4550
banner
  • Although_
    #4470
    Csak tipp de van egy érzésem sok helyről lopni fognak. AC így elsőre, Skyrim ezt régóta próbálják utánozni, és gondolom más sikeres szériákat is koppintani fognak. Önálló ötletet ezektől már nem várható.
  • Although_
    #4469
    Ez rengeteg mindent elmondott. Kedvenc nyílpuskásunk. Az ami biztos volt Dread Wolf, Fen'Harel története lesz. Ezt tudtuk. Kiszakad az eddigi miliőből. Ami a főhőst illeti, ha lehet tovább fokozzák az intro alapján, a DA3 szuperhős feelingjét. Még mindig a skyrim varázsában élnek. A CP 2077 hatni fog. Lehet másképp is csinálni.
  • hunbalee
    #4468
    Újabb ízelítőt kaptunk a Dragon Age 4-ből
  • Hegyirabló #4467
    Ez a taktikai nézet. Csak nem látszik, mert korlátozva van a képfeltöltési méret. Egyébként ezt írtam, idézem:


    "Harc közben, taktikai nézetben megjelennek az információk ellenfélről és a társaimról is."


    Kérem, hogy csak olyan szóljon hozzá, aki képes értelmezni a kérdést, és ért is a dologhoz! Köszönöm!
  • Although_
    #4466
    Aha javaslom a taktikai nézet használatát. Ahogy nézem te a közeli nézetet használod. Csapatalapnál érdemes taktikait használni ott nincs ez a probléma.
  • Although_
    #4465
    Nem emlékszem, de a megbénultnak ott a visszaszámlálás mikor újraéled nem szűnik meg a probléma?
  • Hegyirabló #4464
    Helló!

    Megint kérdésem lenne, hát most tudja valaki.

    Harc közben, taktikai nézetben megjelennek az információk ellenfélről és a társaimról is. Ez nagyon hasznos, csak néha nagyon zavaró, mert hiába húzom el a kurzort az ellenfélről, akkor is láthatóak az információk. Viszont sokszor takar valami lényeges dolgot, például másik ellenfelet. Nem lehet ezzel kezdeni valamit? Köszi!

  • Hegyirabló #4463
    Sziasztok!

    Dragon Age Keepet nem lehet valahogy összekapcsolni az Origines fiókkal? Egy csomó teljesítményem és jutalmam van benne.

    Köszi!
  • hunbalee
    #4462
    Szerintem jól mentsd el ezt a trailert ,mert halkan jelzem az sem fog úgy kinézni...
  • lwb
    #4461
    Nem bizony.
  • mike01010101
    #4460
    Az előbb néztem meg a Crimson Desert (jövőre jelenik meg) gameplay trailerét, kb ilyenre gondolok, így kéne kinézni 2022-ben az új DA játéknak (most szólok, nem fog)
  • Although_
    #4459
    Addig is megmarad a remény, hogy most majd :) Jobb ez így. Addig jó míg nem látunk gameplayt :D
  • Daermon
    #4458
    Hát igen, nem sok :D
  • lwb
    #4457
    Ez mekkora nulla trailer volt... :( Hány éve kapunk csak CGI izéket, semmi gameplay, semmi konkrétum. ennek lassan ki kéne már jönnie, de ha még 1 mp gameplayt nem tudnak mutatni, akkor nyilván jövőre sem lesz ebből semmi.
  • Daermon
    #4456
  • VampireKain
    #4455
    Hello mindenki,

    ép a "The Descent" kiegészítőben vagyok a mély utak legalsó szintjén és előjött egy bug..:( mégpedig hogy kidobott a játék és a a mentéseket sem lehet betőlteni (kb 4-5mentés bukta) csak az egyel azelőtti szintre.., találkozott már vmi evvel??

    a játék eredeti Origins!
    Utoljára szerkesztette: VampireKain, 2020.12.06. 20:38:51
  • VampireKain
    #4454
    Nem ez időközben CRPG ből ARPG lett...:'(

    1. - odamész mellé jobb egér gomb tartva, és "felhúzod" mint a legtöbb játékban...
    2. - csak WASD.., ill a csúfolt taktikai nézetben lehet egér gombozni!
  • Hegyirabló #4453
    Sziasztok!

    1.) Első harcban vagyok valami büdös démonnal. Elesett a vezetőm, de azt írja, hogy fel lehet éleszteni jobb egérgombbal. De nekem nem sikerült. Hogyan kellene?

