytam sok mindent, hirtelen ennyi jutott eszembe.
  • Coral Springs
    #33860
    Ami SB -n és RB -n megy jelenleg az biztosan átmeneti, elég AB jellegű minden részlettől eltekintve. Valószínűleg jönnek majd új map -ok, továbbá nem hiszem hogy a repülőgépek másodlagos szerepe is így marad.

    Én szerintem a tankos rész a CBT -ben kifújt, most már olyan dolgokat tesztelnek amihez a lehető legtöbb ember szükséges. Továbbá ezzel a mixed műsorral a World War módot kezdték el felépíteni, nagyon az elején van még a projekt.
  • Amaymon
    #33859
    Ah ezt nem vettem figyelembe, az Eventek szerencsére maradnak: There will also be historical events for Simulator mode that will still be regularly available.
  • Amaymon
    #33858
    Na neee, ez valami tréfa ugye?
    Mixed SB free-ben? Annak van alapja, hogy csak egy pár órás időszakban voltak fullos meccsek. Amikor az időzónák úgy metszették egymást, hogy minden régióból volt játékos ~20:00 óra tájékán. Egyébként többnyire 4v4 ment tele ai-val.

    A tankos mapok némelyike ótvar gané a régi SB-hez képest. És majd megy a folyamatos picsogás AF részről, hogy a tank miatt veszít, GF részről vica versa. Mert az holt biztos, hogy én tankba nem ülök. Max ezer évben egyszer kíváncsiságból.

    Event-be pedig csak duel? Really? SB legfunabb részei az eventek voltak. Duelnek nincs értelme céltalan marhulásnak jó néha, de hogy csak és kizárólag az menjen...ha ez nem átmeneti állapot nem ülök többet WT elé. Azért megvárom mi sül ki belőle, de nagy valószínűséggel bullshit.

    "After the release of Ground Forces, this mode has become much more popular, the majority of players preferring mixed plane and tank battles while “pure” air battles are less than 10%"

    Baromság, hiszen nem lehetett más módot választani tankkal, mint a mixed LOL.
  • Volfram42
    #33857
    Ha jól megoldják, azaz nem úgy, remélhetőleg külön földi és légi létszámmal. Akkor elég durva dolgok kijöhetnek belőle. Ismétlem ha jól megoldják, akkor akár az is meglehet, hogy a repülők több ezer méter magasban küzdenek és a két fegyvernem nem is nagyon fog tudni egymásról, maximum a nehéz légvédelem, ha olyan lesz egyáltalán a játékosoknak.
  • vajakos21
    #33856
    A várási időt megszoktuk.A tankost is viszem,és nem zavart a repgép a fejem felett.Ettöl is más/ jobb mint a wot.Lehet repkedni tank felett,csak olyan fps drop van hogy a fenntmaradásért kell küzdeni.Us-ger-jap nem repülhető csak evebten,ahol ki tudja mikor kerül rá a sor.A duels meg bomber troll pàlya.Arcade map stb...lehet sorolni.
  • f24sg
    #33855
    arról nem is beszélve, hogy repülővel mixed battléban még mindig olyan alacsony az fps, hogy elmegy az ember kedve az egésztől. (bocs az újabb gépelési hibákért, napok óta nem alszom) :)
  • f24sg
    #33854
    Ez mai változás?

    Amit írtak, hogy ezentúl csak simulatorból CSAK mixed battle lesz, az az eddigi tapasztalatok alapján égbekiáltóan rossz döntésnek tűnik!!
    Miért? Mert a mixed nem voltak még jól kibalanszolva, plusz aki repülővel megy, azt majd jól agyonb*ssza a sok laser guided AAA. Illetve írtak valamit, hogy (pont emiatt?) majd változtatnak az AAA-n, de hát mit és hogyan?
    Az is "szép" gesztus, hogy aki "csak-repülő" simulatort akar, az menjen eventre... Eventre, bazmeg, ahol rohadtul korlátolt, hogy milyen gépet vihetsz be, és félórás a queue?! Hogy volt...
  • Caterpillar
    #33853




    Nahde, szerintem egyáltalán nem gond, hogy összekeverték a tankokat a repcsikkel simben. Maga a player base nő, a repcsiseknek nem kell annyit várniuk, és lesznek eventek is ha air to air combatra vágynak. A tankok meg nem fognak hasra esni 3-5 repülőtől, főleg úgy ha az enemy teamnél is lesz ugyan ennyi.
    Remélem tényleg sikerült jól megoldani!
  • gstup
    #33852
    Zárjuk már le ezzel,ok?
  • jocking
    #33851
    Mert úgy gondolod, hogy Angliában nincs nyári időszámítás?
  • vajakos21
    #33850
    A simet szivatják ..GF en írtam..lusta vagyok átírni.Duel az bomber troll map.Csak event szívás.Főleg hogy nêmelyik unbalanced