4550
banner
  • Party Hard
    #4349
    Valaki tudja pontossan mikortól lehet specializációt választani? Ebből a videóból táplálkozom.
    Nálam ott akad meg a dolog, hogy a könyvet nem tudom elolvasni az elején. 9 es szintű vagyok
  • Although
    #4348
    Évek telnek de az első kedvenc mindig ugyanaz marad :) Duncan volt az első gray warden.
    Utána Alstair. És a kis első karim. Néztem a többieket, Morrigant, Lelianat, és többieket Oghrent, Salet, Sternt, Wynnet :)

  • Although
    #4347
    A kezdet és a vég :)sok év eltelt velünk együtt öregedtek :)
    :



    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.03.11. 22:32:46
  • Although
    #4346
    Mit jelent egy sztori, nem figyelem már a ME:A-t nincs értelme nem lesz rossz de nem lesz már, ideje nincs a történeteken átívelő
    meséknek. Mint Leliana sztorinak. Minket ez érdekelt mi lesz, hogy lesz a mostaniakat, hogy lehet legyilkolni,
    Hogy lett egy egyszerű kislányból az inquisiton spymaster ez is egy szép mese volt. Ahogy Morrigan sztori is, és a többieké. Majd az új sztorik, Sera, Cassandra. Végignéztük kedvenc karaktereink történetét. Az ME, köszönő viszonyba se volt lesz.
  • Although
    #4345
    Oké a három rész alapján,végignézve a skyrimnál már elmagyarázott "egyszerűsítést" itt, mégis egy csodás mesét nézhettem végig, Alstair, Morrigan, Cullen, Varric, Leliana, Cassandra. Megkapva végül Blackwall, Serat és Hawkot a többieket köszi Bio ezt az utolsó mesét. Szép álmokat.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.03.11. 21:53:27
  • Although
    #4344
    Nincsenek csodák. Tudva EA mindenkit elüldözött akit lehetett. Hollywood-i csilivire számítok a ME:A kapcsán. Köze nem lesz sztoriban a DA:I-hoz sem. Ők már nincsenek ha jól látom.
    Sokat gyaláztam a DA:I-t mert erős visszalépés volt de a sztori és a karakterek több mint szimpla H volt. Új ME? Meglátjuk. Meg leszek lepve ha szimpla Hollywood movie-nál jobb lesz.
  • Although
    #4343
    :) A mi történetünk is mielőtt eltűnünk :)
  • Although
    #4342
    Uh bazmeg. Gaidernél mindig tudtad másodikra vannak az igazán kemény dolgok amit elsőre nem értesz. Felix szavai Doriennek. " There are much more dangerous things than dying, Dorien". És elsőre itt még kurvára semmit sem értettem. Thank You Gaider, Nem félek az új ME résznél kell ilyentől féljek. Ó bazmeg gyertek vissza!!!!
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.03.11. 20:02:55
  • Although
    #4341
    Belekezdtem második menetbe, van időm rá. Meglepően gazdag a maga szintjén a leprogramozott párbeszéd. társak egymás között utalások, történetek. Mókás ahogy Solas és Blackwall párbeszéde, tudva a sztorit már sokmindent másképp látni, Solas tiszteletét is a gray warden iránt.
  • Although
    #4340
    Egy nap talán csinál valaki hozzá legalább egy normális karakterfejlesztést meg harcrendszert, akkor a side questekkel együtt is fel lehet írni a valaha készült rpg-k közé.
  • Daermon
    #4339
    Az is igaz :D
  • MerlinW
    #4338
    Saját rendszer, nem DnD. Mondjuk rendszernek max az első rész esetében lehet nevezni.
  • Daermon
    #4337
    Teljesen egyedi világ a DA, nem DnD hidd el nyugodtan :)
  • Party Hard
    #4336
    Vagy akármilyen nyilpuska
  • Party Hard
    #4335
    Lehet hogy tévedek bár én úgy tudom, hogy D&D. Na mind egy. Amúgy Hawke csodálatos nyílpuskáját meg lehet valahogy szerezni?
  • Although
    #4334
    Ez is kedvenc volt. De SPOILER. Sajnos vagy szerencsére Gaiderrel még itt is messze meghaladták az átlag skyrim viharköpenyes felfogó képességét sok mindent beletettek lezártak. Így, úgy. A játék gagyi volt, de nem a történet és a karakterek.