    2.) Mozogni csak AWDS-el lehet, egérrel nem, mint az első részben?

    Köszi!
  • PiszkosFred
    #4452
    Hat, remeljuk a legjobbakat, megint otthagytak paran a Biowaret, koztunk Hudson immar masodjara is... valami nagyon nem mukodik ott, valami nagyon nem, adja isten, hogy megcafoljak mindezt.
  • hunbalee
    #4451
    Már csak pár nap, és újra megmutatja magát a készülő Dragon Age 4
  • cikasz
    #4450
    Sziasztok.
    Nincs valahol egy packban összeszedve mondjuk a Custom Body Models? Mert ha a Requirements-et lenyitom újabb "x" modot kellene letölteni amikhez további "x" számú modot...
  • Hegyirabló #4449
    Köszönöm!
  • Daermon
    #4448
    V betű megnyomod és mutatja a közelben a dolgokat.
  • Hegyirabló #4447
    Sziasztok!

    Most kezdtem el magyarítással játszani. Nincs egy olyan gomb, billentyűzetes játékban, ami mutatja az interakciókat? Tehát ajtó, kifosztható tetem, felvehető arany, stb.

    Köszi!
  • amikkamakka
    #4446
    Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Most hogy elkészült a magyar nyelv a játékhoz újra elővettem. Olyan problémám lenne hogy szeretném valahogy kikapcsolni a screen shake effectet ( némelyik skill használatkor beremeg a kép) Nem találok rá semmilyen opciót.
    Valaki tudna megoldást rá esetleg?
  • Daermon
    #4445
    Tölthető a magyarítás :)
  • Daermon
    #4444
    10€-ért bőőőven megéri :)
  • Although_
    #4443
    Neked halvány fogalmad nincs a munka értékéről. A Goty az a full dlc +alapjáték 3600 Ft az nagyon baráti ár. Most nem az a kérdés mennyire lett jó a játék. Azon lehet beszélni 40-50Eur nem ér 10Eur. az az alja. Egy ekkora csomagnak.
  • Rita79
    #4442
    Én egy hétvégén játszok annyit. :D
  • grebber
    #4441
    1 év alatt összesen ha játszok 50-60 órát szóval az a 4 euro nem lenne elég a végigjátszásra

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.28. 21:18:24
  • Probatbicol
    #4440
    Benne van az EA play-ben, az csak 4 euró.
  • grebber
    #4439
    10 euronál olcsóbban nem igen láttam még a GOTY-ot . Itad is ezt irja historical lownak... Ez nálam a pofátlanság netovábbja egy ezer éves játéknál és nem az utándobás
  • Daermon
    #4438
    Figyelni kell. Úgy 1-2 hónapja (vagy régebben picit?) úgy dobták utánad.
  • grebber
    #4437
    Akkor már csak értelmes leárazás kéne a GOTY-ra így 76 évvel a megjelenés után...
  • Daermon
    #4436
    Ha valaki várná: most hétvégén jön a magyarítás :)
  • Daermon
    #4435
    DA4-ről áradoznak a fejlesztők. Ez nem sok... :D
  • Daermon
    #4434
    Mark Darrah twittelt egyet, hogy természetesen dolgoznak a következő részen. Jelenleg még mindig otthonról, ami nehéz, de haladnak.
  • lwb
    #4433
    Persze, hogy nincs. Épp ezt vártam volna most az EA Play-n, miután minden csapból az jött, hogy most már aztán tényleg. Pont a hivatalos bejelentésre számítottunk sokan.
  • PiszkosFred
    #4432
    Hat, amikor Jason Schreier (akkor még kotakus) twittjét olvastam pár hónapja arról, hogy ő és forrása is "úgy" tudja, hogy készül a remaster és 2020 végén meg is jelenik, az nekem bőven elég. Illetve, szerintük az új ME pedig 2021 elején lesz leleplezve. Ezt a kettőt vezeti fel a Bioware/EA jelenleg a sok nosztalgikus ME triológiás poszttal és twittel, amit lehet látni az elmúlt hetekben, hónapokban.

    De persze abban igazad van, hogy hivatalosan nincs megerősítve egyik sem, ezért is hiányoltam a hajnali EAPlayból ezt a pici fél mondatot, vagy hivatalos utalást, bármit.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.06.19. 13:14:13
  • grebber
    #4431
    Tudtommal hivatalos Mass Effect Remasterről sose volt szó csak pletykákról..azt meg mostanában mindenről hallani és kb 90%-uk kamu.