1540
Darksiders 2
  • tomsolo
    #1340
    Próbáltad már csukott szemmel? :)))

    A Death Riders DLC csak annyi, hogy meg kell keresned és megölnöd 3 Blodless karaktert. Ha nagyon penge vagy ott van az arena ill. a Maze.
  • reeeeed
    #1339
    szevasztok srácok. :) végigvittem normal-tol nightmare-ig,megcsináltam az arguls tomb dlc,van 2 30as szintű fullos karakterem,olyan erős vagyok,hogy a főellenség az első ütésemtől legugol és nyomkodni kell a gombot a videohoz,szóval nem látom már értelmét a játéknak,ezért fordulok hozzátok,hogy nem e tudtok a death rides dlc-ről valamit,vagy valamilyen multy módot,vagy sokkal erősebb és több ellenfelet,mert nagyon szeretem ezt a játékot és nem tudok már mit megcsinálni..titan quest szindrómám van itt is,nagyon tetszik a játék,végigvittem minden szinten,meg van minden cucc,de nem akarom abbahagyni...előre is köszönöm a választ :)
  • Phetrau
    #1338
    Szia! Nagyon köszönöm, hogy segítesz. Oda is beírtam, de ugyanazt írta ki, nem jó a kód. A játék gyári leírásán van egy kód, meg regeltem a játék oldalán, valami ingyen szarral, ott is kaptam egyet. Egyiket sem fogadja el. Mit tegyek? Honnan lehet amúgy redeem kódot kapni. Köszi. Üdv
  • The Protector
    #1337
    Szia.A redeeem kódot ne a játékba írd be.Belépsz a storeba.Legfelül jobb oldalon lesz egy kis fül.Oda beírod a kódot.Letöltöd a pár kb-os kis szart.Ezek után már elérhető
  • Phetrau
    #1336
    Sziasztok! Pici segítség kéne. Ps3-on tolom a játékot. Level 16-on állok, az aréna mód már elérhető, tehát a térképen bal lent van kapu, de ha rámegyek redeem kódot kér. Ebből van nekem kettő is a játék papírján, de egyiket sem fogadja el, visszadobja, hogy invalid. Segítsetek, Köszönöm.
  • kisfules30
    #1335
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem illetve kérésem végigtoltam az alapot, utána az Argul's tomb-ban a Strange Cave- nél a grafika hibásan jelenik meg nem tudok felmenni a rámpán, tud valaki megoldást erre mert az újra telepítés sem segített rajta, valamint a másik DLC ben ugyanaz a problémám mnint amit empty írt. Segítsetek légyszíves!
  • tomsolo
    #1334
    A végét azért olyan lenyomni sztem, mert utána választhatsz akarsz -e még körbenézni vagy new game +. Vhol érthető szerintem.
  • DarkSector
    #1333
    Én is beolvasztással csak a 2. végigjátszás végén kezdtem el foglalkozni, mert addigra már LV30 lettem.
  • krisztajo
    #1332
    Végül is nem foglalkoztam ezzel beolvasztós mókával.
    Most fejeztem be a játékot 45 óra alatt, úgy hogy minden bokor alá benéztem.
    Sajnos 4 lap a halottak könyvéből a végén így is elmaradt valahol.
    Nekem legjobban harc tekintetében a Soul Arbiter útvesztője tetszett.
    Az utolsó szinteken, amikor egyszerre három-négy miniboss jött, az nem volt gyenge.
    És a főnök is elég tápos ellenfél volt a végén, talán az egyik legnehezebb.
    Viszont Absolom a végén egy vicc volt, nagyon könnyű volt lenyomni.
    Arra viszont kíváncsi lennék Lilith kivel beszélget a végén?
    Sajnos elég gyenge az angoltudásom.
    Miről folyt a diskurzus?
  • DarkSector
    #1331
    Hát lehet, én is youtube-on láttam, én 30 level-nél álltam neki fegyvereket egybeolvasztani, annyit tudok, hogy nincs nagy logika a fejlődésben, mintha véletlenszerűen adagolná az ability-ket.

    Annyi tuti hogy Virgil-től vettem egy 30LV-es Gauntlets-et, ami ugye possessed.
    Majd a nagy és drága felszerelésekkel elkezdtem tápolgatni.
    És ha nekem nem tetsző lett a végeredmény kiléptem és a régi mentést beraktam, mikor megvettem a fegyvert, DE MÉG nem kezdtem el egybeolvasztani.

