431


src=\"http://noob.hu/2011/08/22/banner_0.png\">







  • ricsa008
    #311
    várom a heti update-et abban lesz egy küldetés pakk 23-30 as kariknak akkor kicsit aktívabb leszek...
  • Revans85
    #310
    Én a napokban láttalak a brutál páncélodban. Érdekes lehet a sisakod is.
    Itt tényleg nincs nagy élet, de aki játszik, az néha benéz ide is - szerintem.
  • steve7777
    #309
    Találtam egy legendás katonasisakot is. Ezt még durvább volt feloldani. 1245 kristályba került! Most nem vagyok bejelentkezve, de holnap rakok fel róla képet, ha még jár erre valaki....
  • mindero
    #308
    Uh. Nekem ennyi az össz védettségem pajzzsal .
  • steve7777
    #307
    Megvan a Legendás acél felszerelés.... Nem rossz, gyorsan magamra is kaptam:)
  • ricsa008
    #306
    az újszeon nem tudna valaki segíteni Khalys megölésében 28 as mágus vagyok és megint csak 1 questem van hogy öljem meg
  • steve7777
    #305
    Szia. Van lehetőség teleportálásra, bármelyik városba elmehetsz így, csak az andermat-ba kerül sajna. A képernyő tetején van egy menűsor tele gombokkal. Ha a középső kéket kiválasztod, azon belül pedig az utolsót, akkor ott vásárolhatsz utazásokat. 40 andermat egy út.... Én maradok a sétánál amúgy:)
  • szucsy89
    #304
    Sziasztok! Elég új vagyok a játékban, segítene valaki, hogy egy adott helyről (pl. egy kinti erdős rész), vissza tudok e valahogy teleportálni a városba vagy mindig sétálni kell?
  • steve7777
    #303
    Közben sikerült találnom egy Legendás acél felszerelést (1097 kristály), és egy Legendás körmöket (886 kristály). Most van 583 kristályom, úgyhogy lesz egy kis idő mire kibontom.. Ha meglesz, rakok fel róla képet....
  • kalmi
    #302
    hehe 2 heradur pajszom is van elobb eset ki mielot még az oldal elérhetetlenre váltot
  • kalmi
    #301
    meg gondoltam magam addog még 1 eséjt a játéknak ma 2.jára kieset a Hengest Bosszuja 1 kezes bárd igy van 2db belöle dejo, de a legjobb bene hogy 554 igazság krisly kell neki ez se ma lesz meg ilyen sz****** drop ratel.
    Adelyn néven vagyok még a régi eu szeron :) lvl20 sárkány harcos
  • RiCSi1234
    #300
    Azért nem látlak én akkor, én még a régi EU szerón vagyok.. :)
  • ricsa008
    #299
    hozzá teszem én most az ujj szerón vagyok fent mágussal...
  • ricsa008
    #298
    nekem a küldetés már megvan 27-es vagyok jó lenne ha tudna valaki segíteni mert már csak az a 266 adermant megérné...
  • steve7777
    #297
    Mi lvl40-es Khalys-hoz járunk. Az túl erős még neked. Fejlődnöd kell legalább 32-35-ig, hogy egy jó csapattal le tudjátok győzni a 30-as Khalyst. De megéri hidd el, mert jó cuccokat dobál:)
  • RiCSi1234
    #296
    Majd egy Khalys-os buliban ha lesz hely, én is benne lennék, ha szabad.. :) Még nincs meg az a küldetés!
  • steve7777
    #295
    Herold, Khalys, és a boss-ok nagyobb gyakorisággal dobják. Ezért járunk oda többen is.
  • ricsa008
    #294
    Ha mindenigaz hamarosan nagyobb tartalmi update jön és jön a 3. karakter osztály...
  • RiCSi1234
    #293
    Van annak lelőhelye?? Mármint van olyan hely, ahol több legendás cucc esik, vagy az teljesen véletlen lenne?! :)
  • steve7777
    #292
    Nem olyan rossz ez a frissítés mint amilyen rossznak látszik elsőre. Más lett a játék dinamikája. Amit eddig megszoktam a harcban, azt most el is felejthetem. Sokkal nagyobb hangsúlyt kell fektetni a stratégiára. Eddig csak arról szólt a harc, hogy ütöm a mobokat, majd ha már túl nagy a sérülésem gyógyítok. Most viszont azt csinálom, hogy ha sokan támadna, először a gyengébbeket nyírom, azok dobálnak kis gyógygömböket, és utána jöhetnek a nagyok. Közben 40-es lettem:) Vadászom a legendás cuccokat:) már van is egy....
