Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

speed01
#8488
Megy már a cigánykodás 😄<#nyes>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

kill3r21
#8487
Ne mond, a skyrim ment az x360os fileokkal, pc-s exével 😄
DarkSector
#8486
Csak másoknak írtam, én ismerlek baszod...engem nem etetsz meg ilyenekkel. 😊
Egy super mario-t nem tudnál portolni, nemhogy egy GTA 5-öt. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kill3r21
#8485
ki mondta hogy hidd el? xD

Poén vágod ....??? :d
DarkSector
#8484
X360-at rákötötte pc-re és onnan nyitott meg egy videóablakot. 😛
Vagy simán.

Vagy leszedett egy gameplay-t youtube-ról, és egy ikont csinált az asztalra amirõl elindul neki.

MAJD HA MEGMUTATJA a Graphics menüponttot a játékban na majd akkor higyjétek el. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#8483
Jó lenne ha nem a konzolos felvételt mutogatnád!!!!!!!!!!!! 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#8482
Ja bocs, akkor nem szóltam. 😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

NagyiBMX
#8481
Addig jó amíg használják 😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#8480
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vadasz kuldetesek vannak mar? Az elso hely, amit ajanl tele van vaddisznoval is.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

kill3r21
#8479
Less át majd az eredetiekhez, ott már hónapok óta szekálnak vele, hogy portoljam, át, nyilvánvaló hogy poén kategória, remélem senki nem vette rossz néven 😊
Overburner
#8478
Nos én ugy gondolom hogy jövö év elején valamikor fog megjelenni max márciusig PC-re. Sajnos elég messze van de 1 játék miatt nem fogok konzolt venni még akkor se ha nagyon várom.😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Myselor
#8477
jaj te annyira genyó vagy xd ennyire unatkozol amúgy?😄
Vraaanyek
#8476
Ez most mi akar lenni? csak nem egy randa' szívatás? 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

kill3r21
#8475
😊
Fpocok
#8474
fake. De akkor is vicces 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Frank99
#8473

nekem a "rövidesen" jó pár hónapnak is....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

kill3r21
#8472
Én jelentleg is portolom PC-re megy a munka ezerrel....már elindul a játék, csak fagy, de rajtavagyok 😊
Hamarosan videó 😊
DarkSector
#8471
"hogy rövidesen megjön PC-ére"

Amit láttál mendemonda, én amúgy hihetõnek tûnõ oldalakon régen láttam játékot kirakva és mellette a megjelenést, Metal Gaer Rising-et pl, gondolhatod, kb fél évvel késõbb jelent meg valójában.

Ennek az esélye kb 0.01%. Hogy még idén lesz PC-re

Vagyis ha nem akarsz konzolt, akkor nehogy beleéld magad hogy idén GTA5-özöl majd.
Nem kibaszásból írtam, csak nehogy már itt valaki beposztoljon egy nyomorult oldalnak egy nyomorult bejegyzését, ami alapján elõre felvesznek rendeléseket, és ez ugy mûködik hogy majd amikor lesz játék akkor kapod meg, vagyis ez bullshit, hogy finoman kifejezzem magam.

Majd akkor ha a hivatalos oldalon látod a PC-s bejelentést, addig inkább 6-12 hónap csúszásra számolj, mert eszméletlen pénzt költöttek konzolon , mind hardverre, mind játékra.
Amíg ez így megy semmilyen pc-s megjelenés nem várható.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

RatBaG
#8470

x

Per Aspera Ad Inferi.

Frank99
#8469

háát, én old-gamer pc-sként erõsen gondolkodtam a konzolbeszerzésen. De néhány ritka kivétellel nem igazán láttam olyan játékot, amiért megérte volna még egy eszközt vásárolni. Talán a GTA5 miatt megvettem volna, de már látom, hogy rövidesen megjön PC-ére és szebb lesz, mint a konzolos, pont 2 hónapja vettem beszerzési áron egy GTX 650-et, jól el leszek vele....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#8468
Srácok lenne pár kérdésem amit veszek ilyen-olyan házakat/bulihelyet/taxis céget azt a lóvét amit onnan kapok azt a pénzt honnan kapom meg/hogy tudom felvenni?
meg tõzsdét mennyire érdemes figyelgetni mert eddig vhogy nemtom hogy sikerült 100.000$ akasztani van valami technika arra is?