    És orákat próbálgattam és tök véletlen dobott 95% Health Steal-t és 96% Wrath Steal-t.
    Youtube-on nem is láttam más ember videójában ilyet hogy egyazon fegyverbe ekkora %-al megadta mind2-őt...én is alig hittem a szememnek...:D
    Azóta sem nagyon sikerült ilyet, pedig elsődleges kaszába akartam de nem jött eddig még össze...:D
  • krisztajo
    #1330
    Na ez nekem új! Nem is tudtam,ilyet is lehet csinálni?
    Hogyan kell? Adj egy kis segítséget!
  • gibson9
    #1329
    na már megvan.. a honlapon kellett (tipikus, hogy akkor jövök rá, amikor megkérdem -.-)
  • gibson9
    #1328
    Most akarnám letölteni xboxomra az argul's tomb dlc-t, de nem tudom hova kell beírni a kódot amit kaptam a játékhoz xD A reedem cod-nál nem fogadja el.. a marketplace-nál meg microsoft pontért vehetem csak meg.
  • DarkSector
    #1327
    Én olvasztottam be, ezt nem lehet csak simán felvenni. :
    Egy Possessed fegyóból készült. :)
  • krisztajo
    #1326
    Ezt a Gauntlets-t nem ismerem. Hol szerezted?
    Még Abyssal páncél darabjaim sincsenek, azokhoz hogy lehet hozzá jutni?
    Egyébként én is a gyors és kis fegyvereket szeretem, lehet hogy kisebb a sebzésük de sokkal jobban lehet velük aprítani.
    Én mindenben az életregenerálós dolgokat keresem, páncélban és fegyverben is.
    Sokkolós és ölésenként életet adó kaszám van és fagyasztó és életet adó karmaim.
    A páncéljaim pedig vagy regenerálnak vagy plusz életet adnak.
    A Demonheart talizmán már nekem is megvan, csak még nem használtam.
    Annak milyen speckó képessége van?
  • Empty
    #1325
    A DLC hogyan használható? Az egyik elindul és mindig mélybe zuhan a másik nem! Mi ez tulajdonképpen?
  • DarkSector
    #1324
    Hát miután megvan a Gauntlets-em azóta nekem nem igazán számít más jó fegyvernek. :D
  • Loál János #1323
    Teljesen jó a Gnomad kasza. Véletlenszerű spec sebzése van, és még vicces is.
  • DarkSector
    #1322
    jaja :P

    Ezt láttad már?
  • krisztajo
    #1321
    Miután én még csak most megyek a Black Stone-ba így nekem ez lesz az utolsó.
    Az Ivory Citadel-ben nagyon egyszerű volt, ami a Weeping Crag-nál volt az sem volt bonyolult, csak az volt a gond, hogy már elfelejtettem hol is kéne keresni.
    Amivel szívtam az a Holtak városában volt, azt tényleg csak trükkösen lehetett megszerezni.
    Én meg arra számítottam, hogy valami jó kis fetyó lesz, hát mindegy.
  • DarkSector
    #1320
    Black Stone volt az első amit megtaláltam utána a Lost Light, ezek egyszerűen,
    Van egy titkos amit nem vettem észre, azt néztem youtube, és egy 4 amire nem emlékszem már.

    Az a fegyó semmire nem jó...:D
  • krisztajo
    #1319
    Végül is én is ehhez a trükkhöz folyamodtam. Most már csak az utolsót kell majd megtalálnom. A Black Stone-nál.
    Egyébként jó fetyó amit ad milyen speckó képessége van?
  • DarkSector
    #1318
    nm máskor is :P
  • Mikiller
    #1317
    Ahh, köszi:)
  • DarkSector
    #1316
    Bloodless Talizman vagy mit rakj be, nem tudod sem eladni sem Drop-olni sem beolvasztani szoval nyugi...:D
  • Mikiller
    #1315
    Hali!
    A bloodless ellenfelekhez kell venni valami fegyvert vagy majd megkapom a történet folyamán? Vagy már megkaptam csak elb@sztam,mert beolvasztottam posessed-be? Sose tudom őket sebezni.Vagy esetleg venni kell valahol spéci fegyvert?
  • DarkSector
    #1314
    Sok titkos rész is lesz ládákkal.

