710
  • lammaer
    #310
    Ööö... szerintem az benne van már, nem?

    1 új faj, 25 új tech, leviathan class.... nem ez az? :)
  • Pares
    #309
    És ha minden igaz, akkor ma jön ki hozzá az ingyenes kiegészítő is. Jajjj de szeretném hogy végre játszható legyen ez a nagyszerű ötletekkel teli játék!!!
  • Pares
    #308
    Finom az illata, köszönjük a felhívást! :D
  • lammaer
    #307
    Megjelent az enhanced edition is, keressétek a gerbera és az orchidea közt.
  • Ninju
    #306
    A kezdéshez képest már átdolgozták rendesen. Az alapkoncepció maradt, de már kezelhető szerencsére. :)
  • Agamemnon
    #305
    Lehet, hogy az új kiadásban átdolgozták? Vagy annyian nem sírtak miatta?
  • Cobra.
    #304
    Azért a hajókonfiguráló ablakot is átdolgozhatták volna, még mindig teljesen átláthatatlan.
  • Pares
    #303
    Na ha tényleg jól fog működni, akkor ez fasza hír!
  • Agamemnon
    #302
    Ezek alapján már várom a "gold" verziót :)
  • lammaer
    #301
    Elvben ez az all clear verzió (azaz állításuk szerint immáron tökéletesen játszható) - mondhatjuk ez az 1.0, megspékelve egy kiegészitővel ami a következőket tartalmazza:

    - új faj (Loa), ami neutrinó pulse gate elven közlekedik az űrben (passz hogy mit jelent :) )
    - 25 új technológia
    - 10 új fegyver(rendszer) - ezt mondjuk kétlem hogy 10 teljesen újfajta rendszer lesz, valószinüleg 1 vagy 2 és annak az egyre erősebb verziói
    - Leviathan osztályú hajók
    - 2 új független faj
    - új véletlen encounterek és küldetések

    Nyilván ezt lesz értelme megszerezni, ez már nem béta. Várható volt hogy lesz egy "gold" verzió :)
  • NPite
    #300
    ááá csak november 30.-án jelenik meg
  • NPite
    #299
    Sword of the Stars II New Enhanced Edition

    Tegnap kijött ez az új verzió. ezt már érdemes megvenni? Kijavították már végre és játszható rendesen?
  • Agamemnon
    #298
    Igen sajnos tudom, hogy akkor abbahagyták, addig én is követtem az eseményeket, csak utána hanyagoltam az információ gyűjtést...
  • Sir Quno Jedi
    #297
    Én megvettem steam-re, mert volt akció a gamestop-on. Nem rossz gamma és egyáltalán nem fagyott még nekem (pedig voltam már 290. körben is). Igaz 2-3-as pályákat próbáltam. Vannak benne következetlenségek, vagy infóhiányos részek, amiket bugnak gondolo az ember, de aztán ha utánakutat neten kiderül, hogy nem az.

    Lassan tudok majd tanácsokat adni a kezdéshez. A legnehezebb ugyanis megvédeni a kolóniákat a legelején. A flották túlontúl erősek a bázisvédelmekhez képest. Jön bárki és kakukk a kolóniának, pláne ha meteor, üstökös, szellemhajó, rabszolgavadászok, ebhajtók, plazmaentitások, istentudjamik jönnek.
  • lammaer
    #296
    Hát, magától egy virágkertészet sem fogja újból előkaparni a játékot (skidrowék is megunták vhol a 11es update körül még tavaly).

    Csak akkor lesz esélyes ha kiadnak vmi gold verziót vagy ha majd kijön az első expansion.
  • Agamemnon
    #295
    Bár külföldön nem volt ünnep, még sem találtam all clear verziójú virágbolti szállítmányt. Kár, elképzelhető, hogy már nem sok mindenkit érdekel...
  • lammaer
    #294
    Menjetek fel a hivatalos fórumra, és nézzétek meg mit írnak a JÁTÉKOSOK erről:

    A UI még mindíg félkész, sőt, laggol (!!!), AI igen béna, balance a fajok között még mindíg hiányzik - de legalább már nem crashel :)

    Ha lesz all clear virágbolti én is megnézem, de ez pár player szerint még mindíg egy átlag alatti release verziónak néz ki....

    Sztem csak kifutottak a lóvéból megint, aztán próbálják feldobni az eladásokat.

