842
Age of Wulin
  • Jockey
    #682
    pont a high lvl craftoknal fogjatok beszivni, mert kevesebben farmoljak majd a high lvl instance-kat igy rare-bb dragabb lesz a cucc..mindenenestre kivancsi leszek en is, hogy alakul majd..:-)
  • Jockey
    #681
    hat, en tapasztalatom alapjan, mikor indult blue drqagon egy flying skill volt 2ding, amit most megkapsz 800liangert.
    En azt tapasztalom, ha valaki nem full kocka, akkor jobban jar egy beallt gazdasaggal, mert a valasztek nyomja le az arakat, azaz konnyeben jutsz hozza te is a dolgokhoz..
    Uj szerveren minden horror aru lesz..
    a szint kulonbseg meg megint nem mervado, 1 honap napi 1 ora jatekkal pariba kerulsz a mostaniakkal, uj szerveren nem lesznek kialaklult klanok, gyakorlatilag pvp is sokadrendu, mert szinteznek az emberek meg inkabb, szal nem maradsz le semmiről..de ti tudjatok:-)
  • David9317
    #680
    Én nem is a szintlemaradás miatt nem mentem oda, hanem a pénz miatt. Már nem tudsz úgy eladogatni egy-két cuccot mint a friss szerveren. Az oroszon is ez volt. Fillérekért adták a kő matikat meg a többit.De minden más meg drága volt.
  • mkfdd
    #679
    Ha azért nem mentek blue dragonra mert attól féltek hogy a lemaradás behozhatatlan attól nem kell annyira félni. Pár hét alatt utol lehet érni a többieket. Mikor elkezdtem bétában én is vagy 2-3 hónappal le voltam maradva, de pl ma is második voltam a mai guild war összesített statisztikáján a guildünkön belül. És a mi guildünk az egyik a legerősebb a szerveren.
  • TomStorm
    #678
    Szerver lag'594.Az alap is vagy 200ms..
    Én megvárom EU-t
  • David9317
    #677
    Én szerencsére feltudtam jutni még azelőtt mielőtt betelt vna.
  • TomStorm
    #676
    B.Tortoise full
  • David9317
    #675
    Nekem ott volt a legjobb pingem, ezért csináltam oda karit:D
  • Gabor85
    #674
    hali hol kezdenek többen akkor oda megyek :D
  • BEAST #673
    White tigerre terveztem, de majd meglatom. :D
  • Sceleton
    #672
    Én ma kezdtem Blue dragon -on. :)Tetszik.
  • David9317
    #671
    Akkor gyere majd a black tortoise-re. Én is ott fogok kezdeni:)
  • BEAST #670
    Nem igazan latom ertelmet, hogy a felisten karakterek serveren kezdjek lvl0 senkikent. :/
  • Tatyla
    #669
    azt meg tudod mondani hogy miért van az hogy csináltam egy karaktert majd mikor visszaléptem már nem volt sehol viszont a 4 kezdő helyszín egyikénél egy kis kéz ikon jelezte hogy ott már jártam vagy mi,akkor most hova lett vagy mi van?
  • Jockey
    #668
    eddig kb 4magyarral talalkoztam, aki vip volt cb alatt is, most mivel instabilak a szerverek kicsit varok, de blusedragon-n vagyunk, itt mukodo elo gazdasaggal, ott fogunk tudni segiteni aki kezdo
    aki meg nem jatszott vele: kicsi kaotikus az eleje, mire rajottok mi merre, sandbox igy adjatok idot neki, az npc-k elleni sima harcokbol ne iteljetek, ez a jatek pvp-je sztem a ma mukodo mmo-lk kozott a legjobb jelenleg..
  • Jockey
    #667
    nincs olyan iskola ami nem eletkepes, ko/papir/ollo elv van, es minden iskolanak van alabol 3 fajta alstilusa, ezekbol kell majd megtalalnod ami hatekony az aktualis szituacioba, vagy ellenfel ellen
    par hasznos link, mielott belemelyedtek:
    aaaa
    bbbb
    cccc
    [URL=http://forum.mmosite.com/thread/2/263/20120525/Introduction_to_Age_of_Wulin_Growing_Your_Character-4fbf60764d38d2e13-1.html]dddd[/
  • Eisenberg
    #666
    Namost akkor ez már nem beta? Olvastam, hogy ma jelenik meg. Ez tényleg igaz? Lassan 1,5 éve várok rá azt most visszanézek ide, és ez fogad.
  • David9317
    #665
    Senkise fog az új szerverre jönni?(black tortoise)
  • Tatyla
    #664
    kiléptem a játékból ,beléptem újra karater sehol írja hogy van egy karim de mégse mutatja,ötlet?
  • Tatyla
    #663
    na jó sikerült bejutnom a blue dragon szerveren vagyok,egy kezdőnek melyik iskolát ajánljátok hogy ne pusztuljak majd el lépten nyomon?
  • Tatyla
    #662
    valami 51001-es hibát dob ki beloggolás próbálkozásnál
  • Tatyla
    #661
    beregisztráltam csorgatom lefelé :)
  • drop
    #660
    drop néven tolom már kapott g el is költöttem xd
  • Eisenberg
    #659
    Ti, hogy játszotok? O.o
  • TomStorm
    #658
    Na elindult.Városba szaladgáltam kicsit,stabil 60 fps ultra grafikán lag nincs(egyelőre de még kell tesztelni).
    Majd este folytatom most sajnos munka.
    BlueDragon szerver kezdőn vannak sokan én legalábbis oda mentem.
    Ja és végre Angol nyelven van minden:D
  • TomStorm
    #657
    US szerveren nem lesz ez rossz.Szerintem el fogom kezdeni.Korea-n Ping nem volt vészes de Pvp ott nem játszottam.
  • David9317
    #656
    Hmm...az előző hozzászólást neked szántam:D
  • David9317
    #655
    Köszi, de valószínűleg az új szerverre fogok benézni.
  • Shuren
    #654
    Ejjha sose játszottam még ilyen mmoval amit ennyire nem értenék, pedig igen sokkal játszottam eddig. Esetleg ha vkinek van szabadideje és segítene nekem, és feltudna jönni ts-re, nagyon örülnék neki:)
  • BEAST #653
    Gondoltam meglesem megint, de lehet az uj serveren tobb sikerelmenyem lenne. :)
  • Jockey
    #652
    hat akkor gyere, nekem van egy emei meg egy beggar maxos karim (sajat innerekre gondolok +sajat skillekre), be tudlak vetetni a szerver egyik legerosebb klanjaba nagyon eros alliance-l akik ha eve online mond valamit a goon-kat alazzak:)
  • David9317
    #651
    igen azt tudom...de oroszon se nagyon voltam azokon:)
  • Jockey
    #650
    hat, nem tudom mennyi lehet aletszam, en 4 rol tudok, de us-n vedd figyelembe hogy a schoolscript es guildbattle eventek eleg szar idoben vannak..:-)
  • David9317
    #649
    US verzión sokan vagytok? Azért kérdezem mert az oroszon voltunk jópáran(magyarok) de idegísetett, h nem tudok máshoz szólni a guild társakon kívül, mert szinte egy orosz sem beszél angolul.:D
  • Jockey
    #648
    waow, jol hangzik:)
  • Vamp17
    #647
    Huhh ez a videó picit félrement :)

