431


src=\"http://noob.hu/2011/08/22/banner_0.png\">







  • steve7777
    #351
    Sziasztok.

    Megválnék 40-es szintű sárkányharcosomtól. Csak a kard nem legendás, amúgy minden. Több nagy értékű kővel van szerelve. Elég jól fel van hozva, pvp-re is alkalmas. Ha komolyan érdekel, akkor írj, és megbeszéljük a részleteket.

    [email protected]
  • Revans85
    #350
    A főoldalon, középen egy nagy narancssárga négyzet " Ingyenes regisztráció itt"...
    Rákatt, a többit már tudod :)
  • HammeRed
    #349
    Hogyan tudok egy új karaktert indítani a meglévő mellé?Akárhogy keresem nem találok olyat csak az első és egyetlen karakteremmel tudok belépni...
  • Lancus
    #348
    Ez a játék már minden kategórián túli kategóriát képez. :
    - Béta, de azért fizetős, méghozzá keményen ( lásd 7db. új tárhely ára annyiba kerül, mint bármely más full játék amit leveszek a boltok polcairól ) :D:D Majd ebből a 7 tárhelyből mindjárt 4-et el is vettek az italokkal.
    - Olyan nehéz bossok vannak benne, ami csak akkor győzhető le, mikor már semmit nem érsz vele amit dob.
    - Össze-vissza kalapál mindenki mindent a pályák felén, miután még mindig nincs rendszere fél év eltelte után sem annak, hogy kié a TP abból az ellenfélből, amit valaki el kezd ütni. Odarohan valaki, rácsapja az utolsót, és viszi is...
    - Hiába vannak varázs tárgyak, mire összejön az azonosításához szükséges kristály, addig szintén nem mész vele sokra, ráadásul beazonosítás után is ugyanazért a piti pénzért lehet eladni, mint előtte.
    - Pár hónappal ezelőtt még szépen nézett ki, nagy felbontással, majd annak a szintjét is lecsökkentették, és vissza sem állították.
    - Mennek a tök felesleges variálások lényegtelen dolgokkal, miközben az alapok nincsenek rendezve. Az alapok tekintetében elég lenne ránézni pl. a Diablo2-re, Torchlightra vagy sorolhatnám, ahol mindezen problémák, amiket részleteztem nem léteznek.


  • Revans85
    #347
    Khalys legyőzése nem feltétele a további küldetéseknek. Az északi pályák sok feladatot adnak, és jól fizetnek.
    A jeges boss sokkal brutálisabb, mint Khalys, 40 es szint alatt felejtős...
  • mindero
    #346
    Menj a havas pályákra (Silfmoortól délre), van egy csomó új küldetés, ott gyorsan fel lehet fejlődni 30-ig.
    De Khalyst felejtsd el egy darabig. Most hogy 26-os szintűre fokozták talán már 35ös szinten is van esélye egy 5 fős csapatnak.
  • Lancus
    #345
    Lowosan felmész a trollos pályára, meg a fölötte levő sárkányosra, és felküzdöd magad vagy 35-ös szintre, ( ez csak hetek kérdése :D:D )utána szervezel valahogy egy 5 fős csapatot, amiben rajtad kívül mindenki 40-es szintű sárkányharcos, és talán úgy extra muníció hegyekkel le tudjátok csapni. De ha körmágus vagy, akkor lemondhatsz róla ugyanis egyetlen lövésétől meghalsz a körmágus kevés életereje miatt. Magyarán Khalyst betették egy olyan pálya bossának, ahol 25-ös szintűek vannak kb. miközben normálisan csak 5x35-40-es karival lehet lenyomni amelyik sárkányharcos. Rengetegen írtak be ez miatt, de marhára nem érdekel ez senkit, mint ahogy az sem, hogy miután Khalys a 25-ös szintűek bossa, így olyan szintű tárgyat is dob. Mire le tudod verni őt, semmire nem mész már azzal amit dob, hiába "legendás", mert alacsonyabb szintű jóval, mint te vagy.
  • Lowosan
    #344
    Sziasztok!

