38447
  • Droughert
    #34329
    Rájöttek hogy hasonlóan a WOT-hoz, az arcade battle vonzza a több játékost, és az hozza a több pénzt, azzal vana legkevesebb munka. Szomorú...
  • Volfram42
    #34328
    Innen: http://warthunder.com/en/news/635-Upcoming-changes-to-Simulator-battles-en

    Csak mindenki félreolvasta. Én is. A 16-a azt jelentette, hogy megszűnnek a squadron csaták SB-ben. Megfog a tiszta légi is, de annak nincsen határidő.
    Tudod játszol aztán egyszer csak kihúzzák a dugót. Soon. :)
  • f24sg
    #34327


    A GF tényleg bÉhozta az arcade playereket, én visszajöttem repülőzni.

    Még picit él bennem a remény, voltak tűrhető SB csatáim, és még nem lőtték le az air only részt, hiába múlt el 16-a. Amúgy honnan volt az az info?

    De nem SB a primary nekem se, RB inkább.
  • a.carkey
    #34326
    Szerintem a Lightningnál sokkal szarabb gép. Viszont vonzó a tűzereje. Sokat bír, de ha a hátsó összekötést lövik el, akkor azonnal vége, és az esetek 80%ában azt lövik el. :)
  • a.carkey
    #34325
    Iszonyat sok minden fér rá. 10 rakéta T4ben, meg 2x2k lbs bomba. A Thunderboltok kivételével "vadász" nem igen rendelkezik ekkora tűzerővel. Nem lassú gép, sőt, gyors, van KÖZÉPEN 6x12,7 mm M3 Browningja. Szóval tűzerőben durva. Fordulni viszont nem fordul és emelkedni sem igen tud. :)

    Döntsd el! :)

    Adalék (igazából még mindig röhögök) a döntéshez: Előbb egy HMCS behozott három gépet arcadeba: F-86A, F9F-5, F9F-2. Ebből az F-86ot spec az F-82vel szedtem le. (Utána a gyerek behozta még1x, de akkor már németekkel repültem, és az F-86ot ismét sikerült leszednem vele egy FW-D12vel, de most már csobbant valamelyik Pantherje is ugyanettől a típustól.) Ennek ellenére nem jó gép, de legalább gyorsan kifejleszthető fullosra.

  • Brenor
    #34324
    Nagy valószínűséggel jövőhét folyamán, de még nem mondták 100%-ra
  • Sturm44
    #34323
    Passz, de az 1.41 óta a bf109 g6-g10 mk108-ból kispórolták a stealth ammót.
  • f24sg
    #34322
    Nekem sinscs meg, de csatákban hamar leszedik, úgy látom.
    Szerintem nagy méretei miatt könnyű célpont, mint egy bomber, de a védő géppuska-fedezet nélkül.
  • Sherman0070
    #34321
    Én azt tapasztaltam hogy az FW-immel agyonlövöm. Pár lövésből kigyullad vagy a szárnya leszakad.
  • lexlutor
    #34320
    beteges eza twin-mustang kulsore :)

    erdemes kihuzni? van valkinek? velemeny?
  • rubber785
    #34319
    üdv!
    Fegyverösszetartás rengeteget számít, valamint hogy légi, ill. földi célpontokra állítottad...
  • f24sg
    #34318
    Érdekessch, hogy orosz, v. niPPon gun camera footage nem lézetik, én legalábbis nem láttam még. :D
  • a.carkey
    #34317
    Ti hogy érzitek, már aki használja, hogy hozzányúltak a 12,7 mm-es M3 Browningokhoz? 1xűen nem találok el vele semmit. Az M2 oda megy ahová lövök, de ezek a szarok se nem sebeznek, ha egyáltalán betalálok, de többségben be sem találok velük. Az előbb a Wellingtonomat nem bírta lelőni egy F-86 és egy F-84 öt percen át, miközben én kiszedtem két bázisukat. Akkor még röhögtem ezen, most viszont hogy repülöm az F8-F1et, mint a picsa, úgy lövök. Először azt hittem balfék vagyok, de érdekes módon a P-51es M2je oda megy, ahová célzok, és úgy is sebez. A patch óta érzek így. Nem írták, de piszkálhatták. Más mit tapasztal vele? (Délelőtt nyomom, akkor sok nem EU arc nyomja, lagg is lehet, de az M2 viselkedését ez nem magyarázná meg.)
  • RiCSi1234
    #34316
    Ennél 4 perc, és 2 másodpercnél, amikor a farok rész a földbe csapódik, pont előtte látni, hogy még kiesett valaki.
  • Her Laca
    #34315
    ez is jó
  • Her Laca
    #34314
  • Sherman0070
    #34313
    Sziasztok. A magyarosított változat akkor mikor jön úgy hogy a kliens teszi be a frissítést és nem én töltöm külön le?
  • a.carkey
    #34312
    Azért Hamburgot sosem felejtem el nekik!

