27663
  • sorler
    #27462
    Ezt hol lehet letolni?
  • totyak
    #27461
    Nem hivatalos, csak erősen hihető pletyka.
  • PiszkosFred
    #27460
    Hát, nemhiába lövették/lőtték le a modolt verziókat. Eddig jók voltak és köszönték szépen, de ősztől már pénzkiesést jelent majd a remasternek, a R* pedig a sok pénznél a még több pénzt szereti csak jobban.
  • Plata
    #27459
    Hivatalosan jön a 3 játék.
    Eredetileg Ps5 Xbox X vagy mi a szar GTA V mellé járt volna ingyenesen,de végül úgy döntöttek minden platformra jön,de fizetősen.
    Finfom sincs mi az új Xbox neve hivatalosan,mert az xbox neveit követni nem nagyon lehet,tök káosz.
    Nem rendes remaster,nem lesz teljesen felújítva,csak frissítve de egőrizve a régi hangulatú grafikát.
    Úgy tom.
    És valszeg jön még az RDR is és egyéb régi Rockstar játék.
    Tegnap láttam twitteren.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.13. 12:31:11
  • Caliph
    #27458
    a kotaku forrása szerint a rockstar épp remastereli a gta3 , a vice city és san andreast. idén összel jön valamelyik
    hivatalosan nincs megerősítve,azonban az említett forrás megbízható,hetekkel/hónapokkal korábban szivárogtatott olyan gta 5 és red dead infokat amik később igaznak bizonyultak
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.08.13. 12:27:40
  • Caliph
    #27457
    tegnap megadta magát a gépem,szal egy darabig még várat magára az új dlc :)
  • Plata
    #27456
  • Caliph
    #27455
    van kosatka,nyomtam is cayot sokat,egyedül. de elköltöttem a lóvét :D
  • Plata
    #27454
    Ha van Kosatka-d pénzt szerezni könnyű.
    Cayo perico tolható invite onlyban egyedül.
    Egy scope van,utána négy prep és mehet a finálé.
    Én nem csinálom meg csak a fontos prep-et,scope közben csak a fő jutalmat fedezem fel és megmérgezem a sziget ivóvizét vicces porral.
    Így nem kell foglalkozni a distraction prep-ekkel,az ellenség úgy is kába lesz,a fejükön meg nincs armor,tengeralattjáróval megyek a szigetre ap stukkerrel és távcsövessel,a víz alatt megyek be.Csak cutting torch és plazma vágó meg ujlenyomat klónozó vagy mi a szart szerzem be.Víz alatt búvárruhában be megyek,észrevétlenül fejbe lövöm azokat az őröket akik az útban vannak,vagy szükségesek.El lopom a fő cuccost és észrevétlenül kimegyek a főkapun,majd beugrom a tengerbe és ennyi volt.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.19. 21:01:23
  • Caliph
    #27453
    na,pénzem az nincs de majd felnézek mit adnak :)
  • Plata
    #27452
    Holnap jön.
    Sok új autó,meg zárt autós bulik.

    Nem kell félni többé autós talin hogy kilőnek,mert új zárt autós tali helyzínt kapunk,új versenyekkel,új tuningokkal,satubbi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.19. 18:00:02
  • Caliph
    #27451
    új dlc,nem is hallottam róla,mindjárt rákeresek...mondjuk régóta nem is toltam már a játékot
  • Plata
    #27450
    Szerintem a GTA kitalált autói jobbak mint ezek a moddolt kocsik.
    Nekem úgy jobban be jön.
    Soha nem érdekelne egy ilyen mod,a GTA attól GTA hogy kamu kocsik vannak benne.
    Egyébként most volt hír éppen hogy a Take Two ámokfutásba kezdett és töröltetni kezdte a netről GTA modokat.A mod készítőket megfenyegették jogi lépésekkel.
    Még az az érdekes régi GTA San Andreas modokat is leszedettek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.19. 17:25:33
  • Szabi #27449
    látom ha sok a moddolt autó, akkor itt is mindegyik ugyanaz lesz :D
    #priushegyek
  • MerlinW
    #27448
  • Plata
    #27447
    Mióta van a Rocktars Games Launcher azóta nem engedi.
    Egyébként holnap új DLC.
    Egy Cayo-t le is toltam legyen még egy kis pénzem.
    Kosatka még mindig kicsit bugos,a térképen nem ott van ahol valójában.




