431


src=\"http://noob.hu/2011/08/22/banner_0.png\">







  • Maximus4
    #271
    Sokan vannak itt az SG-n akik csak olvasnak de nem írnak

    Az én véleményem szerint alapnak jó a 2000 andermant,de csak egy darabig.Később tuti kevés annyi.Ha a szinteden akarsz küldetéseket teljesíteni,akkor az eszencia elengedhetetlen és azt sem kapsz sokat.A 40-est én láttam,alig akartam hinni a szememnek:)
    Amúgy meg elég nehéz összehozni egy csapatot,hogy mindenki ugyan akkor érjen rá,de én örülnék neki.
  • Anonymusxx
    #270
    Én is benne lennék egy közös játékban, csak figyelni olvasni szoktam ezt a topicot hozzászólni nem nagyon, bár már egy kicsit elment a kedvem a játéktól, mert írtátok hogy már nem nagyon lehet andermant-ot, és egyéb jobb cuccokat szerezni.
    Aztán meg ha tényleg csak úgy lehetne benne haladni hogy nyomod bele e pénzt, akkor meg felesleges időpazarlás lenne vele játszanom... Annyit még talán (csak talán mert egy kicsit már én is kezdem unni) megérne hogy kb 1-2 havonta 700 ft-ot befizessek, és kapnék majd 2000 andermant-ot, csak hát kérdés hogy ez mennyire lenne elég.
    Írtátok hogy milyen nehéz fejlődni 26-os szintre, nem tudom ebbe a topicban írta valaki hogy látott egy 40.-es szintű karakteret? Az vajon mennyit játszhatott ezzel a játékkal? :)
  • Maximus4
    #269
    Nem tudom,te mennyi BP-s játékkal játszottál már,de sokmindenre egyelőre ne számíts.Elég ha megnézed a játék hivatalos fórumát.Moderátorok vagy a Magyar képviseletből szinte senki nincs ott.Attól félek,hogy ez azért lehet,mert nem fordítanak kellő figyelmet erre a játékra.