    Nem tudom, hogy a The Mighty Eighthben mennyire térnek majd ki rá - a könyvben szomorú volt olvasni, ott megálltam, és félretettem egy időre ... -, de nem sajnáltam őket. Viszont korrekt volt, hogy Jimmy Stewarttól Clark Gableig sok - tényleg "sztár" kivette a részét Hollywoodban a háborúból, és sok filmes is felment velük felvételeket készíteni, ott volt tényleges küldetésben.

    Eleinte qurva szar taktikával mentek, aztán megjelent a Mustang, és kicsinálták a németeket. Amúgy 6000+ flak gránát kellett egy bomberre, aztán ez a szám csökkent. De csak jöttek, és jöttek.

    Az biztos, hogy Harrist és Eakert IS fel kellett volna akasztani, bárhogy is győztesek voltak ...
  • Susarc
    #34311
    az hogyan lehet,hogy nyer az ellenfél pedig: több földi egységünk van, a repterünk kevésbe sérült mint az ellenfélnek, valamint több még harcban lévő játékosunk van ! ezek ellenére a mi csíkunk tick-el végig hamarabb.....azt meg hogyan?
  • Caterpillar
    #34310
    Bakker ezek az Erődök mekkora nagy monstrum szörnyeknek voltak!
  • Sturm44
    #34309
    Háát srácok, azt nézem, hogy a németeknél már mindenki jobban emelkedik, fordul, vagy dive-ol és jobb fegyverekkel van ellátva... De távol álljon tőlem a Coral féle "germanizmus".
  • RiCSi1234
    #34308
    Ehh, az a szmájli véletlen került a végéhre. :P Régi archív felvételes videó.
  • RiCSi1234
    #34307
    Kötelező megnézni.. :D
  • WinT
    #34306
    No akkor azt is le lehet húzni a bakancslistáról, hogy Shoji mentette meg a valagam RB-n... a kis sunyi. :D
  • a.carkey
    #34305
    A Britain map bugos, vagy a capturet a hosszú kifutópálya legelején kell kezdeni?
  • Zuikaku
    #34304
    Csak én kezdem úgy érezni, hogy a gép típusok közti határ vonal kezd elmosódni és néha az RB-ben lévő fizika pedig kezd hasonlítani az AB-re?
  • Zuikaku
    #34303
    Csak én kezdem úgy érezni, hogy a gép típusok közti határ vonal kezd elmosódni és néha az RB-ben lévő fizika pedig kezd hasonlítani az AB-re?
  • twi452
    #34302
    Neked sem fognak többet válaszolni szerintem :)
  • rubber785
    #34301
    Ezt most már tényleg nem hiszem el.. Miért van egyforma hangja az Fw 190 A1 -nek és a Ki 43 Hayabusa -nak? Kiábrándító..
  • a.carkey
    #34300
    A brit jövőkép
  • Volfram42
    #34299
    Uj qngol release tree a jatek oldalan.
  • rubber785
    #34298
    30% jutalom, csak!
  • Brenor
    #34297
    A kolléga jól mondja :)
    Konyhanyelven a squadron battle későbbi változata lesz miután bejöttek a hajók is, szóval nagyon a jövő :D
  • twi452
    #34296
    az a jövő :)
  • rubber785
    #34295
    A menüben van egy Világháború pont, az meg micsoda? Nem elérhető..
  • 77PXDrebil
    #34294
    Tarthatatlanul jószívű vagyok mostanában!:) Még üres a feketelistám. :) Na de ami késik az nem múlik! :D
  • 77PXDrebil
    #34293
    * fej
  • 77PXDrebil
    #34292
    A neved melletti fel torzó ikonkára kattintva mindent elintézhetsz. Ott a Friendlist alul meg ott a Blacklist valamint a player search.


    Üdv: Drebil
  • a.carkey
    #34291
    Nem lehet valahogy vagy valahol rákeresni ki van blacklistemen és egy-egy playerre aki érdekelne?

    Klánra lehet, ezt megtaláltam, de külön playerre nem lehet?
  • Brenor
    #34290
    Urak friss hírek a magyarításról.
    Beszéltünk az illetékessel hogy mi a halálért nincs még benn és azt a választ kaptuk, hogy a PS4 megjelenés miatt úsztak el vele, de nagy valószínűséggel (tehát még nem 100%) jövőhéten bekerül a launcher-be.

    Szóval ha minden jól megy már csak párat kell aludni és el lehet felejteni a másolgatós/mókolós módszert :)