9
  • Cat #9
    Adatroamingra vonatkozik.

    A cikk vége pedig a beszédroamingra.
  • smv
    #8
    Én a vodánál használok 2000 ft -ért 500 megás mobilnetet, de 200-300 megánál többet eddig még nem sikerült leneteznem :(
  • qetuol
    #7
    megkérdezhetem mire használsz másfél gigát havonta? csak érdekel. merthogy én sehogy nem tudom átlépni az 500 megát, pedig 1 giga van előfizetve (megjegyzem, 7 euróért, tehát a 90 cent per mega ugyancsak szürreális)
  • Ferrer
    #6
    Ma MO-n melyik az a szolgáltató, amelyiknél a legkedvezőbben lehet kijönni mobilnettel?
  • Gerygrey
    #5
    "jelenleg átlagosan 2,5 euróba kerül egy megabájt adat mobil hálózatban való továbbítása"

    Vagyis egy giga 2500 Euro, ami 700.000 Ft???? Nem gigabájt akarna az lenni az a megabájt? Vagy ez roamingra vonatkozik? (Bár a cikk végén ez van: "a roamingdíjakat is mérsékelné" - úgyhogy gyanítom, hogy nem)

    Én 5500 Ft-ot fizetek 5 gigáért a Vodánál, szerintem ez korrekt (bár tudnék örülni, ha 2 gigát kaphatnék mondjuk 3000-ért, telefonon úgyis havi másfél giga körüli adatforgalmat használok el)
  • a_n_d_r_e_w
    #4
    1000 Ft / 50 MB, van mit csokkenteni, pofatlanok ezek...
  • noland
    #3
    fent a nő, azért őrült meg mert szakadozik a mobilnete :)
  • noland
    #2
    Akkor nem kell elhagyni az EU-t, elég nagy h bőven bebarangold. Kérdés, hogy mi valósul meg az árcsökkentésből...
  • mad mind
    #1
    Amúgy sincs jelentősége. Európában tényleg csökkentették az áraikat valamennyire, de amint elhagyod az EU-t már 1000 forint/perc a roaming és 250 forint/100KB az adatforgalom.