967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • Savaran
    #967
    :D vicces vagy, van fogalmad arról 6 évvel ezelőtt milyen grafikája volt a játékoknak? Játszottam majdnem az összes bf-el és cod-al, igazából nekem mind nagyjából egykutya, van amibe jobb az egyik, a másik meg másban jobb, kár egy játékot ledegradálni azért mert gyengébb a másikhoz képest a grafikája, csak a vérpistikék szokták a grafikai tényezőt minden más szempont fölé helyezni...más dolog: gondolom a 90-es években megjelent pc-s gémekkel nemigen játszottál? én inkább játszanák az 1997-es Age of Empires 1-el mint a sok mostani tucat félkész gagyi játékok tömkelegével...agyon peccselve meg agyon DLC-ve, a ghost és a bf4 is lekötött szórakoztatott, tehát amire készült arra jó volt kész.
  • lac coo
    #966
    Hát azért amikor kijött a BF2 az elég orgia volt :))
  • Gyuszopapa
    #965
    Úgy látom átmentél látványba és most huggyozzak be.A BF2-ben és módjaiban se volt semmi látványorgia és mégis jó volt.
    Baszhatom a látványt ha a játékélményem nulla.
    Ja persze felesleges mert COD=BF,mindkettőt szétcsalják már.
  • lac coo
    #964
    En nem vagyok nagy multis, de speciel bfben ez a kiugrok a repulobol, meghegesztem majd visszaszallok, meg halalra hegesztek egy tankot...ezek nekem az ultragagyi kategoria......Igaz nagy palya, sok jarmu, de egy fokkal nem tartom egiket sem jobbnak mint a masikat.
  • SigS
    #963
    Játszani kell BF4 Paracel Stormon mikor kitör a vihar, aztán rá lehet jönni hogy ez a topik totál fölösleges
  • Fantasy18
    #962
    nem lehet a kettőt össze hasonlítani... COD: 6 évvvel ezelőtt ez a grafika jó lett volna meg az engine meg maga a játékmenet.. 2013 szégyen ilyet kiadni... BF 4: verhetetlen az fps multi ban nem az erőssége campaigne de még az is jobb és élvezetesebb mint a ghost.. ghostnak storyja jó de a grafika és buta MI nagyon lerontja a játékot még ha azt nem is nézem hogy nullafizika van benne minden előre megírt.. szégyen a ghost ot bf hez hasonlítani mert ezzel az infinity ward elbukott.. nagyon gáz ezért pénzt adni gyerekek...
  • ranGer2
    #961
    Egy dolog azért eszembejutott még, amellett, hogy nem volt meglepetésszerű a COD Ghosts már már botrányba fulladó megjelenése.
    Megint kaptunk egy rókabőrt, ez világosabb a napnál. Ha a fejlesztésre nem is jutott elég szakemberidő, illetve a kiadónak is meg kellett felelni, annyit azért csak vállalhattak volna, hogy magukat vagy a játékosokat megtisztelik annyival, hogy megemlékeznek valamilyen formában a 10 éves "születésnapról". Battlefieldéknél ez úgy ment, hogy hozzávágták ingyen a BF1942-t az Origin felhasználókhoz. Jó, persze, az Origin miatt is, de legalább annyi kreativitás lehetett volna az IW-ben, hogy megint megjelenik valamilyen formában pl. cpt. Price.. vagy a búváros résznél simán felhasználhatták volna a cod1-ben elsüllyesztett hajót. Ha nem is teszik ingyenessé az első részt, egy-egy megmosolyogtató easter egg jelenléte is vígasz lehetett volna a csalódott "fan"-oknak.

  • Krisztiam #960
    ti nem értem miről beszéltek! A COD egy rakás szar, BF4 közelébe se ér, amúgy meg mindkettőnek szar szerintem a single része, BF4 multija ami nagyon jó lenne, majd ha peccselik :D
    COD egy szánalom, hulladék szerintem, anno a cod 2 nah az nagyon jó volt..
  • Gyuszopapa
    #959
    Sajnos szerintem nem a 4-es számot hanem a Battlefield nevet nem érdemli meg egy BF sem a 2142 utántól.Minek hívják ezeket BF-nek lehetett volna másnak is hívni őket akkor nem zavarná a régi BF rajongókat,csak kellett a jól bejáratott név az eladáshoz a COD ellen.A Medal of Honor sorozatot is gallyra vágták sőt már a C&C-t is,tiszta szégyen ez az EA mostanában.Pedig mindkettőből ki lehetne hozni jó játékokat.
    Mondjuk ugyanazt tették mint a COD sorozattal tettek,az is régebben hozta a formáját.
  • lac coo
    #958
    Egyikben 3 masikban 10 ! :)))
  • JaSoN HuNTeR #957
    pl?
  • kemotox
    #956
    Sokkal több újítás van benne a BF3-hoz képest, mint a Goats-ban akármelyik CODhoz képest.
  • JaSoN HuNTeR #955
    Hát igen, nem érdemli meg a négyes számot, nem is értem, hogyan gondolták ezt.
  • lac coo
    #954
    Hát nagyon BF4 től se :)))) az is csak egy DLC .....
  • JaSoN HuNTeR #953
    Sokkal jobb lett a COD SPje, a multija viszont a szokásos, egy feltuningolt Modern Warfare.

