49
  • Yany
    #49
    Elsőt imádtam. Második brutkó csalódás volt. Bántam minden percét. :( Valójában csak egyetlen dolog hiányzott nekem, ami az elsőben megvolt: a varázsa. Ennyi.
  • bandee1
    #48
    Egyébként meg ez a másnapos poén kb. egyszer eljátszható, oszt annyi.
  • bandee1
    #47
    Volt benne kb. 3 jó beszólás, egy-két poén és kész. Gyenge, ötlettelen. Lapos. Az első rész még eredeti volt, ez már ne tudott semmit mutatni számomra.
  • Renátó1985
    #46
    te jöttél azzal, hogy sajnálatra méltó savanyú életű ember akinek nem tetszik
    inkább te fejtsd ki bővebben

  • Justil
    #45
    Figy, nem mindenkinek vicces ez az iszunk-hányunk-belefekszünk vonal. Ez van.
  • Ender Wiggin #44
    Az első rész életem egyik legnézhetetlenebb filmje volt. Még mosolyogni sem tudok ezeket a ripacsokon, az tanulság, ha bármilyen filmben meglátom ennek a két köcsögnek (Cooper és Galifianakis) a fejét, már hagyom is abba,
  • viasz
    #42
    Na neee... Ezt fejtsd már ki bővebben...!
    Csak az elit, sznob poénokon nevet? Vagy mire gondolsz? :D

    Én pont úgy tudok nevetni egy alpári poénon, ha jó helyen használják, mint egy "kifinomult" poénon. Ezek szerint velem van a baj?
  • Justil
    #41
    Vagy csak szimplán kifinomultabb a humorérzéke a tiedénél.
  • AZTA
    #40
    Ha vmi tuti anyagi siker akkor minek változtassanak rajta? De az elsőtől még így is jobb lett jóval, pedig az is jó volt.
  • viasz
    #39
    Szerintem simán 10/8-as film!
    Az első rész is tetszett, ezen a részen ugyan olyan jól szórakoztam.
    Aki nem tud nevetni ezen a filmen, azt csak csak sajnálni tudom... Elég savanyú élete lehet.
  • Picizöldfül
    #38
    Eltekintve egy két jó(talán vicces) jelenettől,hatalmas csalódás a 2. rész...elkapkodott,átgondolatlan,koppintás egy az egyben az elsőről..szal nah csalódtam..
  • Justil
    #36
    Annyira szvsz nem nehéz. Viszont keresni a folytatásokkal lehet :)
  • ati271
    #35
    Hm..Hm...
    Nekem az első rész teccett! De gyanítom a 2.-al lesznek problémáim! Kicsit unom már a rókáról a bőrhuzogatást! Nem vagyok az ellen, ha egy filmnek folytatásai vannak, de hogy ugyanazt a sztorit mége gyszer eladni.. Háát kicsit gázos. Pl anno az amerikai pite első része is elég jó volt.. Aztán csináltak belőle ki tudja hány folytatást, amik kb nézhetetlen kategóriába tartoztak. Elhiszem, hogy nehéz jó és eredeti sztorit összehozni.. Dehát...
  • koschwarz
    #34
    rohadjak meg ha csak egy beszólást is tudok idézni a másnaposokból. inkább helyzetekre épül a humora.
    mellesleg +1 jó magyar film: csapd le csacsi

    ha nem vígjáték, amit legutóbb láttam és jó volt: kaméleon
  • Justil
    #33
    "még az első réssz beszolássait is mai napig visszahallom,annyit mondok másnaposok?? mindenki GYIIII igeeen."

    Aha, ki az a mindenki? Érdekes, én inkább ilyesmiket hallok, hogy "jaa, az a faszság amikor nagyon berugnak aztán ott szenvednek össze meg vissza, és az egésznek 0 értelme?".
    Most nem azért, nem is kell, hogy értelme legyen, értem én, hogy vígjáték, meg ródmúví, meg minden, csak azért ha nálad ez afféle alapfilm, akkor lehet, hogy nem túl sok jó filmet láttál még :)
  • zeli
    #32
    Kihagytátok a Kapa és Pepe sorozatot.
  • Molnibalage
    #31
    Milyen beszólások voltak a filmben? Nekem egy sem jut eszembe...
  • egynyári üröm
    #30
    vajon mennyire expert ötlet megvenni egy filmet, ami ugyanolyan, mint az első része? szerintem semennyire, nekem nem fog kelleni a másnaposok 2.
  • winnie
    #29
    "Jó magyar filmek:"

    a tavaly 21, és az idei 9 magyar filmből mennyit láttál, ha már ilyen felsorolásokat írsz?
  • fergusonpapa
    #28
    nincs humorérzéketek bár aki magyar mozi filmem ülte végig fél életét ami egyenlö a szinházzal..mert minden magyar film olyan mint ha müvész film lenne,hangulatta minden = unalom.

    jártam már jó szinházi elöadáson de akor tudtam mire számitok,egy filmnél is ugyanez föleg gyengén,na kösz nem.a felsoroltak felét végig ültem a moziba.

