62
FlipLife-Böngészőből játszható szerepjáték
  • N o N a m e
    #62
    Hű milyent buliztam! :D
  • FZoleee
    #61
    megjavult, ideje volt... :D
  • FZoleee
    #60
    igen, minden böngészőben ott van :D
  • N o N a m e
    #59
    még mindig ott van? ha kilépsz a böngészőből majd vissza, akkor is ott van? lol
  • FZoleee
    #58
    látom másnak nincs ilyen problémája :D legalább egy support mail címet tudnak valaki adni?
  • FZoleee
    #57
    kijött az equipment választós oldal a frissítés után és befagyott, semmire nem tudok kattintani, nem tűnik el a választós oldal :S
  • N o N a m e
    #56
    :))))
  • FZoleee
    #55
    én ugyan nem :D ő írt nekem törökül, válaszoltam, hogy angolul írjon, erre egy google translate-s cuccot benyomott és nem válaszoltam rá, mert nem tudok kommunikálni vele, ha gépi fordítót használ :D
  • N o N a m e
    #54
    WTF?! Zoli, te összejöttél a csajommal?! LOL
  • N o N a m e
    #53
    Ma szakítottunk a csajjal. Sajnos mást szeret! :DD
  • N o N a m e
    #52
    pontosan! :)
  • papi08
    #51
    Dúl a szerelem...és reménykedsz hogy nem egy 50 éves török pedofil unatkozik..:DD
  • FZoleee
    #50
    lol :D
  • N o N a m e
    #49
    Dúl a szerelem! :DDD


    valami török csaj (remélem!).. :D
  • FZoleee
    #48
    akkor ez marad 2 tagú department :D
  • N o N a m e
    #47
    Aha, így van:
    You cannot invite Simge because she doesn't play in the same Fliplife-World as you do.

    Próbáltam meghívni a barátnőmet, de nem lehet. Ő Senior Stewardess a Guchi-nál. :)


    Szóval csak azok csatlakozhatnak a Department-be, akik az LTR Mediánál dolgoznak :/
  • N o N a m e
    #46
    LINK :)

    Csak az a baj, hogy azt hiszem csak újságírók csatlakozhatnak, mert én is az vagyok, és más szakágakból nem jöhettek ide... de ez még nem biztos! :)
  • FZoleee
    #45
    én is :D csináld meg :D
  • papi08
    #44
    Bennevagyok :P :DD
  • N o N a m e
    #43
    Megjöttek a Department-ek. Csináljunk mi SG-sek egyet magunknak, mit szóltok? :)
  • FZoleee
    #42
    bűnlassú a frissítés óta az oldal :D
  • N o N a m e
    #41
    Jól hangzik! :)
  • N o N a m e
    #40
    lehet törölni őket, a Throw Away gombal, ha rájuk kattintasz, persze csak azokat dobd el, amik nem kellenek.
  • pxxl
    #39
    hát nekem meg megtelt :( még 1000 kéne a sátorhoz. :/ pár bónuszt sem tudok összeszedni addig
  • N o N a m e
    #38
    nekem is 4790 pénzem volt, és majdnem felét elköltöttem vásárlásra :D Jó nekem a sátor is, amíg férnek benne az equipment-ek, addig nem félek :D
  • FZoleee
    #37
    megvan az 5000-es házam, úgyhogy asszem kezdek költeni ruhákra :D
  • N o N a m e
    #36
    Véget ért a frissítés! Olyan vagány shopot kaptunk! :) Öröm lesz itt pénzt költeni! :)
  • pxxl
    #35
    valaki jöjjön "Tend your marijuana farm" xD
  • N o N a m e
    #34
    én is :D
  • pxxl
    #33
    bakter elfelejtettem összesezdni este a 8 órás meló után a díjat -.-
  • N o N a m e
    #32
    Hi Fliplife friends!

    On Thursday we will have a bigger update. Since this will affect a big part of our database, we are going to have a scheduled downtime for about 3 hours.

    !! Fliplife will be down on Thursday, 11-06-02 from about 5:30 AM to 8:30 AM (CET) !!

    If you have projects finishing at that time, don't worry, we will take care of that. ;-)


    We will optimize the performace of Fliplife and fix some things and we rebuilt an existing feature and added some new functions.
    We will tell you more about that when we are back online.


    We are currently working as best as we can to fix those bugs:
    • Award fixes
    • too many workers in projects
    • text message payment
    • timers that are stuck

    Of course we are looking at all the other bugs you reported, too.

    We are looking forward to this and the next updates! :-)

    Have fun!
  • N o N a m e
    #31
    be kell fejezd a projektet teljesen, majd újrakezdened az utolsó próbát, ha már megy a munka, kattints a az assignment oldalon a Work on-ra. Ha befejezte a munkát, menj vissza az assignment oldalra, és vedd fel a jutalmad. Én 1000 pénzt kaptam az egyikre :)
  • FZoleee
    #30
    Nem az, hanem felül van jobb felső sarokban a küldetés, és az nem enged tovább...
    "Work on project "Attempt to photograph Arachnidman"!

    You will get a special reward, if you complete this assignment."
    Az a gond, hogy én már dolgoztam, és így se adja meg
  • papi08
    #29
    Csapatban dolgozol, és addig nem tudod begyűjteni a bónuszt, míg a csapat többi tagja meg nem tette ezt. De Ők is várnak Rád, ha Te épp nem szeded/szednéd fel a bónuszt első körben...:) Remélem tudtam segíteni..:)
  • FZoleee
    #28
    "Work on project "Attempt to photograph Arachnidman"!"
    Nem adja meg a jutalmat, pedig már többször is dolgoztam és egyszer a bónuszt is sikerült begyűjtenem, ez bug, vagy teljesítenem kell a feladatot teljesen?
  • pxxl
    #27
    na megnézzük mit tud :D +fav
  • N o N a m e
    #26
    Azért érződik, hogy ez még beta.. :D
  • N o N a m e
    #25
    LOL
    Kaptam egy e-mailt, hogy visszaállíthatom az accountot. :)
  • N o N a m e
    #24
    szerkesztettem a profilomat, nevet, születési dátumot, stb, nyomtam egy TAB-ot, hogy ugorjon a következő mezőre, láttam, hogy kell a jelszó, beírtam, ENTER, és akkor láttam, hogy a jelszó az account törléshez kell, de már késő volt... Nem kérdezett semmit, hogy tényleg akarom-e, egyből kidobott a főoldalra.
    Most csinálom újra...
  • FZoleee
    #23
    azt hogy? :DDD