38447
  • Brenor
    #34249
    nem, és még egy darabig nem is lesz az. Igény lenne rá, kedvem lenne rá, de fordítással ellentétben ehhez nem elég egy kis szabadidő. Egyenlőre más dolgok élveznek prioritást, de amint lesz rá lehetőség annak is neki fogunk esni ;)
  • WinT
    #34248
    Meg azzal is, hogy lerammol a gyökér, én kettétörök, ő meg vidáman továbbszáll... ma valahogy mindkét eset rendszeres.
  • WinT
    #34247
    Fasz kivan már a sok nyomorékkal állandóan amelyiket nem érdekli, hogy az ellenfél meg őközte éppen ott van más is (persze, hogy én).
  • flashpointer2
    #34246
    Az audio része is magyar?
  • Brenor
    #34245
    Most is le lehet tölteni ;)
    Itt mindig fenn van a legfrissebb: Fordítás

    A holnapi patchel kicsit furán fog működni. Tegnap este kaptuk meg a szövegfrissítést hozzá kb 800 változtatással, de szerencsére nagy része csak korrigálás. pl végre átírták sok helyen a repülőgépet járműre a tankok miatt.
    Reményeim szerint holnap estére kész az 1.3-as verziója a fordításnak amiben benne lesznek a mostani változtatások is.
  • rubber785
    #34244
    kb. 1 hete le lehetett tölteni.. nem tökéletes, ezért fejlesztik.. szerintem amolyan béta verzió van fent nekem.. pl. a spanyol pálya nincs lefordítva.. stb.. stb..
  • 77PXDrebil
    #34243
    Jé magyarított wt hol szerezted?:D
    Tudom írta a srác ,hogy készül, de ezek szerint már működik is.
  • rubber785
    #34242
    szerény hadizsákmány..
  • Her Laca
    #34241
    Figyu. Mindenki azt csinál amit akar azt vesz fel a fejére ami jólesik neki:) Én csak azért írtam bővebben mert megpróbálták megmondani nekem ,hogy de bizony nekem is lesz:) Pedig nem.Az alant írt okok miatt pl.
    De én nem mondom,hogy rossz ,vagy butaság,csak nekem nem kell.
  • Volfram42
    #34240
    Ha korhű pilótaszemüvegben és sityakban ülnék akkor is hülyének nézne az asszony. Immersion ez a lényeg. :)
    Egyébként fent kell tartani a status quo-t. Én repkedek ő meg ESO-zik. Mindenkinek megvan a hobbija. Ha meg rajtam lesz végre az a vacak úgy se egy külső kamerával fogom magam nézegetni vele. Hmm nem is rossz ötlet tréfálkozni vele az embereket.
  • Her Laca
    #34239
    Az nem vicces:))
    De nekem tényleg van ellenérzésem vele kapcsolatban.
    Én hívő szimes vagyok,néha régebben túlzásba is vittem a dolgot ,(most direkt pihentetem magam) de ha egy ilyen kütyü olyan élményt ad amitől függő lennék ,hát kösz inkább nem.
  • Torzonborz
    #34238
    Laca , teszel asszony fejére is egyet. Probléma megoldva. :D
  • Her Laca
    #34237
    Nem érdekel. Van az a pont ami már nálam a határ. Így is nevetséges az ember az aganccsal a fején ahogy forgatja ,akkor mit szólna az asszony ha egy frankó búvár szemüvegben üldögélnék a gép előtt:)
    Biztos jó meg amit akartok ,de én hótziher ,hogy nem veszek ilyen kütyüt.
  • Nohab
    #34236
    Ahogy észrevettem meg lehet bízni ezekben az adatokban. Csak figyelj arra, hogy a különböző játékmódokhoz különbözőek az adatok tartoznak. Jobb oldalt lent tudod állítani.
  • twi452
    #34235
    csak a játékon belül tudod megnézni a replays menüpont alatt
  • rubber785
    #34234
    Segítséget szeretnék kérni tőletek:
    Amit elmentettem visszajátszást WRPL fájlt, mivel tudnám megnyitni, megnézni?
  • a.carkey
    #34233
