967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • DarkSector
    #367
    gyakorlatilag nem egyezik meg. :P
    hiába próbálkozol. hárítok....:P
  • DarkSector
    #366
    Most ugye jön a Forza 4 egy idejig körülötte forog majd a világ, hála vagy nem hála a buta sony-nak akik elbaszták, mert míg késtek élte a világát a Forza 3 és szedte rajongóit, mire kijött a GT5 volt 1 éve talán most meg majd jön a Forza 4...gt6 meg 2028-ban.

    Sony-ra rá se ismerek....
  • Gabe18
    #365
    A Gears tps, de az irányítása gyakorlatilag megegyezik egy fps-el. Igy ha kontrolleren "játszhatatlan" lenne, akkor talán nem vették volna millió számra... Erre gondoltam.
  • DarkSector
    #364
    Geras of War egy TPS, nem az irányítás végett lesz FPS egy játék, gondolom ezt elirtad és nem gondoltad komolyan. :)

    Halo Reach szép gém de engem az is hidegen hagy őszintén.

    Egy biztos ha autosok vesznek, azok nem véletlen vesznek. Forza (x360), GT (ps3).
    PC-n rfaktor ide vagy oda de etéren nincs rivális, nemhogy rivális, még alternatíva sem.

    Majd talán most az ACR beta amire várok hogy végre elkezdjék...na az valami Forza utánzat lesz ahogy a képeken láttam.
  • Gabe18
    #363
    Te lehet nem azért vettél, de sokan meg igen.
    Nem a semmiért 360-on a Halo multija a legjátszottabb, amit megint csak egy másik FPS a CoD MW2 tudott egy időre "letaszítani a trónról".
    Vagy ott a Gears of War, ami ugyan nem fps, de az irányítási rendszere gyakorlatilag egy fps-é, az se kevés gépet adott el.
    Mint ahogy írtad, persze az egér precízebb és praktikusabb erre, de kontrollerrel is simán lehet egy fps-t irányítani.
  • DarkSector
    #362
    Hát most nem? Ha egy cod érdekelne akkor a faszom vesz külön másik gépet pc mellé....

    Én TPS címekért vettem.
    Az egy dolog hogy van rá origi fps-em is.
  • Bogdogege
    #361
    Ez igaz
  • DarkSector
    #360
    BOCS a szar kifejezést nem arra irtam most hogy a játékok szarok, csak átvitt értelemben használtam a kifejezést, nehogy valaki nekemugorjon hogy xyz fps játékot leszaroztam... -.-
  • DarkSector
    #359
    Ennek iszonyúan egyszerű oka van.
    Ha vesz valaki konzolt a sok jó ex miatt veszi elsősorban, és ha már megveszi, akkor megveszi azt az 1-2 fps-t is a konzolra a társaság végett, és egy idő után ráérez hogy kell joy-al irányitani és ennyi.

    Én se szar fps-ekért vettem konzolt.
  • Bogdogege
    #358
    Volt és van is egy két kontroller a kezemben, nekem nem kell magyarázkodnod .
  • Gabe18
    #357
    Az a nem tudom hány száz millió konzol játékos aki kb. a PSX óta minden konzolon játszott valamilyen fps-t, az mind hülye nyilvánvalóan. Bár már SNES-re is volt Doom meg Wolfenstein 3D, úgyhogy még mehetünk oda is vissza.
  • DarkSector
    #356
    Nem arr való hanem arra is megfelel nem precizebb mint bill+egér de meg lehet tanulni jol használni gyakorlattal ezt sokan nem tudják megérteni.
  • DarkSector
    #355
    GRAT. :) nekem is tetszik a BF1943 a kis arcade jellege ellenére is....mármint úgy árkád hogy kevés pálya meg kis tartalom..

    Egy kedves emberkétől kaptam egszer ajándékba, mert BC2-höz kapta asszem de nem tudta használni.
  • False
    #354
    aki azt mondja hogy a kontroller fpsesre való, az finoman fogalmalmaz lövése nincs az egészről és/vagy azért mondja mert az egér precizitása túl magas neki, illetve az oviban tutira megalázták doomban folyamatosan
  • shaddam
    #353
    Hősiesen harcolok a fronton és nem a statommal foglalkozok.Ha az érdekelne akkor tactical nuke-kot kempelnék egy másik játékban.
  • Bogdogege
    #352
    Akkor játssz vele sokat.
  • Bogdogege
    #351
    Valóban, te is inkább repülj vagy tankoz kár erőlködni a infantrival mire benyomod a kombókat meg megfordulsz lehentelnek ,ami meglátszik a statodon is.

    És igen a pályák kialakítása nagyon nem mindegy, itt sokkal több lehetőséged nem csak előre mehetsz ,hanem amerre akarsz nem úgy mint bc2 nevezetű szartalicskában.
  • Gabe18
    #350
    Teljesen alkalmas az, hogy neked nem megy esetleg, az egy más kérdés.
  • Bogdogege
    #349
    Azért a kontroller FPS-t játszani alkalmatlan, ezért inkább repkedek arra viszont kurva jó .
  • DarkSector
    #348
    Nem imádja senki a konzolokat.
    Ő a BF1943-ról ír, azt olvasd el azért mielőtt válaszolsz.
    Van akinek a joy nehézségeket okoz kezelni, én is először nem tudtam mi merre. Csak gyakorlat kérdése, de ez van a bill+egérnél is, a kormánynál meg mindennél.
  • lac coo
    #347
    Meg hogyha nem terveznek pl, egy szép világítótornyot rálátással az mcom-okra, szép nyílt területtel körbevéve, hogy még véletlen se lehessen bejutni kiszedni a kempelőket :)
    Kb 5-et tuti ott gubbasztanak. Vagy pl egy ezer ablakos városrészt ne az egy árva nyílt úton lehessen csak megközelíteni ....:)
  • Gyuszopapa
    #346
    Hiába magyarázod nekik,ők a konzolimádók.
  • Gyuszopapa
    #345
    A játékok pályatervezése nagyban hozzájárul a játékmenethez.A BC2 előtti BF-ekben én nem találkoztam például olyan tiltásokkal hogy:
    -csak 2 sníper csapatonként
    -fegyvertiltások
    -stb.
    Igenis hogyha a játék menet úgy van kialakítva hogy ne támogassa a kempet akkor az kevéssé lesz zavaró a játékban.
  • shaddam
    #344
    Háromszöggel előrántod R1-el meg ütsz ha jól emlékszem.Tényleg hihetetlenül magas agymunka és kézügyesség kell a csavarkulcshoz.Ekkora hülyeségeket azért nem mondj.

