38447
  • Overburner
    #34129
    Jelenleg még Arcade és P39 és variációival játszok + Kittyhawk
  • Amaymon
    #34128
    Írd le milyen játékmód és milyen gép, aki abban és azzal játszik talán tud tippet adni. Igazi megoldás valószínű nem lesz, mert a játék tapasztalatot csak a gyakorlás növeli.
  • Overburner
    #34127
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem el játszogatni a WT-el USA oldalt húzom egész szépen megy sokszor jó eredményeket érek el de ha 1x valaki rám tapad nem tudom mihez kezdjek? Valaki tudna ötleteket adni?:D Vagy az amcsi repcsik ilyen lomhán fordulnak?
  • Sherman0070
    #34126
    És itt hol a kereső hogy pl. beírom a gép nevét és arra ad ki skineket?
  • Rue East
    #34125
    A B-24 modernebb, nagyobb teljesítményű és drágább is volt, mint a B-17, illetve többet is építettek belőle.
  • f24sg
    #34124
    http://live.warthunder.com/
  • Sherman0070
    #34123
    Sziasztok. Tudtok valami oldal linket küldeni ahol sok repcsis user skin van?
  • f24sg
    #34122
    De hova siettek, miért volt a rush?
    Vagy tartogat valami nagyot a WoT tarsolyban, amitől félni kellett?
    Utóbbi játék azóta se durrantott nagyot (szvsz), kijött a 9.0 kb. 4-5 db "hi-poly" híres tank modellel, ami még mindig messze fosabb, mint a WT-ben bármi. Ma olvsom, hogy tegnapelőtt meg kijött a 9.1, ahol kb. annyi van, hogy betettek egy új historicalt egy másik helyett, szinte az összes többi ilyen medal + reward csesztetés, + szokásos minitweakek (suspension, reloadtime, passability). A szeretett arysok meg kapnak +5 féle medált, no comment.

    Vagy valami nagyobb durranástól tartottak anno? Teháthogy MÉ' volt ez az egész?
  • Coral Springs
    #34121
    Egy-két patch drasztikusan megváltoztathat mindent, azért én ennyire nem vagyok pesszimista. Az SB se fog eltűnni csak átalakul, akár jó irányba.
  • Amaymon
    #34120
    "Mondhatnám, hogy így elveszítik a szimulátor jelzőt amivel díjat nyertek, de tekintve, hogy három jelölt volt összesen és ezek is a C&C meg a sims4 így nem volt nagy verseny."

    GZ az első ember aki felismeri vagy megfogalmazza. Tekintsük el attól, hogy mikkel szemben nyert, mert amikor ésszerű irányba ment a játék ~75-80K megvolt naponta és nem mindenki játszott minden nap szóval ennél több. Ezt az adatot néhány közepes MMO irigyelhetné. A leépülés napról napra észre vehető. Ezt elcseszték. Nincs játékos nem lesz gold. Meglátjuk hétvégén mi lesz a helyzet, de én lefele ívelő pályát érzékelek. Nem tud elvakítani ilyen E3 show stb. Ha nem történik radikális változás a rendszerben a tankosok az AB:AF, RB:AF az AF pedig a mixed miatt lécel le. A korai kapkodó lépéseik miatt alakult ki ez a sajnálatos állapot. Azt is megértem miért erőltetik, de nem fog működni ebben az állapotban, ahogy kigondolták. Először fel kellett volna építeni a majdnem komplett tank ágakat és eventekre hagyni a mixed kísérletezést.

    R.I.P. WT
  • Amaymon
    #34119
    R.I.P. WT :)
  • JethroHUN
    #34118
    Mindenki Tank battle-re megy.
  • WinT
    #34117
    Alig akar játékot találni még AB-n, is ma este... mindenki a VB-t nézi?
  • a.carkey
    #34116
    Szarakodik a game egész nap.
  • Amaymon
    #34115
    "Szar a szolgáltatód."

