3216
Assassin's Creed Revelations

OFF/Warez Topik

nevtelen_2.png



Multiplayer nevek: xingjian, ratgab, Royal_tipu, dre4mw4r, renji00, MerlinW_HUN, Cevys, FCBMessi19, n.krisz, cRusa1deR, persian0077, peakfs_HUN, Hun_Neji_
  • Prince23
    #81
    3 teaser videó

    szokásos. semmitmondó
  • Fbn Lx
    #82
    ezt akartam bebizonyítani, hogy - mivel alternatív történelemben játszódik az alább leírt okok miatt, ezért egyáltalán nem lenne ehhez képest elvetemült dolog, ha japánban is kapcsolataik lennének.
  • MerlinW
    #83
    Ez azért nem teljesen korrekt:) Illetve jó az 8-9. századnak is:)

    Az asszaszinok - I. rész Az eredet
    Az asszaszinok - II. rész: Az asszaszinok fénykora és bukása
  • Piszkos  Fred
    #84
    Ja, főleg mivel a játékbeli assassin rend behálózza az egész földet :D
  • Muttley
    #85
    kár, h egyelőre még nincs hivatalos fóruma
    amit olvasnak az UBI vezetői is
    és ahol lehetne voksolni, hogy mi legyen benne :)
  • Prince23
    #86
    Én attól félek, hogy a Revelations egy szaros kis facebook alkalmazás lesz :(
  • xido
    #87
    hát mondjuk már 4 hónapja 2011 van és pár helyütt a Legacyban ott van,hogy coming soon 2011...
  • Reg5
    #88
    Annak nem csapnának ekkora hűhót.
  • Snexi
    #89
    mondták,hogy májusba jelentik be az új ac-t
  • Fbn Lx
    #90
    egyébként a játék jelenkori szála, a brotherhood idején 2012 októbernél tart
    és asszem kb. 70 napot emlegetnek a játékban, hogy annyi idejük van még hátra az assassinoknak
    namármost ez felveti bennem, hogy ha lehetséges, hogy összekapcsolják a játék kataklizmáját 2012 december 21-el, akkor egy lezáró, harmadik epizódnak még ezen dátum előtt meg kellene jelennie
  • Snexi
    #91
    ezen már én is gondolkodtam,valószínű lesz egy 2012 novemberi megjelenés konzolra,pc-sek meg hát...
  • Snexi
    #92
    egyébként ténylegesen dec 21. a játékban a "kataklizma" eljövetele,ez már biztos(voltak rá utalások már az első részben is)
  • Snexi
    #93
    elvileg a Haga Sophia látszodik az új trailerben,szóval az oszmán birodalom elég esélyes
  • Prince23
    #94
    Óhóóóóó, na mit mondtam én???!!! :D:D

    Köszönöm Ubi

    Istanbul odabasz majd
  • Prince23
    #95
    #29

    D:D
  • Snexi
    #96
    ha I. szulejmán benne lenne,akkor akár még magyar vonatkozást is kaphatnánk
  • Metontour
    #97
    Szerintem még Konstaninápoly lesz benne a Latin császárság vagy még bizánc uralom alatt ha Altair lesz a főszereplő
  • ratgab
    #98
    Vagy több helyszín lesz köztük Isztambul is!
  • syberia2
    #99
    jó lenne ,constantinus lenne a gonosz, aki elhiteti hogy felvette a kereszténységet;D
  • MikX
    #100
    Nemtudom egyébként, hogy volt-e már, de arra gondoltam, hogy volt egyszer Desmondnak egy álma, ott esetlegesen "láthattuk" a következő szereplőt.
  • Prince23
    #101
    Biztos 1-él több város lesz benne, de az is elképzelhető, h Istanbul baszott nagy várros volt, így nagy körzetekre lesz felosztva. Mint Róma. de attól lényegesen nagyobb, ez tény. Már mit a város, istanbul nagyobb tőle
  • Metontour
    #102
    Konstantinápoly elég nagy volt tehát simán elképzelhető hogy csak az lesz benne.
    Nézegettem ezt az Assassins Credd wikit aztán ott írják hogy a Subject 16 is valami Altair meg Ezio származék.
  • Prince23
    #103
    Altaír teaser

    meg egy csomo animus szám.-...
  • Gibor
    #104
    1 Biztos :) Amerikában is megfogunk fordulni.

