38447
  • Amaymon
    #34009
    Egyébként SB-n baromi ritka, de néha lerammolnak. Az összes hajad kitépted volna már más játékmódban :)
  • twi452
    #34008
    We invite you to take part in a most unusual contest - a contest for the best user created mission in War Thunder! All that you need is the War Thunder CDK, bright ideas and to implement them into a game mission. You can share it with the other players and also have a chance to get a reward in real money from the developers!
    Read more here: http://warthunder.com/en/news/649-CDK-User-missions-contest-en

    hajrá lehet nekiesni :)
  • 77PXDrebil
    #34007
    Hogy mennyire együtt tudok érezni veled azt el sem hiszed. Éppen tegnap filézett ki egy csávó, de már ütköztem is vagy 4x stb. Brutális arcok vannak. Ezért sem veszem túl komolyan. Ha beindulna a WW mód az már más kérdés lenne.

    Üdv: Drebil
  • Coral Springs
    #34006
    Ez mennyire szánalmas. Lövöm az enemy -t miközben egy degenerált csapattárs pedig beáll mögém sorozni, leoszt nekem egy critical -t, mondom innen muszáj lesz lépni mert még a végén le is szed a barom. Aha, csak éppen hülyén jött ki az a helyzet hogy én otthagyom az enemy -t, az meg szépen beállt az én picsámba, a csapattársam meg ahhoz túl béna volt hogy leszedje, a sebességkülönbség mentett meg. Ilyenkor van az hogy elkap az ideg és megbaszom az anyját a kék köcsögnek, csak itt már örültem hogy repült még a gép. Ritkán van hogy nekem le kell táboroznom valaki mögött, de akkor biztosan megszívom valami kék buzi miatt.
  • 77PXDrebil
    #34005
    Hinnye úgy látom meg lettem szólítva...:)

    Igen lebuktam, egy vén, béna, arrogáns stb. fasz vagyok.(th77_PX_Drebil a nevem a WT ben megnézheted az eredményeimet) Azért elmondanám, hogy a WT nak csak a video driver bug ját sérelmeztem és a géppark kialakítását. A többivel nincs különösebb problémám. Ha komolyan venném ezt a játékot sokkal jobban odafigyelnék a statomra és csak kigyakorolt gépekkel repülnék. De nem veszem komolyan. Az üzleti részét támogatom, azaz már vettem aranysast a Gazsitól meg az újságostól is, :) és még fogok is! Minden olyan gamét amivel 10 nél többször játszok megvásárolok. (A Star Citizent is támogatom pedig azzal még nem is játszhattam.) Az én problémám a népnevelés részével van. Az ősidőkben a játék tanított, fogócska és bújócska vadászatra stb. Most a 21. században egy történelmi alapú játéktól, én így 44 éves fejjel elvárom, hogy pontos infókkal lássa el a kockuló fiatalságot.

    A "Puma" sághoz csak röviden:
    A valós történelmi gyökereken túl. A VO.101 a virtuális repülésben is maradandót alkotott. De ettől is függetlenül megfordult a fejetekben, hogy ez azért felelősséggel jár, mármint egy valós repszázad nevét felvenni? Mi még a teljesen fiktív századnevünkre is kényesen ügyeltünk. Bevallom szinte evidensnek vettem, hogy egy régi Puma tag volt az alapítóitok között, de úgy olvasom fogalmatok sincs mibe vágtok. Csak nézzétek meg a honlapjukat.