  • Revans85
    #291
    már nagyon várom :D
  • mindero
    #290
    Hol van még a D3 ?
  • BoneDragon
    #289
    Ezt enyhén lekoppintották a D3-ról. O.o
  • mindero
    #288
    Hozzáadnak egy dolgot, elvesznek kettőt :(
    Végre van barátlista, használhatónak is tűnik, de kivették a gyógyitalokat, helyette vannak gyógygömbök amik véletlenül potyognak szörnyekből, és azonnal gyógyítanak. Elég kiszámíthatatlan lett így a harc... Mondjuk csapatba biztos jobban lehet irtani.
    Mire felfedeztem hogy a roham milyen hatékony bénító, már jócskán le is gyengítették :(
    Keressetek Conarus-ként, 26os(végre) sárkányharcos. Elég véletlenszerűen játszok, de ha láttok vegyetek fel :)
  • kalmi
    #287
    no ezzel se jácok tobbet pénz lehuzás egész a játékban levö pénz = a semivel sz**rt se ér
  • steve7777
    #286
    Ezüst gyűrűt már hordhatsz ugye? Mert akkor szerintem meg minél hamarabb old fel, mert ha sokáig vársz vele, akkor lehet hogy már nem fogod a hasznát venni. Túlfejlődsz hozzá :) és egy ritka arany, vagy platina gyűrű lenyomja. Szóval minél hamarabb, hogy segítse a fejlődésed. Persze az ára nem piskota:) Nekem egyszer egy ritka platina gyűrű került több mint 300 kristályba, és még rosszul is jártam vele, mert a ritka arany gyűrűm jobb volt nála .
  • RiCSi1234
    #285
    én pont ma egy legendás ezüst gyűrűt, de 634 kristály kell.. :) Azt sem ma fogom feloldani.. :)
  • steve7777
    #284
    Nem kis munka volt idáig fejlödni.. Igen, vannak részek, amikor tényleg uncsi egy kicsit, ilyenkor én mindig csapatban nyomultam, úgy azért érdekesebb. Viszont az is fontos, hogy nagy szintbeli eltérés ne legyen a csapattársaid és közted. Ne nézd a TP pontokat, hogy mennyi kell még hogy szintet lépj, csak játsz :) Sokszor nem is TP-re mentem, hanem hogy minél jobb cuccokat találjak. Az is fontos, nem csak a TP. Most legalább egy legendás cuccra hajtanék, de még sajna nem találtam egyet sem:(
  • mindero
    #283
    De itt vagyunk csak nem játszunk :D
    Legalábbis én amíg nincs értelmes küldi a 26-os szint előtt. Nagyon uncsi...
  • Maximus4
    #282
    39 Az szép,grat!
  • steve7777
    #281
    Sziasztok. Én most is fent vagyok a játékban. 39-es szintű sárkányharcos vagyok, Steve7777 néven...
  • ricsa008
    #280
    én most a másik szerón kezdtem el mágussal 21-es vagyok
  • Maximus4
    #279
    Nem döglött meg,csak kevesen vagyunk.Már azok sincsenek itt akik a topik indulásakor voltak:(
  • RiCSi1234
    #278
    Ez a topik is megdöglött..
  • RiCSi1234
    #277
    Vettem 8000 andermantot, egy cseppet egyszerűbb.. Ezt-azt beszereztem, a többi eszenciákra, kitart egy darabig!
  • Maximus4
    #276
    Én játszanék,de amikor eljutok odáig,hogy lenne rá időm,akkor meg sehol senki.
  • RiCSi1234
    #275
    Micsoda pangás van, senki nem játszik már? :D
  • Revans85
    #274
    vannak :D
    ha összeverődne a társaság, szívesen beszállna egy 24-es zöldfülű sárkány is :-)
  • RiCSi1234
    #273
    Egy nagyon jó 5 fős csoporttal elmerészkedtünk igencsak messzire.. :D Hogy micsoda mobok voltak.. :D kinézetre is, meg.. Még lecsapni nem is volt nehéz őket, de amiket azok ütöttek ránk.. Azt láttam, hogy mindenki rohangál körbe-körbe, hogy a poti újratöltsön :DD xD Az egyik boss mob, 1100 életet úgy ahogy van lecsapott rólam egy ütésre :DD
  • kalmi
    #272
    mik vannak raktakbe egy uj eu szerot