    Brotherhood Davinci DLC végén egy kordináta rajzolódik ki a barlangban, utánanézve New York államban egy hatalmas kráterhez vezet :)
  • Snexi
    #105
    amerikbán miért fordulnánk meg?maximum a 19.században lehetne ott valami,de az sem illene az ac stilushoz
  • Piszkos  Fred
    #106
    Az ott a cári oroszország címere. A történethez nyilván kapcsolódni fog a The Fall cselekménye is.
  • Gibor
    #107
    43 39 19N 75 27 42W

    Írd be maps-ba... Gondolom nem viccből írnak pont egy kordinátát egy ilyesmi rejtett barlangban :)
  • Snexi
    #108
    de konrét ac részt el tudnál ott képzelni?mert én nem...
  • Gibor
    #109
    Kitudja... Készítők is kijelentették hogy a történet nem az Animusban lévő karaktereket követi... azaz Altair illetve Ezio... És egy szóval se mondtam hogy komplett AC részt egy erdőbe tesznek. Idézek magamtól "Amerikában is megfogunk fordulni." Kérlek fogalmazd meg hol írtam hogy ez egy komplett játék lesz.

    Peace
  • Renjike
    #110
    Valaki tud németül? :S:S
  • Renjike
    #111
    Google vebfordító de legalább érteni lehet :D vagy is értelmezni :D

    UBISOFT Ÿ feltárja Assassin's Creed Ÿ kinyilatkoztatások

    Utolsó fejezete a trilógia Ezio jelenik meg november 2011

    Ubisoft ma kiderült, a fejlesztés az Assassin's Creed Ÿ Revelations, a negyedik rész, a kritikusok által is elismert és rendkívül népszerű videojáték Assassin's Creed Ÿ. A fejlett vezetése alatt Ubisoft Montreal, együttműködve a szakértelem a Ubisoft Annecy Studios, Massive, Quebec, és Bukarest, Szingapúr, Assassin's Creed Revelations eddigi leghangulatosabb játékélményt a sorozatot, és jelzi a csúcspontja a kaland Ezio. Assassin's Creed Revelations novemberében közzétett 2011 Xbox 360 Ÿ, PlayStation Ÿ 3 és a Windows Ÿ PC.

    Eredetileg 2007-ben emelt, hogy nőjön fel, hogy a három-játék az Assassin's Creed adtak el több mint 28 millió darab. A franchise ma az egyik legkelendőbb sorozata a jelenlegi konzol generáció. Elismert az egyik leggazdagabb és lenyűgöző történet egy játék, az Assassin's Creed többször is túllépte a számítógépes és videojátékok más szórakoztató média, mint a képregények, regények, rövidfilmek és még vele is kapcsolódik a játék.

    Az Assassin's Creed Revelations, a legendás mester Assassin Ezio nyomdokaiba az ő mentora, Altair menni egy utazás a felfedezések és kinyilatkoztatások. Azonban az út veszélyes. Ő vezet Ezio Konstantinápolyba, a szív az Oszmán Birodalom, ahol egyre nagyobb sereg templomosok, azzal fenyeget, hogy destabilizálja az egész régióban.

    Amellett, hogy a díjnyertes Ezio történelme jön vissza a kiváló multiplayer része, amelyet finomított és kibővítették. Még több játék mód, további térképeket és több karaktert a játékosok a Assassin készségek más ügyfelekkel a világ mérésére. Az utolsó fejezet a Assassin's Creed saga is tartalmaz forradalmi játékmenet, hogy lehet manipulálni a játékos mind a memória szerkezetét Desmond és az animus, hogy feltárja a titkait múltját, és többet szeretne megtudni a jövőjét.

    "Ahhoz, hogy adja ki a végső fejezete Ezio történetében fontos mérföldkő az Assassin's Creed, a rajongóknak és nekünk", mondja Alexandre Amancio, kreatív igazgató a Ubisoft. "Assassin's Creed Revelations tartalmaz sok új funkciót és néhány jelentős meglepetéseket. Alig várjuk, hogy megmutassa, amit a látogatók kap, hogy az idei E3."
  • Prince23
    #112
    FISRT SCREEN!!!!!



    Hágia Sophi a háttérben, Altair piszkosul messze tőle éppen függeszkedik, egy toronyról
  • syberia2
    #113
    nemár, ez piszkosul nem altair
  • Renjike
    #114
    linkemben is bennevolt :D ha ilyen lesz :D gyönyörű lesz olvasd a google fordítós cuccomat :D xD ha értelmezed sok dolog kiderül :D
  • Renjike
    #115
    nem tudhatod !!!!! lehet hogy ő
  • Prince23
    #116
    Lol ez Ezio?
  • Prince23
    #117
    Loller!!!! Altair mentora lesz Ezionak uram atyám :D Beszarás

  • MikX
    #118
    Mi?
    Nem konkrétan a mentora lesz, mivel Ezio korában már nem annyira van életben... :D
  • janihunk
    #119
  • Grr1234
    #120
    Mi a fene?