38447
  • robi3
    #34489
    az mitől lehet, hogy csak bizonyos pályákon szaggatok és recseg a hang, pl: landing on hokkaido, ping:50 fps:45 és legrosszabb esetekben is csak 5-öket ugrál, más pályákon is ezt a teljesítményt produkálja a gépem de ott semmi baj, ezen a hokkaidon csak akkor szűnik meg a szaggatás ha az eget nézem és 95 az fps-em, mikor elkezdtem rb-zni volt már ez a pálya de akkor semmi baja nem volt, talán egy peccs óta csinálja ezt vagy mittudomén.
  • hellokitty92
    #34488
    A Thunderboltok is nagyon állatok lettek, mióta pár pöccsel ezelőtt csináltak velük valamit. Nagyon hozzám nőttek, régen meg még kifullozni se volt undorom, pedig a kedvenc ww2 gépem.

    A razorbacket várom nagyon, remélem nem lesz 2.7-es br-nél nagyobb és akkor megvan az új kedvenc (seal clubber) gépem.:D

  • rubber785
    #34487
    hát igen, az a bizonyos ,,Aircobra,,
  • Cobra.
    #34486
    Top 5 plays mai adásában nagyon durva az első helyes bombázós (meg az I-16-os). Nézzétek meg.
    Egyébként azt hiszem kicsit pihentetem a WT-t, már nem bírom, hogy a meccsek 80%-ban idióta nyomorékokat rak be mellém a gép, akik 0/0/1/5-tel végeznek (vagy 0/0/0/1-el). És persze tankosban is ugyanez van.
  • Volfram42
    #34485
    Na elmagyarázták, hogy a skillek pontosan, hogyan vannak. Ez jó ötlet végre. Bár SB-n nem nagyon kellenek ha jól tudom (csak most olvasom én is), de remélem sok embernek segít. Skillek
  • a.carkey
    #34484
    Amikor a Fyords mapen ledobtam 12 db 1kgos bombát pillboxokra és tankokra, és még 4et két-két bázisra ultrapontosan, és ezekből a bázisra ledobottakon kívül csak 4 talált be, akkor már éreztem, hogy itt ma mi nem fogunk nyerni. És be is jött. Volt vagy 3 és fél perc a csata míg el nem pusztult a repterünk úgy, hogy nekik csak 3 bomberjük volt. :D
  • a.carkey
    #34483
    Felejtsd el a TU2! 4db 500as bomba fér rá, vagy 2x500 1x1000 kg. A T4es Yak9ek nagyon jók. Tudsz a stílusodhoz megfelelő fegyverzetet rájuk rakni (20-23 v. ezeknél nagyobbak), emelkedik, mint állat. Remek gép. Igazi troll.
  • Bratyex
    #34482
    magasan*
  • Susarc
    #34481
    sehogy....az AAA kibaxott erős még mindig
  • Bratyex
    #34480
    Amúgy nem azért de AAA 1800 méteres magasban kilőtt egy lövésből, most akkor hol is a gyengített AAA, és OROSZ bombázóval voltam, mi lett volna ha NÉMET géppel mennék ott már kezdőhelyen kilőnének.... :O
  • RiCSi1234
    #34479
    A 9 db 100 kg-ossal szerintem marha hatékony. :)
  • bgabor
    #34478
    Tu-2S tényleg nem rossz, gyors és van elülső fegyverzete, és jó a hátsó védelme. De azt nem árt ha tudod, hogy a négy 500 kilós bombából kettő a szárnyak alatt van elhelyezve, RB/SB módban azokat egyszerre oldja, így valójában csak három bombája van.
  • WinT
    #34477
    Nem tudom, de vannak napok mikor nem szabad erőltetni a játékot és ez a mai nyilván ilyen... másfél óra játék után konkrétan senkit nem tudtam még lelőni, destroyer kilő 3k magasságon, bemegyek mixedre ott a légvédelem kapott le épp az imént olyan 45 másodpercen belül, nekemjönnek a csapattársak, manőver közben telibekapom a hegyoldalt mert nem figyelek, minden banális faszság megtörtént ma már. :D
    Megyek is inkább passziánszozni azt hiszem...
  • Susarc
    #34476
    gondolom a te vadászaid épp az AAA-kért ölték egymást 500 méteren :D
  • WinT
    #34475
    Az érzés mikor meló után belépsz kicsit lazítani csatába bomberrel és 4000 méteren az első amit meglátsz három Cobra és 4 Yak-9 veled szemben... priceless.
  • RiCSi1234
    #34474
    Annyi köztük a különbség, hogy az utolsón van egy 20mm-es turett, meg 6.3-as a Battle Ratéja, és magas tierű gépekkel (Néha jetek ellen is) tesz össze. Én az elsőt ajánlom, mert azzal még talán jó csatákba is tesz. :) Amúgy UFO gépek a Tu2-k, úgy fordulnak, meg úgy mennek mint a vadászgépek. :D
  • gezu1025
    #34473
    Sziasztok, lenne egy kérsem.

