967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • shaddam
    #287
    Gondoltam hogy lesz egy csomó összehasonlítás meg elemzés youtube-on.Jó kis nézettséget(meg pénzt) lehet bezsebelni egy ilyen forró témával.
  • lolSL
    #286
  • szekrény
    #285
    JJJA azt a videót én elkezdtem nézni, de mire felébredtem addigra már kiszállt az egész squad a járműből ...
  • Gyuszopapa
    #284
    De van Codos videó #274.Csak a címe el van írva mert ott az van hogy Battlefield dehát mindenki tudja hogy egy igazi BF játéknak nincs egyjátékos módja,minek is.
  • Ry0K3N
    #283
    igen van benne dömper
  • lac coo
    #282
    Egyébként a fiam ma játszott MW2-vel, tutira mondom ennél szebb texturák vannak a karaktereken ....
    És még a holosightra sem filcel van rajzolva a jel :DDD
  • Cris99
    #281
    Érdekel valakit eladó steam account? mw2 és Bo regelt regelt játékokkal!
  • szekrény
    #280
    van bf3 topik, de mit akarsz gépigényt ha leghamarabb 6 hónap múlva jön ki ...
  • DANIELTRUCKER
    #279
    Battlefield3-nak nem tudja valaki milyen a gépigénye?
  • szekrény
    #278
    vannak benne járművek ?
  • DANIELTRUCKER
    #277
    Csak szerintem olyan mintha könnyezne?!
  • szekrény
    #276
    most én vagyok hülye vagy ebben a topikban még tényleg nem volt egy cod videó sem ?
  • Rage47
    #275
    bénák a fogai
  • darki81
    #274
  • lac coo
    #273
    Azért akad ott olyan kép is, ami olyan rohadás csúf, hogy el sem hinné az ember :DDDD

    Szerintem meg kamuk ezek a videók, BC-ben is minden csilli-vlli volt a videókon, aztán meg egy átlag fps lett a vége óriási gépigénnyel .
  • Sir Cryalot
    #272
    BF-BC2 Vietnam 171 db tegnap 17:45


    171 db!!!! és ezt csak most látom. Trainwreck Derp detected.
  • Sir Cryalot
    #271

  • Sir Cryalot
    #270
    kiült az arcokra a DERP


    LOL!
  • szekrény
    #269
    EBBEN Mi a poén ? a bandzsa gunner ?
  • Gyuszopapa
    #268
    Kicsit odabasz hogy majd ennek milyen gép kell.Mellesleg a látvány csak egy dolog ha olyan jól adja majd mint a BC2 meg olyan jól fognak vele a szerverek futni akkor gyönyörűen szar lesz.
  • HeadHunter86
    #267
    Egy kis BF3 képecske. Kicsit oda-vissza-odabasz. Na ilyen látványa sose lesz egy COD-nak. Csak úgy mellékesen.


  • Rowlend
    #266
    Konkrétan mindkettő egy árkád szar, de én is bf-ezek.
  • Cris99
    #265
    De még mennyire!
  • FSpofon
    #264
    Jól látod a dolgokat.
  • darki81
    #263
    ilyen topik is van ? höhh XD
    Nem olvasok el 1 hsz-t sem, csak annyit akarok hozzászólni, hogy a cod az egy agyatlan óvodás játék csecsemőknek, a bf meg taktikai játék felnőtteknek, ami tele van jobbnál jobb lehetőségekkel!! ;)
  • Ry0K3N
    #262
    Nem, kurvára nem ilyen minden FPS. Tudod lehet normális single-t is csinálni nem pedig összehányva fércelve egy fost ahol csak röhögni lehet az események szánalmasságán mert simán a képedbe spawnolják az ellent és még elrejteni sem próbálják, a pályadesignról nem is beszélve ahol ordít a szűk csőjátékmenet. Ember legalább adják meg az illúziót, a sima CoD ezerszer jobb volt ilyen szempontból de a treyarc nem tanul... sosem tanul..
    "Gondolom a történetet nagy ívben leszartad..." Méészön Námböööörzzz námbörrrz tellász námbörrrrrz
    "WaW-ba is voltak fegyverek és a Bo-ban is" igen a gulágban lévő minigun epic volt főleg hogy még a fegyver nem is létezett akkor :D most a tartsunkegymunkatáborba10tonnafegyverthogyarabokfeltudjanakfegyverkeznilázadásesetén részletre most ki sem térek :D a következő részben tankokat adnak majd a raboknak feltöltve harcra készen xD
    "Te biztos sokkal jobban összedobtad volna a játékot..." hát ezt egy óvodás jobban lescripteli.
    "Az is gond, ha olyan egy játék mint az előző része(i). Az is gond, ha más." az a baj hogy a bléopsz visszafejlődött nem előre mert még a szokásos színvonalat nem hozta single terén
  • DarkSector
    #261
    Jól látod a dolgokat.
  • frango
    #260
    Mindegyik Cod ilyen enemy szempontból...sőt mindegyik fps. Kiragadsz egy részt és húúúú hasonló volt már a waw-ba is uu ez egy szar! Gondolom a történetet nagy ívben leszartad...WaW-ba is voltak fegyverek és a Bo-ban is.Nemsemmi. Sőt mindkettő fps. Á szarok ezek mert hasonlítanak egymásra. Az nem lényeg, hogy egy sorozatról van szó...jézusom
    Te biztos sokkal jobban összedobtad volna a játékot...
    Az is gond, ha olyan egy játék mint az előző része(i). Az is gond, ha más. Az is gond, ha újítanak valamit. Az is gond, ha hagynak mindent a régiben.
  • Sir Cryalot
    #259
    hogy szétszórja a permetet
  • Ry0K3N
    #258
    A blekopsz? Te hogy voltál képes élvezni azt az arcodba spawnoló agyhalott AI-s hulladékot? Én vietnámnál untam meg, dettó ugyanazt a szart kapod az arcodba mint a WaW-ba de ott legalább volt coop. Legalább ha scripteni tudna a Treyarc de még arra is képtelen.
  • frango
    #257
    Hát igen a CODok single részét többször is végig szoktam játszani(BO tetszett eddig a legjobban). BF3 single részét lehet, hogy a látvány fogja húzni. Mert amikor tátod a szád, hogy húúú meg óóóhhh meg ahhh bele is feledkezel, hogy mennyire is unalmas/szar a gameplay.

