431


src=\"http://noob.hu/2011/08/22/banner_0.png\">







  • mezarius
    #391
    Sziasztok. Megalapítottam a játékban a klánomat, a PWDT-t, és aktív játékosok jelentkezését várom. Klánoldalunk: http://pwdt.gportal.hu/
    Itt regisztráljatok, ha akartok jönni. Játékok menüpont alatt megtaláljátok a Drakensang-ot is, ott vannak a TGF feltételei. TS3-at meg amúgy nem is kell keresgélnetek, ott van a Letöltés menüpont alatt. Katt a linkre, ott kiválasztod hogy 32 vagy 64 bites windowsod van. Amúgy a clienteset kell letöltened. Többi dolgot megtalálod az oldalon, ott van egy TS ikon, az egyből bedob a TGF-es szobánkba. Ha pedig van fent admin akkor egy rövid beszélgetés után eldöntjük jöhestz-e vagy sem. Fosni nem kell, nem eszünk meg, és nem is a lemeztechtonikából fogunk kikérdezni :D
    Egyenlőre ennyi lettem volna
    Üdv: [HUN]LACA
  • sanya200
    #390
    Nekem az van :D Jól el lehet vele lenni :D Csak ha nagyon sok ellenfél jön az lehet kicsit probléma, de most így 26 szint körül van pengetánc amivel megindulsz előre és összevagdal mindent, meg van területre ható nyilazás ami sok ellenfelet sebez de csak az alap sebzés 65%-val.
    Taktikám az általában hogy lerakok egy gombacsapdát és hátrébb megyek az ellen belesétál és utána rányomok egy preciziós lővést simán bekúr egy erősebb ellenfélnek vele 200 sebzést normál ellenfelek ellen meg majdnem 0-ra redukállja az életerejét kicsit erősebbnél meg a felére így 2 lövés és fekszik és úgye a preciziós lövés több ellenfélen átmegy ha többen belemennek a csapdába úgy egyszerre 2-3 ellenfelet könnyen le lehet szedni :D
  • Maximus4
    #389
    Azon agyalok,regelek egy kalandvadászt.
  • sanya200
    #388
    grinmag az volt az ajánlott :D
  • Maximus4
    #387
    Ki melyik szerveren van?
  • sanya200
    #386
    Ja a kristályokat nem lehet kiszedni egy adott eszközből, ruhából..stb mert van olyan hogy pl csak 20 védelmi értéke van egy ruhának de van benne plusz 30 életerő.Ha ki lehetne kapni belőle a kristályt jó lenne belerakni egy olyanba aminek nagyobb az értéke :D
  • sanya200
    #385
    Én kalandvadásszal kezdtem most vagyok 25-ös szinten :D pedig ez a 6.napja hogy elkezdtem :D
    Amúgy nincs valami ládika vagy vmi ahova a cuccaimat el lehet pakolni?Mert pl nem akarom eladni..stb kidobni se, a hátizsák meg elég kicsi.Tegnap balfasz módon véletlenül megsemmisítettem a fejfedő-t ami 47 védelmi értéket adott, venni csak olyat tudok ami 20 alatt van még szal megszivattam magam mert ezt is úgy találtam
    Na lényeg akkor hogy van vmi hely ahova elrakhatom a cuccaimat?Meg mire érdemes költeni az adamatot?Én jobbára kristályokat veszek de olyan árak vannak pfff mire 2-300-at összegyújtok az is egy csomó idő.Venni meg nem fogok pénzért.
  • Palinko
    #384
    jah az íjász meg valami rahedli erős, ha lesz új szerver tuti azt indítok.
  • lolkaésbolka
    #383
    Nekem ezt írja ki mielőtt betöltené a játékot, üres az oldal, teljesen fehér és a link helyén: javascript:funnelTrack('51100');
    Talán a java-t frissíteni kéne:?
  • Maximus4
    #382
    Úgy néz ki már elindult.
  • lolkaésbolka
    #381
    Miért szivatják a sárkányharcost? Nekem 40-es van és így sem egy túl erős a többi kaszthoz képest. Most meg ezt olvasom:

