2055
Need for Speed: The Run
  • Gabisan666 #2015
    Hi All!

    Most keszulok megvenni a jatekot a CD Galaxysban,az lenne a kerdesem,hogy a multi resze meddig fog menni(hany evig?)Mikor fogjak leallitani a szervereket??
  • Ryder62
    #2014
    1, van warez topik.
    2, crc hiba már rossz
    3, nem kell hozzá origin (már ha warez)
  • vzsoca
    #2013
    Sziasztok!
    Feltelepítettem,volt benne pár crc hiba. Origin-re beléptem,és elindul a játék intro,majd bedob 1 ablakot,hogy failed...autolog server,és ok,mást nem lehet nyomni. Ezután sötét képernyő és szól a zene,semmi hosszú percekig...Mi lehet a baj?
  • janihunk
    #2012
    Saját:
  • fenybenjaro001
    #2011
    Helló!

    Most vettem meg a játékot és az originen nem is enged túl. Regisztráltam meg minden de azon kívül se kép se hang. Pörgeti a lemezt új installációnál és le is áll. Rá települt a gépre a progi és kész....
  • RYO21
    #2009
    Én 20fps-el játszottam végig mert annyira szarul lett optimizálva. BF3 vígan elfut mediumon.
  • bency
    #2007
    2ezerért se venném meg:D
    Shiftet 1000ért vettem de az megért volna 4 5 ezret is ...
  • Vadnokedli
    #2006
    Szerintem 2 ezer inkabb. Mert eddigi legszarabb nfs :D
  • hekhubá
    #2004
    Sziasztok!
    Nekem is ugyan az gondom mint tpbence0323-nak! Segítsetek!
    Előre is kösz!
  • tpbence0323
    #2003
    Sziasztok nekem egy olyan problémám lenne hogy elkezdem telepíteni a játékot elmegy 99%-ig és azt írja ki hogy:vegyem ki a CD-t a meghajtóból és takarítsam meg ha ez nem oldja meg a problémát akkor töltsem le a játékot
    (eredeti a CD,tegnap vettem új volt,minden megfelel rendszerkövetelményeknek) Mi lehet a probléma?
  • Kori
    #2002
    egeret nem lehet benne használni?
    a felvillano gombok milyen gombokat takarnak a billentyün vagy billentyüt sem lehet használni
  • bubuka5
    #2001
    Sajna nem tudom. Csak ennyit mondtak. Szerintem deaktiválni kell valahol és újra felrakni.
  • Vadnokedli
    #2000
    Nem tudom hogy vannak ezek az origines cuccok? originen van? törölte a játékot az előző gépről? minden maradékát? ha nem lehet hogy bukta?. :D bár dunno
  • bubuka5
    #1999
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám hogy egy ismerősöm megvette a Need for Speed: The Run játékot,
    felrakták egy PC-re, majd késöbb új számítógépet vásároltak arra
    is fel akarták telepíteni de a játék kiírta hogy a kód már használatban van.
    Mit lehet tenni hogy fel lehessen tenni az új gépre?
  • chris1997
    #1998
    Off topikba írtam
  • Maxtreme
    #1997
    Magyarítás teszt verzió
    Okosan, nálam valamiért kinyírta a játékot. Tuti ez volt a hibás, mert ahogy kitöröltem a 2 de nevű file-t amit létrehozott újra életre kelt a cucc, viszont a honosítással már az első betöltésen sem jutott túl. Fekete alapon villog a kis ikon a sarokba a végtelenségig. (1.1.0.0 )
  • cody1994
    #1996
    Hogy hiba? Nem értem le törlöd a régit fel rakok az ujat és menni-e kell a runnak
  • Tomca
    #1995
    És valami hiba lesz-e utána amúgy a videó kártyám ATI Radeon HD 5600 Series
  • cody1994
    #1994
    AMD DRIVER Itt jobb fent van a kereső Első lépés:
    component category: Itt kiválasztod hogy : desktop graphics
    product line: itt az szerint milyen karid van de szerintem Radeon HD series
    product model: itt úgy a karid nevét pl nekem van egy ATI Radeon HD 5450 nekem a 5xxx series-t kell ki választani!