    Az orosz ágat szeretném kényelmesen farmolni. Tu-2-re kéne talisman-t tenni úgy gondolom. Az a kérdésem, hogy a 3 ból melyikre érdemes? (egyik sincs meg, de az elsőt épp kutatom)
  • a.carkey
    #34472
    Utána azzal szórakoztam, hogy repültem utána, de nem lőttem rá, erre ő nem mert rámlőni, de az ellenségre se tudott rendesen figyelni, félve, hogy én meg lelövöm. A japókkal úgyis régóta megvagyok, így leszartam ezt a plusz öt perc veszteséget. :)
  • a.carkey
    #34471
    Hogy mennyi gyökér van. Rárepülök egy arcra, lelövöm, és mert későn ért oda a csapattársam, neki már erre nem maradt ideje, ezt megbosszulandó lelő. Egy buta fasz cseh volt, a CZ tagból gondolom.
  • twi452
    #34470
    csak egy bugfix
    1.41.27.45
    Fixed a crash on the Japanese client launch
  • a.carkey
    #34469
    Éppen patchel. Jön valami új?
  • a.carkey
    #34468
  • gstup
    #34467
  • a.carkey
    #34466
    Budapest fölött az ég
  • Zuikaku
    #34465
    Tegnap vettem észre, hogy az F6F-re nagyobb a reward mint a D vagy C Corsairre. Amúgy hál'Istennek nem csak a Hellcat kapott egy buffot hanem a Corsair is.Pár hónapja még egy elhajított féltégla is jobb repülési tulajdonságokkal rendelkezett mint az F4U.
  • RiCSi1234
    #34464
    Annyira el van kurvulva az RB, hogy az valami félelmetes!

    Ugyan az lett mint az Arcade. :(


  • Glo
    #34463
    Vannak ilyen összetekerhető gumis klaviatúrák, azokat érdemes ilyenkor használni, azok nem okoznak nagy kárt :)))
  • f24sg
    #34462
    F6F - annyira bírom, hogy ez is addigra lett jó, mire rég túlértem rajta! De nembaj, majd visszamegyek mid tierrel (2-3) farmolni. Próbák alapján arrafelé jobb a balansz, tier 4 már rémes. CSakhogy, én ugye azért szoktam az általam elérhető legnagyobb tierben küzdeni, mert egyrészt fejleszteni akarom az adott gépet, + ott több a jutalom.

    ON: nemtudom, a csaták 80-90%-a ilyen szvsz. 2-3 ember van, akik kb. összedolgoznak, a többi vakon megy mindenre, lehetőleg amit először meglát. (RB nehézségről beszélek megint, de szerintem most Te is).