    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.19. 14:22:20
  • PiszkosFred
    #27446
    -scOfflineOnly parancssorral indítsd el
  • Lengyel2
    #27445
    Ez most komoly, hogy a single-player Story Mode-ot nem lehet offline játszani?
    A hétvégén net-kimaradás volt otthon, és gondoltam jó vigasz lesz a net-hiány elvonási tüneteit enyhítendő egy kis autózás a GTA-ban, ehhez képest a Rockstar launcher nem engedte elindítani se a játékot, mondván, hogy igazoljam a net-kapcsolatomat (vagy valami ilyesmi).
    Mit kell megbütykölni ehhez? Steam-es verzióm van.
  • Plata
    #27444
    Szerintem mindegy.
    Nem sok különbséget éreztem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.03. 08:48:59
  • Maceehun13
    #27443
    Én az értelmükre gondolok a nevüket én is megtudom fejteni, mert van mindegyiknek külön-külön értelme és arra lennék kíváncsi melyiket érdemes repülőkre és melyiket érdemes helire rakni.
  • Alanw
    #27442
    Ahogy a neveikben is benne van:gyári,sima,verseny)
  • Maceehun13
    #27441
    Sziasztok! Hangárban fejleszthető járműveknél van egy olyan menüpont, hogy Handling. Ezen belül van 4 beállítás (Stock, Smooth, Race...) Ezeknek külön-külön van értelme és jó is valamire, vagy csak szimplán növelik a kanyarodási sebességet, gyorsaságot?
  • Ironman2
    #27440
    Kösz a válaszokat!
  • Plata
    #27439
    Nekem múltkor oda vitte,egy hátsó garázsba.
    Mindig invite onlyban pörgetek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.24. 11:17:18
  • RJoco
    #27438
    Hajókereskedő mellett?
    Oda nem a biztosító rakja le?
    Nem tudom, nekem mindig ide vitték.
    Bár asszem a biztosító meg egy aluljáró közelében van.

    Ha már elindítottam, játszottam is kicsit online.
    Elsőre kipörgettem a terepjárót. Jó ez a trükk.
    Szerencsém is volt, mert úgy látszott, hogy senki nem pörgetett még a 29-es session-ben.
    A ruha állt a nyílnál, kettővel előtte meg a verda.
    Van egy bunkernyi eladásom, meg a zsozsót supply-ztam. Lopva, nem rendelve. Nem mintha nem lenne rá, de fun. Meg, ha veszem, akkor mit csináljak a sok orosz meg angoltudású között?
  • Plata
    #27437
    Nem mindig ide viszik,a hajókereskedő melletti rendőrségre többször vitték nekem.
    Online-ban ha van asszisztensed helyetted elintézi.
  • RJoco
    #27436
    A pár darab kép, ha mégsem lenne meg.
    Nem tudom, mi van olyankor, ha másik autót hozol ki a garázsból.
    A biztosított autód asszem nem veszik el a telepen sem, csak nem fogod látni a térképen.

    .

    .

    Az ne zavarjon meg, hogy nem online-ból vannak a képek, a kocsik ide kerülnek, ha lefoglalja a yard.
  • allock #27435
    Térképen fehér autó ikonnal mutatni fogja a saját autóját, ha felrobbantotta vagy felrobbantották akkor telefonon felhívja a Mors Mutual Insurance-t és helyre állítja a kocsit X összegért.
    Ha továbbra sem látja mert valamelyik ház garázsában maradt esetleg, akkor le tudja hívni a saját menüből. Azt hiszem M betű, aztán Vehicles, és Request Personal Vehicle majd enter.
  • Plata
    #27434
    RDR-ben valami gebasz van.A frissítés meghülyítette a játékot állítólag.Mindenkit kivág a játék out of memory hibával.
  • RJoco
    #27433
    De, ha szoriban megvan a hely, amit a Tanya-s küldi meg is mutat, akkor online már odatalál.

