318
Terraria, avagy a 2D-s Minecraft!
  • shaba23 #318
    Steam-en megint 4.99 a játék, ha érdekel valakit :)
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2019.01.04. 16:29:25
  • lammaer
    #317
    Most jött ki a Dig or Die ami első blikkre egy scifi terraria utánérzés, érdemes lehet megnézni...
  • shaba23 #316
    A hátteret kalapáccsal tudod törni, de csak az építettet tudod összeszedni, a biome-ok hátterét nem.
  • LazyB
    #315
    A másik meg hogy, nálam a Clothier Voodoo Doll de nem jön a muki hogy megöljem hogy előhívjam a skeleton boss-t. Miért nem jön vissza?
  • LazyB
    #314
    Hogyan lehet a háttérben lévő anyagot összeszedni a minta a háttérben mint valami tapéta!?
  • LazyB
    #313
    végeztem már vele :)
  • lammaer
    #312
    Az is lesz :)

    Lazy, haladj előre a játékban, végezz a Wall of Fleshhel és lesz mindened.
  • LazyB
    #311
    Na a lényeg hogy nekem Bloody Spine kéne készítenem de az én világomba nincs vertebrae és vicious powder!
  • shaba23 #310
    lesz, de neki crimson kell
  • lammaer
    #309
    Ha legyőzi a wall of flesht akkor spawnolnak új biomeok, lesz hallow is.
  • shaba23 #308
    Csinálsz egy másik pályát, és ott játszol tovább ugyan azzal a karival. Annyi, hogy ha már építkeztél, az bukó, és át kell cuccolnod a felszerelést.
  • LazyB
    #307
    Ohh akkor ha nem azt választottam akkor nem is lesz?
  • shaba23 #306
    Vagy crimson, vagy corruption van a pályán. 50-50%, mikor generálod, vagy te választod ki, h melyiket szeretnéd. A Crimson a piros/vörös, a corruptiop a lila.
  • LazyB
    #305
    Na bejártam az egész pályát gyalogosan a felszínen és nincs sehol ilyen rész olyankor mi van?
  • lammaer
    #304
    Hát ugye minden pálya más és más, véletlenszerüen generált ezért mindenkinek máshol és máshol van. Elvben MINDEN pályán van 1 vagy 2 ilyen zóna, tehát ha teljesen bejárod a felszintjobbra-balra akkor előbb utóbb meg fogod találni.

    ui: ha tudsz angolul a terraria wiki RENGETEGET tud segiteni...
  • LazyB
    #303
    Üdv!
    Kezdő létemre kérdezném, hogy hol van a The Crimson pálya rész, mert sehol nem találom.
  • DonnieBrasco
    #302
    Meteor shots volt a nyerő :)
    Közben megvolt már az összes mechanic meg még a Planterának is nyekk.
    Most jön a Gólem :D

    DB
  • DonnieBrasco
    #301
    Bakker tegnap este majdnem kinyírtam a Destroyert (Frost Armor+Frost wings, Unreal Uzi, ichor bullets + pici kalóz minyon), maradt vagy 2-3000 HP-ja, mire felkelt a nap.

    Aaaaaaa de idegesítő! Éjjel egyik nem tudtam utána elaludni (kb. másfél óráig), egyrészt az ideg, másrészt a harc közbeni adrenalinszint miatt. Azért csak 80k hp a dög...
    Ma este ha lesz időm, megpróbálom meteor shots-szal, az ichor debuff amúgy sem jó rá...

    DB

    Utoljára szerkesztette: DonnieBrasco, 2018.04.03. 14:05:30
  • Mr_no_NaMe
    #300
    Eredeti, nem használ. Sokan szenvednek ezzel a dologgal, elméletileg van pár beállítás amit módosítani kell és megoldódik, de nekem nem oldódott meg...így az a baj, hogy azt érzem kár játszanom, mert akár mikor hazavághatom az egész napi pöcsölésemet :/
  • shaba23 #299
    Eredeti? Nekem ilyen gondom sosem volt. Ha kimásolod a mentést és újrarakod a játékot, nem használ?
  • Mr_no_NaMe
    #298
    Sziasztok! Nem tudom olvassa-e valaki de azért megpróbálom. A minap feltettem ezt a kiváló játékot, és rögtön bele is raktam 8 órát, yo-yozott is a szemem estére. Tegnap kifagyott a játék valszeg out-of memory miatt (a gép legalább is erre panaszkodott míg meg nem állt teljesen), aztán ma reggel be akartam tölteni a világomat, hát a karaktert látom, de rákattintani nem tudok. Egyszerűen nem tudom visszatölteni a karakteremet, elveszett minden beállításom is, achievementem, minden.