    25-ös szintű vagyok, viszont nincs több küldetés, kivéve hogy öljem meg Khalyst,az meg lehetetlen
    Megkéne, hogy öljem, hogy adjon új küldetéseket?
  • mindero
    #343
    Javítani a kovácsnál.
  • fatex176
    #342
    Sziasztok.Nem reg keztem el a jatekot,es azt szeretnem kerdezni,hogy az itemek ha elhasznalodnak,akkor csak otvozni lehet,vagy javitani is amit nem talatam meg.Elore is koszi a segitseget.
  • ricsa008
    #341
    jó lenne ha találnának megoldást erre mer igencsak idegesítő....
  • ricsa008
    #340
    amúgy telepített kliensnél és böngészőben egyaránt fentáll a probléma
  • ricsa008
    #339
    most néztem az angol szervert az megy...
  • Maximus4
    #338
    Esetleg a sütik,gyorsítótár törlése?Vagy flashplayer frissítése?
  • ricsa008
    #337
    sziasztok be szeretnék lépni de csak fekete kép jön be a csetet látom de mást semmit nincs valami megoldás erre a bugra?
  • mindero
    #336
    Jött egy nagyobb frissítés, új karakterosztály, új területek, kiegyensúlyozás, esszenciák megváltoztak.
    Talán érdemes újra rápislantani.
  • RiCSi1234
    #335
    Végülis, új fejelsztések vannak, meg kis gondok a helyes írással. (Fejelsztések)
  • Lancus
    #334
    Elfelejtettem, hogy a talált tárgyakat sem ingyen azonosítja be a gém, hanem iszonyat összegeken vehető azonosító kristályokért, majd miután beleölted mindened az azonosításba, kiderül hogy semmit nem ér a tárgy és kapsz érte ugyanúgy 2 rezet mint előtte. :D Amit összeszedsz a küldetéseken lóvét, épp hogy elég a tárgyaid javítására, meg a varázslatok fejlesztésére, de az már felejtős hogy bármit meg tudsz venni belőle a boltban a manán kívűl.
  • xido
    #333
    Na..Halloween kapcsán éccaka lett mindenhol és sejtelmes hangok,még a városokban is:)
  • Lancus
    #332
    Egyetértek, egy marék lepkeszart sem ér a játék, 25-ös szinten gyakorlatilag vége, mert bedob egy akkora főellenséget, ( Khalis) amit csak 5-en tudnak kinyírni 40-es szintű karikkal, extra munícióval. :D Na most addig míg felerősödik az ember ehhez, az fél év, és akkor van 1% esélye ha sikerül szerveznie egy csapatot hozzá. Fejlődni nem lehet normálisan, és kb. pont annyi aranyat dob, amiből meg tudod javítani a fegyvereidet. Ha 1-10-ig lehet pontozni, akkor 1 !!! Ja és kb. fél óránként szerverhiba miatt kilép, ami természetesen az előző fél órányi hadakozásod arany termését mindjárt el is viszi, és akkor tolhatod az sms-t ! :D:D:D
  • RiCSi1234
    #331
    RAKÁS FOS.. Jól felnyomták az árakat is.. Persze adnermantot ugyan annyiért vehetsz.. Elég is volt ebből azt hiszem..
  • steve7777
    #330
    Ebben tévedsz BoneDragon, mert az én videókarim igencsak izzad:D Egy picit még szerintem túl nagy is a gépigénye, a grafikához képest.... Na de belefér, mert full java...
    Alapítottam egy klánt, szívesen látlak titeket, ha jönni akartok, jelezzétek. Steve7777 heredur szerver. Öten vagyunk még csak, lvl35-től lvl40-ig van a csapat eddig.
  • BoneDragon
    #329
    Mert felhő alapú rendszerrel működik, így a saját szerverüket terheli a grafikai megjelenítés. Neked csak egy netre van szükséged.
  • xido
    #328
    nem haladtam ugyan sokat az "alapjátékban",de tetszett..ez az MMo meg most ledöbbentett,hogy mindenféle telepítés nélkül böngészőből milyen részletes és szépnek mondható sok másik telepítős MMO-val ellentétben..
  • steve7777
    #327
    Találtam még egy szépséget.....
  • mindero
    #326
    Kéne egy magyar klán is. Ha jól láttam lehetne aranyért is alapítani. Bár csatlakozni nem tudom hogy lehet, mert nem láttam olyan részt...
  • BoneDragon
    #325
    Mikor lesztek fent? Mehetnénk együtt. :)
  • steve7777
    #324
    1245 kristály volt. Igen sokat nem ér az a 3 pont, de miért ne raknám bele? Bármikor kicserélhetem...
  • mindero
    #323
    De amúgy király cucc, veri az én összes cuccomat együttvéve.
  • mindero
    #322
    Vicces ez az életerő 3 ponttal megnövelve mikor 100-200-akat csapnak a 23-as csontvázak.
  • BoneDragon
    #321
    Mennyibe fájt?
  • steve7777
    #320
    Megígértem hogy rakok fel egy képet a sisakról, hát ezt most megteszem:) remélem tetszik...
  • BoneDragon
    #319
    Elkezdtem újra nyomni. LvL 15 vagyok én is, Bonedragon néven megtaláltok, vegyetek fel. Barlangba előbb esett egy lila cipő. :)
  • Revans85
    #318
    15 környékén nekem s tetszett, de amikor elfogynak a küldetések lvl 29 közelében, akkor szólj :DD
  • tutituti
    #317
    Hát írok ha már pár hete játszok vele napi szinten.Igaz hogy még csak lvl15 körül járok,de nekem tetszik.
  • Revans85
    #316
    2000 andermant
  • ricsa008
    #315
    csak marha mód kölcséges :=(
  • RiCSi1234
    #314
    Egy magyarokat tömörítő klán 5lete nem lenne rossz. :)
  • kalmi
    #313
    helloka valaki csinált már klánt nem ég kerultbe ez a lehetöség végre meg egy pár feleslges dolog is
  • steve7777
    #312
    Én meg az új területeket várom, meg az új karaktert. Kíváncsi leszek milyen lesz... Kicsit már uncsi folyamatosan a cuccokat keresgéli. Volt olyan nap, hogy 3x voltam Herold-nál.... Ja, amúgy jó ez a PvP újítás, csak akkor van gáz, ha egyedül küld be az arénába három ellen.... mert már ilyen is volt.