Kongy
#8467
Na a végére értem gyerekek. Jó volt. Nagyon jó volt. 2 problémám volt mindössze: repülõgép irányítás, és körözés. Elõbbi komolyabb probléma, a rendõröket valahogy le lehet rázni.. De hogy mennyit szoptam a repülõgépek irányításával.. Ugyanaz, mint a 4-ben, össze vissza dõl, nem lehet rendesen egyenesen vinni, és úgy tûnik ezen ennyi év alatt se tudtak változtatni. Nem lenne baj, ha nem lenne egy tucat helikopteres rész.. na mind1.

DE, hogy a jóról is beszéljek: a grafika eszméletlen szép, a fényeffektek brutálisak, ahogy a nap megcsillan az autón.. ilyet utoljéra a Dirt 3-ban láttam, és az egy autóbversenyzõs játék. A város kidolgozottsága is remek, a játéktér nagy és változatos, és rohadtul hangulatos.

Szeretettel várom a multit 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

kem001
#8466
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vaddisznót merre? Tehén is van amúgy.

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

DarkSector
#8465
Hát nemazé de ilyenekre alapozni WTF.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#8464
Mi a legnagyobb allat, amit lehet loni? Amit eddig lattam:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
prerifarkas, szarvas, vaddiszno, puma

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Fpocok
#8463
A fake képek alapján írtak november 22-t. Szeretném, de nem hinném, hogy nyár elõtt jönne.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Szabi
#8462
én csak videókat nézegetek róla, miért tõlem kérded ? 😄D

videókban mindegyik az elsõ keréknél száll be a gépbe 😄

"Nulla tenaci invia est via"

Krisztiam
#8461
hát ez nagyon komoly, 😄DD

Már év végén jöhet a PC-s GTA V?

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

ProGabe
#8460

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Myselor
#8459
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hát jah xd de amúgy durva😊
kill3r21
#8458
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nah megvan...
1. 100% után
2. Esõs idõ
3. 3:00 AM a Chiliad tetején 😊
Hát ezt akkor nem mostanába nézzük meg
Myselor
#8457
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ja ez komoly volt xd
Myselor
#8456
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
összekell szedni 50 ufo darabot akkor kapod meg egy faszitól õ építi ennyit tudok 😊
Myselor
#8455
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ezekszerint igen de még nemtudjuk hogy kell😊
kill3r21
#8454
Aki tud angolul mondja meg hogy kell ufót látni 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lunki88
#8453
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azért az a küldi se volt kutya, amikor hullazsákban ébredünk és a boncasztalon Michael életvitelérõl beszélgetnek a boncmesterek hogy biztos bagós volt, meg sok hamburgert zabált... 😄
kill3r21
#8452
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kill3r21
#8451
Nemtom én azt se tudom hol az az autó :d
kem001
#8450
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha emlékszel, egyik küldetésnél volt Michael-nek egy ufós álma. Ezek szerint mégis elõhívhatóak valahogy?

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

Myselor
#8449
ezt én is néztem, anemtudom hogy hívja elõ biztos az autóval xd
kill3r21
#8448
Anyáááám 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#8447
Mint a buzibárban...<#kocsog>
LocalPatriot
#8446
Fura... Ma meg siman elsore sikerult bejelentkeznem. Vegre nem elolrol kell kezdeni.
kill3r21
#8445
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
legjobb amikor a város közepén a konténer mögött szarik 😄
ProGabe
#8444
Ez most komoly? Majd' fél órás verseny? 😊


Höhö

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Nohab
#8443
A hátsó kerekeinél lehet beszállni. Vagy valami olyasmi.
#8442
Ja masik:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Random encounter. Vilagito lampakkal alldogalo autok a puszta kozepen, korulottuk halottak es haldoklok, megy egy taska 25K-val. Az egyik ficko utolso erejevel figyelmeztet, ha elviszem, halott ember vagyok. 20 masodperc mulva a vadon kozepen kiabalas es autok tamadnak kozvetlen a hatam mogott es mire megfordulnek, szitava lonek.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8441
van egy eladó ps3-as gta5-öm, akit érdekel írjon rám! (újpesten) köszi

#8440
Azert a vicces edesjo... a Rockstaros fiuknak!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Repulo iskola, melyrepules. Repulj vegig egy utvonalat. Meg is mutatjak, ragyogo joidoben. En meg repuljek viharban, a hullamok felett meterekkel. Hol a viz jon fel ertem, hol a szel probal beletolni a vizbe.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

kill3r21
#8439
Ezt meg hogy?