    Lehet, az a bizonyos T betűs. Most a pillanatnyi érték 176ms.
  • Her Laca
    #34114
    Stabil pingek vannak.Csak a korrektség kedvéért.
    Szar a szolgáltatód.
  • Caterpillar
    #34113
    Hehe, stat... :D

    Szép emlékek kezdő VEFesként, az utasítás az volt, nem érdekel senkit, ha nem lövök gépet, de ne próbáljak meghalni, vagy a front túloldalán ugrani...
  • 77PXDrebil
    #34112
    Hát igen a stat!:) Mint a nők, se vele se nélküle! Ez a fajta rangsor ami itt van a WT-n nem igazán tetszik nekem. Alapvetően nem mindenki tud 10-12 napot játszani egy hónapban. Egy igen komoly képlettel lehetne létrehozni egy arányszámot, ami talán megmutatja a valódi rangsort, ami az eredményességen alapul.

    Ha létrehozok egy szim századot természetesen, oda fogok figyelni a statunkra, De ez egyenlőre provizórikus (kellene legalább 15-20 aktív tag a jelenlegi 3 hoz képest) :).

    De bevallom főleg a warokban kényes voltam a statokra.
  • Caterpillar
    #34111
    DCS WW2-höz még egy kis adalék, miszerint az eddigi fejlesztők kiléptek mögülle és átvette az ED, noh ez az ami miatt soha nem lesz belőle semmi... De ha igen akkor is egy hasztalan semmirekellő bughalmaz...


    u.i.: megviselte az idegeimet elmúlt 10 év Flanker / Lockon / FC / DCS - Eagle Dynamics... :(
  • Amaymon
    #34110
    Az biztos, hogy BoS és DCSWW2 nem, mert még nem adták ki. Egyébként még a végén igaza lesz Laca-nak, hogy a dogfight kedvelő wartündéreknek készül a BoS :)

    A BoS, ha az SB ne adj isten tényleg leépülne WT-seknek jó alternatíva, főleg ha a beígért több hadszíntér DLC-kben elkészül hozzá.

    DCSWW2, úgy cakumpakk DCS-től az isten óvja meg minden online multi játékos idegeit. Nagyon részletesen, kiválóan leszimulálják a dolgokat, valami hihetetlen rossz az enginnel. És hibát-hibára halmoznak, bugtenger. Valamit egy félmaffia szervezet, akiknek én nem szívesen fizetnék lóvét. Képtelenségnek tartom, hogy egy masszív ww2 online játékot össze tudjanak rakni.

    CloD, ATAG szerverre patchelve egész szép a grafika, már van benne kevés avionika. A részletes FM pl ilyeneket figyelembe vesz, hogy nem BnZ-hetsz eszetlenül, mert túlpörög a motor. Rengeteg apró érdekesség van benne, de már látszik, hogy kicsit öregecske alapokon áll. Néha szürreálisan néz ki, ahogy a TF-es tuning mellett milyen bugok vannak benne. Fel akarsz szállni, elrontod 30-40mp-ig húzod a földön a szárnyad fákon mindenen átgázolsz. Befékezel a gép vissza billeg egyenesbe, megállsz nyomsz egy ESC-et és azt írja nincs sérült alkatrész a gépen. Aki a WT-s dogolást szereti nem fogja csípni a lassú játékmenetet. És az se akinek túl messze van US-West (~150-500ms közt ingadozó ping).
  • Volfram42
    #34109
    Fene a szerkesztésbe, a statot nem Drebilére értettem, csak úgy általánosságban, mert van akit elijeszt a mixed, mert sokat lövik le.
  • Volfram42
    #34108
    Várjuk meg előre ne temessük, lehet elszúrják úgy ahogy van, de ígértek új és több eventet egyszerre. Illetve egyszer csak kiforrja magát a mixed is. A stat meg úgyse érdekel. Ha érdekelne sok géppel soha nem mentem volna. :)

