80
Bakelit lejátszót tv-re kötni?
  • rumkola
    #80
    úúúristen mekkora fail b+ :DDDDD
    és még osztja az észt
    :DDDDD
  • kifli
    #79
    igen, nekem is van.... kettő!
  • pxxl
    #78
    fel is tudja konvertálni a MONO hangforrást, DTS, vagy TRUHD 7.1-es minőségi THX moziélményt megszégyenítő hangorkánná
  • zoliii
    #77
    usb-s lejátszó Tv-re kikötni minek? Számítógépre csak rögzíteni kell, utána már azon hallgatod a zenét, amin csak akarod! :D
  • Aspyrin
    #76
  • SZilaJMaGGoT
    #75
    ÚRISTEN!!! o.O
  • Csucsu2030
    #74
    Te figyelj már te csirke! Te nem egy családból származol a topiknyitóval? Csak azért, mert kb. egyformán hülyék vagytok.

    1. Lemezjátszóknál nem beszélünk adatról meg beolvasásról, mert adat a digitális technikában van.
    Az egész lemezjátszó és azon belül is a pick-up (fej) önmagában csak egy jelforrás. Ha lemezjátszóról van szó, akkor csakis egy bemenet jöhet
    szóba, mégpedig a RIAA korrekciós előerősítő bemenet de ez ebbe a topicba fel sem merült. (Leszámítva a topicnyitó műszaki zsenink első hozzászólásában látható képet, mert abba a készülékbe gyárilag minden benne van. A RIAA meg a végfok is)

    2. Nem kéne összekeverni a bemenetet a jelforrással

    3. [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1303386204&no=70]#70[/URL]

    4.
  • Csirke4
    #73
    Úristen.
    Ha nem lenne bemenete mégis hogy a redvás tökömbe tudna bármit is lejátszani, vagy adatot beolvasni? Lehet, hogy nem férsz hozzá jack dugóval mint a kimenethez de valahol be kell vegye hogy mit játszik le. -.-

  • sanyiute
    #72
    szerintem adónk 1% támogassuk topiknyitó barátunkat hogy tudjon venni
    egy FULL HD tv-t
    Házimozi hangrendszert és Klóz
  • Balumann
    #71
    Ezt a "van-e rajta bemenet" kérdést eldönthetnénk, ha megkérjük jackoneill90 -t, hogy fényképezze a lejátszó csatlakozó részeit, oldalát. Szerintem sincs túl sok esély rá, hogy van ezen bármiféle bemenet... Egyébként ha a TV-n van SCART csatlakozó, az kimenetként is tud működni, scart -> rca átalakítóval ki lehet vinni a hangot (nem tudom, hogy minden tv-n működik-e, az én régi szar tv-men, amin csak egy scart csatlakozó volt az antennán kívül, működött kimenetként. A scart átalakítón volt egy kapcsoló, hogy input/output, így átalakítóban át sem kellett dugdosnom, amikor a videókártya TV kimenetét akartam használni, vagy a hangfalakat a tv-hez ^^ ).
  • Csucsu2030
    #70
    Linkelj be egyet kis köcsög és elhiszem neked. Esküszöm.
  • plas
    #69


    Jolvan sanyi, anyad is buszke rad...

  • sanyicks
    #68
    Valami fantáziadúsabbat nem tudsz? Ez olyan "szabvány" visszavágás :\ már 10 éve is ilyeneket lehetett olvasni minden flémertől.
  • plas
    #67
    A te (szandekosan kisbetuvel) szintedet lehetetlen uberelni... Az SG-n forumozok kozul senki nem kepes ra.
  • sanyicks
    #66
    Amúgy lehet neked bonyolult ezt házibarkácsolni, de sajnos egy audio kábel olyan dolog amit egy érthogy is össze tud barkácsolni, főleg manapság hogy 1 gugli keresés az egész. Persze nyilván neked bonyolult, de ne hidd már rögtön hogy mindenki olyan szinten van mint te ;)
  • sanyicks
    #65
    Igen? Van ilyen lejátszód, hogy ennyire tudod? (mert bizony a bakelit lejátszókon is előfordul bemenet...nem nem azért hogy bakelitre felvegyél mielőtt borsónyi agyaddal ezt találnád mondani).
  • sanyicks
    #64
    magyarázd csak ki :) szerencsétlen sötét barom. Ajánlom menjél vissza az általánosba tanulj meg szöveget értelmezni, ne támadással próbáld azt leplezni, hogy mennyire sötét vagy ;)
  • plas
    #63
    Roviden mi lenne a sokol403-al a terved...? Igazan kivancsi lettem. Azert uj topikot ne nyiss neki, ide is vazolhatod az elkepzeleseidet. (Titkon varjuk am a kepeket a lemezjatszo-TV combo-rol, ne felejtsd a hangfalakat is melle tenni - meg akkor is ha nem mukodik. A latvany mindenert karpotol)
  • zotya10002
    #62
    Ez kéész:-(
  • rumkola
    #61
    még bedrótozhatja a tévét a TŰ helyére, és csak akkor szólnak a hangszórók ha faszányosan forog mellé az üres lemezjátszó :DDD
  • Fidolorous
    #60
    :DDDDDDDDDDDDDDddddddddddddd
  • Csucsu2030
    #59
    A lemezjátszónak nincs is bemenete te hülyegyerek.
  • MerlinW
    #58
    Akkor tényleg sok értelme volt topikot nyitni.
  • jackoneill90
    #57
    le is lehet zárni, mert ha csinálok is valamit az nem most lesz :) holnapra lehet el is felejtem aztán egy év múlva eszembe jut ,hogy de jó is lenne megcsinálni.

