1540
Darksiders 2
  • reeeeed
    #1380
    Ezt jó tudni,köszönöm az információt,örülök,hogy lehet folytatni. :)
  • wedge31
    #1379
    Darksiders II: Abyssal Forge DLC.

    A Darksiders II: Abyssal Forge október 30-án jelenik meg PC-re és Xbox 360-ra, PS3-on az amerikai PSN-hozzáféréssel rendelkezők tölthetik le ekkor a kiegészítőt, a többieknek egy napot kell rá várniuk szokás szerint. A THQ 800 Microsoft Pontot, illetve 10 dollárt kér a DLC-ért.

    Az Abyssal Forge egy élő gépezet, amit azért épített hajdanán egy Mad Smithnek becézett úriember, hogy befogja az Abyss sötét energiáját, és brutális fegyvereket építsen. Persze Mad Smith munkásságát az őt körülvevő emberek sem nézték jó szemmel, Shadow Landsre száműzték a kohóval együtt. Persze a fogaskerekek nem álltak le, az Abyssal Forge azóta egy hadseregnyi rémséget épített.

    A kiegészítő során Death Shadow Lands felé tart, ahol két nagyobb dungeon és egy raklapnyi új ellenfél várja majd. - GK
  • reeeeed
    #1378
    Akkor megmarad ez a titok a jövő nemzedéknek :D amúgy igazad van a health steal-es dologban,amint megcsináltam már nem volt feladat a játék,és nightmare-en toltam.Amúgy azért lett aktuális ez a steal-os dolog mert elkezdetem a harcba belecsempészni pár varászlatot mert már unalmas volt,és fogy a mana,aztán próbálgattam wrath steal-t összerakni de nem sikerült pedig mindenből amiben van wrath,tettem bele :DD na de mind1,akkor összevissza teszek mindent aztán majd csak jó lesz :DD
  • DarkSector
    #1377
    Mert nem is fog tök logikátlan sajnos a dolog, én nekem is véletlenszerűen sikerült, a lényeg hogy én 30-as szinten 30-as szintű fegyverekkel tudtam csinálni 1 ilyen szupi fegyót... :D

    A poén és irónia az hogy ennyit is használtam mint itt a videó mutatja, mert addig érdekes amíg nincs meg, de ha már megvan túl leegyszerűsödik a játék és akkor már nem érdekes.

