967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • McCartman
    #447
    vergődj csak tovább , ha jól esik. mindig van lejjebb , nagyszerűen prezentálod.

    @KaBuTo666: mondja ezt az , aki kényszert érez értelmetlen vitákhoz hülyeségeket hozzáfűzni. Hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
  • lac coo
    #446
    Olvassa a halál, csak felhúzom magad a fajtádon ! :)
    Ccak most kicsit visszanyalt a fagyi, hogy mit miét fikáztok idióta módon !!!


    Végeztem .
  • KaBuTo666
    #445
    Nektek nincs valós életetek, csak internet.
  • McCartman
    #444
    javaslom olvasd át még egyszer a hozzászólásokat. milyen fajtádra?
    szomorú , hogy ennyi idősen még itt tartasz.
  • lac coo
    #443
    LOL

    ugye még véletlenül sem ismersz magadra meg a fajtádra ...?! :DDD


    Ne etessük már egymást!

  • McCartman
    #442
    ez így igaz , ezért nincs értelme annak amit csinálsz.
  • lac coo
    #441
    ".....egy még meg sem jelent játékot lefikázni azért nettó baromság azt jobb ha tudod....."


  • McCartman
    #440
    nem. és ez mennyiben van befolyással a viselkedésedre?
  • lac coo
    #439
    MW3 megjelent már ....?
  • McCartman
    #438
    egy még meg sem jelent játékot lefikázni azért nettó baromság azt jobb ha tudod. milyen fekete levesek? hogy nem lesz commander? hogy nem tér vissza a bf2es squadrendszer?
    ezeket sosem igerték.
  • lac coo
    #437
    Pontosabban: COD single részét szeretem, hihetetlen fantáziadús..
  • lac coo
    #436
    COD-ot szeretem, BF3 meg egy jó közepes, viszont csúnyán mást mondtak eddig róla, ahhoz képest sorban jönnek a fekete levesek ... :)

    Grafikára meg nem pisilem le semmimet, mint sokan, az kevés ahhoz jó játék legyen .
  • McCartman
    #435
    sem
  • McCartman
    #434
    most akkor te a meg jelent Battlefieldet rühelled vagy a codot szereted?:D
  • McCartman
    #433
    az majd kiderül megjelenés után. ;-)
  • lac coo
    #432
    Soha nem tudja megszorongatni !!!!

    Legfeljebb felbosszantani, hogy 2 éven belül a sárba alázza a DICE fantáziálatlan grafikai tuningolását ! :)
  • McCartman
    #431
    cod hozza amit vállal , akkor viszont gáz , mert ezek szerint a mérce túl alacsony , hisz a szar, bugos hitreg kóddal megáldott Battlefield mégis meg tudja szorongatni.:D
  • lac coo
    #430
    COD 100% -osan hozza amit vállalt, ezzel szemben DICE még életében nem tudott egy használható hitreget és netkodot összehozni !!!!
    Ami azért elég gáz, tekintve hogy muliról beszélünk ....
  • FSpofon
    #429
    nincs itt két stílus
    a bf mindent tud amit a cod (bohóc kispályás puttyogtatás, amit a cod egyébként is a CS-ből lopott és konzolosított hogy tömegek imádják), és mellé még 5x annyit.
    ez nem két stílus hanem egy változatos termék, és egy selejt.
  • Skynet
    #428
    A multiban pont az MW3 nyer.....persze ja...:D
  • McCartman
    #427
    'MW3: two more kills for a helicopter
    BF3: two more steps till helicopter'
  • McCartman
    #426
    na mégegyszer.

    A Battlefield 3 a Modern Warfare 3 ellen
  • McCartman
    #425
  • Bogdogege
    #424
    Mert te elhitted ,te kis naiv csak a név más semmi
  • Bogdogege
    #423
    Pedig bánhatod



  • Fpocok
    #422
    A bad company hivatalos neve. Battlefield: Bad Company2. De ha téged megnyugtat, akkor mondogasd, amit eddig mondtál.
  • McCartman
    #421
    a gyerek kettőnk közül te vagy , csak a személyeskedés megy mint az oviban.
    nem szaroztam a játékot csak egy nyamvadt képet linkeltem amit ha a segged nem a fejed helyén hordanád a helyén is tudtál volna kezelni.


    @lac coo: ezt benézted mert battlefieldes pont nem vagyok , nem játszottam a második résszel , a bc2t pedig 3 hét után eladtam olyan gatyinak találtam.
    amúgy félő , ja , hogy nagyon árkád irányba veszik az irányt a harmadik résszel (~BC2) , átcsalogatva ezzel az újdonsült cod tábort.
  • petecz
    #420
    A CoD széria az UO óta hanyatlik szép lassan és néha gyorsan.
  • szabii98
    #419
    A kettő nekem túl régi. :D
  • Bogdogege
    #418
    Az csak kamu ,hogy átverjék a sok kis lámát .
  • Skynet
    #417
    Nem vagyok battlefieldes, régi BF-ek nem is érdekelnek,BF2-t leszedtem,felidegesített a gyenge hitreg. BF3 főleg a hangulata miatt fog érdekelni,és azért mert egyenlőre nem tűnik romba butított célbaklikkelésnek.
    De a COD a 4. rész után csak hanyatlik és hanyatlik,tetszik nem tetszik a régi részekhez képest egy zsák szar és ezt nem bizonyítja semmi sem jobban mint az hogy a játék pc-s népszerüsége seholsincs az 1-2-4hez képest.
    Elég szégyen hogy a COD4-el a mai napig többen játszanak mint a 6-7el együttvéve..:)
  • Jaka923
    #416
    Kötözködj ám, mert véletlenül sincs bent a játék nevében a Battlefield szócska.
  • Bogdogege
    #415
    A BadCompany2 nem a battlefield széria része, a kettővel jobban jártál volna.
  • DarkSector
    #414
    Üdv a klubban. :)
  • szabii98
    #413
    Én is Battlefieldes vagyok /Hétfőtől, akkor hozzák a BC2-m/ tehát én vagyok az élő példa hogy vannak jó BFesek is!
  • KaBuTo666
    #412
    Sok szerencsétlen egy rakáson...
  • DarkSector
    #411
    Figy nem tiltom meg nyugoftan csinálja, én ilyenekkel nem beszélek, én azon körök közé tartozom akik csak szeretnek játszani és nem dikáznak más mert mással játszanak ennyi...én ezt tarrtom korrektnek. :)
  • lac coo
    #410
    Más játéknál nincs ennyi troll, a battlefieldes -ek idióta szórakozása ez !!!
  • lac coo
    #409
    Dehogy nincs !
    Mint egy tetris kock: le akar esni ! :)))

    Ha fizika lenne alatta, az nem 60-al repkedne :))))
  • DarkSector
    #408
    Ki beszél, ponthogy leszarom, de látom ezt se veszed észre...nemcsoda.

    Nincs hatással, csak a tuskó emberek, akik leszaroznak egy játékot, csak mert nem olyan stílus amit ők játszanak, itt nem a BF vs cod a lényeg hanem játékoknál mindenhol.

    1 szar van a wow. :P

    Én az ilyen kis gyerekeket leszoktam ejteni majd johogynem leállok veled vitatkozni, volt 1 véleményem leirtam ennyi, ezekután bizonyitgasd másnak az anymenésed. :)