    Ja és italo4ever képzeld konyítok az elektronikához mivel azt is tanultam , áramkört is terveztem már és működépes lett a vége. de attől függetlenül meg akartam kérdezni hátha már csinált valaki ilyet.
  • Vadnokedli
    #56
    Az első pár HSZböl azt hittem valami drogról van szó; a Tű miatt. SOK DROGOS!
  • MerlinW
    #55
    #44 után én lemondtam a dologról:)
  • plas
    #54
    Kerem uraim ne terjunk el a topik tematol... Varjuk meg, hogy Jackoneill mezster tud-e vmit kezdeni az itt kozolt informaciokkal celja eleresenek erdekben. Ha es amennyiben tud, ugy kerjuk a kepeket, ill. videot a home-made-cinema (low budget) mukodeserol.
  • sapkafej
    #53
    de, csak én szándékosan trollparaszt vagyok!
  • Italo4ever
    #52
    Jol megmagyaraztad a nagy semmit sanyicks,pont ezzel lettel a legnagyobb tusko te idiota.

    Ha a tv nem stereo,akkor scarton sem lesz az,erre magadtal jottel ra,vagy valamelyik gyengeelmeju segitett leirni. A hulye okoskodik,mint mindig mindenhol. A topiknyito nyilvan egy oriasi okorseget akar erre mindenki rajott mar,ha o nem, akkor igy jart,te meg demultiplexer-rol vakerolsz? Azt sem tudod mit jelent. Biztos hazilag neki all barkalcsolni egy olyan kabelt,amirol fingja nincs,hogy mi mire jo,de azert te okoskodj tovabb ugy ahogy ezt mindig megteszed,a vegen meg kiderul mindig,mekkora egy tudatlan okorsegeket irogato degeneralt vagy.

  • mflex #51
    Igen azt elírtam, de már nem tudtam javítani, írni viszont nem tudsz te seM!
  • sapkafej
    #50
    állsztereó? áll?
    játszod magad, de írni azt nem tudsz te se
  • rumkola
    #49
    szerintem meg mindenki tudja mit akar
  • sanyicks
    #48
    Az a baj, hogy itt az elején poénosnak szánt beszólásokkal, meg facepalmokkal bizonyítja pár hülye hogy az általános iskolában nem tanult meg szöveget értelmezni, továbbá logikai képességei egy fatuskóéhoz hasonlóak :) és az a szomorú hogy nem a topiknyitó a hülye, hanem ők csak még nem tudják :)

    A lényeg már le van írva, ha van bemenete a lejátszónak, és sikerül összecsatlakoztatni (valszeg bótban nem kapsz hozzá csatlakozót, uh házilag kell összekötő kábelt csinálnod). Nem lesz stereo scarton sem, mivel ha maga a tv nem stereo, akkor nem is raknak bele stereo demultiplexert, így a kimenetre is mono jelet tol.
  • plas
    #47
    digitalizalo rendszer
  • ThisZip
    #46
    HD Ready??? az egy fos, pár év és sz@rt se lehet kezdeni vele
  • plas
    #45
    Mar keszul, epp most kerul digitalizalasra:


    Felre a trefat, Jackoneill ha valoban mukodni fog a rendszer ugy dobhatnal egy fotot, vagy YT videot a szerkezetrol.
  • jackoneill90
    #44
    nekem a #38 -as jobban tetszik. azt hamarabb fogom kipróbálni mimt a 17 est. majdnem 100%
  • rumkola
    #43
    Én levágnám a hangszórók kábeleinek végét, rca-ra átalakítanám, aztán jack kuki->2rca puni-val bedugnám a tv fülhallgató kimenetébe
    ezzel a cuccal ennél jobbat nem lehet elérni :D
  • MikX
    #42
    Remélem video is készül, ha sikerült az installáció, izgatott vagyok...
  • plas
    #41
    Na vegulis jobb mint vartam... Szoval a #17-es Hsz.-ben megtalalod a megoldast az osszekotesre, de egy ilyet ne felejts hozza beszerezni, hogy meglegyen a mozi elmeny: