3216
Assassin's Creed Revelations

OFF/Warez Topik

nevtelen_2.png



Multiplayer nevek: xingjian, ratgab, Royal_tipu, dre4mw4r, renji00, MerlinW_HUN, Cevys, FCBMessi19, n.krisz, cRusa1deR, persian0077, peakfs_HUN, Hun_Neji_
  • cRusa1deR
    #3095
    A counter steal skill-el. Védekezel, és amikor az őr támad megnyomod az E betűt. Olyan mint a counter kill. Ja, és az ottoman agile guard-ok immunisak rá, egyszerűen eltáncolnak a mozdulat leől.
  • Farkassacred
    #3094
    csá, hogy lehet elvenni egy őrnek a pénzét, ha éppen harcolok vele?
  • bendáj17
    #3093
    Én is így tudom.
  • #3092
    asszem ököllel counter-ezel.
  • sevendoor
    #3091
    köszi, PCn melyik komboval veszem el a fegyvert?
  • Farkassacred
    #3090
    csá, szeretem ezt a küldetést, el kell venni tőlük a fegyvert kézzel, nem szabad karddal nekik menni, ja és egy csaj se haljon meg= sok szerencsét
  • sevendoor
    #3089
    sziasztok, annál a küldinél járok ahol cigánylányokat kell megvédeni (THE Trickers 1.rész, mester assasdsin küldi), megnéztem youtubon,is de nekem nem jön a végén a szöveg, hogy a katonák abbahgynák az ütlegelést.
    Meg nem ölhetem őket, el nem futhatok, nincs ötletem.
    ez az a küldi kösz
  • Gary
    #3088
    rayen01 - The Ottoman pajtáskérő ment :Ð
  • Rayen01
    #3087
    Nah csak most írok mert a játékban voltam eddig :)
    MInden működik.
    Aki akar felvehet barátnak, a nevem Rayen01.
  • MerlinW
    #3086
    Végig. Az összes AC ilyen volt. 5 memory van még hátra és vége a játéknak.
  • sevendoor
    #3085
    hali, az elején ez az ugrálós, mászkálós izé meddig tart? Az eelje jó volt, de már rohadtul unom. 5. memory jön most..
  • Rayen01
    #3084
    Köszi szépen a segítséget. AZ Ubi support oldalán is írták ezt a mit te csak akkor is Total Commanderrel nyitottam meg a dolgot de az nem hozta elő az ETC mappát és most se(mert most is azzal próbálkoztam először),DE gondoltam egyet és megnéztem saját géppel. Sikeresen letöltve. REmélem a játék is fog menni :)
  • MerlinW
    #3083
    18MB-ot freemail-re? Hogyne:) Mellesleg, ha nem tudod letölteni arról a linkről, akkor a játék sem fog elindulni, miután ugyanazon a host-on kell majd bejelentkezned is az UPlay-re.

    Írtam, hogy takarítsd ki a hosts fájlodat (windows/system32/drivers/etc/hosts)
  • Rayen01
    #3082
    Hm. AKkor légyszi el tudnátok küldeni az e-maillemre azt a file-t?
    [email protected]

    1000 Kösz.
  • MerlinW
    #3081
    Nekem jó a link. Szerintem a host fájlban van tiltva nálad.
  • Steve Q
    #3080
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Unknown to most, Piri was also a member of the Assassin Order, and a Master Assassin of the Ottoman Assassin Brotherhood. Though not involving himself in missions of violence, Piri served the Assassins as a technician, primarily providing them with materials and methods for crafting bombs.

    Idézve az angol AC wikiről.
  • Gary
    #3079
    Nekem megnyitotta. A 18 megás UbisoftGameLauncherInstaller.exe cuccot akarja letölteni...
  • wantonly
    #3078
    Már megtaláltam a válaszokat, nem aktuális.
  • wantonly
    #3077
    Aki ért az Assassin's Creed világához és ért angolul válaszolhatna nekem két kérdésre. Köszi.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    What drug supposedly gave the name to the Order?
    What was the nickname of the commander of the stronghold Masyaf?
  • Rayen01
    #3076
    Boltban sztem biztos nem kapd meg, mert ez ilyen kisebb DLC, amiket általában csak a Steamen lehet megvenni.
  • Metontour
    #3075
    A hétvégi steam akcióban láttam hogy van olyan kis kiegészítés ami hozzácsapja az AC2-höz plusz három templar lairt.Az csak ilyen steames cucc vagy beszerezthető máshonnan is?
  • Rayen01
    #3074
    Köszi MErlin a tanácsot de te megtudtad nyitni az oldalt amit írtam?
  • cRusa1deR
    #3073
    Volt valami a játékban ami számomra nem derült ki egyértelműen.
    Piri Reis-re gondolok. Ő most rendes orgyilkos volt, mint Ezio, Volpe és a többiek, vagy csak segítette a Rendet bombaalkatrészekkel, mint Leonardo a találmányaival.
  • MerlinW
    #3072
    Ha használtál előtte warez-t, telepítés előtt pucolj le mindent. Játékot, Ubi launcher-t, takarítsd ki az ubisoft-os bejegyzéseket a hosts fájlból, stb.
  • Rayen01
    #3071
    http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UbisoftGameLauncherInstaller.exe

