Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kem001
#8438
Ki tudja, én a multiban bízok, hogy ott benne lesz esetleg.

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

#8437
kár :C, nem mintha rohadtul élvezetes dolog lenne egy sínen tolni körbe-körbe, de ha már ott a küldetés rá és az irányítás, igazán belerakhatták volna
kem001
#8436
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyik küldetés alatt tudod vezetni, de szerintem úgy, hogy simán elkötöd, úgy nem..

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

#8435
már azon kívül, hogy Trevor egy küldetésben vezette
#8434
keresek valami videót a vonatok vezetésérõl, de nem találok, lehetséges egyáltalán õket vezetni?
#8433
lol, jet-et is el lehet kötni? 😄DD
Szabi
#8432

"Nulla tenaci invia est via"

#8431
Én elõre fostam a repülõ+helikopter irányítástól.Nos a repülõs dolog elég szépen megy(már amikor nem felejtem kiengedni a kerekeket leszállás elõtt)de a helikoptertõl agyvérzést kapok rendesen.

PSN-ID:SanyaBoss

LocalPatriot
#8430
De ez volt a bibi.. Viszont azota be se tudok jelentkezni... Annyit ir h nem lehet bejeentkezni, es telepitsem ujra... Most ez mit jelent, megserult a felhasznalom? Hogy lehet telepiteni?
szabii98
#8429
szorgos munkával :p

I met God. She's black

#8428
Hogy lehet szerezni 150 millió dollárt? A golfpálya annyiba kerül.
DarkSector
#8427

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Versace26
#8426
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A libegõ tetjén található falfestésre valaki rájött már mit takar?

"Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek"

kill3r21
#8425
Michael 😊
#8424
Ez, most komoly? XDDDDD

Kit visznek el?
#8423
Hogy a p*csömbe lehet ezzel rendesen elõre menni. Agyf*aszt kapok 😄.

#8422
A helikopter irányítása elég tré 😄D.

Myselor
#8421
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
én nállam trevor kapta a majmot hiszen ha megnézed õ rá hasonlít a legjobban xd franklin a koponyát de így is kiröhögte durván xd viszont a küldetést se nem értettem és nem is tetszett sajna :C bankrablás jobb lesz majd ^^
kill3r21
#8420
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
milyen komoly amikor a FIB-es bulihoz maszkot kell venni, naná hogy majmot vettem Franklinnek, atyaég Trevor hogy kiröhögte, de milett volna ha trevor kapja atyaég mennyi végigjátszás van ebben 😊
samsung123
#8419
😄

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

DarkSector
#8418
Sõtt a Dark Sector nextgen...nah az aztán!

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

samsung123
#8417
Ugyan így voltam RDR-is! GTA6-ra leszek kíváncsi 4év múlva ízig vérig next-genre, belese merek gondolni. De elõtte Red Dead következõ szintén nexgenes részére jön(szerintem)

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Myselor
#8416
jó érzés olvasni az ilyet ^^
Yoda001
#8415
ma volt egy kis idõm, gondoltam viszem tovább a sztorit.. ellenben nem sokat haladtam, mindig találok valamit amivel félre lehet vinni a dolgokat, mert tényleg annyi lehetõség van, és annyira jó minden 😊
egyébként napsütésben gyönyörû az egész város, illetve minden, bármerre is megy az ember.. ezek a felcsillanó napsugarak a képernyõn pedig jópofák, de úgy egyébként a GTA 4 után teljesen felüdülés az egész... 😊
van pár lassabb autó, na azokkal élmény kocsikázni erre-arra, és tényleg jó érzés lassan végigmenni a napsütötte utakon, közben az ember néz jobbra-balra, mert annyira kidolgozott és részletes, jól kinézõ az egész terep és környezet... ma valahogy újra beleszerettem a játékba, el is felejtettem a legelsõ próba utáni kiábrándultságot (azt is csak a vezetés miatt) 😊

http://9gag.com/gag/5135249

kill3r21
#8414
LOL
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#8413
Nem jelentkeztél véletlen ki a profilodból?

Myselor
#8412
nemtudom de az gáz ha nem menti el :/
LocalPatriot
#8411
Lehet a boxom hulyult meg... Na mind1 majd holnap kiderul.
Myselor
#8410
én box vinyóra😊
LocalPatriot
#8409
Külsõ pendrivera, vagy a box vinyojara?
Myselor
#8408
ezt hogy érted?😊
LocalPatriot
#8407
Ti hova mentetek? Mar ötször kezdtem el a jatekot.
#8406
Hát a ps3-on ingyér van, de ps4ért fizetni kell majd online, de nem sokat. Ilyen 500-1000 ft talán 1 hónap szntem. Attól függ mennyi idõre fizetsz elõ. De lesznek ingyenes játékok cserébe.

Hát magáért a gta-ért nem kell fizetni gondolom online, ha így értetted, úgy mint a wownál. Legalábbis remélem nem 😄.

Fpocok
#8405
Azt hiszem 5 dodó/hónap.

Parasite Eve 2, best game EVER!

NagyiBMX
#8404
Most így PS4 vásárlás elõtt, azért elszomorított a tény, hogy fizetõs az online. Vagy ez most hogy mûködik? Azért, kell fizetnem, hogy tudjak mondjuk GTA Online-t játszani? És ha igen akkor havidíjas a dolog vagy egyszer megveszem és levan tudva? Errõl tud valaki valamit?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Myselor
#8403
hát nyugi én is most kezdek komolyabban játszani ,aztán nekem is ment xd ^^
LocalPatriot
#8402
Tul sokat feltetelezel rolam...😊
Myselor
#8401
igazán nincs mit ^^ amúgy könnyen megszokod ám majd az irányítást hidd el😊
Myselor
#8400
hát én mindig menntek küldik elõtt.😊 érdemes
LocalPatriot
#8399
Áhh én marha, meg se nézem mi az, csak kérdezek egybõl...
köszi szépen😊
#8398
Go Pack Gooooooo! 😊
wollnerd
#8397
Lehet tudni hogy Mount Chiliad hány méter magas? 😊 Nemrég felmentem oda felvonóval, csodaszép volt. 😊

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#8396
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Lamar Down-nál volt onnan könnyû 2 óra.
Myselor
#8395
hát én is haltam meg párszor,bár nem emiatt csak xd
dvd kulcs nincs csak dlchez van kód a léghajóhoz én még nem aktiváltam 😊
ReszegKoldus
#8394
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nem tudom. Le tudod játszani a különbözõ befejezéseket utólag, de nem hiszem, hogy az feltámasztaná

“Well, if crime fighters fight crime and fire fighters fight fire, what do freedom fighters fight?”

Seth
#8393
Miféle dvd kulcs? Nincs dvd kulcs, max dlc kulcs

PSN ID.: Beegabor

LocalPatriot
#8392
Köszi, remélem😊
Már a második küldibe meghaltam vagy 2-szer...😊

Ám a DVD kulcsot tõletek se kérte? Telepítettem az 1-es DVD-t külsõ vinyóra, és kettessel meg játszok. Mikor kell megadni?
Myselor
#8391
nem csináltál mentést elõtte?😊
#8390
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De akkor most kezdjem újra?
ReszegKoldus
#8389

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ha a 3. lehetõséget választod, akkor mindenki túléli

“Well, if crime fighters fight crime and fire fighters fight fire, what do freedom fighters fight?”