12
  • dzsagon
    #12
    faszkalap
  • pokolfiu
    #11
    tüzifaárus is megnézte a filmet gondolom onnan jött az ötlet, hoyg perelje... amúgy meg akinek nem jön le a filmből (ami valljuk meg kicsit azért távol állt a valóságtól pár dologban), hogy cukihegy melyik "oldalon" is áll, az vagy nézze meg még párszor, vagy hagyja inkább a francba.... :D
  • opeca
    #10
    Nem is az. Igazából ugyanolyan mint a többi milliomos. Tipikus Rockefeller mondás igaz minden ilyen esetben:

    Csak azt ne kérdezze, hogy az első milliómat honnan szereztem...

    Átbasszák egymást, lopnak, csalnak, hazudnak. Aztán mondjuk ha már van egy kis érzéked hozzá, akkor egy misire persze dollárban már nem nehéz építkezni.
  • psishock
    #9
    Gondolom hogy nem Zuckerbergnek kell szopnia az ilyesmivel folyamatosan, hanem egy olyan embernek aki meg direkt szeret foglalkozni a kapcsolatos ügyekkel. Ha ekkora céged van, amit naponta támadgatna mindenki, akkorra már tuti intéznél egy személyes ügyvédet aki leveszi a válladról az ilyesmit és képvisel ezekben a kérdésekben.
  • Motoroj
    #8
    Nem is állította senki hogy az lenne.
    Én el tudom képzelni hogy ennek a Cegliának igaza van, bár sok esélye MÁR nincs Zuckerberggel szemben, szerintem egy dollárt sem fog látni.
  • metaljesus
    #7
    pont most néztem meg a fészbúk-múvit, hát valahogy nekem nem úgy jött le hogy mr. cukorhegy lenne a jófiú :P
  • Tetsuo
    #6
    a google-t szet fogjak darabolni, mert veszelyesen nagy mar a tobbi vallalatra nezve, persze a hatterben meg mennek a trosztmeallapodasok.. dehat ez a kapitalizmus, sok ceg a kormanyok fole nott.
  • Tetsuo
    #5
    lol a FB fele parezer dolcsi? Egy bergrol meg siman el lehet hinni, hogy lopott mindenkitol mindent.
  • fergusonpapa
    #4
    jaja elég szánalmas h valami sikeress és pénzt akarnak csalni töle..hülye amerikaiak..googlet is perelik minden szarrért.facebookot is.komolyan mondom az embernek elmenne a kedve a saját cégétől h igy perelik minden nap..
  • 3LVW
    #3
    Hagyjuk már... Nagyon unalmas, ahogy mindenki próbál valami hülyeséggel pár ezer dolcsit kicsikarni...
    Amúgy Zuckerberg tőlem lopta az egészet, miközben elaludtam a gép előtt!
  • datango
    #2
    összevesznek a koncon :)
  • Tower Guard
    #1
    "a New York-i ügyészség 200ö-ben eljárást kezdeményezett"
    Ez esetleg 2009 akar lenni?
    Egyébként a fene sem tudja mi van, vagy volt már itt, de követelők azok mindig vannak, ha nagy zséről van szó.