4550
banner
  • lwb
    #4430
    A Squadrons rendben volt, de arról már napok óta tudunk, szóval csak az a rövid gameplay volt újdonság. Mass Effect miatt nagyon csalódott vagyok, a remasterről beszélt mindenki hónapok óta, erre semmi.
  • grebber
    #4429
    Tisztázták nem?--> Létezik még
  • PiszkosFred
    #4428
    Hat, regen mosolyogtam olyan szeles vigyorral az orcamon, mint az Squadron gameplay 5 perce alatt, igy en boldogan alltam fel/fekudtem le utana, ilyesmire varok idestova 15 eve. Nalam belefert a DA/ME mellozese, bar tenyleg jo lett volna tisztazni, hogy mi van a franchise-zal. :)
  • lwb
    #4427
    Kurva nagy vicc volt ez az egész EA play Bioware-szempontból nézve. Fél mondat, 3 mp, ennyi. Semmi Mass Effect remaster, semmi Anthem 2.0, csak ez a concept akármi pár mp, ami TALÁN dragon age.
  • Daermon
    #4426
    Mivel érthetetlen módon a 4. rész topicja zárva, ide linkelem. Van pár másodperc a DA4-ből.
  • MerlinW
    #4425
    2016 óta nem nyúltak a játékhoz, minden olyan amilyen volt.
  • Hegyirabló #4424
    Szeptembert ígéri a csaj. Mondjuk eddig az volt, hogy 2-3 hónap, ebből lett most úgy tűnik 3-4, ami közben meg majd lehet 4-5 is.

    Bár a kérdésem nem ez volt.
  • grebber
    #4423
    Még odébb van az ... tesztelés javítás stb. Ha idén megjelenik már királyság (max év végét tippelek)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.10. 07:32:46
  • Hegyirabló #4422
    Sziasztok!

    Most, hogy majdnem van magyarítás, veszem meg én is, és majd játszom is. A kérdésem, jól tudom, hogy a kezdetekhez képest mostanra javítottak a kamerakezelésen, és belekerült egyfajta izometrikus taktikai mód is?

    Köszi!
  • Daermon
    #4421
    Szerintem nyár végére legkésőbb kint lesz.
  • grebber
    #4420
    2021-ben akkor már lehet is majd csapatni
  • Daermon
    #4419
    Magyarítás 99,9%, azaz hamarosan indul a tesztelés :)
  • Plata
    #4418
    Ha elkészül a magyarítás megveszem én is.
    Addig nem is terveztem.
  • Daermon
    #4417
    75% magyar már :)
  • wedge31
    #4416
    Vagy bejelentik, hogy inkább mobil játékot csinálnak belöle...
  • grebber
    #4415
    A korábbi "2022 előtt nem kapunk új részt" -ből kiindulva max kinyomják az ember szemét pár db concept art-al.
    Halo 6-ból se láttunk pl semmit pl pedig xbox scarlet nyitocím lesz és nem 2022-ben hanem jövőre. A lényeg érdemi infora én nem számítók
  • Daermon
    #4414
    Valaki “ügyesen” lezárta a 4. rész topicjàt, úgyhogy ide írom: twitteren utalt rá a Bio, hogy december 4-én Dragon 4ge (igen, így van írva) nap. Szóval várható némi infó a 4-ről :)
  • Although
    #4413
    Amiről beszélsz :) Ennyi év után már nem spoiler.
    Jól meg volt írva. Tényleg jól. Blackwall mindig kedvenc volt ebből a sztoriból pedig ez már jóval a DAO után van.

  • Daermon
    #4412
    A 4. rész meg, amint felfedik, hogy single vagy multi el is dől a sorsa nagyjából. Ha multi, akkor szerintem rájuk gyújtják az új emeleteiket az épületben :D
  • Daermon
    #4411
    Blackwall csak felvette az igazi Blackwall személyiségét, mert megmentette az életét. Megvoltak az okai, és végül ugye elintézheted az itéleten, hogy mi legyen vele (az az Warden lesz).
    A rend meg létezik, még csata is vam velük :)
  • Although
    #4410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen de jó volt, jól csinálta. Gondolom szeretett volna az lenni talán a rendjük már nem igazán létezik abban az időben. Jó karakter nagyon, ahogy Sera is. És a többiek is. Nem félek attól a DA4 hozza ezt a színvonalat akár. Ezt sem fogja. Kár.
  • Fenrir
    #4409
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aztán szépen ki is derül a játékban, hogy Blackwall nem is Grey Warden, csak egy csaló :)
  • Daermon
    #4408
    De ez full CGI, amire reagáltál az meg nem :D Mondjuk a 2 legjobb része pont ez a trailer volt. Pedig még hazudott is, mert ugye nem lehetett harci-mágust faragni Hawkeból.
  • MerlinW
    #4407
    A magyar Digic jobbat csinált volna, ahogy a DA2-nél is tette:)

  • Although
    #4406
    Mondom hasonló sincs. :)
    Ma már tudjuk mind ott vannak a régiek, mint Lelianna, az újak mint Sera. Cassandra stb. Mi korunk legjobb meséje lehetett volna ha nem az EA égisze alá kerül.
    Annyi mindent vártunk a képek után többet mint a DAO volt és kevesebb lett.
    Azért a képzeletünk eljátszik velünk. Mi lett volna ha.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.05.20. 22:14:12
  • Although
    #4405
    Trailert mindig tudtak csinálni jobbat mint a többiek :)
  • Although
    #4404
    Ez a mese az igazi :)
  • Although
    #4403
    Mikor megnézted a trailert a megjelenés előtt :) Tudtad ő az embered :) Emlékszik mindarra ami ő előtte volt. :)
    Az utolsó gray warden :)