    Én nagyon szeretném ha össze tudnánk jönni,de sajnos alig 3-4 ember írkál csak ide.Tudom,hogy az elég is lenne egy jó henteléshez,de még azt is elég nehéz összehozni.Jó lenne ha egyszer benn lenne a topik a top-ba,akkor talán jönnének többen is.
  • Fooka
    #268
    Persze bele tud fásulni az ember...de abban is biztos vagyok, hogy a BP változtatni fog még bőven a dolgokon, sokkal több küldi lesz, mellékszálak, ilyesmik.
    Mondjuk szerintem ebben a szakaszban az is megoldást jelentene ha mi sg-sek össze tudnánk tömörülni 1-2 óra játékra. Szervezhetnénk egy kisebb fajta klánt, megbeszélnénk, hogy kinek mikor jó, aztán hajrá :)
  • Maximus4
    #267
    Én sem rohantam egyből teljesíteni a küldiket.De hamar rá lehet unni arra,hogy napokon keresztül csak egy helyre rohangálsz csépelni az ellent.Én most így vagyok.Már unom a vad erdőt és a barlangot.A menedéknél lévő területen meg esélyem sincs.Néha leszobrozok a barlang bejáratánál vagy a menedéknél,hátha jön valaki és tudunk menni közösen,de ez alig szokott bejönni.Mindenki csak rohan.
  • Fooka
    #266
    Kétségtelen, hogy rétegjáték. Abban is biztos vagyok, hogy nagyon sokan fel fogják itt adni (25-26. szint) mert elengedhetetlen kelléke a farmolás a játéknak. A küldik nem adnak sokat, andermantot alig találni, egyedül nehéz fejlődni. Ám át kell gondolni azt is, hogy valóban ez lenne az a játék amit játszani szeretnénk? Úgy gondolom, hogy egy fárasztó nap után egy-két óra ezzel a játékkal teljesen jó kikapcsolódás. Tény, hogy ha el akar érni valamit az ember akkor kitartóan kell csépelni az ellent. Én nemsokára lépem a 25-öt, majdnem 1500 andermantom van, elég jól fel vagyok szerelve, és mindezért semmit sem fizettem. Az is igaz, hogy nem rohanok azonnal teljesíteni egy-egy küldit amint megkapom. Az egyetlen dolog amit jelenleg hiányolok az a klán rendszer. Elég nagy káosz alakul ki abból ha ismeretlen emberekkel megy az ember ide-oda, talán nem is kell részleteznem...De ha össze tudnának tömörülni az emberek, rettenetesen jó lenne ez a játék és biztos vagyok benne, hogy nem adná fel senki amikor kicsit nehezebbé válik...
  • kalmi
    #265
    csak tudnám hogy a drop ratet milyn jogon változtaták semi jo nem eset azt it vagyok már fél orálya az instában csak sima szurkékesnek nagyon gáz a igy
  • Maximus4
    #264
    Ezen agyalok,hogy jegelni kellene amíg nem lesz végleges,bár a BP-nél ez nem megy egyik pillanatról a másikra.Ráadásul egy kicsit furcsállom,hogy a hivatalos oldalukon nincs is kint a játék.
  • mindero
    #263
    25-ről 26-ra kínszenvedés a játék. 1x kipucoltuk a lélekbörtönt az aljáig és 1/10-et ment a fejlődéscsík. Magyarul még 10x ki kéne takarítani legalább egy 3 fős bandával. Khalyshoz meg már csak egyedül értem le, de hamarabb meghaltam mint hogy megláttam volna a támadását.
    Küldi meg csak 26-tól lesz. Tárgyakat nem kapok, se andermant se pénzt se gyógyitalt, így rohadt unalmas lett, pedig tök jó volt az elején. Persze még csak béta úh lehet h javul majd...
  • Maximus4
    #262
    Az a baj,hogy ez nagyon ki lett hegyezve csapatjátékra.Egyedül is lehetne haladni,de azt nem lehet eszenciával győzni ami ugye nem kevés andermantba kerül.És ha elfogy akkor ugye vehetsz vagy nem,de akkor föl is adhatod.Nem hiába BP-s játék,"remekül" ki van ez találva:(
  • ricsa008
    #261
    itt a baj a küldetések számával van nekem most egy van ami a börtönbe szól de egyedül öngyilok. qva sokat kellene most farmolni ahhoz hogy érjek valamit
  • RiCSi1234
    #260
    Kérlek, én ma dolgozom, vasárnap, aztán egy hétig itthon.. Majd csak összegyün valami a..héten, meg az után!
  • Maximus4
    #259
    Az remek.Én meg ma vagyok itthon a héten először:)
  • RiCSi1234
    #258
    Hívtam én pár embert, kollégákat is többek közt, de mint később én is beláttam, andermant, vagyis fizetés nélkül ez a játék is csak vérnyomás növelésre alkalmas! :)
  • RiCSi1234
    #257
    És hál Istennek megyek ma is dolgozni, szóval ennyi is volt mára.. :D Szííjúú léter!
  • Maximus4
    #256
    Pont ezért nem játszottam.Egy kicsit unom már,hogy úgy kell vadászni az emberekre és mázlival lehet csak kifogni egy jó csapatot.Azt hittem itt az SG-n többen fognak vele játszani és így könnyebb lesz összehizni partyt,de tévedtem:(
  • RiCSi1234
    #255
    Nem sok mindenből maradtál ki úgy érzem.. Voltam egyszer egy jó groupban, de vagy hússzor olyanban, hogy mindenki ment a maga küldetését csinálni.. :D Totál belassultam.. De sztem nem csak én!
  • Maximus4
    #254
    Én 3 napja nem játszottam:(
  • RiCSi1234
    #253
    Se andermant, sem eszenciák.. marha fasza így.. :D Andermant kb fél napja nem esett egy deka sem.. Kezdem unni..
  • mindero
    #252
    Felszerelt cuccokra nem rakhatod, tedd be alulra először a tárgyat.
  • farferi
    #251
    Találtam egy csorba kianitot vagy mit és nem tudom berakni a foglalatos cuccaimba, pedig úgy csinálom ahogy írja(jobb katt rajta aztán bal a cuccon).Mit rontok el?
    Más.De nagy szívatás ez az azonosítás.Találtam egy lila bőrpáncélt, majd 80-ba került az azonosítás, és rosszabb mint a rajtam lévő zöld.Szívás.
  • mindero
    #250
    Nektek vannak küldik 24-25 környékén? Vagy mehet a farmolás 29-ig?
  • RiCSi1234
    #249
    Hát ha még olyan lenne a dolog, akkor az lennék.. :DDD
    Tegnap este össze akadtam egy nagyon jó kis bagázzsal, Ricsa is ott volt, jót mentünk, össze gyűlt minden ami kellett, azt hiszem :)
  • Maximus4
    #248
    Papucs :P
  • RiCSi1234
    #247
    Részemről piszkos nőügyek miatt lefújva.. :)
  • Maximus4
    #246
    Egy kicsit ráérek,aztán kajálnom kell:)
  • Fooka
    #245
    Én leszek(már most is vagyok) de nem tudom meddig. Ha gondoljátok Hoboo néven megtaláltok :)
  • RiCSi1234
    #244
    Egy kis kaszabolás megint 8 óra tájban? Maxi, Ricsa?! esetleg más!?
  • farferi
    #243
    Hogyé adják?Még nem néztem meg és kiléptem
  • RiCSi1234
    #242
    Hát, az az igazság, hogy én már vettem adnermantot, mert anélkül nem igazán jó!! Hát igen, másra nem nagyon használható a pénz..
  • farferi
    #241
    Ja látom néhány tárgy is vehető, bár gondolom gagyik.Gyémántok meg tényleg irtó drágák szóval felejtős ha ingyen akarok játszani.
  • farferi
    #240
    A pénz kovácsoláson meg képességfejlesztésen kívül másra nem jó?Mert akkor nem gyűjtögetem a gyűrűket, függőket,stb.
  • Maximus4
    #239
    Találkoztam egy 40-es szintűvel!Kapja be :P
  • Maximus4
    #238
    Én is ezt szoktam,de a vad erdőben:) Bár ott már a kutyákért nem kapok TP-t:(
  • Fooka
    #237
    TIPP:
    Tegnap estenem volt kedvem a küldetéseket csinálni, meg egyedül elég nehéz is így 22. szinten bementem a vadszív barlangokba és kb. fél óra alatt ki is pucoltam egyedül. Amellett, hogy igazság kristályokat is bőven találtam, összejött kb. 150 andermant, ami szerintem nem is olyan kevés. Így ha van kedvetek kicsit andermant farmolni ajánlom ezt a helyet!
  • farferi
    #236
    Jó ez a játék, csak valamikor aludni is kéne.
  • sata75
    #235
    nem éri meg, baromi drága, köveket pedig nem nagyon lehet találni:(
  • Maximus4
    #234
    Köszi,ezt meg is nézem:)
  • Fooka
    #233
    Van a városban egy árus akinek a feje felett egy gyémánt jel van, gondolom ő árul hozzá köveket amit bele lehet rakni.
  • Maximus4
    #232
    Én ezeket nem nagyon vágom,de szerintem vagy a kovácsnál vagy egy varázslónál lehet fejleszteni.De,hogy ez az amire te gondolsz,azt nem tudom biztosan.