967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • McCartman
    #407
    ja csak pofátlanság , hogy mégegyszer kifizettetik a rajongókkal.:D
  • McCartman
    #406
    nőjj már fel és ne vedd ilyen véresen komolyan ezeket a sz*ros videójátékokat.
    úgy látom a 'dühöngő' titulus hatással van rád ebben a tekintetben.:D
  • szabii98
    #405
    Ha valakinek ez tetszik akkor maradjon ilyen...:D
  • DarkSector
    #404
    Te szavad egyik fülemen be másikon ki, aki 2 külön stílust és 3-4 évet nem vesz észre. Csodálom hogy a szüleid engednek még gépközelbe. :)
  • McCartman
    #403
    mw2n azért már erősen éreztette hatását a konzolos casual gamek áldásos (trágya) hatása.
    mw3 trailerének nézése közben meg mintha 1az1ben a második részt látnád csak más pályán.
  • szabii98
    #402
    mw2 még tűrhető :D
  • McCartman
    #401
    nyilván tetszhet , különben nem kelne el milliószámra.:D
    cod2 , mw első részével én is játszottam sokat , rá következő részek lettek aztán egyre szarabbak szvsz.:S
  • szabii98
    #400
    A gyengeségből születik az előny. Attól még hogy nincsenek benne járművek, valakinek így is tetszhet nem?
    Amúgy igen, vettem a lapot, érdekes hasonlítgatás :D
  • McCartman
    #399
    nem én kezdtem el idiótázni és eszetlenezni a másikat.
  • gömbgiliszta
    #398
    komám, te egy igen szimpatikus srác vagy...
  • McCartman
    #397
    ebből is látszik , hogy csak te beszélsz marhaságokat.
  • McCartman
    #396
    taktikai rambó? omg , ne fárasszuk már egymást.
    ez csak egy vicces kép , ami kidomborítja a bf3 előnyeit emellett rámutat az mw sorozat gyengeségére.

    érdekes , te úgy tünt egyből vetted a lapot ellentétben ezekkel a szerencsétlenekkel , akiknek ezek szerint csekély értelmi képességeikből adódóan egyből csak személyeskedésre futja.
  • szabii98
    #395
    Igen, tudja. Te szembeállítasz egy rambo fps játékot egy taktika és rambo keveréke játékkal amiben vannak járművek. A CoD olyanoknak van, akik egyedül játszanak, míg a battlefield egy csapatjáték.
  • Bogdogege
    #394
    05:50
  • DarkSector
    #393
    Primitiv vagy, nem érted.
  • McCartman
    #392
    túl evidens lenne itt is leütni ugyanazt a magas labdát , simán csak szánalmas látni a vergődésed egy szaros videójáték ellenében.

    mi az a szilulátor fps , kit érdekel mikori játék a cod 4 , tudod te egyáltalán miről beszélsz?
  • McCartman
    #391
    lövésed sincs milyen lesz a repülők fizikája bf3ban , mint ahogy nekem se , elvégre még nem próbálhattuk ki.

    a stílus pedig ugyebár maga az ember , ezért nem is kívánom taglalni ki idióta és miért , legbelül bizonyára érzed te is ha már csak ennyire futja.
  • DarkSector
    #390
    Neked.
    Soroljam miért?

    Kezdve onan hogy nem szilulátor fps a cod, egészen addig hogy a cod4 2008-as vagy 2007-es fasztudja.
  • lac coo
    #389
    Ez nem repülő. csak annak látszik, kb mintha egy gokart pályára akarnánk F1 autót rakni, és lefojtjuk, hogy csak 50-nel tudjon menni :))))

    A képek alá növekvő sorrendben jöhetne egy ARMA vagy OFP kép is , ott legalább van pálya is meg sebesség is a repülő eszközöknek :DDDD
  • lac coo
    #388
    Jól járnak a battlefield rajongók, ennyi idiótát kapnak a nyakukba ! :DDD
  • McCartman
    #387
    mármint kinek nincs esze?
  • DarkSector
    #386
    Mármint minden megengedett, olvassátok el a legelső bejegyzéseimet, ez a topik erre van szemétgyüjtőnek. Nem az emberekre értem hanem a szemetelésre, mint hsz-ok
  • McCartman
    #385
    :D

    @DarkSector: mármint kinek?
  • DarkSector
    #384
    Hagyd esze nincs a srácnak, de itt megengedett az ilyen.
  • szabii98
    #383
  • McCartman
    #382
  • Rayden02
    #381
    Nesztek!
  • DarkSector
    #380
    szemét vagy szemét nem mindegy...flém vagy flém ugyanaz...:D
  • Gabe18
    #379
    Legyen így, én befejeztem mert a topik nem a Gears of War-ról és a kontrolleres irányításról szól.
    Bár nem biztos hogy az alap téma értelmesebb...
  • DarkSector
    #378
    Úgy hogy a TPS-nek tps irányitás van az FPS-nek meg FPS...:D
    Hasonlítanak de csak annyira mint egy autos vagy egy bármilyen más játék kivétel a stratégiai játékokat.
  • Gabe18
    #377
    Nem ferdítem én sehova, azt mondtam hogy a Gears irányítása gyakorlatilag ugyanaz mint a konzolos FPS-ek nagy része, mégse mondja rá senki hogy alkalmatlan. És ezt tartom is.
    Hogy ebből hogy jött le nálad hogy FPS vagy a TPS az irányítás kérdése, azt még most se tudom, de mindegy is.
  • DarkSector
    #376
    Mindkettő jó de mivel közel sem ugyanaz ezért másképpen jók.
    Én 1x sem mondam egyikresem hogy roszz.

    Bárhogy forgator ferdíted nem lest FPS-ből TPS sem FPS irányításból TPS....:D
  • Gabe18
    #375
    Na akkor próbáljuk meg másképp...

    Képzeld el a Gears of War-t, úgy ahogy most van konzolon. Most jó az irányítása? (főleg a célzásra koncentrálj, mert a kontroller ellen általában az a legnagyobb ellenérv). Gondolom jó...

    Ok, akkor most képzeld el ugyanezt a játékot, csak a kamera nem a karakter mögött van, hanem "feje helyén" ahogy FPS-ben megszoktuk. Mos ettől az előbb "jónak titulált irányítás" hirtelen használhatatlan, a feladatára alkalmatlan lesz?
  • DarkSector
    #374
    ott van benne hogy A TPS és FPS nem irányításmódot jelent.
    Autós játékban is a verdát a bal analoggal mozgatod nézelődni a jobbal tudsz csak nem tudsz éppen lőni.

    Nics olyan hogy FPS szerű irányitás, FPS-ek közt is sok eltérés van, van amiben nem tusz lőni sem.

    És én amikor FPS-et irtam hsz-ban nem irányitásra értettem mert nem lehet azzal azonosítani.
    TPS abban külső nézetes a karaktered sokkal könyebb joy-al irányitani, mivel sokszor kombinált gombkiosztás van TPS-ekben, és más a látószög más stilusú az irányitás.
  • Gabe18
    #373
    "Vagy ott a Gears of War, ami ugyan nem fps, de az irányítási rendszere gyakorlatilag egy fps-é"

    Ebben hol van benne hogy a TPS/FPS az irányítás kérdése lenne?
  • DarkSector
    #372
    Nem vita tárgya.
    Amire én gondolok azt ugylátszik egyikőtök sem vette le, ELEVE a TPS FPS nem irányítás kérdése, ez lett volna a lényeg.

    Third Person Sooter és First Person Shooter. Az irányitásnak ehez semmi köze. Mély tisztelettem jegyeztem meg.
  • Gabe18
    #371
    Láthatóan nem megy át mit akarok mondani,úgy hogy inkább hagyjuk ennyiben...
  • Bogdogege
    #370
    A red dead redemption meg lovagló szimulátor FPS.
  • Gabe18
    #369
    Már mért ne egyezne meg?
    Bal analóggal mozgatod az embert, jobbal a célkeresztet, a ravasszal lősz, az alap gombok az ugrás, tárgyhasználat, stb... Ha az a játék fps lenne, ugyanígy irányítanád.
  • shaddam
    #368
    Szeretem amikor előjön a precizitás.Akkor most az a jó ha könnyű valami vagy ha nehéz(pl célzás).Vagy ha realitással jöttök akkor megint bonyolódik az egész(Senki sem 360-azik röptében puskával a kezében)Kezdem úgy érezni egyre nagyobb itt az ellentmondás.

    szvzs: A rezgés+ravasz > 6000dpi fézeres csodaegér