538
  • Maxtreme
    #498
    Na még a végén megér egy újabb próbát.

    szerk:
    Találtam 1 hosszabb videt:


    szerk2:
    ééés 1 még hosszabbat:


    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.11.02. 19:31:01
  • RED BULL F
    #497
    Nálam megjelenéskor játszhatatlan volt. 2 update után, néhány beállítást megengedve magamnak stabil 25-30 FPS-t hoz. Szóval már-már játszható, de még mindig nem az igazi, számomra legalábbis
  • Peppus
    #496
    STEAM:
    Carmageddon: Reincarnation
    HALLOWEENI AKCIÓ! Az ajánlat vége: 03:27:12
    -40% 14,99€
  • Loál János #495
    hy,
    Update után milyen? És a grafon kívül? :O)
  • skinnyman
    #494
    Valamiert leszedtek, itt van:


    Trucker: meg nem probaltam, de elvileg azon tul h joval jobban optimalizalt lett, joval szebbnek is kene lennie a jateknak, a videon is ez latszik...
  • RED BULL F
    #493
    Ha nem tiltod neki a felhőbe való mentést akkor megmarad.
  • Trucker01
    #492
    Tudja valaki, hogyha én törlöm a steam-ből a játékot és utána újra felrakom a mentett játékállások megmaradnak-e? (tehát nem kell külön kimenteni őket? ha ki kell akkor hol találom a mentéseket?)
    Tapasztalt valaki olyat, hogy a patch után (Post Launch Update #2) mintha rosszabb lett volna a grafika? (pl recésebb élek)
  • skinnyman
    #491
  • xblades
    #490
    Na ez legalább jó hír a gyengébb géppel rendelkezőknek, mint én :)
  • Mike333 #489
    A legutóbbi optimalizáló patch után durván megjavult a játék sebessége. Olyan 2-3x jobban megy mint eddig, ha nem többel :O Minden maxon van és a City B map simán megy 40 fps-el. A többin 60-70 közt szalad :) A betöltési idők is megfeleződtek. Szóval most már lehet vele normálisan játszani!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    I5 4460, 2x4 Gb ram, Gigabyte Gtx 970 Wf3 OC, HDD-ről futtatva.


  • skinnyman
    #488
    Van mit optimalizalni rajta, azt meg kell hagyni, nalam is alaposan le kell venni a grafikai beallitasokat, hogy jol menjen. Ugyanakkor amikor le vannak veve a dolgok, akkor is fullos dinamikus arnyekok, fenyek, toresek vannak, az az erzesem, hogy sok eleg eroforrasorlo grafikai/egyeb effekt alapbol be van kapcsolva. Kivancsi vagyok maxon pl hogy nezne ki. De remelem ezen csiszolnak meg.

    Na de ezen tullendulve: amikor viszont beallitja az ember ugy, hogy jol fusson, akkor szerintem baromi poen a jatek, egy az egyben visszahozza a regi reszek hangulatat, es sok meg agyamentebb dolog van benne :) Mar rendesen benne vagyok a jatekban, a legtobb kocsi megvan, en baromi jol szorakozok vele :)
  • Maxtreme
    #487
    Hidd el jobb is.
  • kill3r21
    #486
    Nekem meg else indul :D
  • Maxtreme
    #485
    Kíváncsiságból kipróbáltam a fullost is. Előre leszögezném hogy gyakorlatilag az első 2 részen nőttem fel, ergo imádtam..
    De ez b*szki szörnyű lett. Ha valaki látta az utolsó bétát, az mindent látott. Semmi nem változott. A látványvilág ugyanaz a 12 évvel ezelőtti, a gépigény jóval durvább mint pl a GTA V esetén (azért példázok ezzel mert gondolom sokan próbálták) nálam 40 fps körül megy, és nem ritka hogy akár 3-4 ,másodpercekre kimerevedik a kép és megáll a játék. Viszonyításképp a GTa 60-100 fps között megy ultrán.
    Az autók irányíthatósága kritikán aluli, és az egészen látszik hogy egy amatőr összecsapott szemét. Ezt készítették ennyi ideig? Menjenek a francba. Uninstall.

