38447
  • Sturm44
    #34289
    Én a Dornier 335 -re lennék kíváncsi, főleg SB -ben.
  • Her Laca
    #34288
    Úgy tudom az USA ban
  • rubber785
    #34287
    OFF:
    Az egyetlen megmaradt Ta 152 -es hol van jelenleg?
  • Coral Springs
    #34286
    A game options menüpontban. Azon belül hogy konkrétan melyik nem tudom, de majd megfogod találni. Ha esetleg még utána is feltűnik játékban, csak indítsd újra a játékot, az megoldja.
  • rubber785
    #34285
    Twich TV -t hogy lehet kiiktatni? vagy átállítani másik gombra?
  • rubber785
    #34284
    kamikaze! :) mondjuk a játékban ilyet nem lehet, ha belerepülök egy bunkernek, tanknak, semmi bajuk nem lessz.. dettó hajók.. :(
  • a.carkey
    #34283
    Még vezetek ma ...
  • a.carkey
    #34282
    Már túl vagyok rajta. Azért voltam mérges, mert japó gépekkel repültem, bomber nélkül, és jetek ellen, ráadásul duplás meccs volt. Azokkal ritkán tudok ennyit összeszedni csak vadászként ...
  • gstup
    #34281
    Pattints egy sört és szállj fel újra. ;)
  • rubber785
    #34280
    ez csak egy játék.. :) nyugi, ha visszamennénk az időbe 2. világháborúba akkor ilyet nem csinálna, vagy ha igen, akkor már nem élne.. :) bosszantó tud lenni, de egy pilóta sohasem lehet ideges! :)
  • a.carkey
    #34279
    Bocs, de qurva ideges vagyok, mert egy ilyen ökör miatt buktunk egy csatát, úgy, hogy volt 3,5k pontom, és elkezdte rakétával lelövöldösni a sajátjainkat akiknél bomba volt.
  • a.carkey
    #34278
    Hogy dögölne meg az összes csapattársakat direkt tkzó barom, a kedves családjával együtt!
  • 77PXDrebil
    #34277
    Azért csak játszunk vele, nekik is benzinnel megy az autó, meg hitelesebben is lehet szidni, ha perkáltál nekik egy keveset. :D
  • Glo
    #34276
    Nem kell feltétlen megvenni, szokott lenni Givaway, meg Event ahol meg lehet szerezni őket. Nekem már egy csomó megvan így :)

    Oroszoknál a P39 meg a P63 éri meg a P40-en felül.
  • 77PXDrebil
    #34275
    Nem tudom menyire hiteles ez a honlap,:) de nem is lényeges. Egyébként az amcsi prémium gépek is nevetségesek. Egy prém gépet vettem meg az angoloknál a Mustang Mk I et, meg az oroszoknál a P40-et fogom még megvenni. A többi felejtős.
  • Sith
    #34274
    Szerintem még midnig jobb az a 190 es mint az USA UFO gépei... :)
  • vajakos21
    #34273
    Nem a darabszám volt a kérdés :-)
  • Torzonborz
    #34272
    1 db :D mindegy , gazsi azért pénzt csinált belőle :D
  • vajakos21
    #34271
    http://fw190.hobbyvista.com/foreign.htm
  • Rue East
    #34270
    De kaptak.
  • 77PXDrebil
    #34269
    Miért van FW190 ese a japcsiknak zsákmányolták? Na ezt magyarázza meg nekem valaki! A németektől nem kaptak! A KI84 nem elég?
  • Volfram42
    #34268
    Most nem említették meg, de úgy emlékszem, hogy valamikor volt már és az volt a válasz, hogy lesz csak nem tudni mikor. Mondjuk ha valóságos lesz én nem merek felszállni vele az tuti. Vagy kettétörik vagy csak a motor döglik meg. :)
  • Susarc
    #34267
    és ő? nekem Ő kell :P


  • Her Laca
    #34266
    Azért hál istennek ennyire sose kattantam rá semmire, de nincs is szándékomban.Viszont félő,hogy a riftet most hogy megvettem valami nagy cég, és ahogy olvastam mikre akarják használni, hát én elborzadok. A cél valóban a virtuális világ és az,hogy függővé tegyék a népeket.Mert a lé a tét.
  • a.carkey
    #34265
    Nem néztem Sbt.
  • Volfram42
    #34264
    Orosz fórumról majd egyszer talán gépek.

    Blohm&Voss tengerészeti gép prémiumként.
    Ju 188-288 nem tudni mikor, de lesz.
    BV155 nem lesz.
    BF109 G14/K14 with Mk103 lesz, de nem biztos, hogy ezzel a fegyverzettel.

    Új release fa majdnem kész.
  • 77PXDrebil
    #34263
    És van benne SB battle mod?
  • Glo
    #34262
    Igen, sajnos sokan menekülnek a való élet problémái elől a virtuális világ sikerélményeibe (lásd WoW stb), ahol a siker adott, csak szánj rá időt.

    Nem véletlen vannak Kínában rendesen félkatonai keretek között működő átnevelő és leszoktató táborok.
  • a.carkey
    #34261
    Megint full bugos ez a majom update.
  • 77PXDrebil
    #34260
    Sajnos a játék függőség valós dolog. Az hogy valaki felismeri a veszélyét és kezeli is megsüvegelendő. Sokan menekülnek virtuális valóságba a mindennapi napi lelki vagy anyagi nyomorból. Az már nem kikapcsolódás, ha fontosabb a játék mint az emberi kapcsolatok vagy a személyes higiénia stb. az már függőség. Ne mondja nekem senki, hogy az normális, ha valaki egy hónapból 12-13 napot WT-zik. Úgyhogy mindenki gondolja végig, hogy áll a szénája, ha jobban vágysz a délutáni játékra mint egy csajszira vagy pasira (ízlés szerint), akkor már gond van. Ha nem állsz föl vacsorázni pedig már egy órája éhes vagy...az nem a fogyókúra jele hanem a függőségé.


    Üdv: Drebil
  • a.carkey
    #34259
    Ez a Berlin Domination mekkora fos map ...
  • Brenor
    #34258
    És a magyarítás frissítése is megvan hozzá ;) sajnos launcherbe még mindig nem tették be :(
    Letöltő oldal
  • f24sg
    #34257
    Update 19.06.14 - (1.41.27.12)
  • WinT
    #34256
    Akkor meg is érdemli, de mikor én üldözök valakit és a másik meg mögémsorolva rajtam keresztül lövi le az ellenfelet akkor bizony üvölteni tudok. És mostanában már RB is egyre gyakrabban megesik. Nem igaz, hogy nem lehet erre odafigyelni.
  • gstup
    #34255
    Nem.Random adogatja a játék.
  • twi452
    #34254
    nem ez egy lottósorsolás gyakorlatilag :)
  • rubber785
    #34253
    és mégis miért kaptam ennyit? mert én nem értem ezeket a zsákmányokat.. pályafüggő nem?
  • Caterpillar
    #34252
    Értjük mi Laca, félsz, hogy felveszed és többé nem veszed le, magába szív a Mátrix és ott a vége a dalnak...
  • Cobra.
    #34251
    Ha berepül ks-ért közém és a célpont közé egy csapattárs, akkor én se szoktam elengedni a tűzkart :)
  • a.carkey
    #34250
    Épp néztem, hogy erre miért kaptál ennyi manit, aztán látom, hogy miért. .)