    Változtatások a sárkányharcos képességein:

    A hatalmas körcsapás hatótávja 4.5 méterről 3.5 méterre csökken
    A vér mámora talent gyógyítása 25%-ról 10%-ra csökken

    Mondjuk a monitorom nincs 3,5 méter, szóval még mindig be fogja teríteni a körcsapás :)

  • Palinko
    #380
    jah meg letöltött kliensem is szarakszik
  • Maximus4
    #379
    Biztos miattam van.Nagyon régóta nem játszottam a játékkal,de gondoltam ma belépek,hát nem:D
  • lolkaésbolka
    #378
    De még az oldal is elég lassan jön be nálam
  • lolkaésbolka
    #377
    Szívás, 16 órakor nem voltam otthon, most meg nem lehet belépni. wtf?
  • Palinko
    #376
    mikor indulnak a szerverek? valamiért a webszerver is bekakált
  • Maximus4
    #375
    Esetleg Dark Orbit?
  • BoneDragon
    #374
    Google a barátod.
  • Palinko
    #373
    grimmagon vagyok
  • sanya200
    #372
    Amúgy nem tudtok ajánlani vmi hasonló ingyen mmo-t lényeg magyar legyen, mert angol tudásom egyenlő a 0-val.Vmi sci-fi építős esetleg vagy nemtom vmi :D
  • sanya200
    #371
    És vkinek van kedve tolni egyedül unalmasabb meg nehezebb is.Szoktak hívni csportba de az csak ilyen pár percig.Fix nincs
  • Palinko
    #370
    azokat a köpenyes szarokat kell nyírni, de mintha a vad erdőben nem is lenne.

    az a küldi kingshillben van, a szerelde mellett, a város közepén
  • sanya200
    #369
    van egy küldi amit nem tok megcsinálni vagy 2 talán, még az elején vok.
    Van ez a vaderdős én nem találom hova kell menni.Bejártam az egészet de nem találtam kripta szerű valamit :D


    Meg van nálam pár tárgy ami küldihez kacsolódik de nem tom melyikhez lehet ehhez nem tom, ilyen bohócruha szerű színes kesztyű,kalap meg..stb

    Meg ha van valakinek kedve tolni :) de microfonom nincs.Nickname AliissaShepard
  • Palinko
    #368
    tedd fel
  • sanya200
    #367
    sziasztok segítetek kicsit :D lenne pár kérdésem :)
  • Revans85
    #366
    Megtörtént :)
  • Palinko
    #365
    valaki játszik Feketerózsa néven? ma valahogy felvett csoportba, és rögtön tudta, hogy a katakombák érdekelnek, le is mentünk de ő 17 én 18 de kinyít minket az erős cimbi a királyi katakombákba. ha valaki nagyobb szintel be tudna segíteni örülnék Palinko91 vagyok vegyetek fel friendbe Grimmagon
  • Palinko
    #364
    becsoki :D 17 es a koma és 1 ütésből kb 700 életet leüt :D
  • Palinko
    #363
    aki a Grimmag szerveren készül a király katakombákba, szólhatna, van ot egy pasas 1-2 ütés és végem :D
  • Palinko
    #362
    köszi, régen nagy Dio 2 fan voltam, de most a "nem érdekel" árkategóriába jelent meg a 3 as, haver megvette, kaptam guest keyt hát nem rossz, de 3 ad áron venném meg max :D

    Drakensang bejön csak ne vágna olyan sűrűn le a szerver :D Régen játszottam azóta látszik rajta a fejlődés, és ne feledd hogy még mindég béta.

