538
  • skinnyman
    #418
    Odaadtak a backer-eknek ajandekba a Carma 1-et steam-en (raadasul a hivatalos megjelenese elott), kedves gesztus :)
  • kemszi2
    #417
    Csakis a hivatásos jöhet szóba,lehetőleg olyan ami szolgálatban is van XD
  • bardocz
    #416
    Civil betűk?
  • Tjdj
    #415
    hello ehezz a Carmageddon - Reincarnation magyarosítást tud valaki adni mert a civil betűket nem igazán szeretem
  • Mike333 #414
    Amúgy holnap azaz szerdán 18-tól újra fogják streamelni a játékot twitchen szóval érdemes lesz nézni mert lehet, hogy lesz 1-2 újdonság vagy ha nem akkoris a röhögés garantált :)
  • Mike333 #413
    Bazdmeg skyline, tényleg ennyire gyökér vagy, vagy csak trollkodsz? Két szó: PRE-ALPHA! Tudod mit jelent ez, vagy fingod sincs róla csak pofázod a hülyeséget?... A játék még kurvára nincs készen, a felénél se tart, nem véletlenül van odaírva az összes pályához és kocsihoz egy bizonyos elkészültség %-ban.. + szerinted viccből van a játék elején, tetején és bal felső sarkába nagy betűkkel odaírva, hogy PRE-ALHPA és mindent amit látsz az kurvára nem a végleges és változni fog?! Gondolkozz már mielőtt baromságokat írsz és azért hurrogsz.. De ha te is az a tipikus 12 éves kocka grafikabuzi vérpistike vagy, akinek anyuci apuci veszi az íhetes gépet csak azért, hogy a krájzisz három 60 helyett 120 fps-el menjen fullon, akkor rossz helyen vagy. Tudod Stainless nem egy AAA stúdió mint a rockstar vagy ea, akik fürdenek a pénzben, hanem független (indie) stúdió akiknek kemény ~4 milla $-juk van az egész játék elkészítésére a többiek több 100 milliójához képest.. gondolkozz ember.. Amúgy is a Carmageddonok sosem a grafikájukról voltak híresek, hanem a generációt meghatározó beteg játékélményükről, és az akkori csúcstechnológiát képviselő törésmodelljükről ami hidd el, a végső játékban újra gecijó lesz, hiszen már most nagyon jól fest. Úgyhogy a jelenlegi PRE-ALHPA stádiumában nem kéne szidni, mikor kurvára nincs kész.. Just my two cents..
  • gabesz012
    #412
    Jaja, abszolulte jónak ígérkezik. Én egyedül a gépigénytől félek, remélem jól skálázható lesz és régebbi gépeken is fog azért menni. Azért annyira nem tűnik high-tech-nek a graf, így optimalizálás után talán van remény. :)

    Amiről nem nagyon esett szó, vagy én legalábbis nem futottam bele. Csak a régi kocsik, pályák lesznek felturbózva mostani szintre, vagy azért lesz új környezet, meg ellenfelek?
  • pxxl
    #411
    Ahhoz képest, hogy kb 50-60%-on áll minden, nagyon jó így a videót nézve. Már viszket a tenyerem, hogy mikor játszhatom :D
  • ProGabe #410
    És ezzel most sincs semmi baj, sőt. A javítást is tök jól oldották meg, nem igazán értem, miért nem tetszik ez Skyline-nak.
  • Zero 7th
    #409
    A törhető autók '97-ben eléggé a kor Crysis-évé tették azért...
  • ProGabe #408
    Pre-aplha, a textúrák jó része hiányzik. Hozzáteszem, hogy én leszarom a látványt, a hangulat, játékmenet legyen jó. Az első két rész a mai napig kedvenc, mégsem krájzisz színvonal a grafika
  • Skyline
    #407
    Ez már bíztatóbb fizika szempontból. De a látvány továbbra is okádék a gépigényhez képest... Gyakorlatilag kb 5-6 évvel ezelőtti szint SE..
  • Zero 7th
    #406
    Jahj, eredeti hangok? A 2vel játszottam sokat, és volt benne összesen vagy három hangja a gyalogosoknak amikor megijedtek. Máig a falat kaparom tőle, mert annyira az agyamba égtek, miután több ezerszer hallottam ugyanazt a hangmintát.