    Érdekes, hogy hivataloson arról beszélnek az emberek egymással, hogy ki mivel fog játszani hétfő után. Clod, bos és dcsww2 eddgi a legtöbbet emlegetett, mondjuk több nem is nagyon van. A lényeg csak feltűnik a fejlesztőknek, hogy mennyire kiábrándultak az emberek. Aztán vagy lesz*rják vagy nem. Elvannak a többi játékmóddal is az biztos. Mondhatnám, hogy így elveszítik a szimulátor jelzőt amivel díjat nyertek, de tekintve, hogy három jelölt volt összesen és ezek is a C&C meg a sims4 így nem volt nagy verseny. Így tekintve a dolgot teljesen logikus, de én ennek ellenére mégis remélem, hogy kihoznak valami jót a dologból. Legfeljebb nem és lesz, másra is időm. Játszani akartam a Star Citizent, Esoban is ketyek az előfizetés aztán inkább WT-ztem.

    Ha nem akkor nem, de nem szeretném, ha igazad lenne. Kivárok még.
  • Amaymon
    #34107
    Nem béna az, szép teljesítmény. Főleg dogfightra épülő meccseken.

    Én olyan szerep nélküli grind-nek érzem a laddert. Néha törölhetnék a statokat is. Az event ladder ok lenne, ha nem a begyűjtött lion alapján rangsorolna. SB-n ráadásul torz kicsit a kép, mert nem egyszer előfordul, hogy megkarmolják a szárnyam, de a gép utána alig irányítható. Crash-el leszállok megjavítanak, aki meglőtt az pontot kap én pedig egy death-ot, holott leszálltam épségben.

    Sajnos 06.16-tól SB-n ennek vége kizárólag mixed és event mód lesz elérhető. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy aki normálisan fejlődni szeretett volna, annak már erre nem lesz lehetősége. Az eventeken pedig nem szerepel az összes gép. Sakk-matt, szép lassan leépítik ezt a játékmódot, mert aki akkor kezdené az nem fog tudni előre haladni és ez a totális utánpótlás végét jelenti. Szépen elsorvad az SB.

    RIP
  • Coral Springs
    #34106
    Az F2A-3 bőven beférne tier 2 -be, azon a szinten ahol van op. AB -ban kb 2200 kill -em van vele, RB -ben meg csak azért nem járok 1000 fölött mert ott ritkábban játszok kis tier -t. Mióta játszok nagy kedvencem nekem is.

  • 77PXDrebil
    #34105
    Tegnap a nyitó WB mecs alatt elkezdtem repkedni az eddig mellőzött F2A3 al.
    A fapados cuccal 4 bevetés alatt 9 légigyőzelem (plusz 2 amit nem kaptam meg) 2 asziszt 3 földicél. Egyszer tudtak elkapni, de ahhoz 3db E mesza kellett, egyet így is leszedtem a vég előtt.

    A Buffalo egy gyilkos, nem is szabad vele repülnöm mert függő leszek. :D

    Este azért kimaxolom. UI.

    UI: Este a 112 lelőtt géppel 280. voltam a havi listában és nem 4-5 napot játszottam (természetesen csak szimulátor). Tudom, hogy elég béna de csak ennyire fussa.

    Üdv: Drebil
  • a.carkey
    #34104
    A reptér kiiktatása kb. akkor ad többet, mint 10-12 tank kiszedése, ha legalább 3x ledobtad a bombaterhed. Minden egyéb más esetben ez lófasz ahhoz képest, mint ha kikaptán ua bombával 8 tankot, plusz az apró.
  • a.carkey
    #34103
    Volna benne logika, hogy lekapja, csak mert mondjuk 1% kell neki, de 10vs10ben jetek közt NINCS RÁ ESÉLY, hogy valaki bomberrel bázist töröljön el úgy, hogy ilyenkor van 2-3 embernél 2-2 bombázó és kész. A spanyol map pedig pont az a map, ahol a pontok miatt el kell törölni a 3 bázist, DE! utána nem a reptérre kell menni kevés bombázó esetén (sok esetén az ellenfélnek is sok van!!!), hanem a tankoklra, melyből egymás után van 10-12 darab, per kocka. :)

