38447
  • Volfram42
    #33929
    Harcban nem vetettek be sok ilyen gépet. Ezt azt hiszem egyáltalán nem. Igen jól keres, de ha valaki keresni akar akkor nem SB-re megy. Az a legrosszabbul kereső mód és a legnagyobb javítási költségek is ott vannak. Oda az ember elsősorban a élmény miatt megy.
  • AnuluWork #33928
    Értem én, hogy zavar a forma, de ez végül is egy captured P47, aminek pont az volt a lényege - bár nem tudom, hogy teszten kívül harcban is tényleg bevetették-e -, hogy megtévesszen. :)
  • Amaymon
    #33927
    Ok én értem tökéletesen hogy miért, de azt is, hogy miért zavaró.

    "Korábban valahogy nem így volt."

    Over nerfelték a németeket ennyi, tulképp nem rosszabb BnZ gép, mint a német, jó sok lőszerrel. Bár most hajszálnyit, alig észre vehetően erősítettek a germánokon.
  • AnuluWork #33926
    Sok lőszert bír el, jól hozza a manit és a VRES pontot, így egyes németek ezt repülik T3ban és felette, mert megadja amennyit a többi.

    MIndig van népszerű gép, a németeknél ez most a P47. Korábban valahogy nem így volt.
  • Amaymon
    #33925
    Ne AB/RB-t vedd alapul. Mi SB-ről beszéltünk. Ott nem jelzi ki 10 km-ről, hogy ki és mi az. (olyan 6-700m körül látod meg pontosan, ellenség vagy társ). Nagyon be tud zavarni, mikor megnyugodva tovább mész, mert az csak egy csapattárs úgy ítéled meg messziről. Elfordulsz másik célt keresve, de ő tudja hogy ellenség vagy és hátba lő.

    "De most hány prém P47essel is futtok össze minden meccsen?"

    SB-n most azért beülnek páran noha nem tucatszámra, mert korlátozott meccsek vannak. Most US/UK vs GER.
  • AnuluWork #33924
    De most hány prém P47essel is futtok össze minden meccsen?

    Az oroszok a prém cobrát repülik. Az amerikaiak prém spitet, A japók sokan a prém FWt, a britek korábban a Mustang egyik prém változatával nyomultak sokat. A németek most rászoktak a captured prém P47re.

    DE közel sincs ezekből a prémekből nemhogy meccsenként, de 10 csatánként annyi, amennyi kommentet erre szántatok.

    Semmivel sem undorítóbb egy prém német P47, mint amikor valaki hatalmas madárszárnyakkal a szárnyon, akkor még nem is létezett zászlószínekkel - izraeli, ukrán stb. -, buta és undorító festésekkel repül egy korabeli gépet.
  • Amaymon
    #33923
    Egyetértek, de valamiből fenn kell tartaniuk egy átlag csúcsidőben 80k terhelésű szerver rendszert 4 régióban.
  • Volfram42
    #33922
    Kísérleti gép alatt nem a csak tervrajzokon vagy taknyos zsepire firkantott dolgokra gondoltam, hanem amik most is vannak. Ha azok nem lennének a germán fanok a saját waffeljeikbe dőlnének az tuti. Ha rajtam múlna egy ilyen se lenne benne.
  • Amaymon
    #33921
    "minden oldalra beraknak egy egy kísérleti gépet prémiumnak"

    Amennyire lehetséges volt régebben elhatárolódtak attól, hogy olyan XP-55 szerű szörnyek kerüljenek bele. A medálos nem lenne hülyeség, mint ahogy benne van RP-re a talizmán.
  • Volfram42
    #33920
    Megoldhatták volna úgy is, hogy a medallion vagy mi annyi és olyan bónuszt ad, mint ha egy prém gép lenne és minden oldalra beraknak egy egy kísérleti gépet prémiumnak. Így nem kell a sok lopott cucc. És a kedvenc gépedből csinálhatsz prémiumot.
    RB-en engem se zavart, meg ugye ott meg van jelölve mindenki. SB-n azért volt már, hogy mecsípkedtem a sajátot. Nem is volt érte bűntudatom, benne van a pakliban.
  • Amaymon
    #33919
    A hivatalos fórumon is vitáztak erről. Az egyetlen érv mellette, hogy nem akarnak fantasy gépeket betenni és túl sok gépet sem elvenni egy adott nemzettől, hogy az csak és kizárólag prémként legyen elérhető. Valamint a változatosság, ne klón gépek legyenek kizárólag.