    Üdv: Drebil
  • Amaymon
    #34004
    AB-n ugyanakkora az esélye a 30 feketének, mint a 40 pirosnak :)

    Tudom ez nem vigasz. Én anno azért mentem át HB(RB-re), mert ott ha kinyírtam 3-4 ellenfelet nagy esély volt egy nyertes körre, akármekkora bandzsa volt a team. Egy alkalommal általam a másik topikban fikázott FuFu klán egyik tagjával 2vs6-ot nyertünk. Az utolsó kill-t neki hagytam, ha már ekkora meccset mentünk neki is legyen meg a harmadik (biztosra veszem, hogy fordított esetben nem lett volna gavallér a tag). Lesebeztem az ellenfelet mögötte mentem egy lövés kellet volna és vége. Beírtam a társamnak, hogy "catch him" vagy valami hasonlót, kifordultam mögüle ő meg kilőtte.
  • WinT
    #34003
    Aztán meg két órán keresztül az nem dugott seggbe aki nem akart - miért is gondoltam, hogy most biztos nyerő szériám lesz.
  • WinT
    #34002
    Imádok úgy AB-t nyerni, hogy "The enemy team lost all of their vehicles"... kilenc gépet lőttem, az nálam személyes rekord. :)
  • f24sg
    #34001
    az aim sensitivity csak célzásnál veszi le az érzékenységet (pl. tank szálkereszt) a control pedig a generál beállítás.
  • robi3
    #34000
    egér érzékenységét akarom levenni, melyik beállítás az? van kettő az egyik control sensitivity a másik meg aim sens. a harmadik logikus mert az gunner view-es
  • WinT
    #33999
    Békésen bombázgatok RB-n, de betámadott egy Boston... látom két teammate érkezik segíteni, mondom király addig valahogy elkerülgetem a skulókat. Az első kolléga a nagy segíteni akarásban úgy jött belém, ahogy a nagykönyvben tanítják... #ilovethisgame
  • a.carkey
    #33998
    Köszi. Én most lepődtem meg, hogy miért van kettő ebből a szarból? :D
  • Volfram42
    #33997
    Igen régen is kettő volt belőle.
  • Coral Springs
    #33996
    Nekem pont a Yak ág vége nincs még kifejlesztve. De szerintem kettő lehetett korábban is, az La ág kapott jet -et még az 1.39 -el.
  • a.carkey
    #33995
    Ne haragudjatok, hogy megszakítom a vitát, csak egy kérdésem lenne. Aki a szovjet ágat nyomta, két Jak-15 volt korábban is?
  • Rue East
    #33994
    Mi két különböző dologról beszélünk, te folyamatosan feltételes módot használsz és azt írod, amit te szeretnél.
    A fejlesztőket láthatóan nem érdekli az SB rész, arányaiban kevés játékos számára kéne arányaiban több munkát végezni. Ez teljesen érthető is.
    Véleményem szerint a koncepció se jó. SB-re dedicated server megoldás kéne, refly-al, 2-3 órás csatákkal, nagy mapokkal, static plane set-tel. Azaz egy klasszikus Il-2. A jelenlegi megoldás az a gyorsabb, könnyebb és egyszerűbb játékmenetnek kedvez, konkrétan AB-nek és RB-nek.
  • Caterpillar
    #33993
    Én most Jg Panther + D-13 combo -t nyomtam eddig (Német gépeim nem nagyon vannak AF -ben), most hogy meglett a D5 -ös Stuka, szerintem átállok arra, a Dóra nem nagyon szeret fordulni...
  • f24sg
    #33992
    mondom, nem a Te hsz-eid miatt kell.
    De mindegy. A #33976-ossal egyetértek, de tényleg kár belefolynom még nekem is.


    ON: kicsit hanyagoltam az AF részt, a KV-1 szériától kezd használhatóvá válni nálam a "csúnya" USSR rész.
  • Amaymon
    #33991
    Ne hánytorgassuk a múltat nekem állandóan változik a véleményem. Lehet, amit akkor írtam már rég nem úgy gondolom.
  • Amaymon
    #33990
    Tudom #33982-ben írtam. De fenntartom, a véleményem, hogy ütőkártya lehetett volna a kezükben és nem a játékosokon múlt, hanem rajtuk, mert az SB-s kommunity egyre nőtt és nőtt, az össz. játékos szám nagyjából 10%-át tették ki a mixed alatt! (a vérszimek csak álmodoznak ennyi aktív pléjerről, több ezer) Olyan feltételek mellet, hogy mixed SB az kötelező opció volt. Nem csoda, hogy akkor kevesebb % jött ki AF:SB-re, gigalol. Ráadásul akkor mindenki a tankokat próbálgatta még az AF:SB-sek is.

