1233


bgcolor=\"#000000\" width=\"705\" height=\"360\" name=\"banner\" align=\"middle\" allowScriptAccess=\"sameDomain\"
allowFullScreen=\"false\" type=\"application/x-shockwave-flash\"
pluginspage=\"http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\" />















  • kérdő58
    #1233
    VÉDŐT KERESEK AZ FC Magyar KLUB-BA!!!! JELENTKEZÉS: www.sokminden.lapunk.hu vagy írj Sebastian Pinto-nak üzenetet!!!!!!!! További jó játékot nektek.
  • Balázs 17
    #1232
    ohhhh a legendás csapatunk mivé lett?:(
  • LoSA
    #1231
  • zsolesz92
    #1230
    Nem hiszem hogy 30 karakterrel elbírnál így hirtelen
  • kisgabo
    #1229
    csak semmi tülekedés, szép sorban. :)
  • kisgabo
    #1228
    ha megunta valaki, szivesen átveszem a kariját, persze nem pénzért...........

    pm ben várom az adományokat. / név és passw /
  • toysoldier
    #1227
    http://sfgame.hu/
  • LoSA
    #1226
    Az micsoda?! :)
  • Balázs 17
    #1225
    only farmerama:D
  • toysoldier
    #1224
    én néha még játszok :D
  • kisgabo
    #1223
    a maffiozo az alja, 1 éve be se léptem..... gondolom, azóta van még hüje aki játszik ott, és fejlesztés se volt.
  • toysoldier
    #1222
    hát akkor marad a maffiozo.. :Dd
  • kisgabo
    #1221
    azt is sokan abbahagyját, haver is lvl150 nél simán törölte a kazit, pedig mennyi idő volt benne

    lehet az a baj.

    szal a soccer még ubalmasabb idővel.... ciki
  • Maximus4
    #1220
    Az is szar:P
  • toysoldier
    #1219
    inkább shakes-el játssz :D
  • szabii98
    #1218
    Meguntuk :D
  • kisgabo
    #1217
    hogyhogy? nemrég indult a szerver, ennyire gáz a proggi?
  • Maximus4
    #1216
    Fölösleges lenne,már szinte mindenki abbahagyta.
  • kisgabo
    #1215
    sziasztok

    nem vesztek be - valahova- az S1 szerveren?

    most kezdtem, de tolom mint a güzü, megköszönném...
  • Balázs 17
    #1214
    edzés is egy nagy fos, nekem már elment tőle a kedvem, lószart se lehet fejlődni így

    nincs annyi időm, hogy állandóan megvárjam míg befejezi az adott traininget amiért kapok szaros +0,02%ot

  • Maximus4
    #1213
    De azóta megváltozott a rendszer.Régen a munkával lehetett fejlődni,most már nincs semmi értelme.
  • LoSA
    #1212
    Csak régen meg ti mondtátok, hogy már nem nyomjátok az edzést, mert "hülyeség". :)
  • Rash87
    #1211
    Szintén.
    Munkának sok értelme már nincs.
    Van már vagy 300 ezer felesleges pénz,plusz klubban 1 milla,csak hát már csillagok kellenek a fejlesztéshez,költeni meg biztos nem fogunk :D Én legalábbis.
  • Maximus4
    #1210
    Az edzést?Én csak azt nyomom.Miért te mit?
  • LoSA
    #1209
    Ti nyomjátok még az edzést?
  • Rey01
    #1208
    Bazz 53 s1,s2:125 csilla és ezt nem használom(ingyé kell valakinek?)

  • Rash87
    #1207
    Aha,szintén 52-t :)
  • abletonext
    #1206
    én 58at kaptam, bebeeeeeeeeeeee :D
  • LoSA
    #1205
    Te is kaptál? :)
  • Rash87
    #1204
    Szintén,ez vmi kárpótlás,a sok javításért,hibáért. Vagyis német szerveren ezért kaptak hetekkel ezelőtt úgy tudom.
  • LoSA
    #1203
    Ma reggelre 51 csillagot kaptam... :) Nem tudom, hogy ezt minek köszönhetem, de így legalább tudok venni egy-két új göncöt. :)
  • Maximus4
    #1202
    Azonnal vegyük be,én vállalom:P
  • Rash87
    #1201
    De szar
  • abletonext
    #1200
    :D:D:D:D:D szép :D
  • Balázs 17
    #1199

    szia! lenne egy ajánlatom mégpedig az hogy s1 ezen a szerveren van 77 csillagom 140 ezer ezüstöm és belépnék a csapatotokba beadnám ezt az egészet cserébe te vagy valamelyik csapattársad rendelne nekem s2 szerverre 1875 ft-os 67 csillagos csomagot így ti jártok 10 csillagal jobban de nekem azért éri meg ez az egész mert 1 hétig nem bírok rendelni csillagot utána pedig bírok és addig kitart ez a 67 csillag
    válaszodat várom nagyon fontos lenne
    kérlek válaszolj

  • Janika114
    #1198
    Én is megkaptam ugyanezt :D
  • Maximus4
    #1197
    Ezt kaptam:D

    Szia.
    Egy ütöképes csapatot akartam létrehozni, sajnos úgy nem nagyon voltak jelntkezök, mivel többen már egy legalább 6 fös csapatba akartak bekerülni. Most én találtam egyet. Befogadtak sikerült elérnem, hogy vezetöhelyet foglaljak el benne, söt... ;) de erröl késöbb...
    Csapat neve: Opalyi FC
    Kifejezetten már erös játékosokat keresek.
    A csapatoknál is lehet pontokat szerezni, ami szerintem mindenkinek jól jön!
    Azért érdemes hátulról kezdeni a csapattal, mert jó játékosok kiváló játékával haladunk elöre a ranglistán, ezáltal kapjuk a pontokat! Mire felkerülünk a ranglista tetejére már mi magunk is erösek leszünk! Ha viszont már az elején egy erössebb csapatba kerülünk, akkor azt a csapatatot nehezebb az élmezönyben tartani, így kevesebb pontot is kapunk!
    n a fentebb megfogalmazottak alapján szeretném megkérdezni, van e kedved egy új jól mködö csapatba bekerülni?
    Várom mielöbbi válaszod.

    Uteruszi -> Levelet küldd Hannibal78-nak

    Ui.: Amiért szeretném még, ha erös, és jó játékosaink lennének, mert egymást is tudnánk segíteni- tapasztalat csere! :))))
    Nincs mit vesztened tegyél egy próbát! Ha jól érzed magad maradsz, ha nem akkor önként kilépsz. ;))

    Mindenképpen válaszolj, s azonnal küldöm a meghívót!
  • kovi04
    #1196
    A német szerveren már voltak komolyabb változások.

    Az edzésnél három lehetőség közül választhatsz, amiért képességet és pénzt kapsz. Ha jól tudom hírnevet és ruhákat is lehet szerezni vele idővel.



    A munka órákra van lebontva, mint régen az alvás, NEM vesz el az állóképességedből, de hírnevet sem ad.



    Nincs többé hálószoba, csak wellness-szel tudod növelni az állóképességedet.

  • Janika114
    #1195
    Hát én úgy döntöttem, megvárom ezeket a változásokat, és utánna eldöntöm h folytatom-e. Ha ennyire csillag függővé teszik akkor számomra nincs értelme
  • Rash87
    #1194
    Meglepő lenne,ha egyszer nem a pénzről szólna ez az egész :\