  • Although
    #4333
    Elővesszük újra a régi könyvet.
  • Although
    #4332
    Our life is coming ? :)
  • Although
    #4331
    A descent dlc az ad valamit de azt elégé lehúzták.
  • Daermon
    #4330
    Ebben a részben nem sok, de amúgy Dragon Age nem DnD rendszer.
  • Party Hard
    #4329
    Amúgy van földalatti terület? Ilyen nagyobb összefügő törp rendszer. Bár tudom a DnD ben a törpök nem kifejezetten földalatiak
  • MrAndree
    #4328
    Igen, de hamarabb mint a negyede.
  • Party Hard
    #4327
    A skyholdot meg gondolom a főküldetés láncon kapom meg kb az egész játék egy negyedénél?
  • Daermon
    #4326
    Ha megszerezted Skyholdot és elmész onnan (mindegy hova). Aztán mikor először visszamész már ott lesz az operation a war tablen.
  • Party Hard
    #4325
    A specializációt hányas szinttől tudok kitanulni? vagy mitől függ?
  • Party Hard
    #4324
    Köszi a tippet szerintem fejleszetem a potis rugót
    Modolással van valakinek tapasztalata?
  • Daermon
    #4323
    Knight-Enchanter vagy Rift mage.
    Tempest íjjász.
    Közelharca 2H warri (reaver vagy templar), tempest rugó.
  • Although
    #4322
    Olvasd el a karakterfát, van sabotage és kamuflág is. Szóval tapasztald ki. Gagyinak gagyi de van azért :)
  • Party Hard
    #4321
    Hát igazság szerint csapdaállítós lopakodós buffer debuffer suport summonert de a jelen esetben azt hiszem meg kell elégednem a kézzel-lábbal hadonászós csillivilli csiribiri csóka és szedett vedett bandájával
  • Party Hard
    #4320
    Azaz
    Amikor az egyetlen dolgod a játékban, hogy lemészárolj mindent ami mozok. Jó meg minden de meg lehet unni elég könyen. Szerencsére ezt is megoldották a frisitési metódusokkal
    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2017.03.07. 20:31:19
  • dudusrac
    #4319
    Sztem. a Path of Exile-ra gondolt és nem a Pillars of Eternity-re.
  • Although
    #4318
    Függ attól mit preferálsz távolsági, tank, healer pozíció.
  • Although
    #4317
    Viccelsz ugye :D A hack&slash meg a POE az két külön fogalom.
  • Party Hard
    #4316
    ÁÁÁ azért vannak ma is jó dolgok. Csak időssebb lettem és más igényekkel ülök le játszani mint 18 éves koromban. A baj az, hogy gyerekeknek csinálják a játékokat (14-18) amikor a fizetőképesebb kemény mag kb 24-30. De ajánlom a TESO-t vagy ha hek end szles re vágytok a POE-t
  • zsanett92
    #4315
    Szerintetek melyik a legopébb kaszt? Mire érdemes húzni a karaktert? Másodszorra kezdeném el a játékot és szeretnék valami jó erős karit.
  • Although
    #4314
    Akkor ez könnyen fog menni de ne keresd benne a régit. ismerd ki és nyomd végig egyszer aztán elfelejtheted mint mindent amit a mai ipar csinál.
    Edit :kizárólag a történet és a karakterek maradtak.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.03.07. 20:19:11
  • Party Hard
    #4313
    az első nagyon jó volt a kettes szánalom ez meg jó lehetne ha némi egyéniséget tettek volna a karakteralkotásba
    De amúgy írtam privátba
    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2017.03.07. 20:18:23
  • Although
    #4312
    igen, nem hiszem lehet auto attack de rég nyomtam lehet a tresspassert lenyomom majd. Mert az nincs meg. Neked nem volt meg a DA:O vagy a DA2 ugye?
  • Party Hard
    #4311
    A specializáció azt takarja, hogy a 3 közül csak egyet választhatok?
  • Party Hard
    #4310
    Várjunk csak találtam valamit. Kifarmolom a Knight Enchanter és ott van a spirit blade. Az alkalmas auto atak nak?