    P47-el az lesz a szopóág, hogy nem fog bekerülni történelmi SB event-be és a free SB-t hamarosan bezárják...vége
  • vajakos21
    #33918
    Nem arkadot játszik Drebil...
  • vajakos21
    #33917
    Nincs logika.Ha lenne akkor volna normális prém német gép ( us,uk,ru,jap) minden tierben annak aki pénzt keresne,fejlödne,de kevés ideje van.Egy jó prém 109 est nmet prémnek is elképzelnék,vagy dodó bombert.Persze ehhez hozzàjön hogy milyen" kiváló"a német br besorolás..Láttad volna régen mikor a La5 volt az isten prêm..Bár ahogy kinéz a sim lemészàrlása,ez a cap. gép már nem oszt nem szoroz.Hogy az mg151 meg mennyire valósan sebez arra is kiváncsi volnék.Talán Laca tudna erről írni,összevetve az il2 es tapasztalatokkal.
  • Rue East
    #33916
    Már elmondtam múltkor is. Árkádban nincsen nemzetek szerint szétosztva a két csapat.
  • Eagle16
    #33915
    500 fontos bombából mióta kell kettő egy pillbox-hoz? Közvetlenül a tetejére dobtam egyet egy B-17-tel és még csak találatot sem írt, azért ez miezmár...
  • 77PXDrebil
    #33914
    De most komolyan játékélmény szinten: Ha beülsz német oldalra akkor amcsi gépekre akarsz lőni nem? Én meg beülök a prém Bf be vagy zéróba oszt akkor mi van? Vagy német oldalon jön a P47 én meg amikkal Bf109F et lovagolok ....

    Az egésznek semmi logikája, értelme.

    Vagy csak én érzem ezt morbidnak?
  • vajakos21
    #33913
    Tudom.Csak írom miért lát annyit.Én se szeretem a cap. gépeket
  • Amaymon
    #33912
    Drebil US ágon megy, úgy tudom utálja a germánokat. Azért zavarja az ellenséges P47.
  • vajakos21
    #33911
    Néha kegyetlen sz.r a fórum
  • vajakos21
    #33910
    Ahogy mondják,jelenleg a P47 a legjobb német gép a tierjében..sajnos.
  • vajakos21
    #33909
    Ahogy mondják,jelenleg a P47 a legjobb német gép a tierjében..sajnos.
  • vajakos21
    #33908
    Ahogy mondják,jelenleg a P47 a legjobb német gép a tierjében..sajnos.
  • Amaymon
    #33907
    Az SB-n tényleg marha idegesítő, mikor a sziluett alapján azt hiszed szövi, skipeled aztán hátba lő.
  • a.carkey
    #33906
    3 hajót kell kilőni. Baromállat minek megy neki miközben a bázisunk megsemmisül? Bombázni kezdi a 100%os enemy baset ...
  • a.carkey
    #33905
    Egyesek tényleg játszhatnának tetrist WT helyett ...
  • Eagle16
    #33904
    Fél csapat P-38-al, erre 500m-en repül az összes....istenem.
  • 77PXDrebil
    #33903
    Engem még mindig idegesítenek ezek a szőrös gépek.... Lelövök egy német P47 et erre ott a seggembe egy náci La5 FN EZ EGY AKKORA BLŐŐŐŐD BAROMSÁG HOGY KŐBE KÉNE VÉSNI!!!!! EGYIK SEM REPÜLT HARCI KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NÉMET OLDALON!!!!!!
  • twi452
    #33902
    prém gép, az a dolga
    semmi szokatlan :)
  • Sherman0070
    #33901
    Én így is annyi xp-t kapok mint régen 4x-ésnél ezzel a géppel :D
  • Eagle16
    #33900
    Úgy látszik befejezték a 4x-ezéseket a hétvégére, már jó ideje nem volt...
  • Sherman0070
    #33899
    Ittvan:






    Mindenkinek ajánlom ezt a gépet ;)
  • Sherman0070
    #33898
    Ezt nem fogjátok elhinni! Mai első csatám még ennél is jobb lett!!!
  • a.carkey
    #33897
    Mit vitt ez, ernyősöket?
  • Amaymon
    #33896
    Nem rossz, de az én 154k-mat nem éred utol, egy killel(!) :D

    Bug okozta. Kilőttem egy bombert azt meg leszállt crash landinggal. De nem lépett ki, makacs volt. És amíg szépen lassan égett lefelé a credit(lion) mérőm kiakadt :) Úgy gondolom ketyegett neki a repair és bizakodott, de szerencsétlenségére hamarabb leégett. Lusta vagyok előkeresni a sshotot pedig megvan.
  • Coral Springs
    #33895
    Megy az ukrán műsor rendesen, a modern légvédelem meglehetősen pontos.

  • Sherman0070
    #33894
    Ezt utánozzátok ( jó kilőttem egy horda botot is de akkor is )





  • Volfram42
    #33893
    Ezért nem lőtt a légvédelem, ha saját gép volt a légtérben, :)
  • Ulvar
    #33892
    Simán, nincs tiltva a friendly fire...ezt úgy hívják csúnyán hogy sz..ás.
  • RiCSi1234
    #33891
    Nem egyszer láttam már hasonlót. Velem is megesett, üldöztem a srácot, akit lőtt az én légvédelmem, és engem szedtek ki az enemy helyett.
  • lexlutor
    #33890
    jol ertem h a sajat cirkoloja lotte ki? ezt megis h csinalta??? :)