    operation sysytem: itt már csak azt kell ki választani hogy milyen windowsod van!
    Telepítés!
    Elsőnek le törlöd a régi drivert!
    utána amit le szedtél az oldal fel rakod újra indítod a géped és jó :D
  • cody1994
    #1993
    Milyen videó kártyád van?
  • Tomca
    #1992
    win 7-em van és hogy kell frissiteni a drivert?
  • cody1994
    #1991
    Frisiteni kell a drivert akkor jó lesz am azt irja hogy régi a neki 10.7 és van újabb 11.7 amd ldalán meg találod :)
  • Krisztiam #1990
    win 7-ed van?
  • Tomca
    #1989
    Sziasztok!
    Tudtok nekem segíteni hogy meg van a játék csak nem akar elindulni mert ezt írja ki hogy: Detected AMD Radeon driver version 10.6. The recommended driver version is 11.7. Please update drivers at. És mos mit csináljak ?
  • Csabesz001
    #1988
    A játék nem támogatja az XP-t. Vista-n, vagy Win7-en megy csak.
  • Mustangwings
    #1987
    ja még azt elfelejtettem hogy a másik gépemen hibátlanul futott csak szaggatott mert az egy ősmasina volt...nemrég lett új gépem ugyanúgy XP van rajta és erősebb de mostmeg ez az üzenet fogadott
  • Mustangwings
    #1986
    hali. nekem lenne egy egetrengető kérdésem. feltettem a játékot és ahogy indítanám bejön az a hibaüzenet h: "Az eljárás belépési pontja (GetCurrentProcessorNumber) nem található a DLL-ben. (KERNEL32.dll)."
    ez mi ez? előre is thx a válaszokat
  • Vadnokedli
    #1985
    Nem hinnem hogy mas lesz :D ugyan ilyen szar lesz ha nem jobb.
  • Krisztiam #1984
    én csak a véleményemet mondtam el.. másnak attól tetszhet :)
    ettől az nfs most wanted remélem jobb lesz :D bár lehet nem :DD
  • Vadnokedli
    #1983
    Van benne valami, de ez egy árkád játék.. Mit vártál? :D GT5 özz. az a jó.
  • samsung123
    #1982
    köszönjük
  • TheGrinder
    #1981
  • Krisztiam #1980
    sziasztok
    hát most vettem új gépet és felraktam ezt a játékot is, de hát 5 perc után le is szedtem a gépről..
    ennél rosszabb nfs nincs is szerintem..
    mi értelme van annak,h mész egyenesen a vak világba??
    irányításról meg ne is beszéljünk.. most az ne nézzen ide akinek ez tetszik :D
  • G.Freeman
    #1979
    logitech_driving_force_gt
  • pfordos
    #1978
    Hali. A játék legelején, a San Fransiscoi pályán kiválasztottam a fehér Mustangot, és bár a váltó automatára van állítva, mégis manuálba megy. És nem tudok váltani, tehát 80al döcögök végig. Ez a bug mitől van szerintetek?
  • VWfan
    #1977
    Hali! Az mitől van, hogy amikor elindítom a játékot kiadja, hogy a 11.7 AMD driver kell neki, rákattintok az OK-ra és elindul a játék. Ám innentől semmire nem reagál, amikor bejön, hogy PRESS ENTER akkor is semmi. Lefrissítettem a drivert de Catalystban még mindig 11.6 van írva, ezt se nagyon értem (Restart volt)
    Előre is kösz a segítséget!
  • Fpocok
    #1976
    Szerintem kell valami driver a gamepadhoz. Nekem vezetékes van és tökéletesen megy.
  • Kaszi46
    #1975
    sziasztok

    wireless x360 kontrollerrel szeretném játszani a játékot de nem megy. alapjáték esetén, kormánynak ismeri fel, a triggereken kívül minden gomb használható. 1.1 patch-el controllernek ismeri fel, de semmiylen gomb kar nem használható.

    valami ötlet?
  • gyuri35
    #1974
    Az Off-ban olvasgass!
  • Roccio
    #1973
    sziasztok! crackelem a játékot és nem indul el (semmit nem csinál)...
    mitől lehet?