    A sérülésmodell meg nem baj, ha kicsit izmosabb, a régi részekkel is erősen baj volt, hogy maxra fejlesztve a kocsit kis túlzással a rajt után pár koccanással ki lehetett nyírni az egész mezőnyt. Meg ilyenek, hogy a gép száll belém 200-zal, és ő robban fel...

    Egyébként Max mikor változott át Terminátor2vé?
  • SötétBarom
    #405
    Ezt néztem most, ez alapján nagyon rendben van. Fizika tök okés, az eredeti hangok is egy jó ötlet, illetve vannak dagadt gyalogosok :DD Kicsit jobban elereszthetnék a damage modelt, hogy sokkal könnyebben hulljon darabokra az autó..

    No mindegy, eddig elég szkeptikus voltam, de már bizakodom :)))

  • skinnyman
    #404
    A prealpha nem veletlenul prealpha. A jatek legtobb resze 60%-os keszultsegen sincs, ehhez kepest hogy par palyan alapvetoen lehet mar viszonylag elvezhetoen jatszani, az is mar nagy dolog kb.
  • Skyline
    #403
    Kíváncsian várom annó nagy kedvenc volt, de amket eddig néztem belőle + gépigény az alapján hulladék..Az ütközés fizika egyenesen nevetséges, mintha a Carmageddon 2 bádogdobozait láttam volna...A sérülések pofásak, de ahogy az autók lereagálnak egy frontálpuszit, egy egy falnak csapódást...Tényleg mint egy bádogdoboz...
    Ráadásul volt olyan videó amiben úgy tünt mintha ebbe is beleeröltették volna az otromba cellshaded grafikát amit úgy hiányzik mint mókusnak az erdőtűz, gyakorlatilag egy hangulatromboló fos a legtöbb játékban, remélem itt csak rosszul láttam...

    Mindenesetre ez így ebben a formában édeskevés...
  • skinnyman
    #402
    Jott ki uj publikusabb early access, most mar vannak grafikai opciok, ha mindent lehuzok akkor mar eleg hasznalhatoan fut, nagyjabol 30 fps felett van mindig, sokszor 60 fps korul is lehet. A latvany mondjuk nagyon feloldalas, van nagyon sok felkesz dolog persze (pl a legtobb palya keszultsege 60% alatt van), ugyanakkor vannak feltunoen latvanyos effektek is amikre nem szamitanek - gondolom foleg ezek eszik az eroforrast, ezen majd tudnak azert majd mit optimalizalni kiadasig. A fizika amugy nem tunik rossznak nekem, a kocsik eleg jol ossze tudnak torni. Persze vannak neha olyan vicces helyzetek, hogy kb kettetorok egy kocsit, a fel kocsi, ket kereke is hianyzik, de azert meg van pont eleg elet benne hogy elvanszorogjon elolem es meg 5 percig szopathatom amig vegre megmurdal - ilyesmi volt az elozokben is, csak ott nem tudtak ennyire osszetorni elotte :)
  • Skyline
    #401
    Hát...amit eddig ebből láttam...Ez egy rakás szar lesz...Fos fizika fos látvány..... A játékmenet a réginek tűnik csak ez rohadt kevés...
  • [HUN]FaTaL
    #400
    Az komoly, ha egy 560ti sem elég neki. Reméljük a végleges verzióra optimalizálnak :)
  • skinnyman
    #399
    Optimalizalva tenyleg nem nagyon van meg, 560ti-n is altalaban elegge kepregeny szeru, epphogy ugy ahogy jatszhato. Egyebkent nem lesz ez rossz cucc sztem :)
  • skinnyman
    #398
    ..es nyilvan amikor hazaerek es kiprobalnam hal le az egesz steam a gecibe...
  • bardocz
    #397
    Néztm a gépigényt, meg a videót, és az alapján nem tűnik túl optimalizáltnak.
  • ProGabe #396
    Csak laptopon tudom kipróbálni, játszhatatlanul akad sajnos :(
  • bardocz
    #395
    Steam-en megvehető lesz early accesként.
  • ProGabe #394
    Jövöget lefelé, bő 1 óra és írok beszámolót
  • Jojobaba
    #393
    Nem kaptam mailt :(
  • skinnyman
    #392
    kint van.
  • skinnyman
    #391
    csutortokon elvileg
  • ProGabe #390
    Elvileg igen.
  • PunkZoli
    #389
    betasoknak ezen a héten jön?
  • dieselG
    #388
    http://www.carmageddon.com/news/crushy-crushy-joy-joy
  • Maxtreme
    #387
    ..és a napokban (tegnap előtt asszem) ingyenes volt a Carmageddon 1 androidos változata. :)
    Be is szereztem jól.
  • Deviome
    #386
    Szerintem én vagyok mazoista, de én hard fokozaton próbálom minden pályán kiírtani a lakosságot. :D Azt már könnyűnek nem nagyon nevezném. Pláne mikor az 520 lakosból 15 van hátra. Majd egyszercsak az utolsó kilehelt lelkű ellenséged neked koccolva kimúlik és race complited. -.-" Nah akkor tépem az arcom. :D

