21
  • Nethyrrea
    #21
    triple H kellett volna ide conannak :D
  • Jaffa 2843
    #20
    Ronon Dex :D

    egyébként ki van gyúrva, csak a srác vagy 2,50 magas :D

    láttunk már nagyon jó előzetest egy rakat szar filmez, és talán fordítva is.. de a végén ugyis a teljes film utáni tapasztalat a mérvadó
  • opeca
    #19
    Nem kell A kategóriás színész, csak legyen valami fizimiskája. Engem ezek a grimaszolások meg kifestett szemek egy B kategóriás filmre emlékeztetnek. Pl. a Conan tévésorozatra.

    Az meg, hogy ez a csávó ki van gyúrva, hááát, az azért erős túlzás. Szerintem egyáltalán nem illik a szerephez ez az ember. Ennél egy sokkal karakteresebb, erősebb és rondább fejű emberkét kellett volna találni.

    Egyszerűen meglátom ezt a fószert és a hátra olajozott hajával, a kifestett szemével, a szedett szemöldökével, a hülye grimaszaival és a hab testével, és egyszerűen már elúszik a beleélésem abba, hogy ez itt egy barbár.

    De érdekes, hogy pl. a mellékszereplők azok már el vannak találva. Azok már megfelelően rondák és csapzottak.
  • kakaoskalacs
    #18
    BARBARIAAAAAAAAAAAAAAAAN
  • Axlkenobi
    #17
    Engem kellemesen meglepett az előzetes. A '82-es első filmnek óriási rajongója vagyok, de a haloványabb másodikat is szeretem. Az új részt erős fenntartásokkal kezeltem, részben Momoa miatt is, de ez az előzetes számomra kellemes meglepetés.

    Azt ígéri, amit előzetesen várok is tőle: klassz látványt, sok-sok kardozást és kalandot. Ami Momoát illeti a kezdeti ellenérzéseim is megváltoztak, egészen jól áll neki a szerep így az előzetes alapján, noha az erőltetett grimaszolás szerintem is sok.

    Mindenesetre megelőlegezzük neki a bizalmat, aztán majd eldől, hogy milyen is lett. Én adok ennek a filmnek is egy esélyt.
  • bmw
    #16
    Atlantisban En is birtam de hat erre inkabb swarci.:)
  • Bulics
    #15
    Hát ez sz*r lesz!
  • Wlanseraf
    #14
    Nem rossz ez, de még mindig azt mondom hogy Rock kellett volna ebbe:D
  • Datas
    #13
    Kicsit fura így csupasz képpel ez a Momoa. Neki jól áll a szakál és úgy is szoktuk meg. Ezen kivül a kinézetén még egy pár apróság zavar. Pl. az a szoknyaszerű bő gatya... az nem tetszik, na és hol a hajpánt ? :) Na, lehet röhögni, hogy mikkel foglalkozok :)
  • cateran
    #12
    Talan az miatt, (micsoda agymunka kell a kikovetkezteteshez...) hogy a "kockaknak" nem magukhoz kell hasonlitaniuk, hanem a kitalalt figurahoz es az elodjehez...De gondolom ezt nem nagyon ered fel esszel...
  • fergusonpapa
    #11
    sztem meg jó szinész sg atlantisban nagyon birtam és azért elégé kivan lökve..nem értem mit lázad itt a sok kocka akinél még az egérkábel is vastagabb :D
  • sandor8206
    #10
    nem, csak azt nem értem miért kellene egy A kategorás színész egy barbár szerepére? Conan szerepéhez az alábbiak kellenek (a könyv szerint), magas termet, sportos izmos test = nagy állat, arcra ne hányja el magát senki, mert Conan nagy nőcsábász volt. Ennyi
  • opeca
    #9
    Hát ha te Tom Hanks-et és ezt a csávót ismered csak, az téged minősít:)
  • sandor8206
    #8
    jaja sztem is Tom Hanks kellett volna
  • Nailyenugysincs
    #7
    én már várom:D am vki mondta egy régi cikkben hogy ez a momoa nem olyan kemény mint arnold hanem inkább macsósabb fickó és ezért nem lesz annyira ijesztő de dugni biztos fog. Hát ez bejött:D
  • opeca
    #6
    Hát nekem ez egyre kevésbé tetszik. Ez a kifestett szemű conan már az egészet elrontja. Nem tudom minek tettek bele egy ilyen B kateges színészt ilyen filmbe.

    Elrontja az egészet.
  • Garou
    #5
    Sokaknak Arnie a mervado, ot kepzeltuk el a konyveket olvasva, ezert kell Momoanak magas lecet megugrania.

    A trailerrol nekem a 10000 b.c., Momoat nezve meg Kevin Sorbo jutott eszembe. A Game of Thrones-ban jobb Conannak tunik, mint itt. :) De a moziban majd meglatjuk, csak az a fenyegetonek szant grimaszolas ne lenne, attol nem lesz felelmetesebb...
  • kalapos01
    #4
    Mi az, hogy Conanesebb? Jobban hasonlított a 70-es évekbeli Marvel-képregény Conanjára, vagy arra, akit Howard a 30-as években megalkotott? Szerinted mégis melyik a mérvadó?
  • Broafka
    #3
    király kis filmnek ígérkezik, de Shwarzenegger sokkal jobban ki volt gyúrva, ő Conanesebb volt
  • Dredd
    #2
    jason momoa ftw :)
  • vasutember
    #1
    Egyre jobban felkelti az érdeklődésemet.