    Tesco-s keyboard volt? azért nem kár, én mindig valami olyasmit használok.
  • Coral Springs
    #34461
    Ugyanilyen helyzetbe kerültem tegnapelőtt, természetesen én voltam egyedül fent, az összes díszköcsög meg lent kergette az ai -t. A másik oldalon meg volt egy 3 tagú squad, össze is hozott velük a sors. Két Corsair és egy Hellcat, hosszas huzavona lett a vége az utóbbival sajnos akadtak gondjaim, illetve akadnak amióta buffolva lett. Sokat bírnak az idegeim de akkor felmondták a szolgálatot és széttörtem a billentyűzetet, amióta WT -zek ilyen idegbeteg még nem voltam. Talán túl sokat várok el magamtól is, de rendkívül bosszant amikor én csinálok érdemi munkát egyedül.
  • Susarc
    #34460
    thx a magyarázatot :D
  • Coral Springs
    #34459
    Ennek a magyarázatát valahol az evolúciós fejlődésben kell keresni. Van akiknek az agya visszafejlődött az ősemberéhez képest.
  • Zuikaku
    #34458
    Másik kedvencem mikor mikor a csapat fele elkezd füvet nyírni, míg a másik fele lecsap egy alattunk elhúzó ellenséges bombázóra. És 5 perc elteltével már másodmagammal repülünk 6000 méteren 8-10 ellenséges vadász ellen.

    Viszont az orosz szerveren még durvábbak mind a fűnyírásban, mind az agykapacitás kihasználásban. Krymsken a nyomasztóan felettem körözgető Lavocskin-5 fölény miatt kénytelen voltam 5000 méterről zuhanásba tenni a Corsair-emet. Az utánam száguldó két szerencsevadász pedig azt hitte, hogy a farost lemez tákolmányuk kacagva kibírja a közel 800kmh-ás tempót. Kár, hogy nem lehet az ilyenek miatt legalább assistot kapni.
  • Susarc
    #34457
    árulja már el valaki,hogy repülős RB-ben 90% a kikúrt AAA-t lövi értelmes emelkedés és dogfight helyett...VISZONT mixed battleban 90% BASZIK LŐNI az AAA-t/ami ráadásul sokkal veszélyesebb a repcsikre ebben a módban/...... mi ennek a magyarázata??
  • WinT
    #34456
    Instruktorra gyanakszom én is, de tuti nem normális amit csinál. Sokkal neccesebb manővereknél sem piszkálja ilyen szinten az irányítást, ez az első gép aminél ilyent tapasztalok.
  • Volfram42
    #34455
    Lehet átesnél és az instruktor segít, hogy ne történjen ez meg.
  • WinT
    #34454
    Ez a Ki-61-I hei Hien mi a túrótól rángatózik ennyire fordulás közben RB-n? Értem én, hogy nem Zero, de egyszerűen nem tudok vele egy értelmes manővert kivitelezni mert olyan mint akinek éppen epilepsziás görcsei vannak.
    Az FM ilyen szar neki vagy rosszul csinálok valamit?
  • Rue East
    #34453
    Kissé azért demagóg. Először is nem Schmued tervezte egymaga a repülőgépet, hanem az ő irányításával egy csapat amerikai. Az amerikai válogatottat se németezed le, csak mert Klinsmann a szövetségi kapitány. Másodszor a Malcolm-féle kabintető meg nem tudom miért olyan nagy szám, ötletes megoldás volt a magas gerincű gépekhez, de aztán a buborék kabintető leváltotta. Mondjuk a lamináris áramlású szárny azért nagyobb ötlet volt. Bár az amerikai.
  • a.carkey
    #34452
  • f24sg
    #34451
    Reakció a tegnapi USA-nemzeti promo videóra:

    "P-51, best american plane ever, designed by a German to a British specification and only really made good by by a good old piece of British engineering (Merlin engine). Oh and forgot to mention the Malcolm
    Hood which was also a British design."
    itt

    hát hatalmasat röhögtem.
  • bgabor
    #34450
    F9F Cougar persze kimaradt, szóvá is tették sokan a hivatalos topikban. Helyette az amcsik kaptak mégegy egyenes szárnyút(Banshee).