  • reeeeed
    #1376
    amúgy próbálkoztam,nem voltam lusta,a health steal-hez próbáltam health-el kapcsolatos dolgokat összarkni a wrath-hoz pedig wrath-al kapcsolatosakat de nem jött össze.
  • reeeeed
    #1375
    hú basszus igen,hülyén írtam,igazad van,titan questeztem ma és ott minden leech volt,ezért maradt meg bennem :DDD
  • DarkSector
    #1374
    Nem véletlen "Health steal" meg "Wrath steal" tulajdonságok amikre gondolsz?
    Mert te "LifeLeech"-re kérdeztél rá abban nem tudok segíteni.
  • reeeeed
    #1373
    Nekem meg abba kellene segítség,hogy a játék 3/4énél csináltam egy posessed fegyvert amibe véletlenül sikerült belecsempésznem egy life leech-et de azt nem tudom,hogy hogyan.A mai napig csak abba a fegyverben tudtam összehozni,és amikor új fegyvert csináltam abból vittem át az erősebbikbe és szeretném megtudni a titkos összetevőket ha valaki tudja,ja és ugyan ez a helyzet a wrath leech-el,azt is megcsináltam már,de azt nem vittem tovább a fegyvereimbe és elveszett. köszönöm előre is :)
  • DarkSector
    #1372
    Amúgy azt tudja valaki, hogy a City of the Dead főellenség kinyírása után vissza lehet menni, és van egy kis platform a levegőben egy ládával.
    és néha a láda felett elmegy egy zöld kígyó vagy mi az.
    És annak is van életcsíkja...ezekkel lehet valamit kezdenki, vagy nem?
    Talán valami későbbi dlc-ben?
  • Dreadshade
    #1371
    Ha a kódban van 0 akkor azt próbáld O betűvel helyettesíteni. nemtudom miért így van, de én is szenvedtem emiatt sokat a kóddal amire rájöttem hogy ennyit kell csak átírni. Remélem tudtam segíteni.
  • Napra
    #1370
    Ja már látom, az a sima kód4
    Ahhoz csak 1 PSN account kell.
    Ha van accountod és nem jó akkor nemtom mi a baj.
    Max vidd vissza a boltba hogy nem jó a kód
  • Napra
    #1369
    képet tegyél fel róla(Az egész lapról amin a kód van mert nem vágom miről beszélsz
  • Phetrau
    #1368
    Szia! Amit Te mondasz az valami ingyenes fegyver kód, egy külön lapon van és valóban a beírás után kapok egy redeem kódot érte ( az már csak hab a tortán, hogy hogy ezt sem fogadja el a store..) A füzet utolsó oldalán van egy reddem a "your crucible pass code". Ez egy ingyenes kód amivel aktiválom az arénát. Azt írja a beírás után hogy nem megfelelő, vagy használt a kód. Ami azért is lehetetlen mert a megjelenés napján vettem újonnan, fóliásan. A neten már olvastam hogy jártak így többen. Lehet letölteni egy ingyenes crucible code generatort amivel lehet új kódot gyártani. Nekem ez sem sikerült. MEGŐRÜLÖK!!!!Ott tartok hogy apró darabokra töröm a gépet, és a tévét is basszameg!!!Angolul nem tudok, így segítséget sem tudok kérni a játék gyártójától. Magyarországon forgalmazzák, jó nekik a sok kis forint érte,de magyar ügyfélszolgát nincs- megbaszhatják..Szóval ha valaki tud, és van kedve örökké hálás lennék érte, ha segítene, hogy ne a zártosztályon öregedjek meg...
  • DarkSector
    #1367
    Engem nem zavar, elfoglalom magam...ha lesz....lesz, ha nem akkor nem...:D
  • reeeeed
    #1366
    Inkább imádkozzunk a fixünkért :D
  • DarkSector
    #1365
    Semmi baj, te se haragudj a jó reggelt-ért
    mert pon akart lenni
    csak te kérdezted hogy mire írtam...:D
  • reeeeed
    #1364
    Ne haragudj,hogy nem olvastam végig 100oldalt amiben volt minden,veszekedés,intrika,ármány mert belenéztem pár oldalba és elment a kedvem ezek után:D Arra,hogy lesz e a közeljövőben valami ÚJDONSÁG,amiért már most folyik a nyálam,lehet,hogy valaki épp tudott volna válaszolni mert olvasott,hallott ezt azt a dologról :D
  • DarkSector
    #1363
    Arra írtam hogy igen van DLC erről beszélgettünk az Arguls...más SEGÉDESZKÖZ nincs. :D
  • reeeeed
    #1362
    nem tudom mire írtad nekem ide este 9-kor....de látom neked is jó reggelt volt az előbb a patchaléssel kapcsolatban.. :D Az én kérdésemben nem volt semmi pláne mert engem érdekel,hogy az Argul dlc-n amit nem tudok folytatni a hiányzó feljáró miatt,és az Abyss dlc-n kívül amiben zuhanok amikor megnyitom van e más kiegészítő,vagy pálya amivel lehetne játszani,vagy lesz e a közeljövőben valami fix ezekre a hibákra,vagy esetleg új dlc....de jó reggelt nekem :D
  • DarkSector
    #1361
    Jah akkor jó. :)

    Mármint nem jó de akkor ez a gond, azt hittem rosszul peccseltem...:D
  • wesker24
    #1360
    Warez verzió hibás ott nem tudsz tovább menni ! XD

    Várnod kell a fixre !
  • DarkSector
    #1359
    Csak nekem bugos az Argul's Tomb meg az Abyss?