    Szvsz aki megveszi a MW-t és játszik a multival utána pedig a Ghost multival nem fog hanyatt esni a különbségtől.
  • MagyaR
    #952
    Mindkettő halál unalmas (single playerek). És miért is van ez így a sok akció ellenére? Mert teljesen unalmas a story és a karakterek is totál érdektelenek mindkettőben.

    A COD MW se mutatott már sok újat a 2. résztől, de legalább emlékezetes karakterek voltak benne, s izgalmas volt a story is.

    Sajnos úgy látom ezt a ghostot folytatni akarják, legalábbis a végéről erre következtetek (ami egyébként ritka sz*rra és totál erőltetettre sikeredett. Abba kellett volna ott hagyni, hogy ülnek.....azok a valakik egy bizonyos helyen :DD). Az űrbéli és a tenger alatti csatákon is kb. röhögtem annyira abszurdak voltak :DD. Mennek az űrben gépfegyverrel lol... ekkora baromságot :D.

    Egyébként nekem nem lenne bajom a cod grafikájával. Nekem azzal van bajom, hogy ritka szarul lett optimalizálva. Megyek belső tereken: 80-90 fps. Kiérek egy lightosabb külső térre: 40-50 fps (pl. a havas pályák). Jön egy valamivel részletesebb pálya (pl. a dzsungeles): 25-30 fps. Pffff. Azért ez már kicsit gáz, hogy játékon belül 60-70 fps eltérések is vannak.

    A Battlefield optimalizáltság szempontjából nagyon jó. Végig 30-40 fpsel megy, nagyon ritkán tér el ettől az intervallumtól, s közepes grafikán is csodaszép. A Codba valamiért, ha az image minőséget közepesre állítom, már iszonyatosan meghúzza a gépet. Alacsonyon meg hiába van sok minden high beállításon, fosul néz ki.

    Multiról nem tudok nyilatkozni. A két játék single playere játékélmény szempontjából, viszont mind2 esetben silány. Talán a COD ilyen szempontból kicsit jobb lett.
  • grebber
    #951
    Vitathatatlan győztes megint a Cod singlebe!
  • Gyuszopapa
    #950
    Az egyik kutya a másik eb.
  • DarkSector
    #949
    Nem reális, hanem ő igy érzi.
  • mester1987
    #948
    Kb. így a reális is.
  • JaSoN HuNTeR #947
    Szerény véleményem szerint:
    a BF4 multija nekem jobban tetszik mint a Ghost többjátékos módja, de viszont az egyjátékosba a Ghost a jobb :)
  • mester1987
    #946
  • Gyuszopapa
    #945
    Az az érdekes amíg nem kezdett versenyezni a COD-al és teljesen más tipusú fps volt addig nem volt különösebb probléma a BF sorozat körül.Mára már lesüllyedt a szintjére,de csak az eladások növelése miatt.
  • DarkSector
    #944
    De az egyik BF szarabb. D:
  • J i GS a W
    #943
    nyilván az egyik szarabb lesz mint a másik.
  • DarkSector
    #942
    Frissülünk nemsokára! :D

  • DarkSector
    #941
    Nézek. :D
  • Rayden02
    #940
    Itt az ideje lassan egy banner cserének!
  • Gyuszopapa
    #939
    Ebben a személytelenes dologgal mondasz valamit.
  • fawcet
    #938
    mw3 nem a legjobb a cod-ok közül, viszont bf3-at nem szerettem meg, nekem valahogy személytelennek tűnik. Várom a következő cod-ot.
  • Gyuszopapa
    #937
    Hát igen,a BF3 a legjobban sikerült Cod eddig.
  • gosumofo
    #936
    mw3 vs bf3 helyzetjelentés, ebben a pillanatban:
    MW3 kb 30000 online játékos
    BF3 több mint 60000 online játékos

    we have a winner!
  • zsimborgo
    #935
    Sziasztok.
    Tudnátok segíteni nekem?
    Telepítem a Modern Warfare 3 at és az egyik pálya betöltése során mindig lefagy ezzel a hiba üzivel:IW5sp.exe
    Kérlek segitsetek.
    Megvettem a bf 3 at de erre már nem futotta tehát "máshogy"szereztem be és hiába goglizok rá illetve olvasom a forumokat eddig nem találtam semmit.
  • Ry0K3N
    #934
    Skyrim nyert :D
  • steweee
    #933
    szar mind a kettőn, nem ? :)
  • soo277
    #932
    Na mw3 1 Fos!! bf3 háát elmegy!!
  • sherlock1
    #931
  • sherlock1
    #930
    Igen, már egy ideje. Csak most tűnt fel?
  • KaBuTo666
    #929
  • mester1987
    #928
    Közepes lett mindkettő a maga stílusában. Mostmár értem miért volt ez a nagy versengés.