1540
Darksiders 2
  • xxxpaulxxx
    #1420
    Köszönöm, fejlesztettem is egy fasza kis kaszát:)

    Build terén ezt találtam (1. google találad:D):
    "Maximum Healing – Teleport Slash (maxed out) + Harvest (with Trauma) + Murder (with Bless)
    You will be able to do damage and also earn some health.

    Wrath of the Death – Teleport Slash (with Unending Fury) + Exhume (with Enervation) + Frenzy
    You can be owner of infinite Wrath which can be useful specially when you are fond of using Teleport Slash.

    Reaper Madness! – Harvest (with Red Harvest) + Aegis Guard (with Grave Defense and Enraged Guardian) + Murder (with Heralds of Death)
    The combination will decimate even strongest of the enemies without any fuss."

    Ezek úgy mennyire okésak szerintetek?
  • DarkSector
    #1419
    Bármikortól érdemes.
    Nem maradsz le semmiről, mert később szerezhetsz ujabb Possessed-eket és fejlesztheted őket más tulajdonsággal, csak annyi hogy majd legfeljebb pénzt kell farmolnod.
  • xxxpaulxxx
    #1418
    Olyan kérdésem lenne, hogy mikortól érdemes Posessed weaponöket fejleszteni? Inkább ezekkel "kísérletezzek", mint, hogy a cuccokat árusoknál eladjam? Mi a véleményetek erről?

    Illetve tudnátok linkelni egy jóféle character buildet?:) Köszi!
  • Evoluti0N
    #1417
    Nincs egyikben se. De mind1. Nem is érdekel már. Elrohantam addig a részig, ahol előjött a bug és most jó. Hallelujah! :D Még szerencséje, h jó játék és ezért megbocsájtok neki az ilyen apró botlásokért :P
  • wesker24
    #1416
    Ha valamit kapsz a fejelsztöktök az nem az Online Inbox-ban van hanem minden egyes ajándék az Offline Inbox-ban van !

    Az Online Inboxban azok az itemel vannak amit más Usertól kapsz !

    Pl megvettem az Angel of Death Dlc-t az is az offline Inboxban volt !

    Szóval az Offline Inboxban sincsen ott ?
  • Evoluti0N
    #1415
    Megint sírok. Újból kezdtem a játékot, mert elakadtam a hülye bug miatt. Az első mentésemnél kaptam Online inbox-ba 15-ös szintű szettet a fejlesztőktől. Persze most, hogy újrakezdtem, nem kaptam. Szal ez is elment a pi-be.
  • DarkSector
    #1414
    Ja hogy eredeti, az akkor ciki.
  • Evoluti0N
    #1413
    Steam magától pecsel, nem?
  • DarkSector
    #1412
    Kérdés hogy ha elkezded még1x akkor jó lesz-e a játék...

    Rátetted a pecset?
  • wesker24
    #1411
    Nálam ilyen gond nem volt nálam nem volt Bug én a rendes uton vittem végig ! :D
  • Evoluti0N
    #1410
    Találtam megoldást a youtube-on, csak nem tudom megcsinálni ezt az ugrálást :D



  • wesker24
    #1409
    Hát nálam ilyen bug nem volt habár a Tears of the Mountain még nagyon az eleje a játéknak !

  • Evoluti0N
    #1408
    Jah, a lovat tudom. Az első rész is megvan (végigjátszottam is már 3x :D) és abban is úgy van. Csakhogy pont ott bent mentett, szal újraindítás nem segít. Az lesz a vége, h most felidegeskedek, bosszankodom, aztán holnap elkezdem elejétől a játékot :D. Elvégre úgyis még csak 4 órát játszottam kb. :P
  • wesker24
    #1407
    Akkor szokott menteni amikor ott lent egy lóképű ikon szokott villogni na ha kilépsz akkor oda rak vissza ahol legutoljára mentett !

    Asszem be lehet kapcsolni az autosace funkciót !

  • Evoluti0N
    #1406
    Fasza. Nem látszanak a képek :) Még1x.





  • Evoluti0N
    #1405
    A Tears of the Mountain küldinél.







    Elakadtam. Nem értettem, hogy miért, mivel múltkor nem volt gondom. Ránéztem youtube-on és kiderült, h a szobornak egy golyót kéne tartania.

    Egyébként hogyan tudok Checkpoint restart-ot csinálni? Semmi ilyesmit nem látok. Annyi van, h Resume, Save, Options és Quit game.



  • wesker24
    #1404
    Talán próbálj meg egy Checkpoint restartot hátha jó lesz !