    Emellett pont a minap indítottak be egy indiegogo mászkálós játékot - gondolom a Paradox már nem akar velük nagyon szövetkezni. Azért eleve érdekes, hogy indie fejlesztőnek állítják be magukat...
  • nyirog
    #293
    Miket hallok ?!!!
  • Pares
    #292
    Jó ötlet.
  • Agamemnon
    #291
    1 év kellett még nekik, hát nem semmi. Ha valaki megtalálja a virágbolti verzióját az All Clear-nek, légyszi dobjon egy linket, vagy PM-et. Köszi!
  • Pares
    #290
    Hihetetlen, de állítólag végre kész van a játék: [URL=http://www.spacesector.com/blog/2012/10/sword-of-the-stars-2-all-clear-flag-was-activated/]"All Clear"[/URL].
  • Agamemnon
    #289
    Sziasztok, ha valaki nem nézné már a Nexus topicot: Nexus 2 :)
  • Cobra.
    #288
    Én inkább maradtam a Sots 1-nél ACM moddal. Bár itt meg elég idegesítően sokáig tart néhány fejlesztés. Cserébe elvagyok 1 hétig egy meccsel.
  • Pares
    #287
    De semmit nem érnek azok a jó ötletek, amiket szarul csinálnak meg...
  • Paladin
    #286
    Sokban egyetértünk. :) Az biztos, hogy a kivitelezés minősége példa kéne hogy legyen a többinek.
  • lammaer
    #285
    Értelmes volt így is :)

    Persze ízlések és pofonok, nekem fenn van de én se játszok vele túl sokat mert tényleg belépő szintű stratégia. De

    - amíg játszottam vele szórakoztató volt kiismerni
    - nem voltam frusztrált tőle hogy állandóan bugokba ütköztem (mert gyakorlatilag bugmentes)
    - tényleg szinte magától értetődő, nincs agyonbonyolítva rajta szinte semmi.

    Sztem - ahogy írtam is - ha a csatákat meg a hajótervezést megcsinálták volna részletesebbre, ez lenne az év 4x-e. Így csak kb annyit tud mint az Armada (ott is szar a csata), mert csak a stratégia rész marad. Ami mondjuk szinté nem tartalmaz semmi újdonságot a többi 4xhez képest, ez tény. Sztem ezért tartod te is/én is laposnak.

  • Paladin
    #284
    "az átláthatósága miatt került uninstallálásra nálam "

    Hamar, ezért került hamar uninstallálásra. Kéne ide erősen egy szerkesztési lehetőség.
  • Paladin
    #283
    Ahogy az Endless Space fórumában írtam:

    "Szép meg minden, de nem az igazi... a hajó fejlesztés és felszerelés kb vicc, a csaták pedig azon túl, hogy gyakorlatilag szinte automatikusak, még unalmasak is. Kiválasztod a kártyáid, aztán malmozol.
    Még kicsit küzdök vele, de hiába a fasza ui, és az igényes kivitelezés, momentán az akadozós, és fél év után is félkész swots2-vel is jobban szórakozom."

    Szóval aláírom, hogy nagyon igényesen csinálták meg, amit megcsináltak szépre polírozták, de akkor is üres, gyenge fantáziátlan.
    (Egyébkén pont az átláthatósága miatt került uninstallálásra nálam - hamar kiderül, hogy nincs benne több).
  • Pares
    #282
    Egyetértek. Az Endless Space szerintem jelenleg az egyik legjobb, ami a piacon van, bár vannak kicsi hibái, de ehhez a kakihoz, ami százezer javítás után is alfában lehet, nem lehet hasonlítani...
  • lammaer
    #281
    Az ES nem rossz sztem, főleg ha a minőségét nézzük, mert abban ELSŐ OSZTÁLYÚ. Szóval ha már fanyalodni akarsz, inkáb az mint ez, mert ez minden szempontból szarabb, amellett hogy játszhatatalan.
  • Paladin
    #280
    Lehet hogy én voltam :) De sajnos a demonoid volt az egyetlen forrás amiről hallottam.
  • nyirog
    #279
    ez jó, mert engem is érdekelne, valahol azt olvastam h már a 60. patchnél tart (talán LoP topikban), nekem meg csak a 24.-ig vannak meg... így pedig nem hiszem h lennék annyira tökös h neki kezdjek játszani vele :D
  • Agamemnon
    #278
    Vagy van-e valahol fent egy patchelt teljes játék?
  • Paladin
    #277
    Miután az Endless space, meg a Legends of Pegasus is csalódás, a végén mégis erre fanyalodik az ember.
    Van valakinek ötlete, hogy most a demonoid leállása után honnan lehet vajon virágbolti update-eket beszerezni?
  • Paladin
    #276
    Na megnézem hogy áll a swots2 ennyi idő után. Hááát...
    Elsőre 8-as map-et választottam... Kilépés egy research, vagy design panelről erős fél perc. 4 playernél nem.

    Mondja már el nekem valaki, mi köze van ennek ahhoz egy körökre osztott játékban, hogy milyen gyorsan reagál az ui?? :)
    Fél év alatt nem sikerül egy ilyen dolgot kiirtani?

    Szóval kisebb mapon szöszölök, egyelőre minden működik, de az első rész színvonalát ez sose fogja elérni.
  • XenHai
    #275
    Szerintem nagyon jó!
  • Agamemnon
    #274
    A Sins of a Solar Empire: Rebellion-t próbálta már valaki? Megéri leszedni?
  • Agamemnon
    #273
    Akkor már linkeljük így: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1313156907 :D
  • mnorbi
    #272
    talán ez : http://www.legendsofpegasus.com/us/
  • Paladin
    #271
    Ofkorsz az Endless Spaceről beszéltem.