967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • shaddam
    #927
    Hozzájutottál egy warezpdf-hez hogy mindenhova ezeket lököd?
  • sherlock1
    #926
  • shaddam
    #925
    Annyira vicces a hazai szaklapokból linkelgetni az 1-2 %-os eltéréseket. :D Legyen egy szavazás aztán végre záródhat a topik.
  • sherlock1
    #924












    屁股
  • sherlock1
    #923


  • sherlock1
    #922










    废话
  • sherlock1
    #921










    母狗
  • sherlock1
    #920
  • KaBuTo666
    #919
    bf3 nyert.
  • sherlock1
    #918
    Mert a buzi kis Running törölte:











  • koschwarz
    #917
    mi az ellentmondás? a hangulat okés, a játékmenet viszont már divatjamúlt. nem értem, egyáltalán hogy lehet ezt a kettőt összekeverni. a hangulat: a környezet, a történet, a figurák, érdekel a sorsuk, szeretném már legalább ezt a makarovot kinyírni :D
    a játékmenet: mész-lősz, időnként beállsz valami statikus halálosztó szerkezet mögé, és lövöd az éppen akkor még inkább özönlő ellenfeleket.
  • lac coo
    #916
    Számomra ez továbbra is ellentmondás! :D

    De igazad van, valóvan nem korszerű... Alig van aki tud-akar fejleszteni normális AI-t...

    De hogy on topik is legyen: ez a single sárba alázza BF3 kampányát, én azon halálra untam magam :)))
  • koschwarz
    #915
    a hangulat oké, mert bírom az ilyen modern színtereket, meg jó jelenetek vannak benne, ugyanakkor a gameplay egyszerűen már nem korszerű. mondhatni elmaradott.
  • DarkSector
    #914
    Nem csillagos 5-ös a nyelvtan, de mivel kérdezi hogy érdekel-e valakit MW3 ezért eszerint ő kínál MW3-at gondolom. :)
  • koschwarz
    #913
    melyiket melyikre? tanuljatok már meg magyarul írni!
  • lac coo
    #912
    Hangulata ott van ,de unalmas ????
  • zoliwiskis
    #911
    Valakit érdekelne egy Mw3 csere Battlefield 3?
  • zooleeh
    #910
    JAhh ,en scotch-al leragastottam az eger bal gombjat ,s bealitottam a celkerestet a bejarati ajto iranyaba (mert onnan jon altalaban az ellenseg)es igy kicsit lattam valamit a jatekbol is,grafika hangok ,stb
  • Gyuszopapa
    #909
  • koschwarz
    #908
    ja, a multiról nem tudok nyilatkozni, mindig is bf-multi párti voltam, járművek, nagy mapok, stb. csak az első MW multiját próbáltam, de hát az nem fehér embernek való, főleg bf után.
  • koschwarz
    #907
    a bf3-at most már kihagyom, de a mw3 single-jét azért végignyomom. namármost, eddig én eddig távolt tartottam magam az olyan kijelentések tételétől, hogy a cod-dal folyamatosan ugyanazt nyomják le a gémerek torkán, mert végtelenül türelmes ember vagyok, de most már nem tudom én sem megállni... ugyan szép moziszerű jelenetekkel van teli a játék, de most már nem tudom megállni, hogy ne tegyem hozzá: döbbenetesen egyhangú ez a játékmenet. ez már nem 2011-12-be való, szerintem. még csak az első néhány pályát nyomtam végig, valami afrikai pálya kezdődik (hardened-en, mit mondjak, 30 perc volt eddig), de kis túlzással már több rail shooter elem volt benne, mint valami 20 éves játékban. ez gameplay, kérem szépen? na mindegy, kibírom ezt a sacc/kábé 5 órát, mert azért a hangulata még ott van.
  • koschwarz
    #906
    végülis, igazad van...a lovasszekérhez is csak szalma kell, nem a drága benzin...
  • sherlock1
    #905
    Mindkét játék egy nagy rakás geci szar lett.
  • McCartman
    #904
    az tuti.:D
  • Armagedown
    #903
    A BF3nak elég 2 giga ram ?

    Na látod , a MW3nak igen :)
  • McCartman
    #902
    bekapja?
  • lac coo
    #901
    Ezt minden láma kiskorú bekapja ? :DDDDDD
  • McCartman
    #900
    naazért.
  • MaRee
    #899
    Nem azé, én béef párti vagyok :D
  • McCartman
    #898
    nana.
  • MaRee
    #897
    Ugyan ilyet kérek szépen bf-ről :D
  • McCartman
    #896
  • McCartman
    #895
    nem.
  • visa81
    #894
    ez volt már?

    Battlefield vs Call of Duty
  • McCartman
    #893
  • KaBuTo666
    #892
  • McCartman
    #891
  • Gyuszopapa
    #890
    A fegyvert.
  • gömbgiliszta
    #889
    jólvan, lebuktam. :)
  • lac coo
    #888
    Komoly a kérdés? :)