1540
Darksiders 2
  • gibson9
    #1500
    Nagyon nagy segítség vagy, köszönöm szépen :) Gondolom az én általam okozott elemi sebzések meg az én arcane szintemtől függ.
  • wesker24
    #1499
    Ahogy mondod a Defense az Armor ellenállása hogy mennyi sebzést tud elnyelni az armorod a Resistance meg az elemi ellenállás !
  • gibson9
    #1498
    Na és a defense és a resistance között mi a különbség? Egyik a fizikai másik az elemi ellenállásra van?
  • wesker24
    #1497
    AZ execution Chance mind két ágra jó mert minél nagyobb annál biztosabb az esélye hogy kivégezd az ellenfelet és nő ugye a reaper energy-d amivel átválthasz a valódi kaszássá !
  • wesker24
    #1496
    AZ execution Chance az a kivégzési esélyed minél magasabb annál biztosabb hogy death kivégzi az ellenfelét amikor megejelenik fölött egy ikon vagy valami minél magasabb annál nagyobb az esélyed arra hogy kivégezd !

    És igen érdemes Necro ágra gyúrni mert ha a Ghoulokat kimaxolod akkor hatalmas pusztításra képesek és ha meghalnak még fel is robbannak ha a varjakat is kimaxolod az is nagyon jó mert lefagyasszák az ellenfelet és ellopják töle az életet és azzal gyógyítod magad de még ott van a mágikus pajzs is ami vissza veri a támadások nagy résézt ha azt is kimaxolod akkor a támadások visszaütnek az ellenfélre reflectálja a kapott sebzést !
  • gibson9
    #1495
    Az szép :D Én new game+ -al 39 órát öltem bele az első karimba. Ehhez jöttek még a dlc-k is ugye. Amúgy "bele is futottam" a következő kérdésembe: az execution chance minek az esélye? Mire jó? Érdemes egyáltalán nekem ha necro ágon megyek?
  • wesker24
    #1494
    nyugodtan én 118 óra alatt kimaxoltam 50/50 100 % :D
  • gibson9
    #1493
    Köszi szépen a segítséget :) Előző karakteremmel amivel végigvittem tavaly nem volt tökéletes. Azóta viszont tényleg sokat felejtettem, amikre akkor is úgy kellett rájönnöm. Mivel értem én, hogy mit jelent a szó, de nem ad semmi magyarázatot, hogy az végülis mit tápol. Szóval tényleg köszi, lehet később lesz majd még buta kérdésem :D
  • wesker24
    #1492
    ahogy mondod minél magasabb annál durvább sebzéssel birnak a megidézett ghoulok és a varjak de a fegyvered is durvábban sebez ha critel nekem már volt hogy 56k critem is vele igaz az Lvl 30-as Possessed Hammer volt !
  • gibson9
    #1491
    Szóval akkor minél magasabb az arcane annál nagyobbat sebeznek a megidézett ghoulok vagy a varjak, igaz?
  • wesker24
    #1490
    Jah ha a Necro ágra gyúrsz akkor az Arcane fontosabb, a strength a Harbingernél fontos !