    Mindjárt lövök játékban egy képet a térképről.
    Csak még frissít legalább 9 GB-ot.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.05.24. 09:47:10
  • Plata
    #27432
    De neki szerintem Online kell nem sztori.
  • RJoco
    #27431
    Ha ilyen előfordul, akkor általában elmegyek a yardra és visszalopom.
    A sztori első küldetései között mindjárt oda kell menni vontatóért. A küldit egy nő adja a lakástól nem messze.
    De elvileg a térképen jelölve kellene lennie a kocsid helyének.
    Itt egy videó. Ebben megnézheted, hova kell menned.
    A másik megoldás, ha kiváltod 250-ért.
    Én nem azért nem szoktam, mert ne telne rá, hanem, mert fun visszalopni.
  • Plata
    #27430
    A rendőrségre kell menni,a rendőrség hátuljában van a garázs ott a kocsid.
    Ha van asszisztensed az elintézi helyetted.
    Egyébként a heti autót próbáld meg kipörgetni,egész jók vannak néha.
    A majdnem négy másodperces trükk jó.
    Jah,arra ügyelj hogy időben válaszd ki a célgarázst és legyen benne üres hely.
    Vagy elveszhet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.23. 20:34:29
  • Ironman2
    #27429
    Gondolom már sokszor volt róla szó,de én most kezdtem megint Online-t másik karakterrel,az a kérdésem hogy rendőrök elvitték a jármüvemet (motoromat),és 250-et kell befizetnem,és viszakapom állítólag,de hova? Menjek el a rendőrségre? Tényleg megéri akkor lopott autókkal furikázni,mert a sajátomat elviszik,ha valami balhét csinálok,és rajtakapnak.
    Garázsban ki is irja hogy van egy lefoglalt jármüvem.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.05.23. 20:09:34
  • Plata
    #27428
    Igen.
    Jön a felirat hogy nyomd meg a -> gombot akkor 1.2.3.majd nem négy nyomjad wazze.
    Akkor lågyan meg bököm.
  • Caliph
    #27427
    de hogy számolsz,amikor megjelenik hogy nyomd az S betűt,akkor kezded 1-2-3-és négy előtt kicsivel? nekem nem akar sikerülni,mindig túlmegy kicsit ,vagy rövid.
    bár annyira nem izgat ,most egyelőre megvan minden amit meg akartam venni,már csak teljesen fölös dolgokra gyűjtök mint pl a yacht
  • Plata
    #27426
    Ma tök véletlenül elrontottam a pörgetést.
    Erre tök véletlenül jó lett.

    Mindent jól csináltam,majdnem négyig számoltam,csak a tévét figyeltem és félig a nyíl gomb mellé böktem,így olyan kicsit pörgetett a karim a keréken hogy még egy kört sem tudott megtenni.De így is jó lett.
    Amikor jól csinálom,akkor 5 próbálkozásból négyszer mellé megy egy kettővel.
  • Plata
    #27425
    Ezt nem is ők csinálták,egy játékos találta meg a hibát és szólt a rockstarnak.
    Adtak neki 10 ezer dolcsit és be tették.
  • Jim Morrison
    #27424
    nagyon örülök neki, szerintem újra elővesszük, iigy mar nem rossz hogy kevesebbet fog tölteni.

    azért mindig fog fájni, hogy nem szántak egy kis időt erre jóval korábban, gondolom nem volt idejük mert egész nap a pénzben úsztak :C
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2021.03.18. 17:28:23
  • Plata
    #27423
    Ha mázlid van tudsz ezt azt csinálni invite onlyban,nem tudom mitől függ.
    De néha lehet csinálni supply vásárlást is.
    Hát ha pénzt akarsz azt az új heistel lehet gyorsan egyszerűen szerezni és mehet invite onlyban is.