    Azt meg kétlem hogy Régi Szent Pálya aurája a rák gyógyítása mellett a kemperekből is kiűzi a kempelést...
  • lac coo
    #343
    Hasalásnak inkább komoly technikai problémái szoktak lenn, mást látsz mint amilyen az animáció, kilátsz egy alacsony fedezék mögül pedig valójában semmi nem látszik belőled stbstb...Nézz utána, sok játékból emiatt hagyják ki.

  • Bogdogege
    #342
    Ja nyomom a bf43t olyan kombót kell hogy benyomjak hogy elővegye a csavarkulcsot, még a mortal kombat ban sem kell úgy figurázni ,meg a 43ban miért nincs kemp talán azért mert a régi pályák vannak. Ha nem lenne a kontroller éjjel nappal nyomnám, köszi Dice amiért nem attad ki pc re. A cod engem nem érdekel főleg konzolon.
  • DarkSector
    #341
    Nem szopnád le magad, mert nem futás közben az ellenség talpához kellene hasalnod.
    Egyszerűen nem tették belee, semmi köze ahoz hogy mit lehetne a joyal, meg lehetne oldani a készitők nem tették bele azt ennyi.

    COD-ban nincs hasalás? Mert én úgy tudom van.
  • Bogdogege
    #340
    Pedig így van a játékot a kontrollerre tervezték ezért van hogy csak rohansz elõre és csak darálsz mint állat, szerinted miért nincs hasalás mire benyomnád a hasalás célratart lővés kombót leszopod magad.
  • DarkSector
    #339
    Jah hogy a konzolok tehetnek róla hogy szar a játékmenet, hogy kempelnek? véletlen sem a játék adottságai, nagy pályák sok szar sniper.

    Meg is értem őket a tankok meg helik közé énse futnék be.

    Ha meg rush van akkor azért lesz szar azért szar konzolosság.

    Mondom én a játékossokkal van baj, az emberekkel úgy áálltalában, mindig az a szar ami épp van.
  • Bogdogege
    #338
    Pedig a játék tehet róla fõleg a bc2 esetében 100%ig konzol game esélyed sincs máskép játszanod csak a kemp 1000el .
  • DarkSector
    #337
    Baromság mind a 2 gém jó csak az emberekkel , vagyis a játékosokkal van marhanagy gond.

    Akik ahelyett hogy jót játszanának a játékokkal csak rinyálnak.
    Ezt nem rád értem most, hanem azokra akik köpködnek.

    Mindenki azt vágja a cod fejéhez hogy sok a script, miért mitgondolnak a bf vagy más játékban nem scriptek töltik ki a single-t? hogy befordul egy sarkon és 5 katona jön? ha 3x játsza újra akkor is az fog történni mert nem véáletlenszerűen történnek seholsem az események.

    Ilyen változó single-vel csak 1-2 játék rendelkezik.
  • Bogdogege
    #336
    A cod az évek alatt nem változott a bf meg sokat igaz visszafelé, ezért nem ér egy kalap szart sem.
  • lac coo
    #335
    Hát ha olyan szar lenne, mint ahogy mondják sokan mióta ez lett a divat, lehet már rég nem döntögetnének rekordokat :DDDD

    Nekem semmi bajom vele, igazán nagyszerű játék !
  • OWEN24
    #334
    azt nem mondtam, hogy a legjobb!
    De attol függetlenül a legnépszerűbb.
  • Gyuszopapa
    #333
    Az hogy a legnépszerübb az nem biztos hogy azt is jelenti hogy a legjobb is.
  • KaBuTo666
    #332
    Úgy kellene felfogni ezt az egészet, hogy a cod is koppint és a codról is koppintanak...

    De akkor ezek szerint a scriptelt rombolhatóságot nem a BFről koppintják?
    És ha igen?
    És ha nem?
    KI NEM SZ*RJA LE?

    Ennél nagyobb istenverte problémád ne legyen az életben.
  • szekrény
    #331
    őőő , már, hogy a cod-ot a moha-ról ?
  • OWEN24
    #330
    Csakmert a COD lett a legnépszerűbb Fps, akkor minden más fps a koppintása?
    Gondolkodjatok már, két különböző játék és csakmert a COD a befutottabb, a másikat arról másolták?
  • soo277
    #329
    Na figyi te segg!!Az én fiam 9éves ,és ezt látja nap mint nap amit te itt művelsz az idióta haverjaiddal!!Legalább rájuk gondolj ha lehet!!
    (szivessen találkoznák veled amúgy, aztán mondhatnád!!)
  • DarkSector
    #328
    Nem de a hivatalos besorolást végzők igen.