    EZ a pontos link :) Valaki megnézhetné hogy csak nekem nem működik vagy abszolút nem jó :(
  • Rayen01
    #3070
    Van még valaki aki steames verziót töltött le? MErt nekem ilyet ír ki amikor az ubisof game launcher-es rész van: Failed to load configuration. Please restart the game. If the error persists please contact Ubisoft support. Utánnanéztem. Egyetlen link ami jó lehet már nem érvényes.
    http://static3.cdn.ubi.com/orbit/lau...rInstaller.exe

    Vagy csak nekem nem működik?
  • Rayen01
    #3069
    Akkor mondjuk nem kell félnem attól hogy megveszem és 1-2 hónap múlva nem lesz senki online. Ennek örülök.
  • MerlinW
    #3068
    Nem azonnal fogsz lobbit találni (1-2 perc), de játszanak vele elegen. Főleg most, hogy megvették sokan az akcióban.
  • Rayen01
    #3067
    Üdv

    Akinek eredeti van az megdutná nekem mondani hogy mennyien játszanak még ma is a multival mert a steamen még több mint 2 óoráig 50% akció van rá és elgondolkodtató hogy megvegyem :)
  • CroftManor
    #3066
    Kérdéseddel fáradj át az OFF/Warez topikba és ott tudnak majd segíteni.
  • Beni308
    #3065
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám:

    Letöltöttem a Revelations-t SKIDROW-ban és mikor feltelepítettem és megcrackeltem, azt írja ki mikor elindítom, hogy ACRSP.exe a Windows hibát észlelt. Mitől lehet ez? És hogy tudnám megoldani a problémát?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Hoz_Hun
    #3064
    Ahogy egyre több Den-t védesz meg egyre bővül az arzenálod. Az ellefelek is nehezednek.
  • simonl #3063
    Sziasztok,

    A Den védelem alkalmával a Q betű megnyomására bal oldalon fent megjelenik egy kör alakú menü.
    Na ebben mikor kapom meg a Cannon Barricade -t és a Assassin Slinter Bomber -t??
    Ezeket meg kell vásárolni, vagy küldetéseket teljesíteni? Mi a módja?

    Remélem érthetően írtam le és köszi a válaszokat.
  • wetzldani
    #3062
    köszi a választ
  • MerlinW
    #3061
    Nem hiba, ez ilyen. Elvileg nem lesz több patch a játékhoz.
  • wetzldani
    #3060
    Sziasztok
    Egy problémával küzködök....
    A bérgyilkos újoncaim egyáltalán nem használnak rúgást kombó killt és allig ütnek fél percenként 1-et!Csak a counter megy
    Még a mesterek sem
    Ez hiba vagy nálatok is ilyen???
    Ha hiba akkor a patch-ok kijavítják???
  • enlightened
    #3059
    Én csak egy valamit nem értek. Ha teljesen világos, hogy az egész sztorit a könyvből lopták. Mert ugyanaz benne van a könyvben, hogy mondja nekik, hogy ugorjanak le a toronyból és mutassák meg hogy nem félnek és meg is teszik. Ugyanúgy benne van ibn Tahir akit elküldenek megölni a Viziert de amikor visszatér megkérdőjelezi a mesterét. A jelmondat, mindent egy az egyben kivettek a könyvből, csak nem ibn Tahir hanem ibn La Ahad lett a játékban a csávó.

    "Ibn Tahir stabs the vizier, but, before he passes away, the vizier reveals the truth of Hassan's deceptions to his murderer." Még a halál előtti utolsó beszélgetés is benne van.

    1: Hogy lehet úgy kiadni, a játékot, hogy nem tüntették fel, hogy honnan vették át a sztorit, mert hogy teljesen világos hogy innen.

    2: Miért írják meg könyvben is Altair történetét és adják ki, amikor valaki már megírta előttük az eredetit sokkal jobban ők meg csak ellopták.

    Én nagyon csodálkozom, hogy nem perelték be a könyv miatt legalább őket, hát ugyanazt adták ki, átdolgozva egy kicsit egy másik szerzővel. A legszebb, az egészben, hogy mivel senki nem ismeri az eredeti művet, valószínűleg jobb eladásokat ér el az Altair könyv és közben fogalmuk sincs az embereknek, hogy ezt a sztorit már megírták.
  • simonl #3058
    Köszönöm srácok a segítséget....megfogadom mindet, meglátom mi sül ki belőle:)
  • MerlinW
    #3057
    Sárga ikonnal jelöl ott mindent. Sárga - kövesd, kék - haver, piros - öld meg. Egyszerű ez:)
  • cRusa1deR
    #3056
    A 100%-os synch-hez nem szabad megölnöd egyiket sem.
    Csak szépen, nyugodtan lesétálsz utánuk a falu kapujáig.