    Most indítok egy új karaktert, de mit lehetne tenni ezzel a ram problémával? Egy 200-300 megás progiról beszélgetünk. 8 giga ramom van, a lapozófilet pedig a windows kezeli, nem tudom elképzelni mi lehet a probléma. Olyanokat fagy a játék, hogy csak nézek.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2017.10.06. 11:45:18
  • shaba23 #297
    Oké, közben megismertem a goblin army 2.0-át, meg a blood moon 2.0-át is....10 perc alatt többször haltam, mint terráriás pályafutásom alatt összesen :)
    WoF-t meg 2x kellett megölni, mert az első killbe belefagyott a játék, és csak az achit adta, de se loot se hard mode...
  • lammaer
    #296
    A WoF előtt ugyan felfedezheted a világ nagy részét, de sok dolgot nem tudsz megtenni-megszerezni.

    Példának okáért csak hardmodeban fog spawnolni a cobalt illetve az annál magasabbszintű fémek, csak hardmodeban lévő lényektől tudsz megszerezni olyan komponenseket amik jó cuccokhoz kellenek, csak hardmodeban jelenik mega crimson és corruption biome, csak hardmodeban tudsz további bossokat megidézni és legyőzni stb stb.

    Szóval az hogy körbejárod a térképet az egy dolog, de a tartalom java része nem a térkép felfedezéséből áll :)
  • shaba23 #295
    de a világot felfedezem, mire lemegy a WoF, akkor mit csinálok majd Hardon? :)
  • Myselor
    #294
    így van:)
  • lammaer
    #293
    Úgy rémlik hogy eza világot rakja hard modeba, nem a karaktert.

    Szóval ha azzal a karakterrel egy új világot kezdesz az nem lesz hardmode...
  • shaba23 #292
    Ha leverem a wall of flesh-t, akkor megyek hardmodeba, ha jól emlékszem. Ha egy karakterrel ezt megcsinálom, akkor új világban is hard mode lesz?
  • shaba23 #291
    Van arra lehetőség, hogy 2 hely között tudjak teleportálni? Mármint a ház és mondjuk a map széle
  • shaba23 #290
    oké, akkor csak az asztal meg az ágy maradt ki...terraria wikin annyit írtak, hogy empty house és 50s
  • papi08
    #289
    Szoba/ház asztallal, székkel, világítással; valamint 50 ezüst érme. :)
  • shaba23 #288
    Hali, hülye kérdés, de a merchant mikor spawnol a házban? Úgy emlékeztem, hogy csak egy szoba kell neki ággyal, ami meg is van, de nem jön :)
  • lammaer
    #287
    Szerintem nem, a steam biztosan nem támogatja a visszafelé lépkedést.

    Ilyenkor a legegyszerűbb elkérni a haverodtól a tört verziót (esetleg letorrentezni megfelelő helyekről) és azzal játszani. Mivel neked úgyis megvan eredetibe, sztem ezt lelkiismeretfurdalás nélkül megteheted....

    Lényeg hogy azonos verziótok kell hogy legyen, és egy gépen simán megfér egymás mellett külön könyvtárban többféle - tört - verzió.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.12.27. 15:02:24
  • tutyimutyi2
    #286
    ha barátomnak tört verziója van és ő csinálja a játékot akkor az játékom képes pár verziót visszalépni ahhoz hogy betudjak lépni?
  • Abore
    #285
    xbox-on játszanánk.
  • Abore
    #284
    Sziasztok!Azt meglehet oldani hogy a világomba akkor is betudjon menni a barátom amikor és nem vagyok ott?
  • PJack
    #283
    kis kompakt házakat is fel lehet ám dobni egykét kényelmes bútorral.
    régen én is csak kockákat csináltam nem zavart annyira. de most hogy tulajdonképp kivittem a játékot elkezdtem otthonosítani mindent.
    egy cozy ház sokat dobhat az egész játék atmoszféráján.
  • lammaer
    #282
    Hihetetlen hogy mit tudtok építkezni :) Én játszom minecrafttal, terrariaval, dont'starveval meg Darkouttal is, de a bázisaim mindíg funkcionálisak, sose töltök el időt a csicsamicsával :) Kb kifúrok egy nagy helyet, építek X egymás felett futó platformot azt ledobálom a ládákat meg a craftoláshoz szukságes bútorokat. Építkezni abból építkezek ami éppen van (dirt/stone), sose csinálok téglákat meg egyebeket....

    Valószinüleg ha csak olyan emberek léteznének mint én, akkor a való életben az egész világon csak panelházak lennének...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.08.06. 08:50:24
  • Myselor
    #281
    expertben még moonlord nem de a többi igen,bázist majd építek egy jót én is :) remélem jönnek majd még frissítések
  • PJack
    #280
    Lunatic Cultist meg Moonlord is megvolt?
    expert mode elég erősen megizzasztott de mostanra meglett már minden. lassan hagyom is abba a játékot.

    viszont akkor már posztoljunk bázisokat

  • Myselor
    #279
    eddig nagyon jól néz ki .tetszik ^^ majd ha kész lesz is mutasd meg.amúgy ennyire kevesen játszunk ezzel aj átékkal?