    Bár a játékot eredetileg mixed-re harangozták be, de ez nekem felér egy gyomrossal.
  • Glo
    #33989
    Bezony. De ők a giga Pumák, hallottad :))
  • f24sg
    #33988
    mellényomtam, nem pont Amaymonnak szólt a kérdés, de az ő hsz-éről jutott eszembe vmi...
  • f24sg
    #33987
    OFF:

    olyan kérésem lenne, hogy hogyan kell egy adott felhasználó hsz-eire keresni az SG.HU fórum hasábjain???
    A sajátjaim szűrése miatt kellene.

    Köszi és bocs.
  • Rue East
    #33986
    Az is vitán felül áll, hogy megszüntetik.
    Ez azért elég beszédes...
  • Her Laca
    #33985
    A Puma azaz a VO101 az le van védetve ,lévén nem csak a virtuális repülésben vettek, vesznek részt hanem hagyomány őrzést is csinálnak, aktívan részt vesznek minden rendezvényen a tagok,plusz szoros kapcsolat van a jelenlegi Puma egységgel is ,mi több van ottani tagjuk ,plusz a veteránokkal is kapcsolatban vannak .A korabeli dokumentumokról amit összegyűjtöttek és elérhetővé tettek már nem is beszélek. A virtuális repülés igen sokat köszönhet nekik ,az hogy a kollega nem hallott róluk egy dolog az az ő baja,meg őt minősíti.
    Na szóval ez elég bonyolult,de a történelmi nevet asszem nem lehet használni,ha klán vagy mi van az más.
  • Caterpillar
    #33984
    Nem lesz többé SB, legalábbis olyan SB ahol csak AF van.. Marad a Mixed battle, mondván az SB-vel alig 10% játszik => nem éri meg nekik...


    Mondjuk én kifejezetten szeretem, a mixed battle -t, főleg ha végre ráveszem magam és felülről is elkezdem osztani az észt, nem csak lentről...
  • Her Laca
    #33983
    Mi esz 16 . a után?
  • Amaymon
    #33982
    Egész pontosan 16-áig....:(
  • ladista
    #33981
    +1
  • Caterpillar
    #33980
    Nem próbáltam még, de most hogy mondod, az SG-n úgyis nemzeti sport a flém... Holnap ha unatkozom melóban, kipróbálom!
  • Her Laca
    #33979
    WT zel.:)
  • Her Laca
    #33978
    Nincs is Clod topik
    Mindamellett én öreg szimes kollegákkal beszéltem itt most ,és nem a tömegeknek tartottam kiselőadást. Ha zavar valakit nem olvassa el.
    Mint mondottam én magasról teszek rá kinek tetszik vagy sem:)
  • Amaymon
    #33977
    Én nem akarok bejutni a Carnegi Hall-ba, akkor mi van?
  • Amaymon
    #33976
    "Az, hogy te itt elzavarsz embereket egészen komikus, hiszen te is legalább annyit sírsz mint bárki más..."


    Nem bgabort védem előre leszögezem, mert nem csípem a stíluusát, de említsd meg a wt-t a clod topikban, mint ahogy laca a CloD-ot itt. Elküldenek szó szerint az anyádba (nem a topikon hanem piriviben), de már az is elég ha kritikus hangnemet veszel. Neked fognak esni durvábban, mint bgabor.
  • Her Laca
    #33975
    ?
    10-20 magyar. Mennyit akarsz? Egy egy bevetésre be se fér mindenki.Mindig tele van egy ilyen War igaz nemzetközi a társaság.
    De te is csak mondod a magadét ,meg állandóan ez a nem találni meg az ellent ,ne haragudj én ezzel nem tudok mit kezdeni,én meg a többiek mindig megtaláltuk akit kellett.
    Ahogy a mondás is tartja.
    "tudod ,hogy lehet bejutni a Carnagie Hall ba? Gyakorlással"
  • Amaymon
    #33974
    Van egy 10-20 tagú mag ott is. OMG egy alapvetően 100 fős war-ra tervezett mapon, ahol még a 100-at sem egyszerű megtalálni.
  • Glo
    #33973
    Leestem a székről, komolyan :D

    Mintha a faltörő kos nyomatná a fotocellás ajtóval.