  • Vamp17
    #646
    Kissé halott a fórum, szóval feldobom. :)

    Érkezik az első kiegészítő az Age of Wushu-hoz!

    A Feature lista:

    - Frakció rendszer (nem teljesen ugyanaz mint az iskolák) Jelenleg 4 van bejelentve.

    - nappal/éjszaka rendszer, évszakok. Több napszak is lesz, lehet napfogyatkozás is. Évszak rendszer is lesz, egy hónap felel majd meg egy játékbeli évnek. Az évszakok ki fognak hatni a craftolható elemekre. (vannak növények amik pl télen nem nőnek)

    - időjárás rendszer. Eső hó homokviharok. Lehet kis eső, de lehet hatalmas vihar is! (ami a videón látszik is). Az időjárás hatással lesz a játékra, a homokviharok ősi romokat tárhatnak fel, mindenféle kincsekkel...

    - Kapcsolat rendszer. Ez nem teljesen olyan, mint a házasság rendszer, online és offline játékosok között lehet. erős bónuszokat fog adni.

    - szerverek közti guild vs guild

    - jó és rossz karma rendszer

    - saját igazi üzlet létrehozása

    Megjelenése nyugaton, háááát nem most...:)

  • Jockey
    #645
    jah apr 10 ez is, kivancsian varim, goonalazo klanba vagyok, egyik legerosebb a szerveen kivancsi vagyok mre lesznek kepesek itt
  • darkling
    #644
  • mkfdd
    #643
    Remélhetőleg azért van ilyen ramaty állapotban a béta verzió mert annyira lefoglalta az idejüket a normális kliens hegesztgetése hogy nem maradt idő a bétával foglalkozni azonkívül hogy bugokat gyűjtögettek. Ha nem így vn akkor elég kínos lesz ez a launch a rengeteg fordítási hibával/buggal/tisztázatlan játékmechanizmusokkal :S