    Másnaposok meg nem tudom miért rossz bár izléssek dolga nem fogok vitába keveredni,de nem véletlen h siker lett és nem ahype miat mennek az emberek,mert még az első réssz beszolássait is mai napig visszahallom,annyit mondok másnaposok?? mindenki GYIIII igeeen.

    kortol fügetlenül.

    a ketö gyengébb lett de igyis élvezhetöbb mint amik most mennek.

    A magyar filmekböl meg mi maradt meg kb annyi h easyrider..
  • Justil
    #27
    A Másnaposok szerintem is az, én már az első részt is pókerarccal ültem végig a moziban kb, miközben mindenki a hasát fogta a röhögéstől, viszont a Ben Stiller filmekkel nemtom mi bajod. A nagyon dedó, családi filmjeit leszámítva szerintem egyéni és fasza humora van :)
  • Justil
    #26
    Hát ha valami erőltetett, akkor az a Zimmer Feri. Az Üvegtigriseken én mindig jókat aszalok.
  • Egerwin
    #25
    Jó magyar filmek:

    A tanú
    Isten hozta őrnagy úr
    Indul a bakterház
    Zimmer Feri
    Ötvös Csöpi-s filmek
    meg még talán a Kontroll
    Üvegtigris nekem nem jött be, szerintem erőltetett az egész, mesterkélt poénok, stb...
  • Molnibalage
    #24
    És a A Tanú lemaradt. :)
  • Molnibalage
    #23
    Egy a baj ezekkel. ÜT1 10 éves, a többi meg +20 és +30 és réges rég egy messzi galaxisban kategória.
  • Molnibalage
    #22
    Az első sem volt nagy szám...
  • Mister
    #21
    Tysonnak senki sem merte megmondani, hogy picit hamis, mi? :D
  • Kindred Blades
    #20
    A tizedes meg a többiek, az Üvegtigris első része, a (z eredeti) Hyppolit, a (szintén az eredeti) Meseautó, a Kölcsönkért Kastély, az Úrilány szobát keres, a Hotel Kikelet, az Egy szoknya, egy nadrág (persze az eredeti), az Indul a Bakterház, A Legényanya, és akkor még bele sem mélyedtem, csak néhány közkedvelt, rengeteg emberke által ismert filmet említek.
    Ez a Másnaposok dolog pedig szar. Belenéztem a kritikákba, de leginkább a kommentekbe, hátha jobb lett, mint az első, de bizony ez is ugyanolyan sótlan, s leginkább a kifinomult humornak híján lévőket szórakoztatja, akik már a Ben Stiller filmeken is kacagtak.
  • Gauge
    #19
    Elvárások nélkül ültem be a moziba,remekül szórakoztam majdnem 100percen keresztül, és jókedvűen távoztam.ű

    Nekem tetszett.
  • zetortraktor
    #18
    "hiányoznak a régi jó vígjátékok mikor még tudtak jó filmeket készíteni hogy nevetni is tudjak rajta."

    Szerinted kinek a hibája, hogy nem tudsz nevetni? Te ülsz be ilyen filmekre. Te nézed meg az általad gyengének tartott Másnaposok után a Másnaposok 2-t. El tudom képzelni, hogy még milyen filmeket nézel meg, miközben az igazán vicceseket kihagyod és panaszkodsz. Idén hány komédiát láttál? Na, ugye.
  • mayer05
    #17
    Hali!
    Nekem nem tetszett a film:( ahogyan az 1. rész sem. Megnéztem a 2. részt mondom hátha... de nem jött be. majd el alszok rajta nincsenek benne igazi poénok, az üvegtigris 3. részén többet nevettem.
    Valahogyan már hiányoznak a régi jó vígjátékok mikor még tudtak jó filmeket készíteni hogy nevetni is tudjak rajta.
    Sziasztok!
  • sajtosnudli
    #16
    Nem tudom eldönteni hogy a homártasi vagy a luisz vuttyon a jobb
  • nlght
    #15
    Indul a bakterház PONT
  • bakvarnyu
    #14
    ki beszélt amugy magyar filmről
  • fergusonpapa
    #13
    mindegy izlések és pofonok,de nálam minden magyarfilmnek oylan szinház szaga van,nem birnak elszakadni töle.Talán még a kontrol ami ugy elment.
  • fergusonpapa
    #12
    háhá,mindegyikbe belekezdtem elsö résznél féloráig birtam,vártam mikor teljesedik ki valami.
  • Nailyenugysincs
    #11
    Üvegtigris?
  • fergusonpapa
    #10
    MONDJ 1 magyar filmet ami szerintedjó.. -.-'
  • zetortraktor
    #9
    Nem a szar filmeket kéne nézni.
  • fergusonpapa
    #8
    hja mert a magyar filmek azok jók ugye? sose birtam egyet se végig nézni.


    nekm tetszet a film ténleg remake és most voltak durva esetek.
    nálam 10/8