    Anno én még szóltam is a Puma klán alapítóinak, hogy van egy másik, sokkal régebben és komolyabban működő virtuális Puma század, de kb ennyiben is maradtunk. De azt mondani, hogy senki nem tud róluk.. Az a tudatlanság egy magasabb szintje :)
  • Caterpillar
    #33972
    Az a baj, hogy én is tudok arrogáns lenni, de te "barátom" mindent felülmúlsz ezen a földkerekségen...

    Nem hiszem hogy Laca vagy Drebil ne értené miről van szó, csak szeretnék ha jobb lenne, minden igazán szimes szeretne végre egy jó szimulátort...

    Az, hogy te itt elzavarsz embereket egészen komikus, hiszen te is legalább annyit sírsz mint bárki más... Ennyi erővel előtted a pást mutasd az utat és menj Isten hírével! ;)

    Persze, hogy az használja a Puma nevet aki szeretné, kíváncsi vagyok hányszor találkoztatok az igaziakkal, öregekkel, jelenlegiekkel, és hányszor kérdeztétek meg szabad e, vagy megtisztelnek e titeket azzal, hogy úgymond hivatalosan is engedik... ;)
    Amíg ezt az állítólag senki által nem hallott baráti társaságok megtették és a te kis homokozód meg nem, talán nincs miről beszélni.. Nah ez viszont már tényleg OFF...


  • Amaymon
    #33971
    "Van a CloD, de nem sok jót hallottam róla, bughalmaz és cserébe fps sincs..."

    Elég nagy bughalmaz, szoktam menni vele néhányszor. Tudod olyan fanméd cucc. Ráadásul US-West a székelye, nem is csak úgy valahol nyugat, hanem egész pontosan Los Angeles, gondolhatod oda mekkora a ping. Az avionika csesztetésén túl sok mindent nem ad, pofonegyszerű kb 05,-1 óra alatt totál harcra készre szokható az FM és a gépkezelés. És a legfontosabb a játékosbázis ezer évben egyszer össze verbuválódnak és akkor van egy nagyobb harc. WT-vel viszont több ezer szimes játszik (legtöbb a szegmensben ezt dobják ki az eszementek), bármikor becsatlakozol pár perc múlva bunyó. DCS profi lenne, ha nem lenne _profi módon_ bughalmaz és nem igazán dogolós fajta játék :D

    Így aki dogfightolni szeret főként annak marad a WT 16.-áig. Utána nem is tudom mivel játszom majd.
  • Her Laca
    #33970
    No!
    1. Drebil az valszeg téged és a PUMA társaságodat is levakarna az égről bármikor ,bárhol. Én még tőled nem láttam egy videót sem ahol bizonyítottad volna a vitézséged,max a szád jártatod( mondjuk azt elég eredményesen).
    2. Ki vagy te ,hogy meghatározd nekem ,hova írjak és mit? Csak kérdezem.
    Ráadásul nagy ritkán írok ide,mindamellett lexarom tetszik e neked vagy sem:)
    3. Szerintem ne kezdjünk bele egy verbális vitába,mert ismervén magam úgy is alulmaradsz ,jobb a békesség,te is jobban alszol majd.

    4.Azt a nevet használod amit akarsz senki sem vonta ezt kétségbe:)
    Csak régen a Puma név az egy szintet feltételezett ,amit te hótziher ,hogy nem ütsz meg. (mutass valamit ha ne így van) Ha még Coral tenné a neve elé:XD Tudom ez most szíven ütött lévén kedvenced ő is:)