    Viszont az tény, hogy könnyű megölni az ellenfeleket. Egy lehelletnyivel lehetne nehezebb dolgunk is. Tényleg csak egy picivel.

    A javítást nem úgy értem. :)
    Egyrészt legyen drágább a javítási költség. Ezáltal kevesebszer tudnál javítani. Spórolni kéne kicsit.
    Másrészt mikor én javítok akkor az ellenségek is javuljanak x%-ot. Kevesebbet mint én. Ezáltal megölhetők maradnak. :)
    Persze nagyon minimális nehezítés kéne csak, hogy a mostani móka megmaradjon, mert azért imádok belerongyolni az aknamezőkbe én is.
    A megoldás az lenne, hogy lenne 3 fokozat. Könnyű, Normal és Hard. Majd ezen felül lehetne még egy fokozat. Valami ultimate vagy vicces szint. Ahol vért izzadnál és kegyetlen módon tudnál meghalni. Persze ne megcsinálhatatlan legyen. Viszont aki pro és szereti a kihívást. Ő megtalálná a szórakozását ezen a szinten. Így mindenki boldog lenne szerintem. :)
  • skinnyman
    #385
    Jaja, tenyleg baromi jo lett, jol atportoltak, az egyik legjobb jatek amit mobilon jatszottam, tablan fullra vegig is nyomtam (de telon is egeszen jatszhato amugy), megszereztem benne a legdurvabb kocsit is (suppressor).
    Mondjuk viszonylag konnyen/gyorsan vegig lehetett jatszani, fullra tuningolni a kocsit csak penz kerdese (amit boven ad is a jatek), ha meg van tuningod, egy durvabb kocsival mar kb barmit konnyen szet lehet rombolni. Carma 2-ben emlekszem joval tobb szopas volt az upgrade-ekkel, alapbol sokkal tobb upgrade volt, es ha volt is penzed hozza, csak akkor tudtal upgrade-elni, ha szereztel hozza slot-ot, amiket baromi nehez volt megszerezni sokszor. Remelhetoleg majd a 2. reszt is kiadjak mobilra :)

    Mondjuk azt en azert nem kivanom, hogy az ellenseg is javithasson, mert ugy kb soha nem lenne vege egy palyanak, max ha annyival jobb kocsid van, hogy egy utkozessel is ki tudod szedni, de suppressor nelkul altalaban azert messze nem ez a helyzet :)
  • Deviome
    #384
    Amint lesz fölös 40-50 euróm.... ( az euró jelre valamiért azt a zagyvaságot írta ki. :) Btw edit gomb )
  • Deviome
    #383
    Üdv!

    Pár mondat a mobilos Carmageddon-ról.