    De néha ilyen badgeket is lehet szerezni bomberrel. Még a legtöbb célpont, jaja, de a terror of the sky!? :D

  • twi452
    #34102
    szóval ezért nincs tömeg ott a képen xD
  • Coral Springs
    #34101
    Nekem is ez a halálom, amikor 2-3 tank kinyírása kéne még a győzelemhez, van egy bombázónk valami lófasz bombateherrel, és a hülyegyerek bázist bombázik. Adnák neki egy nyaklevest lehet észhez térne.
  • a.carkey
    #34100
    WT és az E3
  • a.carkey
    #34099
    Méghozzá olyan Lancasterekkel, amelyek egy bázist sem képesek elpusztítani egy menetben ...
  • a.carkey
    #34098
    Nem értik az emberek ezt a spanyol mapet ... 3 bázis után 10vs10ben a reptér ellen fordul, ahelyett, hogy nyolcasával szedné le a tankokat ...
  • Brenor
    #34097
    A következő patchben optimalizálják a hálózati kapcsolatot (alacsonyabb lesz az adatforgalom) Talán így javulni fog a helyzet....csak ne bízzuk nagyon el magunkat amíg nem látjuk :)
  • R0GERIUS
    #34096
    Azt hiszem, onnantól lesz bevezetve az SB-re a meghírdetett változások (pl. kényszerített mixed battle).
  • a.carkey
    #34095
    Mi lesz 16án? A japók kapnak tíz új jetet, a usákok a b29et és a ruszkik a macit? :D
  • R0GERIUS
    #34094
    Megint lehet, hogy a Gaijin szerverei nem bírják a terhelést.
    Szólni kellene nekik, hogy nyáron már hűteni is kellene a szervereket, nem elég a pincébe tartani. :D
  • R0GERIUS
    #34093
    A deszinkronizáció nálam is felbukkant manapság. Jó néhányszor mozdult el gép természetellenes módon 50-s ping és ~0% packet loss mellett.
    Elég idegesítő, főként ha valakit üldözöl...
    Valszeg ez az oka a replay bug-nak.
  • WinstonTheWolf
    #34092
    igen lagra gondoltam én is, de stabil 60-70-es pingnél ekkora lag... furcsa.
    A replay nem hinném hogy bugos, direkt azért néztem vissza mert már játék közben levágós volt hogy itt valami nem 100-as.
    Közel 1 éve játszom a játékkal és ilyen durva hibával eddig még nem találkoztam, még akkor sem amikor csúnyán lagolt.
    Azért köszi a válaszokat (ha van még valakinek valami ötlete ne tartsa magában:)
  • Sith
    #34091
    Replayt szerintem nem feltétlenül kell bizonyítéknak tekinteni, volt hogy én is vissza akartam nézni gyorsban 1-2 dolgot de nem egészen úgy történt mint amire emlékeztem...
  • Amaymon
    #34090
    Két oka lehet enyhén desynceltél a szerverrel és nem azt láttad pontosan, ami ténylegesen történik (packet loss, nw lag, I/O tranzakciós/cache hibából adódó pillanatnyi szerver túlterhelés miatti adatbázis késés).

    A másik ha csak a replayban láttad így, mert kíváncsi voltál hogy lőttek ki, az hajlamos szintén a bug-ra. Erre több replayom is van bizonyítékként tyúbon. Teljesen másképp történt élőben, mint a replay-ban.

    Egy biztos a találat kiértékelése a szerveren megy végbe. Hogy mi jut el ebből hozzád vizuálisan az a route(útvonal) és az ISP minőségének, leterheltségének a kérdése. Na meg az sem mindegy melyik régióba sorsolt be, nem mindegy a távolság miatt.