    Én nem tudom, hogy azért-e, mert tegnap elértem a 100as szintet a pilótával, vagy csak szerencsém volt mindezidáig, nem tudom, de 1xűen nem rak be idiótákat a csapatomba. Van, hogy kikapunk, de legalább minimálisan. Még tesztelem, de egyelőre tetszik. Átlagban 5ből 1 vereség van.
  • Torzonborz
    #34232
    Az egy dolog hogy jobban fordul , az meg a másik hogy meddig bírja energiával. ;)
  • RatBaG #34231
    ja, nézegettem sorban...
    megbízhatóak ezek a számok? eléggé irreálisnak tűnik, hogy pl az első spitfire jobban fordul, mint jó pár kezdő kétfedeles.
  • flashpointer2
    #34230
    Szerintem arra gondolt hogy nem jobb monitort kell venni legközelebb hanem elég a szemcsit és maradhat a régi monitor mindenmásra
  • Nohab
    #34229
    Hasonlítsd össze a rata és a japán gépek emelkedését. Na attól fogsz beszarni.
  • Coral Springs
    #34228
    Azért ez nem fogja kiváltani a monitort. Játékokhoz oké, talán filmnézéshez is, de minden máshoz nem hinném hogy használható.
  • RatBaG #34227
    még csak most ismerkedem a wt repülős részével, de néhány gép tulajdonságánál eléggé vakarom a fejem.
    pl il2 turn time: 26.6 sec, p40 turn time: 26.2 sec.
    ez komoly?
  • Torzonborz
    #34226
    A végleges még olcsóbb lesz , addig meg csak kibírjuk . :)
  • 77PXDrebil
    #34225
    350 dollár azaz 80 000-, huf monitor csere helyett megéri és ugye a trackir is fölösleges.
  • twi452
    #34224
    régebben belinkeltem ide egy másik rift-es wt videót ott amikor szemberepültek közel az ai gépek a hapsi úgy megijedt hogy kapkodta a fejét oldalra, hogy "kikerülje" :)
    aztán rögtön mosolygott mint a bolondgomba :D
  • balagebalage1
    #34223
    elég rendesen be tudja csapni az agyat a kütyü ahogy nézem... végén zuhanás előtt reflexből maga elé kapja a kezét a faszi... én pl eddig csak egérrel bohóckodtam de ha lenne egy ilyenem nem hiszem hogy valaha egérhez nyúlnék :)
  • flashpointer2
    #34222
    hogy megy hátra a végén :))
  • balagebalage1
    #34221
    https://www.youtube.com/watch?v=cFyAgRtToL4
  • balagebalage1
    #34220
    oculus rift
  • Caterpillar
    #34219
    El kéne menned a SimCity -be kipróbálni...
  • lexlutor
    #34218
    soha ne mondd h soha :P
  • vajakos21
    #34217
    Köszi!
  • twi452
    #34216
    na el is csesztem kettőt valahogy..
    na mindegy majd beilleszted a böngészőbe, a cím helyes :D
  • twi452
    #34215
    okés
    többieknek nem érdekes tartalom :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    legalábbis remélem ezek voltak freetrack-em már nincs is ha jól látom :)
    meg úgyis elállítgatod majd ahogy jólesik :D



    https://dl.dropboxusercontent.com/u/4853461/wt/config/ft_02.jpg
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/4853461/wt/config/ft_03.jpg




  • vajakos21
    #34214
    Képek voltak a görbéről,igen. Freetrack ,ha lehet. (meg face is sose tuni :) )
  • twi452
    #34213
    öhm.. configot nem raktam fel szerintem de képeket találtam dropboxon a görbékről :)
    régi freetrack-est és facetrack-est is
    facetrack-et használok már jó ideje de néha bele-bele nyúlkálok így is a görbékbe
    persze feldobhatom a mostani facetrack ini-t ha kell
  • Her Laca
    #34212
    Nem hallgatok:) Búvárszemüvegben soha nem fogok játszani:)
  • vajakos21
    #34211
    Twi, feltennéd a freetrack beállításaid...megint. Elmentettem....valahova
  • vajakos21
    #34210
    Me410 nek van belső nézete. Milyen módban mész?Kapcsolj át belsőre. Do217,Beaufighter aminek nincs (meg sok bombernek).De il2,ki45,b7a2,stuka..stb van