    Én egy Sony Xperia U telefont nyúzok. 2 hete sikerült megvásárolni az Android-os Carmageddon-t. Nem találok rá szavakat. Komolyan! Egy az egybe pc. Minden ugyan az. Nekem ez a játék elég sokat jelent. Annó napköziből lógtam el csak azért, hogy nyomjam a Carmageddon-t. Ez kb 2000 körül volt. Kis pöcs 13 éves voltam és nyúztam éjjel nappal a játékot. Persze nem tudtam mi micsoda. Nem tudtam még angolul sem ( most se tudok mondjuk ), de nyomtam. Élvezet és a vicc. Ezt gyermekorban is érzi már az ember. És nekem hatalmas élvezet volt a játék és óriás szórakozás. :) A mai napig nem tudtam meguni. Hihetetlen, hogy egy 94-es játék és 2014-ben is képes vagyok 3-4 órát ülni előtte. ( meg többet is ) A tököm tudja milyen krájziszra meg ránézni se voltam hajlandó. De visszakanyarodva a mobilos játékra. Nekem ezeket az élményeket adja vissza teljesen és ezt jelenti az, hogy tökéletes pc verzió.
    Persze van egy két eltérés, de ezek gond nélkül elnézhetők. Pl.: Nincsen a véres kéz a menüben. Nincsen belsőnézet a kocsikban. Illetve nem lehet körbeforgatni a kocsit úgy mint a billentyűzettel.
    Viszont a sok jódolog bennevan. Pl.: Bevezető videó. Átvezető videók. Összes kocsi és pálya. Replay mód. A jármű fejlesztése. Személyre szabható UI. 3 játékmód. ( körverseny, zúzz le mindenkit, öld meg az összes lakost ) A 4. - 5.-ik pályától megtalálható az ai rendőr. ( pillanatok alatt szétaláz :D ) A hangok ugyan azok. A kocsit ugyan olyan nehéz irányítani. ( ez az egyik kedvencem. Nem olyan fos az irányítás mint az NFS új részeiben. Itt tudni kell irányítani ) És a többi és a többi. Zseniális!
    Aki teheti és rendelkezik megfelelő telóval. Vegye meg mert tényleg nagyon jó. A játék a dupláját is megérné simán. Amúgy van neki egy free verzió. Letöltöd. Megnézed hogyan fut. És, ha minden oke akkor megvásárlod. Én ajánlom mindenkinek!

    Van gondom mondjuk a játékkal. Az egyik az, hogy butácska az AI egy picit, de 94-es játék lévén uram bocsá. A másik, hogy nem tudok meghalni. Ez nagyon nagy gondom. :) Pedig volt már olyan, hogy minden fekete volt a kocsin, de úgy sem. A Carmageddon 2-ben ezt javították és ott már kettészakadt a kocsi. Remélem a Reincarnation-ben már jobban kell vigyázni a kocsira. Mondjuk, ha minden tönkremegy akkor kampeca. Meg lehetne sokkal drágább a javítás is. Meg mikor én javítok akkor javulhatna az ellenség is. :) Ennyi az össz gondom. Ennek ellenére hibátlan a játék és imádom.

    Amint lesz fölös 40-50 €-óm támogatom majd az új részt, mert ahogy nézem nagyon jó lesz ez is. És követik a Blizzard receptet. Ami jó azt nem piszkáljuk. ( értem ezalatt az SC-ből SC2-be történt átírást ) Szurkolok az új résznek! Annak pedig nagyon örülök, hogy lesz fizika az új részben. És remélem azt is, hogy a mókás dolgok megmaradnak a Reincarnation-ben. Gondolok itt a pinball mode, instant heandbreak, stb stb. A pinball mode nekem 30 perc sirvaröhögés szokott lenni. :D

    Staradder: A kocsi nem új. Az a koponyás kocsi a Cleaver és a csaj a kutyával a sofőrje. Val Hella-nak hívják. Remélem a Stiffshifter-t sem hadják ki belőle. ( a hullaszállítós kocsi. :DD ) Egyik nagykedvenc a sok közül.
  • skinnyman
    #382
    Emberek (foleg oreg nenik) es tehenek biztos lesznek :)
  • Jojobaba
    #381
    egyáltalán nem lesz az, ez kiadótól független projekt steamre megy csak asszem, lehet dobozos sem lesz... max a régiók kényszeríthetik őket, de akkor meg ennyi, kiesik egy németország:D
  • xblades
    #380
    Tényleg azt lehet tudni mennyire lesz cenzurázott?
    Vagyis az elüthető lények mik lesznek?
  • szutyi93
    #379
    Én PayPal-on fizettem 20$-t nem tudja valaki hogy a hivatalos fórumon hogy lehet megcsinálni hogy a nevem mellett ott legyen a PayPal Backer?