    Textúrák hiányoznak itt-ott, de úgy hogy nem tudok továbbjutni.
  • DarkSector
    #1358
    Jó reggelt. :D
  • reeeeed
    #1357
    van valami újdonság a játékhoz?vagy lesz a közeljövőben?? :)
  • Napra
    #1356
    Phetrau!
    Ami van kódod(16 jegyű),azt beírod a www.daksiders.com/tomb oldalra.
    Ott azután kapni fogsz egy 12 jegyű kódot, amit beírsz a storeba és utána letöltöd a DLC-t
  • Napra
    #1355
    a
  • DarkSector
    #1354
    Hát nem tudom, de furcsa hogy ha ott van kód kell hogy beengedjen.
    De mindegy is hogy be-enged vagy nem hiszen a baj ott kezdődik hogy magát a kódot nem tudtad aktíválni...erre support kéne.
  • Phetrau
    #1353
    Szia! Tehát ,ha már választható az aréna a térképen, akkor be is kéne engednie, vagy le kell tölteni hozzá valamit? PS3-ról beszélünk. Köszi
  • DarkSector
    #1352
    Ja így már érthető.
    Most már csak azt nem tudom hogy miért kell külön kód az arénához?
    Hallottam hogy van egy új DC, az Arénához, de az csak valami extra dolgot ad hozzá tudtommal.

    Hát ez elég ciki így.

    Mindenképpen a tok-papír-on található webcímre vagy elérhetőségre lépj fel és lépj kapcsolatba a support-tal.
    Mert ez nem okés így.
  • Phetrau
    #1351
    Szia! Nem nagyon értem ezt a redeem kódos dolgot. Az aréna már választható lenne a térképen a bal alsó sarokban, de belépni nem enged. A játék gyári papírjának legutolsó oldalán van egy kód amire azt írja, hogy a store redeem kód fülbe be kell írni. Igen ám, de hiába, azt írja, hogy invalid. Azt gondoltam azzal nyílik az aréna mód. Erre kéne megoldás, mert az őrület határán állok...vagy át is léptem talán... Nagyon köszi
  • reeeeed
    #1350
    Sajnos igen,azon a feljárón nem tudok felmenni,de a nagy sárkányt meg lehet ölni,szerencsére az nem bugos. Gondolom neked is a feljáróval van a gond?!?!Ott mindig lezuhanok,de ha gyorsan zuhanás közben Death formát öltesz akkor örökké zuhansz :D
  • DarkSector
    #1349
    Kár hogy bugos.
  • reeeeed
    #1348
    Szívesen segítenék,de nem tudom milyen kódról beszélsz..Aréna mód nincs,csak a játékon belül van egy pálya ami újra töltődik és akárhányszor megcsinálhatod 1től 101-ig a pályákat. Az Argul Tomb pedig a legtöbb letöltő oldalon fent van Darksiders Update 4 néven. :)
  • DarkSector
    #1347
    Kod?
    - Milyen kód, hol szerepel? Papirra írva vagy digitálissan?
    Aréna:
    - Mi hol? Mit szeretnél megcsinálni?
  • Phetrau
    #1346
    Segítsetek már légyszíves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A játék leírásában szereplő redeem kdot nem fogadja el a store. Visszadobja, hogy invalid. Nem tudom az aréna módot csinálni. Egy hónapja kérdezgetem mindenhol, de senki még válaszra sem méltat! Új kódot honnan lehet szerezni, vagy mi a megoldás??????? Előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #1345
    oh thx.
    enged level 30 fölé a dlc?
  • wesker24
    #1344
    Sehol se lehet felvenni ! :D

    A Fömenüből kell kiválasztani a Downloadable Content-nél !
  • DarkSector
    #1343
    üdv Arguls Tomb DLC-t hol lehet felvenni?
  • reeeeed
    #1342
    megcsináltam a maze-t is kaptam egy koronát de sztem nem sokat ér,de a végén a villámló lélek nem volt gyenge,megérte megcsinálni :)
  • reeeeed
    #1341
    az arénát úgy vittem végig 1től 100-ig,hogy egy életet sem használtam utána pedig a 101. ellenfélt is agyonvertem lazán,a maze-t megnézem mert oda még nem mentem be,de szerintem nem lehet gond :) azért köszi :)