    Az Aarcane Critical Damage az a necro legfőbb sebzése egy fajta mágikus sebzés legyen az fegyver vagy armor vagy akár képesség is (skill)
  • gibson9
    #1489
    Most kezdtem újra a játékot és már sokat felejtettem. Ha a necro ágat akarom fejleszteni, akkor fontosabb az arcane, mint a strenght? Illetve az arcane critical damage hol érvényesül, mit segít?
  • revi73
    #1488
    sziasztok, egy olyan problémám lenne hogy, megkaptam a Phasewalker-t, és nem nyitja a portálókaput, Valaki valami megoldás?
  • Awkening
    #1487
    sziasztok meg volna egy olyan jellegű problémám is hogy a Deathgrip et ha használom nem ugrik egyenesen hanem el fordúl 90 fok kal pc használom a gamet milyen meg oldás van erre kérlek segítsetk köszönöm
  • Awkening
    #1486
    Sziasztok! olyan jellegű problémám van,hogy nem tudomm hol van Achinda vagyis tudom h itt (apocalyptic)de oda nem tudok menni mert nincsen lehetőségem a teleportálásra viszon ott kellene meg ölnöm Achindát....és még van valami nem megy az egyik skillem tudjátok van az a skil aminek a neve azthiszem hogy Interdiction és egyáltalán nem működik mikor már kellene h menjen kérlek segítenétek ezekben a problémákban nagyon meg köszönném esetleg ha van valaki aki nagy Darksiders es az emailben is segíthetne az közvetlenebb és gyorsabb [email protected] köszönöm előre is annak aki segítene
  • Dreadshade
    #1485
    Beszélni kell Uriel-el utánna és ő adja a jutalmat, asszem egy Glavie lesz a jutalom.
  • Phetrau
    #1484
    Sziasztok! Kiszabadítottam az összes angyalt az Earth pályán, de nem kaptam semmit! Vagy van valami teendőm utána? Még a százalékom sem nőtt... Tudtok valami érthetően leírt oldalt a játékról ahol elmagyaráznak pár dolgot, pl. mellékküldetéseket? Előre is Köszi.
  • Phetrau
    #1483
    Köszönöm
  • Dreadshade
    #1482
    Helló! Az a sárga jelzés csak annyi, hogy ha egy dungeonben elmentél egy X pontig és onnan utána elmentél fast travelel akkor így megjelöli és így később visszamehetsz arra az X pontra ha használod rajta a fast travelt.
  • Phetrau
    #1481
    Sziasztok! Már 2X végigvittem a játékot, most csak úgy bolyongok a pályákon mert nincs meg az összes book of the dead, kincsesládák, kövek stb. Észrevettem, hogy egyes pályáknál a nagytérképen ott van a fast travel sárga kőr+nyíl ikonja, tehát menjek vissza arra a pályára, mert valami dolog van még ott. Nem tudjátok mikor jelez így? Mert több pályán hagytam cuccokat lávákat köveket, de sosem volt ott jel. Valami alapvatő nagyobb dolgot nem csináltam meg? Köszi!
  • DarkSector
    #1480
    nm.
  • revi73
    #1479
    megpróbálkozom vele, és majd írok, addig is nagyon köszönöm a segítséget.
  • DarkSector
    #1478
    Látszólag minden oké.
    Akkor én megpróbálnék egy rendszer lementést, de előtte netről irj ki egy friss nem moddolt win7-et és azt tedd fel.
  • revi73
    #1477
    mármint a game :)
  • revi73
    #1476
    nem origi, tört
  • revi73
    #1475
    intel core duo 2.6 GHz proci, radeon HD 3850 videokari 512 mb, 3 giga ram
  • revi73
    #1474
    windows 7 professional x86 az op rendszer, ez előtt is ez volt, ezért nem értem miért van
  • DarkSector
    #1473
    Géped és oprendszer típusa?
    Mert mondod hogy azóta van mióta újraraktad a géped.

    Van valami amit másképp csináltál esetleg mint előtte?
    Net.framework fent van meg ilyenek?

    Olyan hiba nincs amit nem lehet megoldani.
    Van egy zsír egyszerű megoldás.
    Ha rossz a játék, ezt könnyen rendszerhibának is betudhatjuk, érdemes lementeni a rendszer-t.
    Nem kell mindig felrakni újra és újra, ezt lemented, és bármikor visszapakolhatod percek alatt, és megpróbálkozni mondjuk egy új oprendszert leszedni a netről egy frisebbet.

    Ha feldobod, gyors felrakod a kötelező dolgokat és a játékot sem tedd újra, hanem egy másik vinyóra tedd a játék mappát, utána uj rendszerrel is csak rákattintasz az exe-re és menni fog.
  • revi73
    #1472
    csak az a baj, hogy úgy is fennáll a hiba, minden frissitve van :(, már a game-t is újra raktam számtalanszor
  • BoneDragon
    #1471
    Az nem baj, azok szoktak ilyen hibát előhozni.
  • DarkSector
    #1470
    friss dx9 és vga driver nélkül el sem tudná indítani. :D
  • BoneDragon
    #1469
    Én még mindig driver hibára gyanakszom, vagy kéne frissíteni a directx-et.
  • DarkSector
    #1468
    Origi a játék?

  • revi73
    #1467
    http://www.kepfeltolto.com/kep/darksiders-2
  • revi73
    #1466
  • revi73
    #1465
    ígynéz ki a game, nem tudok mit kezdeni vele
  • DarkSector
    #1464
    Ha eredeti steam-es akkor F12.
  • BoneDragon
    #1463
    Nem tudom van-e beépített képlopója, de Fraps-el biztos menni fog.
  • revi73
    #1462
    még 1 kérdés képet lehet-e belőle kimenteni? És ha lehet akkor hogyan?
  • revi73
    #1461
    köszönöm a válaszokat, de a googli se tudott okosabbat, igy delete és ennyi, pedig szupi game :)