    Olyanokat hallottam, hogy ehhez a pre-alpha verzióhoz -FullHD minden grafikai beállítás maximumon- akadások nélkül kell a gtx580. Én úgy tippelem, hogy kis kompromisszumokkal egy gtx460/5850 elég lesz neki.
  • Rage47
    #256
    itt ne várj normális vitát:D
  • antgecc
    #255
    Tanuljatok már meg felnőtt ember módján vitázni! Egy nagy nulla ez a topic, csak fröcsög a nyálatok egymásra, óvoda az egész.
  • lac coo
    #254
    Nekem külön öröm, hogy kapott a BF single részt is. Egy végigjátszást mindenképpen megér, a látvány jónak ígérkezik ( bár jöhetne már valami hivatalos gépigény. ..).
    COD-ban vakon megbízom, a srácok fantáziája mindig talált valami érdekes helyszínt .
  • frango
    #253
    De látod nem kezded el értelmesen sorolni a hasonlóságokat, hanem benyögsz egy ilyen hülye kérdést. Azért megválaszolom.
    1.Nincs akkora hype ARMA-ra
    2.COD-ARMA : Makó-Jeruzsálem
    3.Nagyon szép a BF3
    4.Nincs sok választási lehetőség fps téren

    Amúgy aki COD-al tolja az mért is láma? Azért mert te nem játszol valamivel és nem értesz hozzá nem kell leszólni. Nem vagy te különb mert nem játszol vele...


    lac coo: Jah hogy csak single. Az igen, abban semmi új sincs. BF-nek sose volt a singleje valami erős. Én pár napja kezdtem el BC2 singlejét. Kb. 2órát játszottam vele, de már unom... A gond az, hogy olyan egetverő újdonságot nem nagyon lehet már kitalálni.
  • lac coo
    #252
    Nekem mindkettő tetszik, de lehet én más videókat láttam...szerintem egy az egyben ugyanaz a játékmenet ( singlében, multi a tökömet sem érdekli már ...)
    A tankos videó meg szégyen, ilyen unalmas küldetést régen láttam, sajnos :(
  • Bogdogege
    #251
    Ha távolról sem hasonlít akkor miért nem tobzódik a cod-ból kiábrándult sok kis láma a ArmA topikban ?
  • frango
    #250
    Én eddig is csak azt mondtam, hogy már unom, hogy COD MW óta minden évben ugyan azt a játékot kapjuk meg más köntösben. Szoktam is még játszani a MW-vel és Bo-val is.
    Mit vergődik a fajtám? Ilyen idősen lehetne több eszed is... Ha összehasonlítod a gameplay videókat, ne mond már nekem, hogy a Cod a jobb. Sokkal szebb BF3-ban minden. Mozgások jobbak,fények,füst,össz graf. Egy sokkal jobb motor van alatta.
    Ki trollkodik? "És a te fajtád az , aki ha lát egy szép texturát, mindent szarnak titulál onnantól, és rohan megvenni..." - megint milyen hülyeséget hordasz itt össze?

    "A Bf3 meg a Bf2 fojtatása lenne elvárná az ember ,hogy valami hasonló lenne ,nagy pályák ,járművek hada , commander meg minden ami volt, erre bemutatnak egy cső pályát ami 100% cod kopintás (az ea dice utolsó két játéka is cod kopintás volt) sajnos a bf3 is az lesz." - ez megint baromság. Lesznek nagy pályák is. Az a kis map csak a bemutató része. Lesz sok jármű is. Commanderes téma úgy néz ki, nem lesz(talán pubon nem is baj). Ez a COD koppintás meg klónozás már a mániátok.
    Nem tudom, hogy ti hol vagytok, de COD és BF távolról sem hasonlít. Totál különböző játékok és más játékstílust is kívánnak.
    Nem is bánom, hogy nem fogok veletek találkozni a játékban. Vagy lehet, hogy mégis?Esélyes...:)
  • SzinesGeza
    #249
    Jól van, csak egyszer írnátok le értelmes érveket.
    Mert az, hogy egy nagy fos mert két golyótól meghalsz, na az nem az.
    És az sem igaz, hogy nincsenek nagy pályák, lásd Heavy Metal, Harvest Day.
  • DarkSector
    #248
    Laccoo csak arra hívja fel a figyelmedet hogy ha eltekintünk a dx11-es hyper grafikától ugyanazt kapod mint amit szapulsz.

    Arra gondol Loc coo hogy ne csak a grafika fejlődjön hanem a játék menet is.