    Nálam pedig nem volt bugos de pontosan hol is vagy mert igy most nem ugrik be !
  • Evoluti0N
    #1403
    Hát ez beszarás. Elakadtam egy részen a játékban, mert bugos. Egy szobor kezében egy golyónak kéne lennie, amit lerobbantok és aztán begurítok egy lyukba, hogy kinyíljon egy ajtó. Csakhogy a szobor kezében nincs golyó. (rövid megjegyzés: tört verzióval ilyen problémám se volt)
  • alyr2
    #1402
    Nekem lenne egy kerdesem, a phareseers tomb vagy valami hasonloban leestem a liftrol amikor a videot beadta(ajtonyito kulcs utan mentem volna a 2. szintre) es a video alatt atestem a liften..a lift jo helyen van de nem jon le en pedig nem tudo felugralni/maszni ra..az autosave meg ramentet az elozo mentesre igy ha betoltom ugyan ugy alatta vagyok..van valami mod ezt megcsinalni vagy beszoptam?
  • wesker24
    #1401
    Nálam ilyen gond nem volt persze a kereskedőknél nekem is volt olyan néha hogy akadt 1-2 másodpercet és csak utána jött be a menü de ezen kívül más hiba nem volt nálam !
  • Evoluti0N
    #1400
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Játszottam valamennyit a csúnya verzióval, de aztán abbahagytam és nemrég elkezdtem eredetivel. Az a vicc, h a tört játéknál nem volt semmi problémám az eredetinél pedig van. A gond az, h sokszor véletlenszerűen leugrik az fps a béka segge alá, a másik meg, h a menük (kereskedőknél pl.) nagyon lassan töltenek be. Értsd: megakad a kép, várok pár másodpercet és kidobja a bolt inventoryját. Ahogy mondtam tört játékkal nem voltak ilyen problémáim, azóta semmit se változtattam a gépen és nem is a géppel van gond, mert minden más fut normálisan...
  • gibson9
    #1399
    Na most mi van ezzel a lord demon belial dlc-vel? Megvettem 800 pontért és az első ajtón nem tudok bemenni, mert lefagy. Valami tipp?
  • enlightened
    #1398
    Nehogy megvegyetek ilyen season pass-t meg ilyeneket. A steamen most az egész pakk:

    -Darksiders
    -Darksiders 2
    - 12 DLC a Darksiders 2-höz

    Az egész egyben 15 euró! A hülyének is megéri kapsz két teljes játékot és az összes eddig megjelent DLC-t 15 euróért, persze csak 1 napig tart az akció, mint ilyenkor mindig karácsonykor, úgyhogy akit érdekel az ne habozzon.
  • xxxpaulxxx
    #1397
    Köszi!:)
  • Lunki88
    #1396
    Ha rámész ott van a leírásban hogy miket tartalmaz: abyssal forge, lord demon belial, maker armor. Tehát nem az összes dlc-t. Ezeken kívül még a Death Rides nevű dlc-t érdemes megvenni a többi már csak olyan fegyver amit hamar "kinő" a karaktered, magyarul lesz náluk sokkal erősebb is.
  • xxxpaulxxx
    #1395
    Sziasztok!
    Egy picit össze vagyok zavarodva... a season pass most akkor tartalmazza az összes DLC-t? Mert meg szeretném most venni a DLC-ket steamen... mit érdemes megvenni?
  • Dreadshade
    #1394
    Nekem Steamen van meg, tehát eredeti a játék és az össze dlc is.
  • reeeeed
    #1393
    Én annyit kérdeznék tőled, hogy honnan szerezted be a Dlc-ket,(rendelted), és tölteni le lehet e valahonnan?? Ha nem akkor megveszem mindet mert hiányom van. :)
  • Dreadshade
    #1392
    Valószínűleg nem vetted ki a Serpent Tome-ból az itemet ami engedélyezi az oda utazást. Amúgy valaki itt próbálta már a Demon Lord Belial DLC-t? Nekem sajnos szinte majdnem mindig kifagy a játék tőle, az előző dlc-kel nem volt ilyen gond. :S
  • zole72
    #1391
    de ott nincs semmi potty hogy oda tudjak jutni a fast travellel.
  • reeeeed
    #1390
    Fast Travellel menj oda,nincs oda külön út,csak teleporton keresztül tudsz oda jutni!!! :)
  • zole72
    #1389
    Üdv.

    Valaki segítsen már abban hogy hogyan tudok eljutni az arénába a térképen a bal alsó sarokban már jelzi a térkép de nincs út ahogyan oda tudnék menni.
    Vagy előtte beszélni kell valakivel?
  • reeeeed
    #1388
    Lenne rá pénzem,és szívem szerint meg is vennék minden kiegészítőt hozzá,de bízok benne,hogy ahogy az Arsguls Tomb Dlc felkerült egy Update-el,úgy az Abyssal Forge és a The Demon Lord Belial Dlc is fel fog kerülni valamilyen formában torrentre.. Tudtok erről valami információt mert várom már nagyon?!?! :)
  • gibson9
    #1387
    Még nem, de megyek is MS pontot vásárolni, aztán töltés :)
  • wedge31
    #1386
    Darksiders 2: The Demon Lord Belial DLC

    Valaki tesztelte már?
  • Laza
    #1385
    Steamen 17 euro a játék 16-áig.
  • reeeeed
    #1384
    Nekem semmi sem eredeti a játékból szóval várom,hogy feltegyék valahova ezt a dlc-t is,nem tudom miért nincs még fent,máskor a kiadás előtt már fent szoktak lenni a játékok..na mind1 majd csak felkerül valahova :)
  • gibson9
    #1383
    Abyssal Forge befejezve. Nem volt túl hosszú, kb olyan 2 óra alatt végigvihető. De voltak benne jó kis fejtörők és fasza ellenségek. Bár ahogy én láttam inkább voltak ezek régi ellenségek új köntösben, na de mind1. Nekem 800 pontot megért és jól szórakoztam és szerencsére nem volt bug a végén, mint ahogy azt sokaknál olvastam.
  • reeeeed
    #1382
    Gondolom a fegyveres lövésedre vonatkozhat,más ranged damage-t nem tudok :)
  • gibson9
    #1381
    Aréna befejeztével kaptam az Assasin Talisman-t. De nem tudom mit ad ez a Ranged Damage Mod. Aki tud segítsen már pls. Köszi :)