    Amúgy a Gnom-ból 3 egyszerű a 4-et én youtube-ról lestem.
  • tomsolo
    #1313
    Ja tegnapi nyú patch:

    "- Within the Scar we fixed issues where the crystal was not restored if it was saved as being destroyed and progression issues around only one crystal being destroyed."
  • krisztajo
    #1312
    Köszönöm szépen, megtaláltam mindet.
    Egyébként Forge Land-en és a Holtak birodalmában is három volt.
    Most éppen a GnoMAD-okkal szenvedek.
    Már kettőt megtaláltam.
    Az egyiket az Ivory Citadel-ben a másikat a Weeping Crag-nél.
    De a harmadikat nem tudtam megszerezni a Halott városban, láttam, hogy ott van, de nem tudtam hozzáférni.Ott mi lenne a trükk?
  • DarkSector
    #1311
  • DarkSector
    #1310
    Jah amúgy mindenre csak 1x kell rájönni utána ráállsz hogy igen ez már megvolt, itt is van egy ilyen lebegő, akkor már csak azt kell néznem merre tóljam...szóval érdemes nem megnézni végigjátszásban hanem magunktól megcsinálni...

    Én csak 1-2 ilyen gyüjthető szart néztem youtube-on, a kristályok-artifact-okból hiányzott, meg 1 darab golem...vagyis gnómizé....:D
    A maze-eket nem szedtem még össze, de nem is érdekelnek, nem is tudom mire jók...:D
  • pxxl
    #1309
    Én is agyfaszt kaptam ott kb :D aztán mikor leesett a trükk csak fogtam a fejem... :D
  • DarkSector
    #1308
    Szerintem is ez a rész lesz az...itt marhára el lehet szórakozni.

    Nekem jó 1-1.5 óra volt mire rájöttem. :D
    Utána is rengeteg hasonló dolog lesz.
  • Dreadshade
    #1307
    Valaki kipróbálta már az Argul's Tomb DLC-t? Én az előbb fejeztem be, szerintem jó volt és a boss is végre kihívást nyújt csak sajnos nem annyira hosszú az egész.
  • pxxl
    #1306
    nincs a kapu másik oldalán egy lebegő kocka asztal izé :D amit át lehet húzni oda, ahol van a szobrod? párszor eljátszák ezt, hogy kinyitod a kaput, áthúzod, és azon a lebegő bigyón kell megint split-et nyomni, megint kinyitod a kaput, és visszatolod a lebegő asztalt a kapu máik oldalára :)

    csak 1 tipp, kb sejtem, hogy hol lehetsz :D
  • JackSparrow88
    #1305
    Üdv. A City of Dead-ban akadtam el ahol ezt a "kétalakos" trükköt kell használni: Először el kell húzni a kart ekkor ugye felnyílik a kapu azon belül pedig két "gomb" van de sehogysem tudok átjutni mind a két alakommal, még a videóban sem értem hogyan csinálta az illető.(mert először azt hittem ki kell azzal az izével támasztani vagyis a kapu alá rakni h ne záródjon le teljesen de az nem működik)Valami tipp? Megköszönném...
  • DarkSector
    #1304
    Igen az nagyon megtévesztő, egy jó ideig gondolkodtam rajta...:D
  • pxxl
    #1303
    The Nook-ban is van 1 portálos rész, ha nem csal az emlékezetem :) mégpedig a nagy lángoló sárkány bossnál (nem emlékszem a nevére), van oda mellék küldetés is. ott lesz egy portal.
  • krisztajo
    #1302
    Köszi, közben rájöttem mi a gond.
    Kitartva kellett portált lőni, hogy magasabbra dobjon.
    Most azon szenvedek, hogy tudom volt több helyen olyan rész ahol voltak portálok, amikor még nem tudtam használni. De már nem emlékszem hol.
    Az egyik volt ez, beazonosítás végett az egyik láthatatlan szörnyikénél kellett kétszer is leugrálni a halottak birodalmában.
    De hol keressem a többit? Ebben tudnál segíteni?
  • DarkSector
    #1301
    Segítek, de nem tudom mi ez a mismount. :D
    Tudsz nekem paraszt nyelven mondani? Vagy egy screen-t?
    Mert én felszedtem már minden dobozt ami létezik...:D