    Az az utolsót ütő a TP vivő sajna legtöbb gameban úgy van, kéne partyban hordázni.
  • Lancus
    #361
    Adermant nélkül el lehet lenni, csak minden több időbe telik lényegesen, illetve a játék annyira be van korlátozva, hogy pl, egy napi mászkálás és igazságkristály gyűjtés kell egyetlen legendás tárgy beazonosításához. Na de nem kell, megijedni, mert én pl. eljutottam 40-es szintig úgy hogy egyetlen legendás tárgyat sem kaptam, nem 1 karakterrel... :( Fő bossok egyedül ölhetetlenek. A pályák felén olyan emberek rohangásznak, akik azzal szórakoznak, hogy az utolsót rácsapják az ellenre, miután elkoptattad 99%-ig. Így persze az övék a tp, tárgy, minden, mivel egy év bétázás után sem oldották meg ezt a kérdést a játékban. Mire egy pálya kényelmesen "normál"-nak megfelelő nehézségben tolható, addigra egyetlen tp-t sem kapsz érte. Teleport van, de a pályák jó részére adermanttal megy. A hordozható tárgyak mennyisége erősen korlátozott és a tárhely normális méretűre bővítésének árán, leakasztod a boltok polcairól a most megjelent Diablo 3-at, ami garantáltan nem hoz ilyen problémákat. Nézz meg pár videót róla, ajánlom. Egyszerűen élvezetes, hullanak a jobbnál jobb tárgyak az életerő ital bagóba kerül, ami DS-ben szintén adermantos, bossok egyedül is ölhetőek, grafika, zene teljesen rendben. Karaktered között átrakhatod a tárgyakat, aukciós ház, egymillió jó dolog van benne. Ja és nem 3 kaszt közül választhatsz... Jó játékot !
  • Palinko
    #360
    Andermant nélkül el lehet lenni? vagy nagyon lehúzós a game?
  • ImMaximus
    #359
    Sziasztok!
    Eladnám 37-es sárkányharcosomat 50%-on van, ritka cuccokkal, megvan a tündér is a karakterhez.
    Ha érdekel valakit akkor irjon privátba.
  • Pordycus
    #358
    ja bocs:)
    ide: [email protected]
  • Pordycus
    #357
    Hali!
    Valaki aki nagyon komolyan veszi a játékot küldjön meghívót hogy had segítsem vele:)
  • Revans85
    #356
    Hali!

    A kristályért ne adj andert, inkább farmolj.
    Kis türelemmel összejön annyi, amire szükséged van. Alacsonyabb szintre hamar össze tudod gyűjteni.
  • gabo91
    #355
    Hali.

    Most kezdtem a játékot. Unalmas pillanatokban ellehet vele lenni.
    Olyan kérdésem lenne, hogy "igazság kristály"-át csak andermant-ért lehet venni, vagy ezüstér is. Esetleg az ismeretlen (?) tárgyakat máshogy is meglehet valahogy nyitni? pl. 10-es szinten vagyok van egy ritka fog amihez 60 kellene. 100db-ot adnak most 450-ért. kicsit költséges.
  • Maximus4
    #354
    Ne csodálkozz rajta.A Bigpoint már csak ilyen.Mindenük a pénzbeszedés,minden másra szarnak rá.Néha dobnak egy kis alamizsnát a játékosoknak,de semmi több.Én többek közt ezért is hagytam abba,anno.
  • Lancus
    #353
    Üdv. Kb. 2 havonta nézek rá erre a játékra, de készítői az amatőrizmus maximumát képezik, és nagy ívben tesznek minden véleményre vagy konstruktív javaslatra, ugyanakkor várják az sms-t a semmiért... Már beírtam párszor, sőt mások is ugyanebben a témában, de semmi nem történt. Még pedig hogy továbbra is össze vissza kalapál mindenki mindent, miután majd egy év elteltével sem dőlt el, hogy a támadott ellenfél kié, és így hiába ütöm le az életét a bossoknak, úgy hogy belegebedek 99%-ig, ha oda rohan valaki, rácsapja az utolsót és ő visz mindent ezért a mutatványért. Rajzolgatják a top lista tábla keretét, meg mindennel foglalkoznak, csak ezzel az eléggé kardinális kérdéssel nem. Na mindegy remélhetőleg nemsokára most már kiadják a Diablo3-at, meg a Torchlight 2-őt és akkor egy marék adermant sms árán vehetünk egy normális komplett játékot millió pályával, ahol nem vetődnek fel ilyen alapvető hibákból eredő kérdések, melyek orvoslása senkit nem érdekel.
  • KaszaN
    #352
    Hali, van valami magyar klán? Mert lvl 30on egy magyart sem látok.