    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.05.20. 21:45:36
  • Although
    #4402
    Hasonló nem lesz a következő 15 évben szerintem. Pedig A Witcher írói ezt tűzték ki célul jobbak lesznek. sokaknak igen. Nekem kevés különbség köztük de Sera :D Blackwall, jóval az origins után.
    Egyik mese a másikat követi. Még fiatalabb vagy és Alstair és Morrigan vagy Leliana a hős. Majd eltelnek az évek ők is azok persze mindig azok lesznek. De Sera meséje már más ahogy Blackwallé is. Cullian meg az örök katona :) Megint visszatekerném az elejére :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.05.20. 21:37:33
  • Although
    #4401
    Jó kis csoportkép. Blackwall, Sera, Cullian, A szentanya, az a kis sapkás ott :) Dragon Age II hőse, egy közülük, és Cassandra. Mondom a zseni több mint 15 évig a Bioware szolgálatában.
  • Daermon
    #4400
    Na egy 61 órás részletes végigjátszás keretében ismét (4.) végeztem :D Nagyjából a shardokat nem csináltam csak meg.
    Ha kijött a magyarítás, akkor neki ülök ismét. :)
  • Although
    #4399
    Ez talán az a jelent ami meghatározta a végzetet a szürke farkas sorsát is :)
  • Although
    #4398
    Ez mai napig egy kedvenc, spoileres de aki nem akar játszani vele csak megnézni mivé vált a sorozat a szar harcrendszer mellett ami már a W3 sajátjai is. Ez egy tökéletes epizód. :)
  • Although
    #4397
    Azt mondom bár lenne hasonló mint ez a mese. Van a Witcher 3 de az se ez a szint. Baromi jó. De nem Bio szint.
  • Although
    #4396
    Történet írok még megvannak ez az utolsó rész. Másik topicba írtam korszakokon átível az egész a karakterek akikkel felnőttél az originsbe, mára önálló személyiségek mint Morrigan vagy Leliana. Ez egy befejezés. Egy új kezdet előtt ami nem tudjuk milyen lesz. Vannak sztorik, Morrigannak és Leliananak. És vannak epizódok is. Ha akarod látni a végét már nem eredeti bio köntösbe de még vállalható módon. Hajrá.
    Szerk: Egész kockáról kockára épül fel.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.05.19. 18:22:31
  • Daermon
    #4395
    A craft az jó tud lenni :D
  • Daermon
    #4394
    Szerintem legalább egyszer a 2-t is, a történet meg 1-2 kari és az egyik DLC (Legacy) miatt. Másért azt tényleg nem :D
    Szerintem a 3. rész nem rossz, olyan éppen hogy 8/10. Vannak hibái, néhol kicsit üres az Open World miatt, de összességében megéri, főleg a Tresspassers DLC-vel. A sztori nagyon rendben van, bőven kapsz loret, és vannak nagyon jó karakterek is, a gameplay pedig nem annyira akciós, mint a 2-ben, szóval jobb. Mindenképp megéri. Főleg, ha a könyveket is olvastad.
    Azért a Witcher 3-hoz nem ér fel mondjuk :D
    A Kingdomot meg nem tudom ezzel hasonlítani, mert nagyon más és nekem az elég meh.
  • Madi92
    #4393
    Szia. Tanácsodat kérném. : )
    Anno Origninst nagyon imádtam, ugyan már régen játszottam vele, de még szinte mindenre emlékszem, illetve a könyveket is faltam.
    Viszont a második rész nagyon-nagyon-nagyon nem jött be, nem tudnám meddig jutottam benne, de sosem akart vége lenni, így annyiban hagytam.
    3. részt még megjelenéskor próbáltam, de akkor még nem nagyon ment az angol, ezért jegeltem.
    Időközben az angol már nem okoz gondot, viszont azóta történt egy Witcher 3, meg Kingdom come.
    Szóval véleményed szerint, ha az első rész nagy kedvenc volt, akkor megéri egyszer a 3. részt is megpróbálni?
  • Daermon
    #4392
    Mult héten végeztem újfent az Originnel, mondom akkor az Inquisitort is letolom. Anno 2-szer letoltam, de mivel jött a Witcher 3, így pihenőre ment. Azóta valamikor egyszer letoltam még + Trespassers dlc.
    Most meg Origin miatt kedv volt, úgyhogy ezuttal a többi DLC-t is letolom. Aztán, ha kijött a magyaritás, akkor még kap 1-2 menetet.
    Majd 30 órát beletoltam már, lvl17 így a kari.
    Egy jó kis S&S Reavert csináltam Inquisitornak, így nincs kifejezetten tankon. Mellé általában Cassandra 2H, Varric, és Dorian a csapat. Elég jól muzsikál a team :) 3 sárkányt is levadásztam már.
    Néha persze váltogatok ahol a storyba jobban belefolyik 1-2 kari.
    Most csak az Empresses fogadás van hátra, Adamant már kész.
    Kiváncsi vagyok a 4-ben kiderül-e, hogy akit hátra hagytunk az Enyészetben az tényleg meghalt-e vagy valamit kitalálnak még az írók.

    De mikor kész a magyarítás, akkor a fő kedvencemmel megyek majd: Elf Knight-Enchanter lesz a main :)
  • Daermon
    #4391
    Pont olvasom a Dragon Age Széthasadva regényt (elég jó eddig), és felbuzdulva megkérdeztem a Tuan Kiadót a maradék két kötetről. Szerencsére pozitiv választ kaptam, mivel már dolgoznak rajta :)