    Kb olyan érzésem van mint a flatout 3 esetében anno..
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.21. 20:37:50
  • skinnyman
    #484
  • Maxtreme
    #483
    nem biztos





    és mondom még egyszer, ezek 1cd-s játékok..
  • SötétBarom
    #482
    Szerintem ezek placeholderek..
  • sirdond
    #481
    persze, véleményt azt szabad.
  • Maxtreme
    #480
    Így van. De azért attól még véleményt lehet formálni nemde?
  • sirdond
    #479
    még szerencse,hogy nem kötelező megvenni...
  • Maxtreme
    #478
    Akkor viszont óriási grat a fejlesztőknek...
    Mint említettem nem kell crysis szintű látványvilág de azért ez 2015-ben nagyon gáz. a Budget orosz 1cd-s autós játékok (Cluth, Sledgehammer) jobban néztek ki ezelőtt 6-7 éve..
  • Zeller01
    #477
    pedig esélyes, hogy olyan. ha a videót is megnézed, látni, hogy ott is elég kis felbontásúak
  • Maxtreme
    #476
    Az még hagyján, de ilyen lowres textúrákat kb 10-12 éve nem láttam játékban..
  • skinnyman
    #475
    Nem probaltam, de amit videoban lattam, az alapjan nem tunik szuper realisnak a grafika, kicsit szerintem direkt rajzfilmesre van veve.
  • Maxtreme
    #474
    ok, értem én hogy nem crysis 3, de a beta tényleg ilyen iszonyat ronda maxon vagy nálam van a hiba? (ha az utóbbi, akkor viszont mi..)

  • RED BULL F
    #473
    Akinek esetleg fel van telepítve, meg tudná mondani pontosan mennyit javult az optimalizáció? Jókat olvasok róla, elvileg most már tűrhetőek a töltési idők és magasabb az FPS szám is, de ennyiért még nem mertem újra feltelepíteni.
  • sirdond
    #472
    lol

    amúgy itt a mai update tartalma:
    http://www.carmageddon.com/news/final-update
  • skinnyman
    #471
    Ezek orultek :D

  • skinnyman
    #470
    Eltoltak a megjelenest majus 21-re.
    En azert szamitottam ra valahol. :)
  • vk90
    #469
    Az optimalizáláson remélem tudnak javítani mert ebben a formában elég necces az én pehenom II x4 955, gtx 660, 8 gb ramommal eléggé belaggol néha, nameg ugye a betöltési idő.. a játék amúgy khirály
  • Overburner
    #468
    1 kis cicoma és adni fogja :D
  • Csiguszka84
    #467
    multiba nagyon jó :D
  • sirdond
    #466
    azért még van mit javítani 1 hónap alatt, de amúgy maga a játék elég jó lett szerintem.
  • silverchain
    #465
    Supressor-t ide nekem, de izibe :)
  • skinnyman
    #464
  • [HUN]FaTaL
    #463
    Köszi az infot, meg is vettem :)
  • dolfy #462
    Akció a Steam-en 12,49 Euro tessék szedni!!!
  • [HUN]FaTaL
    #461
    Az előző akcióban elfelejtettem megvenni, teljes áron meg nem akarom, úgyhogy még várok egy kicsit :D
  • dieselG
    #460
    A poén az, hogy a pre-alfának szinte semmi köze nincs már a bétához! :) Amúgy most töltődik le az első patch Steamen, 313 Mb.
  • skinnyman
    #459
    En prealfaval nyomtam utoljara, most inkabb ugy vagyok vele h megvarnam mar a teljeset, mert nem akarom leloni magamnak az osszes poent, legyenek meglepetesek. :)